Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 10:13   #2021
kako se nosit sa ruznocom?
feredju na glavu....resio si ruznocu.
djuros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:11   #2022
Quote:
djuros kaže: Pogledaj post
kako se nosit sa ruznocom?
feredju na glavu....resio si ruznocu.
A ako ne želim ostavljati lažni dojam da sam muslimanske vjere?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:25   #2023
Quote:
djuros kaže: Pogledaj post
kako se nosit sa ruznocom?
feredju na glavu....resio si ruznocu.
toga se nikad ne bi sjetio.
ti si mislioc? neki.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 11:57   #2024
ja za sebe nemogu potvrdit da sam ruzan, bar mi to nitko direktno nije rekao, ali se cini da izgledom odstupam od drustveno prihvatljivih normi
visok sam 175 cm, tijelo je sasvim ok gradeno, taman tjelesne tezine, nemam nikakve tjelesne mane, problem izgleda lezi u licu, imam nekakve crte lica koje su vecini cudne, pomalo smijesne i mozda antipaticne
primjecujem to po pogledima drugih i njihovim reakcijama, 95% nepoznatih ljudi s kojima se mimoilazim svakodnevno doslovno zure u moju facu, to mi u zadnje vrijeme postaje veoma iritantno, toliko da mi dode pa da ih pitam sta koji k... gledas? ali sam skuzio da brzo uzvracanje pogleda ima slican efekt
-irrelevant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 13:30   #2025
Kakva ružnoća, kaj vi brijete?! Kad vidim po cesti kakve (unaprijed isprika) pičke hodaju sa krezubim žgabavim isprdcima dođe mi zlo, a nemaju svi oni para. Moraš imat stav, smisao za humor je velki plus, samopouzdanje, svoje JA.

Ako sebe gledaš ko ružnog i drugi te takvim vide. Izbjegavaj plitke ljude.
Svaki lonac ima svoj poklopac.
__________________
moy pot piss
mort ficlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 21:34   #2026
Ja se sa svojom nosim, kome se ne svidja nek ne gleda i bok.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:27   #2027
Ah. I još kad ti drugi nabijaju na nos da si ružan. Koliko samse takvih divnih komentara naslusala u zivotu. Nebrojeno.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:32   #2028
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Ah. I još kad ti drugi nabijaju na nos da si ružan. Koliko samse takvih divnih komentara naslusala u zivotu. Nebrojeno.
Cekaj, vama stvarno ljudi govore da ste ruzni? Bliski, poznanici ili? Kako to izgleda?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:50   #2029
meni to samo spigl kaze
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:56   #2030
Ja ne poznajem ruzne ljude. Znam glupe, dosadne, cangrizave, svadljive, ohole. Koliko godina imate pa se vanjstinom zamarate?
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:22   #2031
Kakve veze ima moje (ne)zamaranje nečijom vanjštinom s činjenicom da je taj netko ružan?

Baš svi svi svi ljudi koje poznaješ su "neružni"? Ili ih ima ružnih, ali se, budući da se ti time ne zamaraš, ta ružnoća ne broji?

BTW, upravo odbijanje zamjećivanja nečije ružnoće uime nekakve osobne "zrelosti" veće je pridavanje važnosti ružnoći kao takvoj od jednostavnoga priznavanja činjenice da osim što su neki ljudi glupi, dosadni, ..., postoje i ružni ljudi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 20:36   #2032
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ja ne poznajem ruzne ljude. Znam glupe, dosadne, cangrizave, svadljive, ohole. Koliko godina imate pa se vanjstinom zamarate?
Ne da postoje ružni ljudi, nego postoje i - UPOZORENJE: mlađi od 18 neka ne čitaju dalje! - postoje i ružna djeca!
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 21:39   #2033
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Cekaj, vama stvarno ljudi govore da ste ruzni? Bliski, poznanici ili? Kako to izgleda?
Pa ono... sjednes u kafic i cujes komentare curka sa drugog stola: "Uopce nije lijepa, ne kuzim kaj vide u njoj" "Ma bas je ruzna" i tak
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 21:49   #2034
Problem je u toj silnoj želji za nekakvom političkom korektnošću kojoj više nije dovoljno reći da izgled ne bi trebao biti presudan, pa odlazi korak dalje i poriče postojanje ružnoće kao takve.

Ironično, na susjednoj temi se razglaba o friško oženjenom tv-liku, s naglaskom na njegov - izgled.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 21:53   #2035
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Cekaj, vama stvarno ljudi govore da ste ruzni? Bliski, poznanici ili? Kako to izgleda?
Ne mora mi nitko reći, vidim sama kako izgledam, a ne mogu reći da kada se pogledam u ogledalo da vidim nešto lijepo.

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa ono... sjednes u kafic i cujes komentare curka sa drugog stola: "Uopce nije lijepa, ne kuzim kaj vide u njoj" "Ma bas je ruzna" i tak
Ovo mi je užas, odnosno ne razumijem da netko ima potrebu to govoriti. To najbolje govori o njima.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 21:57   #2036
Bas slatko. Meni su uzas ljudi bez smisla za humor.

Tema je sama po sebi glupa jer tko je to kompetentan govoriti sto je ruzno, a sto lijepo.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:05   #2037
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Bas slatko. Meni su uzas ljudi bez smisla za humor.

Tema je sama po sebi glupa jer tko je to kompetentan govoriti sto je ruzno, a sto lijepo.
Aha, ti si se šalila. Mislila sam da si ozbiljno čula takve komentare. Onda zanemari moj komentar, krivo sam skužila.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:09   #2038
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja se sa svojom nosim, kome se ne svidja nek ne gleda i bok.
Vidis raniji komentar. Nije da me bas zanima ko kaj misli.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:20   #2039
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
tko je to kompetentan govoriti sto je ruzno, a sto lijepo.
Zapravo, svatko.

Osim svojevrsne sive zone "kako kome", I onih iznimnih "samo meni lijep", manje-više postoji konsenzus o lijepima I ružnima.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:24   #2040
Ok. Slazem se da ti netko moze biti privlacan ili neprivlacan. A jel on ruzan jer ima veliki nos i klempave usi, nekome je mozda bas to privlacno.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.