Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2013., 15:47   #481
Smile namesten atlas

Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Evo nakon raspitivanja rezultat je ovakav- prijateljica koja mi je to ispričala prije par dana je očito sve krivo shvatila, jer radi se o aparatu a ne o ručnom namještanju .
Ja sam bila na namestanju atlasa pre dva meseca. Prvi put kada mi je covek namestao aparatom malo je bolelo, a posle mesec dana je opet na kontroli radio korekciju i tada je bas bolelo. Inace ja sam imala strasnih problema,bol u vratu i osamucenost dve godine bez prestanka, bol u levoj lopatici i lupanje srca, nisam mogla da idem uz stepenice nikako. Pojavila se i skolioza, levo rame dosta nize od drugog, a desna noga duza od leve. Posle tretmana dobila sam vezbe za jacanje i istezanje kicme i nakon dva meseca ja sam kicmu potpuno ispravila,sada mi sva zavide na sjajnom drzanju tela.Lupanje srca je prestalo, jedino sto su se pojavili bolovi u vilicama i kostima lobanje koji su jaci nego ikada. Kao da se sve vraca unazad ka prvoj bolesti koja se pojavila. Ako je neko imao slicno iskustvo volela bih da cujem, jer ne znam da li je normalno da ovako vilice i ove koscice bole. Narednu kontrolu ima za 20 dana.
biljanabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 12:38   #482
evo ljudi da javim kako se osjećam dva mjeseca nakon tretmana namještanja atlasa: glavobolje su i dalje tu, bolovi konstantni u vratnoj kralježnici(veći nego prije namještanja), vrtloglavice još učestalije, kao da mi se kuk još više krivi nego prije...sve u svemu nula bodova. Idem za par dana kod njih na kontrolu i da vidim što će mi imati za reći na moje žalbe. Pozz
gogy83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:59   #483
Quote:
gogy83 kaže: Pogledaj post
evo ljudi da javim kako se osjećam dva mjeseca nakon tretmana namještanja atlasa: glavobolje su i dalje tu, bolovi konstantni u vratnoj kralježnici(veći nego prije namještanja), vrtloglavice još učestalije, kao da mi se kuk još više krivi nego prije...sve u svemu nula bodova. Idem za par dana kod njih na kontrolu i da vidim što će mi imati za reći na moje žalbe. Pozz
Gogy, ja sam imla slične simptome- učestale glavobolje, bolove u vratu i vrtoglavice i mislila sam otići na namještanje atlasa jer sam čitala o tome, no predomislila sam se jer sam svašta čitala o tome i otišla sam kod osteopata Kasumovića u Zaprešiću kojeg su mi preporucili. Riješio mi je problem glave, a s njim su se riješili i ostali simptomi (vrat je prestao boljeti i vrtoglavice su nestale).
Katka4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:55   #484
Smile pazite

Moj brat je imao velikih problem.Otisao samo jednom i nikada vise preporodio se.
Posto radi kao keramicar nije mogao nikuda bole ledja ramena ma sve.Nekada ga uhvati nije mogao da ustane sav ukocen.Danas nista od kada je otisao od prvoga dana nikada vise nije imao problema.
I da kazem ovim pametnjakovicima koji hoce da kupe aparate i zele da budu doktori.
Posto zivim u inostranstvu tamo je to moj brat i radio,taj doktor radi samo atlase i nista vise i kaze da u svijetu ima 302 covjeka koji to rade,tj znaju da rade.
E sad posto kod nas svi znaju sve pazite se gdje i kod koga idete.
pozdrav i zelim vam dobro zdravlje.
lika001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:49   #485
Smile

Quote:
artur222 kaže: Pogledaj post
trnjenje ili bol i lijevoj ruci (bol je nedefinirana) vrlo često nisu simtom nečeg degenerativnog u kostima nego problema sa srcem koji prethode infarktu (moj stari to imao i kad ja došao doktoru po tablete protiv bolova ovaj ga poslao kardiologu- tjedan dana odjela i tri tjedna toplica)
Kardiolog mu je preporučio da uvijek uza sebe ima bočicu konjaka jer brzo širi žile i da ju popije ako ga stegne srce, nosio ju je više od tri godine dok ga nije opalilo i pomoglo je,naravno redoito je pio ljekove i išao na kontrole,sad ima prek 80 godina i radi svaki dan na vrtu. hoću reći popij pol deci konjaka običnog badela i ako trnci popuste onda nije kičma
Artur222....svaka čast, čitam post i riknem od smjeha, ali živa istina (i dobra reklama za badelov konjak).......

