Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 10:31   #681
Meni bi bilo draže da su te bilježnice malo deblje pa da ne kupujem svaka dva tjedna novu pisanku za hrvatski (ta se normalno najbrže potroši), ove iz matematike znaju biti deblje pa tak jednu sad nosi od početka godine i izdržat će još poprilično.

Sve smo ih omotali u omote, sve super izgledaju. Ali opet, treba vidjeti i kak se dijete snalazi i postupa s bilježnicama, pa se onda odlučit na "akciju" (omoti ili ne, tanje ili deblje korice).

Ove s tanjim koricama obično imaju neke beblje motive pa kad klinci porastu za drugi, treći razred više im "nije gušt" da se te kupuju.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:42   #682
tanke pisanke su se zguzvale mojoj maloj a prilicno je pazljiva s knjigama. ove deblje nikad.
nismo ih omatali
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:51   #683
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
tanke pisanke su se zguzvale mojoj maloj a prilicno je pazljiva s knjigama. ove deblje nikad.
nismo ih omatali
Summer, kad se sjetim fotki posloženih knjiga u torbi kad je bila rasprava što sve stane u Herlitz midi torbu i kak, tvojoj maloj skidam kapu to su se samo pisanke mekših korica malo zgužvale

Kad se nosi hrpa knjiga normalno da će ne ovo s mekšim koricama malo pogužvat,ali nije isto kad je malo zgužvana i kad izgleda kao da su je prožvakali jer se ne pazi kak se s njom postupa (pa je malo na podu, malo pod klupom, pa malo nekog mlatneš njome, napola je presavineš kad je stvlajš u torbu i sl.) Mislim, sve je to normalno kad si dijete, tko još nije nikog u đačkom životu mlatnuo pisankom? Doduše, za to su bolje one s mekim koricama, manja je šteta za mlatnutog.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:26   #684
ma da, njoj su se ove mekane po rubovima zguzvale, zapravo vise kad je pisala cini mi se nego u torbi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:49   #685
Hvala vam na iskustvima.
Svakako ce mi pomoci u odluci
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:37   #686
Omoti ovi s ekupi mi se cine nesto cvrsci nego iz NN, vidjet cemo s vremenom... sad je tek par dana s tim novima

Pisanke sam mu uzela malo deblje i sve su super prezivjele do sad, nisu u omotu. Ono sto mi se cini bitno je da se dvije teme ne mijesaju (tipa da su mu uvijek iste teme za HJ, a druge za EJ, trece za prirodu itd). Jer ako su sve iz vana iste onda mu samo naprave pomutnju u skoli i kad pakira torbu jer mora gledat i naljepnice. Ovako odmah zna, npr Juric je HJ, Avengersi su ENG, dinosaur je priroda itd
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:11   #687
Lei, evo i nama stiglo el. Šiljilo s e-baya. da iskoristimo dok (ako) ne uvedu carine.
Stvarno je moćno.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:57   #688
Nase jos uvijek radi s prvim setom baterija, fakat dobar omjer ulozenog i dobivenog. Gledala sam da se mogu kasnije uzeti samo nova siljila za promjenu, kad se ova prva istupe
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:20   #689
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nase jos uvijek radi s prvim setom baterija, fakat dobar omjer ulozenog i dobivenog. Gledala sam da se mogu kasnije uzeti samo nova siljila za promjenu, kad se ova prva istupe
Super. Nisam znala.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:05   #690
dajte i meni link za to siljilo. dok ne uvedu carinu
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:55   #691
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
dajte i meni link za to siljilo. dok ne uvedu carinu
https://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw...ncil+sharpener

Nas je ovaj sto ima i za deblje bojice
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 18:27   #692
2. razred, 3. pernica po redu.
I napokon da valja i da se neće raspasti. Prijašnje dvije su bile Herlitz i neka iz Plodina (dobio na poklon), jesu bile povoljne ali žali bože novaca.

Sad sam mu kupila Connectovu i sve lijepo stane a nije prevelika, jedan patent ali inutra i ima ona dva "krila" pa stane sve što mu treba (i ne treba jer realno flomasteri nisu nužni).
100 kn u Mulleru, 150 ako je neki lik iz crtića
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 09:30   #693
Ajde napisite koje su vam pernice uspjele prezivjeti skolsku godinu? redCat jel Connectova ostala ok ovih par mjeseci?

Mojem su se dvije Herlitz skroz raspale, ova druga nakon nepunih par tjedana. Izvana sve super, al iznutra su mu se one gumice sve iscufale i poraspadale Tako da preko ljeta moramo naci neku robustniju za drugi razred
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 09:43   #694
Staedtler
Bila je jesenas u Kauflandu 70kn
1 zip s 2 preklopa, a unutra njihove bojice, flomići i ostalo sto je sve jako kvalitetno pa nismo ništa nadokupljivali.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 09:51   #695
mi uzeli ovu Connectovu prošle godine na polugodištu jer nam se Herlizova isto tako unutra raspala
znaci imao ju prošlu godinu jedno polugodište i cijelu ovu i još je dobra i imat ce je u trećem razredu
mi smo je uzeli u Školskoj knjizi mislim da je oko 100 kn
ima jedan cif i dva preklopa unutra, 12 bojica i 12 flomića, olovke,tehnička, mine, kemijska, ravnalo, škare, ljepilo i gumica
mi prezadovoljni
__________________
D - 2009 - mamin mis
G - 2014 - princeza
Ksenija1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 17:45   #696
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ajde napisite koje su vam pernice uspjele prezivjeti skolsku godinu? redCat jel Connectova ostala ok ovih par mjeseci?
Je, drži se sasvim dobro, patent radi besprijekorno, unutra se ništa nije potrgalo.
isto ima loptu kao ova u postu iznad samo nogometnu.

Inače, što se pribora tiče, znam kupovati kvalitetne bojice za dječje rođendane, bude u Mulleru na sniženju, npr. sa 35 na 20kn, imaju one kao košare gdje stave svašta sniženo pa se to ni ne vidi na polici gdje su bojice, vrijedi pogledati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 01:13   #697
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ajde napisite koje su vam pernice uspjele prezivjeti skolsku godinu? redCat jel Connectova ostala ok ovih par mjeseci?

Mojem su se dvije Herlitz skroz raspale, ova druga nakon nepunih par tjedana. Izvana sve super, al iznutra su mu se one gumice sve iscufale i poraspadale Tako da preko ljeta moramo naci neku robustniju za drugi razred
Lego :klap::klap::klap:
koju smo dobili uz torbu, tri godine nošenja, operem je, i ona ko nova. I još se nije raspala niti naznake raspadanja. Dobit će u 4. sad novu.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 21:57   #698
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ajde napisite koje su vam pernice uspjele prezivjeti skolsku godinu? redCat jel Connectova ostala ok ovih par mjeseci?

Mojem su se dvije Herlitz skroz raspale, ova druga nakon nepunih par tjedana. Izvana sve super, al iznutra su mu se one gumice sve iscufale i poraspadale Tako da preko ljeta moramo naci neku robustniju za drugi razred
mi imamo dvije iz narodnih novina, mislim da je to herlitz.. one po 40-tak kn. jednu za po doma, druga za školu, čitave i ništa im nije...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 22:45   #699

mi imamo pernicu od početka 1.razreda, znači 2 godine. Neka poljska Derform s Avengerima naručena preko ebaya. Oprana prošlo ljeto. Nisam imala pojma da se tak raspadaju
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 23:33   #700
i moja mala ima herlitz, ziva i zdrava nakon godinu i pol
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.