Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2009., 10:22   #61
Batler hvala puno na stranici , izgleda odlicno.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 13:05   #62
ajd sad kad smo se malo raspricali, koji vam je najdrazi aktivni igrac, a koji iz starijih vremena?

meni su danas taylor koji je stvarno pikado shvatio kao profesionalni sport i koji je stvarno cijeli zivot posvetio pikadu, sigurno najveci igrac svih vremena.. a na drugom mjestu gary anderson, covjek koji dok igra stvarno uziva, tako igra da se covjeku cini kao da je dosao u kafic igrati za zetone a ne za zivu lovu, prirodni talent koji uziva u igri..

a od stzraijih igraca bob anderson, kauboj pravi gospodin i pravi igrac, dvostruki svjetski prvak i osvajac puno naslova, zadnja titula mu je ona osvajaca legends toura u kojem su igrali izmedju ostalih i lowe, bobby george, bristow, deller...
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 15:27   #63
Quote:
Tifoz41 kaže: Pogledaj post
ajd sad kad smo se malo raspricali, koji vam je najdrazi aktivni igrac, a koji iz starijih vremena?
Od aktivnih mi je najdraži stari lav Dennis Priestley zbog borbenosti i strasti kojom igra.Uvijek navijam i za Co Stompea,starog Mr Magooa-Johna Magowana i Anastasiu Dobromyslovu
Od starih igrača su mi je isto najdraži Bob Anderson,a super su mi face bili i Bobby George i Jocky Wilson.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 16:24   #64
da, wilsona su svi obozavali a covjek danas ne zeli uopce cuti za pikado..

a co stompe je po rijecima ronalda scholtena nepobjediv igrac u practice roomu ali cim izadje pred publiku ne moze pokazati niti pola svojih sposobnosti.
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 19:28   #65
Quote:
Tifoz41 kaže: Pogledaj post
da, wilsona su svi obozavali a covjek danas ne zeli uopce cuti za pikado..
Wilson navodno već godinama ne izlazi iz svog socijalnog stana uu Kirkcaldy-u,gdje se opet nakon karijere i bankrota vratio.Nitko ga već godinama nije ni vidio osim žene i doktora koji mu dolaze u kućne posjete.Uvijek je bio i ostao osobenjak.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:50   #66
Phila Taylor mi je danas najdrazi

Jocky Wilson je apsolutna legenda
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 03:48   #67
Quote:
Tifoz41 kaže: Pogledaj post
a co stompe je po rijecima ronalda scholtena nepobjediv igrac u practice roomu ali cim izadje pred publiku ne moze pokazati niti pola svojih sposobnosti.
9-darter u double in partiji protiv Scholtena u practice roomu
http://www.youtube.com/watch?v=keVoF7DmsMI
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 17:55   #68
Pozdrav, jel zna netko nekog tko bi znao popravit stari, vrlo stari, pikado? Riječ je o nekoj hrvatskoj proizvodnji, napravljen prije 15 godina. Zvao već 100 brojeva i nitko neće ni doć pogledat, a možda je neki banalni problem! Napajanje radi al funkcije ne. Inače sam i Zg, pa tko zna nek pliz javi, može i na pm!
Belimisimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:19   #69
a šta znate o hrvatskim pikado igračima?
ja sam dugo godina bio aktivan u pikadu, bili smo prvaci c lige, b lige, a lige, osvojili smo varaždinski kup itd, ja sam bio juniorski prvak države itd itd, imam doma toliko diploma, pehara itd da više ne znam gdje ću s njima

kada je pikado startao u hrvatskoj tamo oko 95, moj stari je bio jedan od prodavača tih aparata a imali smo i dosta jaki klub u međimurskoj županiji koja je bila jedna od najjačih u hrvatskoj, tada se liga igrala na LOWEN pikadima koju su bili zaista vrhunski, a ne na ovim novim cirkusima od cyberdina, još danas danas imam LOWENA doma i radi ko da je izašao iz dučana

svaka čast ljudima iz firme cyberdine što se danas cijela europska liga igra na tim pikadima ali meni se jednostavno ne sviđa! jednog sam čak osvojio na turniru i prodao ga

a najbizarnija stvar koja mi se ikada dogodila u pikadu je bila to da je pikado savez varaždina donio odluku da se zabranjuje nastup igračima iz međimurja u mojem klubu,samo zato jer smo par godina bili prvaci, mislim ako ovo nije diskriminacija onda ne znam šta je, ko da kažeš da ne znam joey šimunić ne smije igrati za hrvatsku , poslje tih gluposti sam se malo povukao iz pikada ali planiram vrlo uskoro opet aktivirati svoj klub
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 03:15   #70
Testdriver,dobro došao na ovaj topic
Juniorski prvak Hrvatske,svaka čast.
Ma nebi se trebala Hrvatska liga uopće igrat na nikakvim aparatima već na
bristle tablama kak Bog zapovedaI kako kaj sam već rekel,HPS bi trebal biti član WDF-a ,nastupat na njihovim natjecanjima i organizirati Croatian open koji bi bio u WDF kalendaru.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:47   #71
James Wade osvojio Premier league

