Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 23:55   #4801
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Samo nemoj zabrazdit u to kako si predobra osoba...

hmmm.. pa da ti iskreno kažem, ne mislim da sam predobra. ali zna me ponekad uloviti misao da previše vrijedim i da bi možda mogla otići na neki next level. i muči me koja mi je granica iluzije tu. koliko se precjenjujem?

jasno mi je da smo svi mi lako zamjenjivi dan danas, ali da li vas tako nešto muči? 'vrijednost' kao takva?
wild rider7 is offline  
Old 22.04.2017., 00:11   #4802
Nemam tih problema. Dijelom vjerojatno zbog dobi, dijelom zbog toga što posao ne doživljavam kao mjesto svoga ostvarenja, dijelom zbog zadovoljstva financijama.
Lord Byron is offline  
Old 22.04.2017., 00:17   #4803
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nemam tih problema. Dijelom vjerojatno zbog dobi, dijelom zbog toga što posao ne doživljavam kao mjesto svoga ostvarenja, dijelom zbog zadovoljstva financijama.

ok, tnx. ovo dosta otvara oči, moram reći.
wild rider7 is offline  
Old 22.04.2017., 09:48   #4804
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kada si izašao iz svijeta starih samaca!

kod mene ti se brzo mijenja stanje.
nekako sam bitno skratio momente tolerancije... - jbg kad dobro kotiraš na "tržištu" možeš si puno toga dozvoliti.

znaš... baš obožavam svoje samodopadne, samohvale, prepotentne... , nadasve korisne osobine, izložiti u potpunom orkestralnom sjaju.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 09:53   #4805
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

kod mene ti se brzo mijenja stanje.
nekako sam bitno skratio momente tolerancije... - jbg kad dobro kotiraš na "tržištu" možeš si puno toga dozvoliti.

znaš... baš obožavam svoje samodopadne, samohvale, prepotentne... , nadasve korisne osobine, izložiti u potpunom orkestralnom sjaju.

i takav stav ti kao prolazi kod zrelih ženki?
mislim, znam da te zaboli vjerovatno za to, ali koliko god ti ironizirao.....
wild rider7 is offline  
Old 22.04.2017., 10:05   #4806
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
i takav stav ti kao prolazi kod zrelih ženki?
mislim, znam da te zaboli vjerovatno za to, ali koliko god ti ironizirao.....
ne bi vjerovala što sve prolazi - bitno da je totalno drugačije od prve predođbe... jbg vi žene ste jako znatiželjna bića.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 10:31   #4807
U nekom je čudnom nedavnom trenutku cijela država i nacija počela govoriti vjeroVatno.

Zadnje uređivanje Lord Byron : 22.04.2017. at 10:50.
Lord Byron is offline  
Old 22.04.2017., 10:35   #4808
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U nekom je čudnom nedavno im trenutku cijela država i nacija počela govoriti vjeroVatno.
jel to uopće bitno? jel mijenja smisao (tipa - deva i djeva? ) ili si shvatio šta je napisala?

pokušaj se ne koncentrirati na crnu točku na bijelom papiru već uživaj u bjelini možda prestaneš biti tako ogorčen i jadan.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Received Infraction
Old 22.04.2017., 10:50   #4809
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
hmmm.. pa da ti iskreno kažem, ne mislim da sam predobra. ali zna me ponekad uloviti misao da previše vrijedim i da bi možda mogla otići na neki next level. i muči me koja mi je granica iluzije tu. koliko se precjenjujem?

jasno mi je da smo svi mi lako zamjenjivi dan danas, ali da li vas tako nešto muči? 'vrijednost' kao takva?
Kako zamišljaš taj sljedeći level? Što bi bilo različito od ovoga sad?
Veća plaća, titula, veća odgovornost....?

Vrijednost je u poslu jako ovisna o potrebama i željama poslodavca/klijenta. Znalo mi se dogoditi da pomislim da ja vrijedim više od nekog drugog tko je lakše napredovao npr., no to baš i nije točno. Ako ja ne posjedujem skill koji mi omogućava da napredujem na određenom poslu, onda tamo ne vrijedim više. Što god ja o tom određenom skillu mislila.

Npr. ako se loše ljudima uvlačiš u guzicu, a radiš u okruženju gdje je to bitnije od nečega drugog, onda ne vrijediš više od nekoga tko se jako lijepo zna uvlačiti u guzicu. Ako ti se to ne sviđa i ako misliš da nije fer onda tražiš okruženje gdje se više vrednuju skillovi koje i ti sama smatraš vrijednima.

