Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2012., 02:19   #441
Pozdrav ljudi

Čitam razne ove postove i nemogu vjerovat koliko su ljudi zatucani kao čavli

Nitko ne garantira nikome ništa, ali činjenica je da u ovoj metodi ima nešto,

ako kroz "atlas" prolaze živci koji vežu mozak sa cijelim tijelom i organima, ti živci bi trebali provoditi impulse u oba smjera, pa ako je zbog išćašenja atlasa taj put "blokiran" naravno da i živci ne mogu provoditi impulse onako kako bi trebali i zbog toga nastaju razne "bolesti" i "stanja" kako ih "doktori" (mesari) vole nazivati (jer ako zbog stalnih suženja na autoputu zagreb split nastaju prometne gužve još složeniji problem je u ljudskom organizmu kada nema prometa u oba smjera), (a ljudski organizam je kao violina, kada je dobro ugođen na njemu je moguće odsvirati najljepše skladbe, a ako nije ugođen bubnjići bole).

imao sam raznih iskustava u svojoj obitelji i da sam bar saznao za ovu metodu prije nekoliko godina (možda bi pomoglo mojim roditeljima),

nemojte ništa uziimati zdravo za gotovo, pogotovo ne kemijsku industriju koja se danas naziva "Farmaceutskom" industrijom.

nemorate poslušati ni moj savjet (otiđite na atlasprofilax) ali proučite ovu stranicu http://phoenixtears.ca/ iako nije vezana za ovu temu pa prosudite sami (nadam se da će nekom i pomoć)

(u svakom slučaju netko meni blizak ide na ovu "teraoiju" za par dana pa ću vam javiti kako je prošlo "njoj" i nakon nekog vremena da li ima poboljšanja)

pozdrav i nemojte sljepo vjerovat medicini - ima i starijih metoda lječenja i prirodnih ljekova koje nam je "BOG" dao, samo ih treba pronači

(napominjem imao sam raznih zdravstvenih problema u obitelji koji su opisani na obje stranice i samo želim pomoč ljudima koji imaju iste probleme i nadam se da ovaj post neće biti uklonjen jer ovakve informacije treba širiti)

p.s. cijena ovog tretmana je 1300 kn i ako stvarno pomaže to je ništa u usporedbi sa zdravljem osobe koju volim
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 00:05   #442
evo, cura je danas bila na atlasprofilax-u

tretman je bio bolan i dosta dugačak (20-ak min) jer je imala dosta išćašen atlas (skoliozu i probleme vezane uz nju ima cijeli život) (ćuo sam ju u susjednu prostoriju),

ali nakon toga je rekla da joj je glava lagana kao pero i da ju može više i lakše okretati u obje strane, da je vrat kao podmazan, imala je jedan napadaj suzenja očiju i smijeha (kao što su već neki u prijašnjim postovima pisali), inaće su joj stopala uvijek bila ledena ali su joj sad predvečer bila čak vruća i to je to od prvih dojmova poboljšanja.
malo ju boli vrat na dodir

jedan od glavnih razloga zašto je išla na to je skolioza i trnci koji su joj se pojavili prije dva mjeseca u desnim ekstremitetima

za daljnja poboljšanja je valjda još prerano, ali nadam se da će ih biti

uglavnom još ću izvještavati o razvoju situacije

(ako nekoga nešto zanima može mi pisati na PP)
(a nevjernim tomama koji govore da im nije ništa pomoglo mogu reći da je nerealno očekivati čuda, a možda im je i pomoglo ali na način da su ovom metodom spriječili neke bolesti koje bi se razvile kroz koju godinu da nisu otišli na namještanje atlasa)
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 14:32   #443
Quote:
woolverine kaže: Pogledaj post

imao sam raznih iskustava u svojoj obitelji i da sam bar saznao za ovu metodu prije nekoliko godina (možda bi pomoglo mojim roditeljima),
imaš sreću šta te tvoji slušaju, moji neće kažu da im je preskupo, a stalno su po doktorima privatnima .. Ne žele sebi pomoć, igraju uloge žrtve .. Može netko savjet kako da ih ubjedim ?
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 23:27   #444
1300 kn nije preskupo kad se radi o zdravlju a pogotovo ako je to stvarno da ta metoda pomaže i to samo nakon jednog tretmana.

Prije namještanja atlasa je imala trnce u nozi i ruci a sad ih više nema, ...

Ja vjerujem da je to poboljšanje od tog namještanja atlasa, ali "nesreća" je u tomu da istovremeno ide i na još jednu terapiju otrovima (kortikosteroidima) (od koje je naotecena, ima depresiju, bezvoljna je....) pa nitko ne može reči sa sigurnošću od ćega je nastao taj prestanak trnaca i grčeva, ona misli da je od te terapije, a ja mislim da je zbog namještanja atlasa.