No da se vratimo ATLASU.....dugo vremena sam čitao o tome, proučavao razne forume i iskustva....uglavnom svi su se žalili na bolnost metode, i ja sam polako odustajao od pomisli da idem na namještanje atlasa!
Prije cca 10 dana na jednom portalu grupne kupovine žena je pronašla metodu koja se reklamira potpuno bezbolna i beskontaktna. kupila mi je tretman bez mog znanja, te sam prošli tjedan završio na namještanju atlasa.
Nisam vjerovao u rečeno u reklami, ali reko ajde...zena me dovela pred gotov čin...!!! čovjek me je prvo pregledao, usporedio dužinu nogu, fotodokumentirao, te je nakon tretmana koji je trajao par minuta, napravio ponovno fotografije gdje su noge bile potpuno ravne!!! žena je bila za vrijeme tretmana samnom da se uvjeri i ona kako to funkcionira. čovjek je stvarno bezbolno namjestio atlas, i nije me niti taknuo...navodno se radi o nekakvoj informacijskoj tehnici...nisam puno shvatio detalje, ali nije ni bitno.
Slijedeči dan lijeva lopatica me razvaljivala ko da me neko lopatom tukao.
Nazvao sam terapeuta te mi je on rekao da je normalno i da se tjelo namješta.
i stvarno, ja od tada nemam više glavobolje, trnjenje ruku, bolove u kičmi...čak se i uspravnije držim!!!! uglavnom ja sam prezadovoljan i što je bitno tretman mi je bio potpuno bezbolan!!!
Boldor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 23:57   #486
i dalje mi nije jasno kako ti je namjestio atlas a nije te ni pipnio? Kaj pogledom namjesta? Mozes li reci gdje si to bio tj kod koga? Hvals

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk 2
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 10:05   #487
I mene zanimaju iskustva s namještanjem atlasa u CorpusValens-u!!!!!!
Simki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 17:23   #488
prije godinu i pol dana sam bio na namještanju atlasa kod V.Tomljenovića u Splitu. Ukratko- ništa. 0 % promjene, ni na bolje ni na gore. Otišao mjesec dana nakon tretmana kod njega, on mi govori da treba vremena da se sve namjesti. Nekome i do godinu dana. međutim, nakon godine i po dana kod mene ništa. i dalje zdjelica rotirana , noga kraća itd. postupak je bio bolan, ali izdrži se, nije toliko strašno. Nema straha da će vam išta poremetit jer u biti on tu ne radi ništa , samo prisloni neki vibrirajući uređaj u potiljak i jako pritisne. Pita poslije tretmana "jeli tako da vam je odma bolje", ja mu mrtav ladan kažem "ne" , kaže "morate osjećat nekakvu promjenu" , ja opet "ne, ne osjećam nikakvu razliku" osim šta me boli potiljak jer ovaj pritisne taj uređaj ko konj. Mislim da me na kraju čak uvjerio da lakše mrdam glavu lijevo desno . Uglavnom bezveze, odlepršalo 1300 kn u lagani povjetarac naivnosti. Problem je što dosta ljudi umisle da im je bolje (pa ajde, i to je nešto) ili ne žele priznat sebi ni drugima da su preveslani. ja s tim nemam problema.I neću se osjećat bolje ako uz mene još neko bude preveslan. Možda je nekome stvarno pomoglo, ne znam. Meni nije. Ni odmoglo. Mislim da stvarno ni ne može nikome išta odmoć .
mishko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:55   #489
Da li je netko išao u BioLeptir na namještanje? iskustva?
tuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 15:36   #490
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
i dalje mi nije jasno kako ti je namjestio atlas a nije te ni pipnio? Kaj pogledom namjesta? Mozes li reci gdje si to bio tj kod koga? Hvals

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk 2
Oprosti za dugo cekanje na odgovor...nisam bas nesto aktivan na FORUMU!!!

