Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 19:50   #1421
Ja sam skrog zaboravila na baloner lojeg trebam vratit.....

Cure pomagajte, znaci outlet, bilo je placanje pouzecem.
Nije neispravan, necu drugu velicinu, ocu ga vratit jer je gadan

I neznam zasto mi je u glavi da mogu vratiti u poslovnicu, jesam li pomjesala s nekom drugom trgovinom

Ili je jedina opcija slati postom i cekati uplatu? Stajaznam, on je bio oko 210 kn, preruzan je da bi ga prodala majke mi, isplati mi ga se vratit sve i da 50kn dobijem nazad
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:53   #1422
nažalost, ne možeš ga vratiti u poslovnicu jer povrat u poslovnicu funkcionira samo za regularni mango

morat ćeš ga poslati
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:54   #1423
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
...baloner ... ocu ga vratit jer je gadan
... preruzan je da bi ga prodala majke mi...
Može link?
Baš me ovo zaintrigiralo
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 07:31   #1424
Quote:
vitamita kaže: Pogledaj post
jos se nitko nije javio po pitanju povrata novca, stvarno sam ljuta
Ja sam se natezala skoro 2 mjeseca dok nisam dobila lovu nazad.
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:20   #1425
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Može link?
Baš me ovo zaintrigiralo
https://www.mangooutlet.com/hr/zene/...3577.html?c=09

nisam mislila da je tako gadna ta boja smeđa, i još je smeđa al kao malo s nekim sjajem. I jos sam ga prije nego sto je dosao vidila uzivo u trgovini, i bio je pregadan, i jos se uvjeravam tamo u trgovini "ma daj nije to taj koji si narucila, tvoj je ok"

plus, ja sam velika i ne stoji mi nikako, izgledam ko onaj "serijski silovatelj" baloner iz crtića sa Cartoon networka
XL broj, eto ako nekog zanima za kupit
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:54   #1426
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
izgledam ko onaj "serijski silovatelj" baloner iz crtića sa Cartoon networka
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 09:28   #1427
Napokon su mi se javili iz manga! Ipak nista od narudzbe, vratiti ce mi novce kroz par dan. Eto..da vidim koliko ce to trajati..iako, bas sam htjela tu robu..
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:14   #1428
UPS je prekinuo suradnju sa Overseasom i od 1.1. Rhea vozi sve UPS-ove posiljke. I nas Mango

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 20:33   #1429
Quote:
m17 kaže: Pogledaj post
Napokon su mi se javili iz manga! Ipak nista od narudzbe, vratiti ce mi novce kroz par dan. Eto..da vidim koliko ce to trajati..iako, bas sam htjela tu robu..
Zašto? Sto je bilo da nisu poslali, bas žalosno
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 23:51   #1430
Smile

Quote:
Lubenica21 kaže: Pogledaj post
Zašto? Sto je bilo da nisu poslali, bas žalosno
Ne znam..pise samo da se ispricavaju i da ce mi vratiti novce na racun s kojeg sam platila. Pretpostavljam da nemaju vise tih stvari koje sam narucila. Ma sad cu te novce potrosit u zari kad pocne snizenje!
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 00:43   #1431
Da pohvalim Mango jeans sa kao nekim push up na guzici
https://shop.mango.com/us/women/jean...das.familia;28
Uzela sam ove sive, iste su kao na slikama, i stvarno su divne. Komotne, udobne, rastezljive i dobro stoje. Taj push up na straznjici nije umjetan i pretjeran, ne znam ni kako je umetnut-mislim ne osjeti se pod rukom neki dodatni ulosci kao npr push up grudnjak, ali jako lijepo stoji i oblikuje sve kak treba. TTS-uzeti velicinu koju inace nosite. Vidjecu kako se drze nakon nekog vremena nosenja, ako se ne ofucaju uzet cu jos jedne kad bude snizenje, i ove sam uzela na 30% off.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:27   #1432
Quote:
m17 kaže: Pogledaj post
Ne znam..pise samo da se ispricavaju i da ce mi vratiti novce na racun s kojeg sam platila. Pretpostavljam da nemaju vise tih stvari koje sam narucila. Ma sad cu te novce potrosit u zari kad pocne snizenje!
Meni se nitko nije još javio, prekrižila sam ih! Eto samo neka ti vrate novce i pravac Zara....:klap:
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:11   #1433
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Da pohvalim Mango jeans sa kao nekim push up na guzici
https://shop.mango.com/us/women/jean...das.familia;28
Uzela sam ove sive, iste su kao na slikama, i stvarno su divne. Komotne, udobne, rastezljive i dobro stoje. Taj push up na straznjici nije umjetan i pretjeran, ne znam ni kako je umetnut-mislim ne osjeti se pod rukom neki dodatni ulosci kao npr push up grudnjak, ali jako lijepo stoji i oblikuje sve kak treba. TTS-uzeti velicinu koju inace nosite. Vidjecu kako se drze nakon nekog vremena nosenja, ako se ne ofucaju uzet cu jos jedne kad bude snizenje, i ove sam uzela na 30% off.
To ti je zbog oblika dzepova i savova..nema nikakvog umetka.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:29   #1434
Quote:
Lubenica21 kaže: Pogledaj post
Meni se nitko nije još javio, prekrižila sam ih! Eto samo neka ti vrate novce i pravac Zara....:klap:
m17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:47   #1435
Što je ovo, sale počeo u ponoć nitko ni slova o tome?

Ja bila danas do dućana, ponosno ću reći da sam se vratila doma doslovno sa naušnicama od 29 kuna. Sve što sam imala na umu, nije bilo mog broja.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 14:23   #1436
Ma gadovi, jaknu što sam gledala su snizili, a niti jednog broja od nje, a brojeve su maknuli čim je počeo onaj vip 30%
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 09:49   #1437
12.12. sam kupila traperice u kojima većinom radim, a to je par puta mjesečno (preko sca), dakle nisam ih iznosila! I maloprije ih hoću obuci, kad ono pukle! Tamo blizu onog dijela gdje je remen!

Kaj sad? Hoću li imati problema s vraćanjem? Imam račun, ČAK i one etikete koje idu uz hlače. Ne treba mi povrat love nego samo druge traperice pa makar i nadoplatila. Premda ni ove nisu bile jeftine

Kakve su mi šanse
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 15:05   #1438
meni taj dio cesto ode na svim trapericama dok ih oblacim pa vucem za dio gdje ide remen samo zasijem i cao, nisam pokusavala vracati jer kontam sama sam ih razbila
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 15:49   #1439
Da, da. Znam za taj dio, to se i meni desilo jednom, ALI nije točno taj dio. Je, rekla sam da je kod remena, ali u žurbi nisam mogla detaljnije pisati. Uglavnom, normalno sam povukla hlače i kako sam povukla tak je pukao ovaj dio blizu džepa na bočnoj strani.

Budem navečer odnijela pa ću javiti kaj je bilo Mislim, ako ne zamijene ili vrate novac kupit ću druge, ALI definitivno ne tamo! Evo, tipkam ovo i na sebi imam traperice iz Manga koje sam kupila prije tri godine i još uvijek su čitave! Očito su se pokvarili Ali koliko sam pročitala do sada, trebali bi vratiti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 20:21   #1440
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Ma gadovi, jaknu što sam gledala su snizili, a niti jednog broja od nje, a brojeve su maknuli čim je počeo onaj vip 30%
Ne znam hoće li ti išta značit, al vidjela sam u Areni jaknu koju si linkala na prošloj strani
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.