Uglavnom nadam se da ce biti bolje.

mens sana in corpore sano

A ako netko ima novaca da ide kod privatnih lječnika a ne želi isprobati ovo onda taj stvarno ima nekih drugih problema, jer kod ove metode se može izgubiti samo vrijeme jer novce ionako troši kod lječnika konvencionalne medicine
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 20:04   #445
Quote:
woolverine kaže: Pogledaj post

A ako netko ima novaca da ide kod privatnih lječnika a ne želi isprobati ovo onda taj stvarno ima nekih drugih problema, jer kod ove metode se može izgubiti samo vrijeme jer novce ionako troši kod lječnika konvencionalne medicine
Ljudi se boje promjena i stvari koje zvuče nevjerovatne, ne vjeruju im, instant rješenje nekog problema kojeg nekoga mući ne zvući dobro. Vjeruju kako moraju patit, te da je to neki božji zadatak, jer svi pate. Dosta ih misle da moraju zaslužit ljubav, priznanje od boga, od ljudi okolo. Ako ti ne patiš onda si sebičan i nisi normalan. Tako da dosta ljudi danas ne želi ozdravit, a kad se razbole onda žive od emocija žrtve, a posebno ako im ne daš priznanje, nego im kažeš da su sami krivi za svoje stanje. Ili žive zdravo ali si nesvjesno podmetaju sami prepreke. Najjači mi je izgovor, nisam imala vremena jest cijeli dan, sad jedem prvi put danas .. Osobno vjerujem da dosta ljudi kad bi im ponudio jednu tabletu koja bi im rješila sve njihove probleme i da bi do kraja života živili sretno i zadovoljno, ne bi prihvatili. Ali baš ću probat nagovorit svoje, da malo vježbam svoje nagovaraćke sposobnosti !

Mislim da je ljudima cijena pre mala. Ja kad sam prvi put ćuo da je 200 eura i da je svugdje isto, mislio sam da je to bagatela. Da je npr. 5000 kn ili više, puno više ljudi bi pristalo na korekturu, jer još uvijek vrijedi onaj snobovski zakon da je skuplje bolje.
__________________
..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 13:03   #446
Prošlo je skoro tri tjedna od namještanja atlasa i cura nema više trnaca u ekstremitetima, a i zaboravio sam prije spomenuti da je prije pri sagibanju glave imala strujanje mravaca (cijelog mravinjaka) kroz ljevu ruku, to se isto jako smanjilo.

S obzirom da je išla i na neke terapije kortikosteriodima baš kad je namještala atlas i da trenutno pje riblje ulje možda je i to pripomoglo a možda i nije, to sad nemožemo znati, ali glavno da je njoj dobro.

Ja osobno vjerujem da je namještanje atlasa prvi korak prema lječenju uzroka raznih bolesti i poteškoća a ljekovi, ulja i razni preparati samo pomoć u lječenju a ne da su oni uzrok izlječenju.
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 11:57   #447
Pozdrav svima,molim pomoć
namjeravam napravit ovaj tretman inače sam iz Splita i sada je pitanje dali otići u Atlasprofilax ili kod dr.Patricka Mathisa,koji također namješta atlas.
coxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:12   #448
Imaš i V. Maruševca u Var. toplicama 3x jeftinije i bezbolno. Provjereno.

Sent from my HTC Wildfire
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 17:42   #449
A koja je razlika izmedju tog namjestanja atlasa koje boli ko sam vrag i vitalogie metoda namjestanja atlasa koja je navodno bezbolna i 3x je jeftinija? Jel zna netko?
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 11:10   #450
U rezultatu nema razlike.

Sent from my HTC Wildfire
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 12:15   #451
Thumbs up

Quote:
coxy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,molim pomoć
namjeravam napravit ovaj tretman inače sam iz Splita i sada je pitanje dali otići u Atlasprofilax ili kod dr.Patricka Mathisa,koji također namješta atlas.
Ja sam bio prije mjesec danan u Atlasprofilax, i što se mene tiče o cijeni ne treba razmišlajti, jer koliko novaca potrošimo na gluposti ovo je za čistu peticu. O Patric-u nisam puno čitao, a nisam ni o Atla... Jednostavno sam skupio pare i otišao, tek me sada zanimaju kometari ljudi koji nisu išli ispravljati atlas.

Savjet, skupi novac, otiđi, popravi atlas, može ti samo biti bolje....
bićeilnebiće is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 12:20   #452
Quote:
bićeilnebiće kaže: Pogledaj post
Ja sam bio prije mjesec danan u Atlasprofilax, i što se mene tiče o cijeni ne treba razmišlajti, jer koliko novaca potrošimo na gluposti ovo je za čistu peticu. O Patric-u nisam puno čitao, a nisam ni o Atla... Jednostavno sam skupio pare i otišao, tek me sada zanimaju kometari ljudi koji nisu išli ispravljati atlas.