*uopće se trenutno ne mogu sjetiti kako se skill kaže na hrvatskom
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 22.04.2017., 10:58   #4810
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jasno mi je da smo svi mi lako zamjenjivi dan danas, ali da li vas tako nešto muči? 'vrijednost' kao takva?
Dobrodošla u svijet odraslih ljudi koji rade ,privređuju. Znam brda ljudi koji nisu nekaj pretjerano sretni sa poslom kojeg obavljaju zbog međuljudskih odnosa na njemu. Opcija ti je ignoriranje ili bijeg u samostalan posel.Kada si sam sebi šef.Ako možeš kaj se uopće čeka? AKo ne možeš kaj se uopće čudiš kad ti se dogodi nekaj ovakvoga? Strogo odvajanje osečaja morala i pravednosti između poslovnih ljudi i privatnih. Neka drukčija pravila tamo vrijede. Moraš se družiti tam sa nemoralnim ljudima kako bi se van posla družila sa moralnima.
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

kod mene ti se brzo mijenja stanje.
nekako sam bitno skratio momente tolerancije... - jbg kad dobro kotiraš na "tržištu" možeš si puno toga dozvoliti.

znaš... baš obožavam svoje samodopadne, samohvale, prepotentne... , nadasve korisne osobine, izložiti u potpunom orkestralnom sjaju.
Opaa! Dobrodošao natrag! kaj si postal opaki zavodnik i jedač žena?
Joshua is offline  
Old 22.04.2017., 11:13   #4811
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Opaa! Dobrodošao natrag! kaj si postal opaki zavodnik i jedač žena?

ma nisam nego je stanje u državi jako jako očajno.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 11:17   #4812
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post

ma nisam nego je stanje u državi jako jako očajno.
Kaj si postal sponzor? Koriste te za toplice?
Joshua is offline  
Old 22.04.2017., 11:30   #4813
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U nekom je čudnom nedavnom trenutku cijela država i nacija počela govoriti vjeroVatno.
Nisam primijetila. Oko mene je previše sumlje da bi bilo vjerovatno.

Edit: vještina? Kompetencija?
Almost Rosey is offline  
Old 22.04.2017., 11:33   #4814
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj si postal sponzor? Koriste te za toplice?
sjećaš se mojih oglasa? kineskinja, japanka, skromna sponzoruša...?

sve se nađe ak znaš gdje treba tražiti.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 11:34   #4815
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
sjećaš se mojih oglasa? kineskinja, japanka, skromna sponzoruša...?

sve se nađe ak znaš gdje treba tražiti.
Aha. Bil si sa japankom koja je došla ovdje zato jer je poželjela biti skromna sponzoruša i ti si joj to omogučil! Svaka čast! Žal mi je kaj ju više ne sponzoriraš ali kaj sad. Buš našel neku drugu!
Joshua is offline  
Old 22.04.2017., 11:39   #4816
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Aha. Bil si sa japankom koja je došla ovdje zato jer je poželjela biti skromna sponzoruša i ti si joj to omogučil! Svaka čast! Žal mi je kaj ju više ne sponzoriraš ali kaj sad. Buš našel neku drugu!
nisi baš našao pravu poveznicu...
jesi za otić na bazen? imam pratilju "viška" ... možda ti se dopadne...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 11:40   #4817
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
nisi baš našao pravu poveznicu...
jesi za otić na bazen? imam pratilju "viška" ... možda ti se dopadne...
Kako nisam? Ne fala. Samo bi mi još to trebalo. Da se gol sa forumašima družim!
Joshua is offline  
Old 22.04.2017., 11:42   #4818
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kako nisam? Ne fala. Samo bi mi još to trebalo. Da se gol sa forumašima družim!
ha, kak hoćeš...
gibam se spremat ...

mah mah
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 22.04.2017., 11:43   #4819
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ha, kak hoćeš...
gibam se spremat ...

mah mah
Ajde ajde. Žal mi je kaj se ta nije pokazal nekaj previše mudrom ali kaj se može! Bu slijedeća kvalitetnija! Pazi samo da ti se ne svidi kriva danas!
Joshua is offline  
Old 22.04.2017., 15:49   #4820
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U nekom je čudnom nedavnom trenutku cijela država i nacija počela govoriti vjeroVatno.
koja si ti cjepidlaka, to je nevjerovatno.
jel' sex ili seks?


Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kako zamišljaš taj sljedeći level? Što bi bilo različito od ovoga sad?
Veća plaća, titula, veća odgovornost....?
da. sve to. mada veću odgovornost rijetko tko želi.
što se vještina tiče, u nekoj mjeri jesam konkurenta na tržištu, ali ne toliko da mogu diktirati uvijek svoje uvjete.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Dobrodošla u svijet odraslih ljudi koji rade ,privređuju. Znam brda ljudi koji nisu nekaj pretjerano sretni sa poslom kojeg obavljaju zbog međuljudskih odnosa na njemu. Opcija ti je ignoriranje ili bijeg u samostalan posel.Kada si sam sebi šef.Ako možeš kaj se uopće čeka? AKo ne možeš kaj se uopće čudiš kad ti se dogodi nekaj ovakvoga? Strogo odvajanje osečaja morala i pravednosti između poslovnih ljudi i privatnih. Neka drukčija pravila tamo vrijede. Moraš se družiti tam sa nemoralnim ljudima kako bi se van posla družila sa moralnima.

ne čudim se više ničemu. svjesna sam. samo imam sve manje strpljenja. trebalo bi max svakih 5 godina mijenjati posao. jer dođe do zasićenja i manjka motivacije. nisam tip koji će robotski klifiti negdje samo da zaradim za život i slobodno vrijeme.


Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
nisi baš našao pravu poveznicu...
jesi za otić na bazen? imam pratilju "viška" ... možda ti se dopadne...

bazen po ovom divnom danu... pihhh...direkt u more se bacit. pa da vidiš cirkulacija kako šiba...


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kako nisam? Ne fala. Samo bi mi još to trebalo. Da se gol sa forumašima družim!
čula sam da se tako pobjeđuje sramežljivost.
wild rider7 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.