Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2016., 21:52   #961
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
ne. glavna kvaliteta je nesto drugo...ovo je nesto sto neki muskarci smatraju gustom ili obavezom...ili im je jednostavno dovoljno stalo do partnerice koja isto tako dođe sa posla umorna, pa podijele poslove...nes ti problema, stisnuti dvije tipke na ves masini jebote...
bravo!
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 22:08   #962
da...bravo...kada sam ovo zadnji puta rekao zenskoj osobi, dobio sam zacudjeno pitanje da nisam mozda ja neka pedercina...toliko o tome. izgleda da privlacim samo zene koje ocigledno nemaju nista protiv biti kucanice, pa da mogu srat kako one sve rade. Frustracije i tako to
__________________
https://journey-liquids.com
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 22:12   #963
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
da...bravo...kada sam ovo zadnji puta rekao zenskoj osobi, dobio sam zacudjeno pitanje da nisam mozda ja neka pedercina...toliko o tome. izgleda da privlacim samo zene koje ocigledno nemaju nista protiv biti kucanice, pa da mogu srat kako one sve rade. Frustracije i tako to
a boze dragi.
ne vjerujem kaj citam.
pa sve vise muskaraca prije braka zivi solo i radi sam sve kucanske poslove.
pa im ostane to u malom prstu sve, i ne zamaraju se nazivima papucar i sl, nego im bude pod normalno napravit par stvari po kuci.
kad bi mi musko svaki dan kuhalo... auu, bila bi sretna ko malo dijete
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 23:27   #964
pa ne zamaram se ja time malo frustrira, da...ali nista sto bi me izbacilo iz takta aj dzst dont giva fak
__________________
https://journey-liquids.com
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 23:30   #965
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
pa ne zamaram se ja time malo frustrira, da...ali nista sto bi me izbacilo iz takta aj dzst dont giva fak
pa normalno.
bilo bi cudno da je drukcije
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:03   #966
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
bravo!
Dajem ponudu!
Svaki, koja obavi samo pola posla vezanog za kuću i okokućnicu (kod mene naravno), ja svaki dan obavim sav posao u kući, ali ako obavi sav posao, ja joj pored toga svaki dan nudim još masažu po želji, ali to još nije sve, još ju depiliram svaki dan ako treba!!!

Nemojte zakasniti tu izvanrednu priliku!!!

I to još nije sve...
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:47   #967
e svašta, ja sam napravio par kolača do sada čisto iz svog gušta a pucam od testosterona tako da ne kužim neke ženke...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:59   #968
Nije pravio kolače,ali super kuha,peče i bolje radi sto puta neka jela od mene
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:06   #969
moj svaki ozbiljan tip je znao i kuhati i praviti kolače...
mišljenje o tome nemam...čemu ''mišljenje o tome''..?
čovjek je zainteresiran i voli raditi stvari koje ga vesele...da i kukiča, zašto je stav o tome bitan....?i kome?
babama s placa koje nemaju pametnijeg posla...?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:15   #970
a ne znam zakaj je to bitno...nije, svatko radi ono što hoće i voli, ali eto...iznenadila bi se koliko ljudi ima vrlo čudne poglede na to
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:25   #971
ma ne bih...svašta pročitam na ovom forumu...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 10:28   #972
puno je zabavnije kada je uživo u meni samo probudi nagon za kažnjavanjem to malo inteligencije što te osobe imaju
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:59   #973
Muškarci koji peku i kuhaju su zakon. Ja sam za sebe shvatila da sam dominantniji tip žene i da mi bolje odgovara opcija da ja većinom radim i financiram, a on da se posveti kućanstvu i sl. I pod tim ne mislim na to da sjedi doma i ništa ne radi, nego da zaista uživa u bivanju muške kućanice.
+ dođem s posla, on me dočeka gol u krevetu, ja ga zaskočim i po..bem, a poslije uživamo u finom jelu koje je pripremio.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:12   #974
Quote:
linch kaže: Pogledaj post
Dajem ponudu!
Svaki, koja obavi samo pola posla vezanog za kuću i okokućnicu (kod mene naravno), ja svaki dan obavim sav posao u kući, ali ako obavi sav posao, ja joj pored toga svaki dan nudim još masažu po želji, ali to još nije sve, još ju depiliram svaki dan ako treba!!!

Nemojte zakasniti tu izvanrednu priliku!!!

