Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 11:02   #21
Koliko se ja kuzim u mehaniku isti je stisak plocica na disk i kod prednjih i kod zadnjih. Ali obicno je zadnji dias manji pa zato slabije koce zadnje koÄŤnice. Treba provjeriti (ocistiti) klizace - mozda su blokirali pa stalno koci i trosi. Meni se to dogodilo (izgorila cijela plocica)(nekoliko mjeseci nakon sto sam u ovlastenom trazio da provjere i da srede kocnice ako sta ne valja) - pretpostavljam da su samo na valjku provjerili a ja sam se zalio na zvukove i mogucnost da stalno koci pomalo.
Nikomah is offline  
Old 10.05.2016., 13:56   #22
ma ok, samo me zanimalo postoji li mogucnost da su u servisu rekli da su izmijenili sve plocice, a izmijenili samo prednje...
jer mjenjane su sve u isto vrijeme (ista marka isto sve), a zadnje potrosene, prednje odlicne (u periodu 3 godine)
Digitall is online now  
Old 11.05.2016., 08:47   #23
U normalnim uvjetima nije u redu ako su kočnice istovremeno mijenjane i zadnje su otišle prije prednjih. Osimako nisu istovremeno mijenjanje ili je u zadnjima neki problem.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 11.05.2016., 10:49   #24
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
da li je moguce da se zadnje kocione plocice potrose duplo brze nego prednje?? ako su mijenjane u isto vrijeme

do sada sam uvijek imao slucaj da se prednje duplo brze potrose...
JA sam nedavno mijenjao diskove i plocice i buduci da su mi stražnje bile više potrošene nije mi bilo jasno zašto pa mi je meho reko da je to normalno, da kakti auto prvo koči sa zadnjim diskovima pa tek onda sa prednjim...

Ak laže on, lažem ja...

Golf 5 je u pitanju
carevsin is offline  
Old 11.05.2016., 11:20   #25
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
JA sam nedavno mijenjao diskove i plocice i buduci da su mi stražnje bile više potrošene nije mi bilo jasno zašto pa mi je meho reko da je to normalno, da kakti auto prvo koči sa zadnjim diskovima pa tek onda sa prednjim...

Ak laže on, lažem ja...

Golf 5 je u pitanju
Pa vjerojatno nisu iste velicine diskovi i plocice nazad i naprijed. Nazad su manje pa se mozda zbog toga brze trose. Ali da auto prvo koci sa zadnjim kocnicama pa tek onda sa prednjim nema nikakvog smisla.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 11.05.2016., 11:35   #26
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Pa vjerojatno nisu iste velicine diskovi i plocice nazad i naprijed. Nazad su manje pa se mozda zbog toga brze trose. Ali da auto prvo koci sa zadnjim kocnicama pa tek onda sa prednjim nema nikakvog smisla.
Možda ima smisla jer se tako sprječava "zapikavanje" nosa auta prema dolje. Kada vidiš neki veći auto s kvalitetnim kočnicama kada nagazi kočnicu, jednako se spušta prema zemlji i prednji i zadnji kraj. A oni mali prdavci sa dobošima otraga se totalno iritantno zapikavaju nosom na svaki dodir kočnice. Čak i neki prdavci s diskovima otraga. To se najbolje kuži kada se usporedi polo i golf. Razlika u kočenju nebo i zemlja.
Henry Miller is offline  
Old 11.05.2016., 11:37   #27
da, nisu iste velicine, iza su manji diskovi, a ovo da prvo koce zadnji pa prednji mi je malo blesavo..
isto su mi u ovlastenom rekli da je lako moguce da se zadnje plocice prije potrose, da to nije nista cudno
Digitall is online now  
Old 11.05.2016., 12:03   #28
Je li problem putovati u inozemstvu s udarenim autom? Konkretno, imam oštećenje na autu koje ne škodi ničemu(dakle, na puntu mk1 je udaren dio blatobrana ispod zadnjeg svjetla), a možda ću morati na put u DE kroz nekih mjesec dana, jedna od opcija je da ja vozim, a druga ascona c, koja naizgled nije u lošem stanju(govorim o stvarima koje se vide izvana), ali nisam siguran koliko je sigurna za takav put(imam razloge to pretpostaviti).


Može li me policija vani kazniti ili skloniti s ceste zbog oštećenja na limariji koje ne utječe na karakteristike vozila(u smislu da ništa dalje od toga nije pomaknuto ili oštećeno)?
rocket86 is offline  
Old 11.05.2016., 12:29   #29
Samo vozi. Isprobano u više zemalja s autom koji ima više sitnih udaraca nego tvoj (branici, zadnja lampa napukla i lijepljena epoxijem, desna vrata, lijevi bok). Sutra idem istim tim autom na put od 1200km.
Lyman is offline  
Old 11.05.2016., 13:08   #30
Normalno je da se zadnje pločice više potroše, kao što je kolega prije mene napisao, zadnji diskovi počinju kočiti "dlaku" ranije kako bi se izbjeglo da automobil ide nosom dolje, naročito kod jačeg kočenja.
Dardevil 1977 is offline  
Old 11.05.2016., 14:11   #31
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Je li problem putovati u inozemstvu s udarenim autom? Konkretno, imam oštećenje na autu koje ne škodi ničemu(dakle, na puntu mk1 je udaren dio blatobrana ispod zadnjeg svjetla), a možda ću morati na put u DE kroz nekih mjesec dana, jedna od opcija je da ja vozim, a druga ascona c, koja naizgled nije u lošem stanju(govorim o stvarima koje se vide izvana), ali nisam siguran koliko je sigurna za takav put(imam razloge to pretpostaviti).


