Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 21:00   #41
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
E bas si dobro opisala krzno na ovim chestnut, flafi je.. nije onako "ovcje" kako je bilo prije. Bas je dlakavo..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Kod ovih crnih iz uk krzno je krace i ostrije.Ne znam jesam ti pomogla,al ja ne sumnjam u autenticnost.I jedne i druge mi isto izgledaju sto se tice savova,dzona,vanjske koze...i opreme u kojoj su dosle.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 22:32   #42
Mateich, to su ove koje su ti dosle http://www.shoeaholics.com/brands/wo...ugg-australia? Tvoje mi se cine da imaju deblji dzon, a ove na fotki tanji, zato pitam. Koji je kod i koliko je dostava?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 23:23   #43
Jesu, to su te. Prije tjedan dana su bile 89£ i bilo je 15% na prvu narudzbu + 7 ili 8£ za dostavu. Kod vise ne prolazi, a cijenu su danas digli..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 12:30   #44
Stigle su mi danas crne Ugg Bailey Bow sa http://www.cloggs.co.uk/product/grey...black/5567912/

Nemam šta reći, stvarno su prekrasne, mekane, udobne, super izgledaju na nogama, ma sve naj, naj...
Jedino mi je žao što nisu pola broja manje (cijeli broj manji bi mi bio premali)
One su mi dobre, taman, ali se bojim da se previše ne opuste od nošenja... Imam osjećaj kao su prije bili mrvicu manji modeli...
Uglavnom, jako su lijepe..



__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:54   #45
meni ovo nije jasno


Scheduled for delivery as agreed ZAGREB - CROATIA 15:17 1 Pieces

JD000222251388164194

13 Arrived at Delivery Facility in ZAGREB - CROATIA ZAGREB - CROATIA 15:09 1 Pieces

JD000222251388164194

12 Departed Facility in ZAGREB - CROATIA ZAGREB - CROATIA 15:09 1 Pieces

JD000222251388164194

11 Processed at ZAGREB - CROATIA


sta in ovo znaci? ono,sta rade cili dan po zg,i va zadnja tocka me buni,ispada ko da zivin u zg i sutrace ih dostaviti.

ste vi pratile sta van pise, jel ima neko van zg da je narucivao?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:13   #46
evo da odg samoj sebi moje su dosle danas al ja nisan doma do sutra navecer tako da ih nisan jos vidila,al nek su one dosle napokon :cheers:
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:35   #47
Došle moje Ugg, ali i gripa lol, nakon 4 dana danas sam ih malo dirala haha.. Nisam još naj pa čekam da mi MM izvadi ona čuda iz njih pa da probam.. lijepe su, ali fali mi ono ovčje krzno

Nego, jesui li ovo prave uggsice?
http://ugg-australiamall.com/
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 20:15   #48
Pa jesu li u redu ove sa shoeholicsa na kraju ili ne?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:02   #49
Jesu )) ja sam u svojima vec par dana na snijegu i super su

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:10   #50
Definitivno su prije bili manji modeli, sad su ih baš ukalupili da budu ko čizme, prije su malo vukle na šlape što je meni osobno bilo super.

Hoće ko naručivati sa Shoeholicsa da podjelimo ptt?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:45   #51
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Definitivno su prije bili manji modeli, sad su ih baš ukalupili da budu ko čizme, prije su malo vukle na šlape što je meni osobno bilo super.