Terapeut se zove Jurica Manestar, da ne lupetam puno o metodi i tehnici evo link: http://hr-hr.facebook.com/pages/Atla...66101236836031

nadam se da je dovoljno informacija....za sve drugo da ne radim reklamu, molim PM....
Pozdrav,
Boldor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 22:18   #491
Quote:
woolverine kaže: Pogledaj post

ako kroz "atlas" prolaze živci koji vežu mozak sa cijelim tijelom i organima, ti živci bi trebali provoditi impulse u oba smjera, pa ako je zbog išćašenja atlasa taj put "blokiran" naravno da i živci ne mogu provoditi impulse onako kako bi trebali i zbog toga nastaju razne "bolesti" i "stanja" kako ih "doktori" (mesari) vole nazivati (jer ako zbog stalnih suženja na autoputu zagreb split nastaju prometne gužve još složeniji problem je u ljudskom organizmu kada nema prometa u oba smjera), (a ljudski organizam je kao violina, kada je dobro ugođen na njemu je moguće odsvirati najljepše skladbe, a ako nije ugođen bubnjići bole).



p.s. cijena ovog tretmana je 1300 kn i ako stvarno pomaže to je ništa u usporedbi sa zdravljem osobe koju volim
slažem se
ja sam namjestila atlas atlasprofilax metodom prije nešto više od mjesec dana i od tad me nema na forumu
stvarno boli, bila sam i na kontroli i preporučena mi je još i sportska masaža
imam inače uklještenje između L5 i S1 i kad sam čula da bi bilo dobro namjestiti prvi vratni kralježak odmah sam otišla na to, ipak je to sam početak kičme i još vratna kralježnica pa ako se može namjestiti zašto ne, a kiropraktičari to ne rade (bila sam i kod kiropraktičara)
još me bole križa,(puno manje) ali očekujem da će to proći s vremenom a ne za jedan dan ili za pol sata kao kad popiješ tabletu protiv bolova
spuzvica98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 23:57   #492
Thumbs up

gospon Vladimir Maruševac to radi prstom savršeno ! (nema nikakvih kontrola )


bez ikakvih pomagala "duršlagom", "kirnerom" ili točkalom !

Vedi to znanje prakticiraju tisuču i više godina !

ako si stvarno želite pomoći

http://www.ayurveda-prema.com/o_nama.htm
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 18:30   #493
U Bioleptiru - boljelo je al' brzo prođe pa se izdži, narednih par dana zujanje u glavi, bolovi na točkama preko kojih je aparat djelovao, s vremenom popustili bolovi u vratu i donjem dijelu leđa, počela sam vrat držati uspravno i pomjerati ga bez velike neugode i boli...
No, nikakvo se veeliko čudo nije dogodilo, ako čovjek spava na lošem krevetu, ne vježba i ne vodi računa o sebi, nikakvo mu namještanje ničega neće pomoći na duže staze - moje mišljenje na temelju mojeg iskustva. Eto, bila sam očajna i u očajnim bolovima, nisam ni očekivala čuda, samo sam htjela barem neko olakšanje... nije nastupilo odmah, nego nakon nekog vremena... sad i vježbam, imam i dalje problema, ali manjih.
Ne bih ponovila, nije da mi je žao, ali da sam znala da će me tako prodrmati kroz glavu - ne bih išla, eto.
Fizijatar koji to obavlja je prethodno pitao za tegobe, namjestio kralježnicu, a nakon tretmana preporučio fizioterapiju itd. (dakle, nije da je pristupio tome - evo, sad ću te skockat za sekundu i bit ćeš trajno super, što mi je OK).
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 15:35   #494
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
gospon Vladimir Maruševac to radi prstom savršeno ! (nema nikakvih kontrola )


bez ikakvih pomagala "duršlagom", "kirnerom" ili točkalom !