Može li me policija vani kazniti ili skloniti s ceste zbog oštećenja na limariji koje ne utječe na karakteristike vozila(u smislu da ništa dalje od toga nije pomaknuto ili oštećeno)?
Budi legenda pa kreni Asconom

osim toga,njoj pogledaj samo zadnje mulde i to oko njih...da ne budeš kaskader s dva kotača
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Old 12.05.2016., 09:38   #32
Pitanje u vezi tekucine za kocnice. U knjizi pise da moze ici dot3 ili dot4.
U prodavaonici mi zena kaze da je to za starija vozila i da trebam dot5.1 jer da je to ulje za vozila s ABS-om, da imaju samo od valea.
Ja joj kazem da je dot 5.1 silikonsko i da nije za moj auto. Zatim pogledam na kutiju i pise "no silicon" tako nesto je pisalo.

Inace dot 4 i maju texar samo, da kupujem to ili da trazim shell ili neko drugo?
Nikomah is offline  
Old 12.05.2016., 10:33   #33
ATE Dot 4 u plavoj kantici ima valjda svaka prodavaonica auto dijelova. To nadji, s time nemas brige
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Old 12.05.2016., 11:31   #34
Da li zna netko gdje se na Xsari Picasso nalazi filter goriva? 1,6 16v, 109KS.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 12.05.2016., 11:56   #35
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Budi legenda pa kreni Asconom

osim toga,njoj pogledaj samo zadnje mulde i to oko njih...da ne budeš kaskader s dva kotača
A ne znam, nekako sumnjam da ću ja biti taj koji će voziti,ako bude ascona. A punto nikad nije stao(ok, jednom je greškom majstora), dok se asconi znalo dogoditi
rocket86 is offline  
Old 12.05.2016., 14:02   #36
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Pitanje u vezi tekucine za kocnice. U knjizi pise da moze ici dot3 ili dot4.
U prodavaonici mi zena kaze da je to za starija vozila i da trebam dot5.1 jer da je to ulje za vozila s ABS-om, da imaju samo od valea.
Ja joj kazem da je dot 5.1 silikonsko i da nije za moj auto. Zatim pogledam na kutiju i pise "no silicon" tako nesto je pisalo.

Inace dot 4 i maju texar samo, da kupujem to ili da trazim shell ili neko drugo?


Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
ATE Dot 4 u plavoj kantici ima valjda svaka prodavaonica auto dijelova. To nadji, s time nemas brige
...a zašto ne Texar.... molim pojašnjenje....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 12.05.2016., 15:54   #37
Mozes i Textar, isti vrag za svakodnevnu upotrebu.

Samo kazem da sam ATE tekucinu vidio valjda i svakom ducanu, a druge malo rijedje.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Old 12.05.2016., 15:55   #38
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Pitanje u vezi tekucine za kocnice. U knjizi pise da moze ici dot3 ili dot4.
U prodavaonici mi zena kaze da je to za starija vozila i da trebam dot5.1 jer da je to ulje za vozila s ABS-om, da imaju samo od valea.
Ja joj kazem da je dot 5.1 silikonsko i da nije za moj auto. Zatim pogledam na kutiju i pise "no silicon" tako nesto je pisalo.

Inace dot 4 i maju texar samo, da kupujem to ili da trazim shell ili neko drugo?
Treba razlikovati DOT 5 i DOT 5.1, jedno nema veze s drugime... Kako si i sam napisao, DOT 5 je na silikonskoj bazi i upotrebljava se za neke strojeve itd., DOT 3, DOT 4 i DOT 5.1 su na bazi alkohola, glikol esteri i borat esteri...

Evo dobar prikaz:



Recimo SL6, to je kao i DOT 5.1 kocione tekucine, posebno dizajniran za aute sa ABS-om i ESP-om, zato imaju malu viskoznost, tako da ABS i ESP mogu reagirati sto ranije/brze...
Markkonen is offline  
Old 12.05.2016., 17:10   #39
Imam felge 6,5 inča, offset 41,5.
Trebam li raditi optiku trapa ako stavim 7 inča, offset 35?
robert46 is offline  
Old 12.05.2016., 17:10   #40
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Pitanje u vezi tekucine za kocnice. U knjizi pise da moze ici dot3 ili dot4.
U prodavaonici mi zena kaze da je to za starija vozila i da trebam dot5.1 jer da je to ulje za vozila s ABS-om, da imaju samo od valea.
Ja joj kazem da je dot 5.1 silikonsko i da nije za moj auto. Zatim pogledam na kutiju i pise "no silicon" tako nesto je pisalo.

Inace dot 4 i maju texar samo, da kupujem to ili da trazim shell ili neko drugo?
5 je silikonsko, 5.1 je ok
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.