Hoće ko naručivati sa Shoeholicsa da podjelimo ptt?
Prije manji? Znaci sad bi trebala uzet dva broja manje
Ionako se nikako odlucit sad cu jos teze 🙈
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:02   #52
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Prije manji? Znaci sad bi trebala uzet dva broja manje
Ionako se nikako odlucit sad cu jos teze ��
Ma ne dva broja manje... ja sam i prije uzimala svoj broj i bile su mi na knap, ali su se s vremenom opustile. Sada sam uzela svoj broj i taman su mi, ali se bojim da će se možda s vremenom još opustiti + što mi možda izgledaju mrvicu glomaznije na nogama, ništa strašno... Ali definitivno ni sada ne bi naručivala broj manje...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:07   #53
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ma ne dva broja manje... ja sam i prije uzimala svoj broj i bile su mi na knap, ali su se s vremenom opustile. Sada sam uzela svoj broj i taman su mi, ali se bojim da će se možda s vremenom još opustiti + što mi možda izgledaju mrvicu glomaznije na nogama, ništa strašno... Ali definitivno ni sada ne bi naručivala broj manje...
Ja sam oba para uzela manji broj i jos su mi se opustile...probala sam jedne u ducanu nekidan taj isti broj i bile su mi opet onako komodne...ali da uzmem jos 1 broj manje vidio bi mi se palac imam osjecaj tako da ne bih sigurno dva broja manje...znaci ove nove su glomaznije na izgled...to mi isto ne odgovara jel ionako imam veliku nogu i gledam uzet mini model a one ionako izgledaju vece...sad sam opet u problemima
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 10:33   #54
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Ja sam oba para uzela manji broj i jos su mi se opustile...probala sam jedne u ducanu nekidan taj isti broj i bile su mi opet onako komodne...ali da uzmem jos 1 broj manje vidio bi mi se palac imam osjecaj tako da ne bih sigurno dva broja manje...znaci ove nove su glomaznije na izgled...to mi isto ne odgovara jel ionako imam veliku nogu i gledam uzet mini model a one ionako izgledaju vece...sad sam opet u problemima
Ma gle, ovo glomaznije je možda u mojoj glavi jer sam ja opsjednuta time da da mi sve izgleda kao peraje na nogama, a zapravo imam jako malu nogu u odnosu na visinu... jbg. malo sam blesava po tom pitanju...

Ove crne Bailey Bow sam vidjela na curi u gradu i savršeno joj stoje, a ja sam sebe uvjerila da su mi glomazne, a zapravo vjerojatno nisu...
Moj savjet je da uzmeš broj koji si i ranije uzimala, ne kuži se nešto previše razlika, a i dalje su jednako udobne i tople kao i do sada...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 11:57   #55
Jan20 prolazi i na UGG, 20%
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 16:53   #56
Tek sam danas izvadila one gluposti iz njih i probala i veličina je okay, ali jedva sam ih navukla.
Ne znam, jesu mi se prošle tolko razvukle ili kaj, ili ove nisu orginal, ili one nisu bile, ali one su išle ko od šale, a ovo sam se namučila obuti, a tek izuti :/
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 19:40   #57
Razgaze se brzo! tj.nakon par puta se lakse oblace/svlace

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:33   #58
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Mateichh, lijepo izgledaju...

Moje crne Bailey Bow bi trebao kolega donijet sutra (stigle u Sloveniju u petak), jedva čekam...
A krajem tjedna valjda i Classic Short II u Stormy grey boji... njima se posebno veselim... <3
Pozdrav, vidim da si ti naručila uggsice u nijansi stormy grey pa ako su ti stigle da li bi mogla staviti svoju sliku ako ti nije problem?
Uzela bi ih ali me zanima kako izgledaju "uživo ".
Hvala
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:08   #59
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Pozdrav, vidim da si ti naručila uggsice u nijansi stormy grey pa ako su ti stigle da li bi mogla staviti svoju sliku ako ti nije problem?
Uzela bi ih ali me zanima kako izgledaju "uživo ".
Hvala

Preko kojeg web shopa narucujete stormy grey II? Ja ih ne mogu nigdje naci, a da dostavljaju u Hrvatsku.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:10   #60
Meni bi frend dofurao iz Amerike.
Pa zato pitam da vidim kako izgledaju kad ih netko slika, a ne kao slika na kojima ih predstavljaju.
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.