Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2015., 19:20   #461
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Probao i ja ledeni vjetar u Lumiereu, jako je fin Samo je premal komad. Ne znam jel do toga kako je baš taj komad bio odrezan ili je to uobičajeno tako tamo, veličina je skoro pa duplo manja nego u HO npr.
slažem se da su kolači u lumieru za pod zub, ali šta je je fini su, eto ja probala još jednu vrstu
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 11:10   #462
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
U Petar Pan se ide po salmonelu, a u Hotel Osijek na sladoled. ali da, dobro Koralica kaže, nije to kako je nekad bilo.

Inače, za najbolji sladoled u krugu...pa, usudim se reći 200 km, najbolje u Baranjsko Petrovo Selo. Tako kažu, nisam bio (još)
BPS se pokvario. Idem redovito tamo, jel mi je u blizini, ali zadnjih par puta sam se baš razočarala.

Prošle godine je bio odličan. Sada su mu svi okusi nekako jednaki, previše slatki, muka mi bude poslije. Možda nekome odgovara, ali ja sam se jako razočarala.
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 18:45   #463
Meni je najbolji Petar Pan sto se tice sladoleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 19:37   #464
Meni je Slasta naj.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 19:59   #465
Pozdrav, dolazim u Osijek na 3 tjedna pa me zanima koja su najbolja mjesta za izvesti curu? Kafići, ali i ostala kvalitetna mjesta. Čuo sam jedino za neki američki bar, Tvrđu i bazene - Copacabanu.
novios is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:35   #466
Quote:
novios kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dolazim u Osijek na 3 tjedna pa me zanima koja su najbolja mjesta za izvesti curu? Kafići, ali i ostala kvalitetna mjesta. Čuo sam jedino za neki američki bar, Tvrđu i bazene - Copacabanu.
Muzej Slavonije Osijek, ZOO vrt (obavezno odlazak kompom), HNK Osijek, Izložba mora i podvodnog svijeta, Arheološki muzej, kava u Tvrđi i/ili promenadi, Kopački rit, prošetate se Perivojem kralja Petra Krešimira IV., Gradski bazeni, Muzej likovnih umjetnosti, galerija Waldinger, pogledat film u kinu Urania (ne u ovim modernističkim "kutijama"), Osječka ljetna noć, posjetiti Baranju i gradove u blizini Osijeka (ako imate mogućnosti), slamboš u jednoj od osječkih slastičarnica, one kokice kod kina, šetnja promenadom, Pampas, večera El Paso ili Galija, ali i hambi kod Joze.

Ne bih znala za izlaske u "lokalne birtije", ja bih više da me netko odvede na ovakva mjesta.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 00:21   #467
sve od predlozenog super, ali HNK ne radi do jeseni.
shvelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 00:24   #468
a zapravo mislim ni galerija tj. muzej likovnih umjetnosti
shvelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 00:44   #469
Za HNK ne znam, ali kad sam zadnji puta, početkom srpnja bila u Muzeju likovnih umjetnosri na izložbi Normandija - izvori impresionizma, spomenuli su da će muzej jedno vrijeme biti zatvoren zbog obnove izložbenog prostora. Sad, od kojeg datuma točno, to ne znam.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 00:37   #470
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
ZOO vrt (obavezno odlazak kompom)
odlazak kompom? ne razumijem.
seriousbusiness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 00:42   #471
S kompom prijeđeš s desne obale do zoološkog
A tako se i vratiš
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 10:44   #472
Možda se momak još nikad nije sreo s kompom (kompa, ne komp)
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:57   #473
Btw kompa je bespla, naravno mozes do zoo vrta i autom i pjeske, ali ovo je nekako najbolji nacin, a pored je i hotel zoo koji ima i terasu za popiti kavu

Procitala sam da u tvrdji na trgu ima neko dogadjanje, tj. napravili su neku plazu, je li tko vec vidio to cudo?
__________________
Ljudi se mogu podijeliti u dvije kategorije: oni koji vole čokoladu i oni koji to ne žele prihvatiti.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:04   #474
Quote:
Koralica kaže: Pogledaj post
Procitala sam da u tvrdji na trgu ima neko dogadjanje, tj. napravili su neku plazu, je li tko vec vidio to cudo?
Nisam vidjela, ali pretpostavljam da će biti plaža kao u Zagrebu na Zrinjevcu. Nije to loše, u Zagrebu je stalno gužva, a mogu se uzeti i knjige za čitanje. Poslije posla ako imam vremena i ja odem na sok. :klap: Moram onda i na plažu u Osijeku kad budem u gradu.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 15:00   #475
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Nisam vidjela, ali pretpostavljam da će biti plaža kao u Zagrebu na Zrinjevcu. Nije to loše, u Zagrebu je stalno gužva, a mogu se uzeti i knjige za čitanje. Poslije posla ako imam vremena i ja odem na sok. :klap: Moram onda i na plažu u Osijeku kad budem u gradu.
Vidjela sam nedavno tu plazu u Zg na Zrinjevcu, ako je to to, bila je neka ziva svirka tijekom dana i ljudi su sjedili okolo za stolovima, doduse nisam zagledala pa nisam sigurna je li jos cega bilo
__________________
Ljudi se mogu podijeliti u dvije kategorije: oni koji vole čokoladu i oni koji to ne žele prihvatiti.
Koralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:46   #476
Vesela ekipa je večeras na Milky Way-u pa naiđite, od cca. 21h pa nadalje
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 13:42   #477
Zapeo u Osijeku par dana, jel ima koje žensko društvo da me izvede na kolače, kino (Minionsi ) il samo na
Čisto da si malo skratim večeri nakon posla..
Jedna, dvije il još bolje tri koke, javite se..
Preferiram dobnu skupinu 20-30 godina..

S muškom ekipom vam već poobavljao tekuća pitanja, sad da vidim Osijek iz ženskog kuta gledanja..

Bez brige, nisam preprodavač organa..
Iako ak se javi grupica od 3 cure, bude još mene strah da mi ne šiknu u Dravu..
Babybus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 16:54   #478
Uskoro u Bizovačkim toplicama otvorenje najvećeg bazena s valovima u Hrvatskoj.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 22:15   #479
Pih
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:29   #480
u ponedjeljak sam poslom u Osijeku. Ima li koja ljupka Osječanka koja je voljna da mi pravi društvo na kafici u Portanovi popodne.. ?



Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.