Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2016., 21:42   #601
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Evo par mojih slika sa vjenčanja
Bilo je jako opušteno, nisam htjela puno ovih "službenih" fotki, ne volim baš pozirati i ne osjećam se ugodno tada
Meni je bilo najbitnije da fotka sa psima ispadne super, i bile su odlične! trebalo je pofotkati nas i 4 psa da svi stoje mirno, svašta smo izvodili ali fotografkinja je to savršeno uhvatila. Pa eto, ako se kome sviđaju fotke, moje preporuke
Ako se smatra kao reklama, brišite
http://www.riverartphotography.hr/fo....b8Dsf2N8.dpbs
Preeeekrasne fotke, obožavam tu "spontanost" na fotografijama

Bit će to diiiivne uspomene
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 07:41   #602
hvala
razvila sam one velike slike i kupila okvire i sad su mi okviri preveliki za fotke pa mi to stoji već nekih par mjeseci
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 08:38   #603
Quote:
Tinkerbell1515 kaže: Pogledaj post
Za Forever sam čula da super rade, a Art Elegance su mi katastrofa, imam osjećaj da si je fotograf zabrijal da je neki Hollywoodski producent i kad smo došli kod njega i pogledali video ja sam bila šokirana, ko da počinje neki hororac ili teška akcija a ne video vjenčanja, a i on mi je dosta bio antipatičan, tak da, nama se niakao nije svidio... Za ove ostale nisam čula....

Nama su bili Glamur vjenčanja, Fidelis Studio, Ring Video u top 3, zatim Best Moments i Divine... Odluka je pala na Glamur i nismo požalili... Oni besplatno daju fotkanje prije/poslije vjenčanja (čak i inzistiraju na tome, da bi dobili što bolje fotke)

Hvala ti na informaciji! Baš gledam ova vaša top 3 i mogu ti reći da mi se jako sviđaju, tako da sam poslao upite i na njih. Čisto da vidim cijene i jesu li dostupni u našem terminu :-)
Svabinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 14:54   #604
Quote:
Svabinjo kaže: Pogledaj post
Hvala ti na informaciji! Baš gledam ova vaša top 3 i mogu ti reći da mi se jako sviđaju, tako da sam poslao upite i na njih. Čisto da vidim cijene i jesu li dostupni u našem terminu :-)
Eto nadam se da ćete imati sreće ko i mi i nadam se da sam barem malo pomogla
Tinkerbell1515 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 09:00   #605
Quote:
Svabinjo kaže: Pogledaj post
Pozdrav :-)

Zanima me ima li netko iskustva sa studiom "Foto kutak" (http://foto-kutak.com/)?
Vidio sam da su mnogi pitali za njih, ali nisam naletio na odgovore, pa ako netko ima iskutsva, molio bi da ih podijeli samnom.

Također, zanimaju me mišljenja za Pekas Studio, Format Studio i Forever Studio.

Uglavnom, nas zanima neki paket foto+video, za cijenu od cca 10ak tisuća kn.
Nama je Forever studio radio i volimo se zezati kako je to bila sudbina i da je fotograf nas pronasao a ne mi njega, ali kako god bilo rijec 'prezadovoljni' je preblag opis. Sve se mozete dogovoriti s Darkom (vlasnikom), ali i ostatak ekipe je genijalan! Cijene su (koliko se sjecam) od cca 6700 kn nadalje s tim da je u to ukljucena cak i sminka, fotografiranje prije/poslije vjencanja i svasta nesto. Osobno, svaki put kad gledam book se ponovno odusevim. Sve preporuke i vise od toga
kety is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 13:17   #606
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
ovaj tjedan je jedini kada ih možemo sve vidjeti i kapariti, tako da naprimjer večeras su nam top favoriti :ivana milić, krešimir šarčević, foto studio proces (darda), foto video brzica roman (đakovo)

Ja imam vjencanje za 2 tjedna i odabrali smo Kresimira Sarcevica, decko je mlad, talentrian i trudi se, a fotke na fejsu su mu lijepe i do sada sam cula samo pozitivne komentare. No svoje iskustvo ti mogu dati nakon 2 tjedna I ja sam se interesirala za Brzicu, no Kreso mi je povoljniji, a ne vidim velike razlike u fotkama. Najbolje da im se javis i kazes svoj budzet pa da ti kazu sta mozes dobiti za taj iznos.
cinderella92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 12:44   #607
Haj!