Vedi to znanje prakticiraju tisuču i više godina !

ako si stvarno želite pomoći

http://www.ayurveda-prema.com/o_nama.htm
Cijena, cekanje?
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 19:18   #495
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
Cijena, cekanje?
imaš kontakt broj na postavljenom linku iznad tvog posta,
nazoveš g. Maruševca i pitaš.
Za njega imam samo riječi hvale
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 06:47   #496
Poz. svima.

Da podijelim i vlastita iskustva s Atlasom. Naručio sam se kod g. Maruševca, čekao cca mjesec dana. Nakon brze i potpuno bezbolne metode namještanja izostale su sve ovdje prije napisane pozitivne reakcije. Da slijedeceg dana nisam imao snaznu, konstantnu glavobolju (koje inace nemam) mislio bi da nista ni nije "ucinjeno". Kako ni prije nisam imao nekih problema s kicmom nezgodno je reci da sam se rijesio problema koje nisam ni imao. I vec kad sam pomislio da sam nepotrebno bacio nesto novaca supruga je primjetila da se drzim uspravnije i da glavu drzim uspravnije no inace (sto je vjerojatno poslijedica dugotrajnog sjedenja za kompom, sto na poslu sto do on-line fps-a rpg-a do sitnih jutarnjih sati)..

Profilax metoda mozda jest bolja, al gledajuci emisiju o tome nije mi bilo "na rubu pameti" , ici na "reklamiranu" izmjenjenu metodu 5000 godina stare tradicije. Nadalje, nije me se dojmilo ni to sto je u emisiji zastupana samo jedna metoda i to od strane covjeka koji ju je "osmislio", istovermeno podcijenjujuci drugu provjerenu tehniku kojoj on nije nasao "korisnost". On je uvidio korist i mogucnost boljitka kroz provjerenu tehniku u izmijenjenom obliku kako bi je mogao "patentirat i zastitit" (ili da napisem naplatit svaku licencu i postotak?).
Iz osobnog iskustva izbjegavam sve ono sto se na tv-u promovira kao zdravo, korisno, pozeljno ili najbolje. Zao mi je sto Misak nije odradio intervjue "obje strane" (makar reportazno), te "sucelio misljenja" i stavove. Ovako ovo zaista ispada poput jeftine reklame odns. prodane reputacije dobrog novinara-istrazivaca "s one strane granice"

LP Svako dobro, mir i ljubav sa svima Vama.
overU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 08:53   #497
ATLAS PROFILAX ne vjerujte im

Molim vas ne vjerujte tome.Ja sam bila i znam ljude koji su išli,razočarani su,skoro svima govore isto ..da im je lijeva noga kraća..To su materijalisti i lažnjaci..Ja sam imala zdravu kralježnicu,i nakon nekog vremena počela sam osjećat grozne trnce u ruci...trnula mi je..počela sam gubiti svijest.Rekli su mi u bolnici da sam tog njihovog masažera dobila nagnječenje vratne žile!!! Molim vas ne idite tamo i nikako ne vodite svoju dječicu..eto A kada sam se poželila njima nazad,rekli su mi da sam sam potpisala za to.
PAZ III is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 13:50   #498
Unhappy

Quote:
PAZ III kaže: Pogledaj post
Molim vas ne vjerujte tome.Ja sam bila i znam ljude koji su išli,razočarani su,skoro svima govore isto ..
- o kojoj metodi pricate ?

profilax ili vitaloge ? ili mozda obje ?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.07.2013. at 18:20. Reason: quote
overU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 18:27   #499
- ispricavam se...

- bio sam malo brzopet pa previdio Vas naslov

LP
overU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 00:48   #500
Molim iskustva s atlas profilax u Rijeci??!! Hvala!
__________________
Sve se vraća, sve se plaća.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.