Wade osvojio naslov,King izbacio Taylora u polufinalu.
Zanimljivo da je King prepustio Tayloru da prvi baca u matchu bez tie-breaka iako je dobio bull.Taylor je bio vrlo loš kod checkouta,promašio je bio čak i fat number prilikom jednog.
Komentari na cijeli događaj?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 22:29   #72
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Wade osvojio naslov,King izbacio Taylora u polufinalu.
Zanimljivo da je King prepustio Tayloru da prvi baca u matchu bez tie-breaka iako je dobio bull.Taylor je bio vrlo loš kod checkouta,promašio je bio čak i fat number prilikom jednog.
Komentari na cijeli događaj?
Ja nazalost nisan gleda nastavak Premier Lige, jebiga, pratin previse NBA pa dolsovno neman vrimena.

Drago mi je sta je Wade osvojia, prelud je sa onin naocalama.

Malo mi je za sta Taylor bar nije u finale usa.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:35   #73
U četvrtak počinje UK open,možda i najzanimljiviji turnir sezone.Tu uz profesionalce igraju i kvalifikanti iz lokalnih pubovskih liga.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:25   #74
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
U četvrtak počinje UK open,možda i najzanimljiviji turnir sezone.Tu uz profesionalce igraju i kvalifikanti iz lokalnih pubovskih liga.
Jebeno, oce bit na ATDHE-u linkova?

Hvala na informaciji.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 17:37   #75
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Jebeno, oce bit na ATDHE-u linkova?

Hvala na informaciji.
Nadam se da hoće
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 13:57   #76
Paul Nicholson izbacio Garya Andersona.Koji strašan match
Svaka čast Nicholsonu
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:23   #77
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Wade osvojio naslov,King izbacio Taylora u polufinalu.
Zanimljivo da je King prepustio Tayloru da prvi baca u matchu bez tie-breaka iako je dobio bull.Taylor je bio vrlo loš kod checkouta,promašio je bio čak i fat number prilikom jednog.
Komentari na cijeli događaj?
zeznuta situacija kad te svi otpišu prije početka meča, to se dogodilo kingu a on to MRZI.. odlično je igrao i zasluženo pobijedio, mada je taylor bio 20% ispod svojih uobičajenih mogućnosti...

Barney trebao dobiti wadea ali uobičajeno nema 'guts' za privesti meč kraju kada vodi....
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:24   #78
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Paul Nicholson izbacio Garya Andersona.Koji strašan match
Svaka čast Nicholsonu
zar je bio prijenos?? nicholson je lud, igra fenomenalno ali šteta za garya
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 01:34   #79
Quote:
Tifoz41 kaže: Pogledaj post
zar je bio prijenos?? nicholson je lud, igra fenomenalno ali šteta za garya
Večeras nije bio tako fenomenalan.Izbacio ga je amater koji se plasirao preko pubovskih kvalifikicija Ken MatherKing isto izgubio od pubovskog kvalifikanta.
Vrhunac večeri je bila 9:8 pobjeda Maneleya nad Wadeom u fenomenalnom meču.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 02:45   #80
Prenos možeš naći na:

http://www.atdhe.net/
ili
http://www.justin.tv/directory?category=sports

Sutra počinje od 2 popodne.
Parovi su sljedeći:

Board One
Peter Manley v Mark Webster
Andy Hamilton v Raymond van Barneveld
Phil Taylor v Ken Mather
Mark Walsh v Adrian Lewis

Board Two
Colin Osborne v Wayne Jones
Jamie Caven v Jelle Klaasen
Kevin McDine v Alan Tabern
Andy Jenkins v Terry Jenkins

Board Three
Michael Barnard v Andy Smith
Dennis Priestley v Mark Frost
Steve Grubb v Kevin Painter
Wes Newton v Roland Scholten

Board Four
Gary Welding v Ronnie Baxter
Alex Roy v Andy Roberts
Colin Lloyd v Chris Thompson
Mark Lawrence v Mark Dudbridge


Mečevi s prve ploče se prenose,s ostalih se samo pokazuje povremeno situacija.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.