Interesira me kakvo vam je iskustvo sa spuštanjem cijena?
Voljela bih imati freelancer fotografa (nekako mi se nijedan studio nije svidio osim Best moments) i našla sam ih nekoliko koji su mi krasni (Sonja Tušek, Maja Jokić, Ksenija Pučak, a i skupljih sam našla ), ali svi imaju ponude 6500 ili više...

I sad me zanima - isplati li mi se moliti ih da izbace par sati snimanja? Jel moguće da će netko htjeti spustiti cijenu? Ili to jednostavno tak ne ide?
_lizzy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 15:47   #608
Pozdrav svima,

Još jednom hvala svima na forumu koji su nam preporučili Hrvoja Golubića.

Kada smo bookirali fotografa, obećala sam ovdje na forumu napisati mali osvrt na cijelo iskustvo, ali tek kada dobijemo cijeli paket. Jednostano ne možemo opisati koliko smo sretnii i zadovoljni sa fotografijama, bookom ali najviše sa Hrvojevim odnosom prema nama.

Na nagovor prijatelja odlućili smo se za dodatni session. Nismo željeli obične fotografije sa puno poziranja nego nešto drugačije i orginalno. Hrvojeve ideje, trud, entuzijazam oko sessiona, želja da napravi nešto orginalno i ispriča našu priču oduševili su nas od prve minute. Osim što smo dobili super fotke, odlično smo se zabavili i nasmijali, što nam je jako bitno budući da se dragi i ja baš ne volimo fotkati.

Evo i fotkica :
http://www.golubic-weddings.com/sessions/

Na vjenčanju je sve bilo savršeno, a dečki tihi i neupadljivi. Jedino oko čega sam bila skeptična je to što je Hrvoje obečao da će fotografije biti gotove za 2 tjedna. Buduči da su mnogi naši prijatelji čekali na fotografije i po nekoliko mjeseci nisam mu baš vjerovala. Međutim na naše veliko iznenađenje i oduševljenje fotografije su bile gotove za tjedan dana! Bookom smo pre pre zadovoljni i jednostavno ga treba vidjeti uživo

Naše velike preporuke za Hrvoja Golubića i nadam se da će nekom pomoći ovaj post isto kao što je i nama pomogla vaša preporuka
LuLuMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:05   #609
mi smo se nakon ne prospavane dvije noći i puno vaganja odlučili između šarčevića i foto procesa darda za proces... dojmove čujete dogodine a ovo što za sada mogu reći gospođa je jako ljubazna slike booka su fenomenalne i onaj mali tač je bio u keksima koje nam je donijela jer je pretpostavila kako nismo stigli jesti
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 08:09   #610
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
mi smo se nakon ne prospavane dvije noći i puno vaganja odlučili između šarčevića i foto procesa darda za proces... dojmove čujete dogodine a ovo što za sada mogu reći gospođa je jako ljubazna slike booka su fenomenalne i onaj mali tač je bio u keksima koje nam je donijela jer je pretpostavila kako nismo stigli jesti
mislim da ćete biti zadovoljni, legica ih je isto imala u svojim svatovima i meni se najviše svidjelo što su ostali praktički do samog kraja, nije da su nestali nakon darivanja kako većinom bude, tako da je imala puno spontanih fotografija i zabilježenih trenutaka
Ruddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 21:44   #611
Quote:
_lizzy_ kaže: Pogledaj post
Haj!

Interesira me kakvo vam je iskustvo sa spuštanjem cijena?
Voljela bih imati freelancer fotografa (nekako mi se nijedan studio nije svidio osim Best moments) i našla sam ih nekoliko koji su mi krasni (Sonja Tušek, Maja Jokić, Ksenija Pučak, a i skupljih sam našla ), ali svi imaju ponude 6500 ili više...

I sad me zanima - isplati li mi se moliti ih da izbace par sati snimanja? Jel moguće da će netko htjeti spustiti cijenu? Ili to jednostavno tak ne ide?
APP
__________________
people photographer - no people, no fun!
OlafSiebert is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 08:24   #612
Quote:
_lizzy_ kaže: Pogledaj post
Haj!