I to još nije sve...
ja nemam okucnicu, ali kosim i pomazem kod staraca svojih.
zato...
ne znam zbog cega mene prozivaš
edit : plus toga tema je o muskima koji to žele raditi. a ne o tome da ih neko na to tjera.

Zadnje uređivanje Lolla : 23.06.2016. at 20:29.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:44   #975
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Sarmu? Znam,svi su prezivjeli do sad

Za orehnjace,makovnjace,dizane kolace tu sam maher

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Cura koja zna sarmu napraviti, koja je jelo spoja flore i faune u jednom, ta je dobra kuharica.
I makovnjača, s debljom filom.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:13   #976
Gdje su svi ti navodni muškarci koji kuhaju i peku kolače? Zašto ja ne mogu upoznati nijednog? Uvijek ih netko drugi zna, ko da su zaključani u tuđim podrumima...

Meni osobno smeta kad netko zaključuje da ja moram kuhati samo zato jer sam eto imala tu nesreću da se rodim u ženskom spolu.
A nije da vjerujem da sad mora jedno ili drugo isključivo kuhati, budemo zajedno, mada mi je zapravo idealno da on zna samo sebe prehraniti, bez obzira na mene.

Nema ništa više sexy od muškarca u kuhinji i vi žene kojima to smeta molim vas - šaljite ih na moju adresu, ovdje su i više nego dobrodošli
caribbean dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:22   #977
Quote:
caribbean dream kaže: Pogledaj post
Gdje su svi ti navodni muškarci koji kuhaju i peku kolače? Zašto ja ne mogu upoznati nijednog? Uvijek ih netko drugi zna, ko da su zaključani u tuđim podrumima...

Meni osobno smeta kad netko zaključuje da ja moram kuhati samo zato jer sam eto imala tu nesreću da se rodim u ženskom spolu.
A nije da vjerujem da sad mora jedno ili drugo isključivo kuhati, budemo zajedno, mada mi je zapravo idealno da on zna samo sebe prehraniti, bez obzira na mene.

Nema ništa više sexy od muškarca u kuhinji i vi žene kojima to smeta molim vas - šaljite ih na moju adresu, ovdje su i više nego dobrodošli
Nisam citao temu, ali kaj moze postojati osoba sa zdravim razumom i da joj smeta ako partner dobro kuha. Koji su tu poremecaji u igri?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:29   #978
To se i ja pitam.

Reklo mi nekoliko ljudi u facu kao - kak ne znaš kuhati, svaka žena mora (znati) kuhati.

Ne bih se složila, ako je to nešto što mi je veliki izvor stresa a postoji npr muškarac koji bi se toga rado primio jer kao što čitah jednoga prije - to ga opušta i gušt mu je, gdje je problem?

Nije li upravo ta podjela poslova čar zajedničkog života a ne opresija i prisila tko šta mora....
caribbean dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:30   #979
Quote:
caribbean dream kaže: Pogledaj post
Gdje su svi ti navodni muškarci koji kuhaju i peku kolače? Zašto ja ne mogu upoznati nijednog? Uvijek ih netko drugi zna, ko da su zaključani u tuđim podrumima...

Meni osobno smeta kad netko zaključuje da ja moram kuhati samo zato jer sam eto imala tu nesreću da se rodim u ženskom spolu.
A nije da vjerujem da sad mora jedno ili drugo isključivo kuhati, budemo zajedno, mada mi je zapravo idealno da on zna samo sebe prehraniti, bez obzira na mene.

Nema ništa više sexy od muškarca u kuhinji i vi žene kojima to smeta molim vas - šaljite ih na moju adresu, ovdje su i više nego dobrodošli


Vjerojatno su takvi već zauzeti
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:47   #980
AKo tražite muškarca koji zna kuhati i sam sebi pere i čisti, ciljajte na nekog udovca ili samca. Ovi oženjeni ili koji žive sa roditeljima rijetko imaju potrebu za time. A samca sam očaj natjera da si napravi krempitu. U startu čak i masturbira zamišljajući kako dovodi neku ženu iz kluba i svršava na prizor nje kako vadi kolač iz pećnice, a onda se ili vrati u normalu, jednom kad je sve svoje neuspjele pokušaje krempita i pojeo i sad mu ispadaju kako treba jer je naučio da treba staviti kilo šećera da se usrana smjesa zgusne....ili odustane u potpunosti od kolača, ali se na svaki spomen kuhanja i pečenja u društvu da primjetiti tik u kutu njegove gornje usne.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.