Interesira me kakvo vam je iskustvo sa spuštanjem cijena?
Voljela bih imati freelancer fotografa (nekako mi se nijedan studio nije svidio osim Best moments) i našla sam ih nekoliko koji su mi krasni (Sonja Tušek, Maja Jokić, Ksenija Pučak, a i skupljih sam našla ), ali svi imaju ponude 6500 ili više...

I sad me zanima - isplati li mi se moliti ih da izbace par sati snimanja? Jel moguće da će netko htjeti spustiti cijenu? Ili to jednostavno tak ne ide?
Ne. Probali, nije išlo. Svi drže nivo cijene, jer mogu i to je to.
Moj savjet je pogledati po većim gradovima (Ri, Os) fotografe koji su jednake kvalitete, sa znatno nižim cijenama, ako baš nemate favorita među nabrojenima.
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 11:30   #613
Smile

hej ekipa jel moguce naci snimatelja koji bi snimao najvažnije trenutke vjencanja i to složio u video 30ak minuta a da je do 3000kn ili je to nemoguća misija u ZG i okolici? ako imate preporuke pišite moze i na pp I kakva iskustva imate sa davanjem sirovog materijala(neobradjeni video)
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 13:04   #614
Nama su prve dvije opcije bile Maja Jokic (po mene nenadmasiva) i Marikovici. Oboje su zauzeti god.dana unaprijed, ali kada sam vidjela privatne fotke jednog para od Marinkovica ostala sam u soku koliko su lose fotke u mraku, tj. s podija. Uzasno. Onda smo isli traziti dalje i skuzili da vecina masovno ne stavlja upravo te fotke u mraku jer je to najproblematicniji dio za fotkanje.

Zasada smo izmedu jer su cijene tu negdje, a odlucit se nikako :
- Si weddings (Zeljak)
- Gospon Slikar
- BECK studio
- Josephine photography

Video cemo uzeti AMAS films, ono sto se na Vimeu vidi me odusevilo.

Bilo kakva iskustva, savjeti dobro dosli! Jer sve te privatne kolekcije mladenaca koji su uzeli nekog fotografa pokazu kakvo je fotkanje od pocetka do kraja, a to nazalost nije dostupno javno (ako ti nis frendovi ili dobijes preko nekoga).
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:05   #615
To nazalost vecinom nije problem fotografa, nego lose rasvjete po salama. Zato kod nas svi masovno jos posebno uzimaju rasvjetu jer u tom slucaju su fotke potpuno druga prica.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 19:03   #616
Ovisi što imaš u restoranu od svijetla...naše fotke s podija su baš svima najdraže...

@tanisha
Moje preporuke za snimanje idu CatPaw studiju, imamo jedan kraći film i duži film (45 minuta).
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 22:34   #617
Evo, da okačim i ovde...

Quote:
Drage kolege, trebam fotografa za sestrin svadbas u Zagrebu- u biti, za malo građansko vjenčanje sa cca 20-tak ljudi, u trajanju od recimo 5-6 sati, sve zajedno s večerom u nekom restoranu.
Za nekih 40-tak dana, a mislim da pada na petak.

Dakle, ako netko zna koga, a da nije neki gulikoža i da zna svoj posao.
Detalji i ponude mogu na PM.

Hvala lijepa.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 06:45   #618
Quote:
@tanisha
Moje preporuke za snimanje idu CatPaw studiju, imamo jedan kraći film i duži film (45 minuta).
Zar oni nemaju ogromne cijene? Tipa 10000 na vise?

Zadnje uređivanje Mayo : 29.08.2016. at 11:37. Reason: popravak citata
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 10:10   #619
Ne.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:31   #620
Uza sve korisne prijedloge i savjete sa ove teme, mi smo ih odlučili odabrati prema cijeni, tko više ponudi za manje love, taj je naš.
Svi su bili visok cjenovni rang, isto se nikako nismo mogli odlučiti, pa smo na kraju tako. Nadamo se da smo dobro odabrali.

Što se snimanja tiče, još smo u potrazi, to obično košta kao i fotkanje. Imate li preporuku snimatelja do cca 5000kn ?
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.