Savjet, skupi novac, otiđi, popravi atlas, može ti samo biti bolje....
mislim da ću svakako otić ali kod dr .patrica mi se sviđa to sto traži rtg-snimak kojeg pogleda prije tretmana i radi nekoliko tretmana(sto se novca tiče to dođe na kraju isto) jer ionako neki pričaju da se atlas zna vratiti na staro mjesto nakon određenog vremena.
coxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:29   #453
Quote:
coxy kaže: Pogledaj post
mislim da ću svakako otić ali kod dr .patrica mi se sviđa to sto traži rtg-snimak kojeg pogleda prije tretmana i radi nekoliko tretmana(sto se novca tiče to dođe na kraju isto) jer ionako neki pričaju da se atlas zna vratiti na staro mjesto nakon određenog vremena.
savjet: nemoj ici kod dr.patrica,jer sta se mene tice (bila sam kod njega na tome,na tretmanu s vakuumom leda i ''namjestanjem'' kraljezaka) i meni osobno nije pomogao apsolutno nista.. je,bilo mi je lakse nakon tretmana,ali to olaksanje traje jako kratko,i do slj.puta mi je opet bilo isto,i nakon 5,ja mislim,tretmana mi je sve bilo isto kao da i nisam bila.. sad ne znam,to je moje iskustvo
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 00:50   #454
Meni je atlas namješten prije cca 2,5 god. i još uvijek "drži" - znam jer se dobro osjećam... za 50€, a dao bih i 500 sad kad znam o čemu se radi!
Sent from my HTC Wildfire
Leopardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 01:19   #455
Pozdrav forumašima - pogotovo onima koji su zaboravili na ovaj forum i na to da dijele informacije o poboljšanjima ili eventualnim pogoršanjima nakon namještanja atlasa.

Cura je bila 10.10. na namještanju atlasa i nema više ni strujanja mravaca kroz ljevu ruku kad saginje glavu. Nema ni trnaca ni grćeva u desnim ekstremitetima. (nadam se da nikada neće ni biti više)
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 20:46   #456
pozdrav,meni je na MR vratne kraljeznice nađeno ovako "izražena je sinistropozicija proksimalne trćine cervikalnog segmenta kralješnice sa asimetrijom intraartikularnog prostora između densa aksisa i masa laterales atlasa-sa desne strane je širi u odnosu na lijevu stranu,promjera 5mm sa manjom količinom izljeva"
e sad moj neurolog kaže da bi pomglo namještanje atlasa kod moje tegobe a to je vrtoglavica,tegobe su počele nakon trzajne ozljede vrata u prometnoj nesreći
Čitam da je Atlas profilaksa dobra,ali nisam upucena koga da točno tražim,želim biti koliko toliko sigurna da me neče netko još više naštetiti...i da,neurolog je rekao da se radi isključivo sa strojnim namještanjem a ne manualnim,neznam točno što to znači...
Dakle koga bi mi preporučili?
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 02:56   #457
Quote:
woolverine kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumašima - pogotovo onima koji su zaboravili na ovaj forum i na to da dijele informacije o poboljšanjima ili eventualnim pogoršanjima nakon namještanja atlasa.

Cura je bila 10.10. na namještanju atlasa i nema više ni strujanja mravaca kroz ljevu ruku kad saginje glavu. Nema ni trnaca ni grćeva u desnim ekstremitetima. (nadam se da nikada neće ni biti više)
zasto je tvoja cura uzimala kortikostereoide ako se moze znati koja je dijagnoza ?
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 15:48   #458
Ja obavila namjestanje atlasa ovaj ponedjeljak,namjestanje trajalo nekih 15 min i jako je bolilo.
E sad,znam da je još jako rano za neke vidljive rezultate ali kao da mi se vrtoglavica smanjila,lakse spavam,mogu se namjestiti u bilo kojem polozaju da mi see ne provociraju vrtoglavice ....nadam se da bude sa vremenom sve bolje i da moj primarni problem,znaci vrtoglavica bude isceznula skroz
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:13   #459
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
zasto je tvoja cura uzimala kortikostereoide ako se moze znati koja je dijagnoza ?
Zato sto su joj dijagnosticirali MS, bila je na ATLASU taman u vrijeme kad je bila na terapijama kortikosteroidima, što nije baš najbolje jer sad neznamo točno što je pomoglo ili je pomoglo oboje u kombinaciji.

Nakon terapije kortikosteroidima sam joj kupio i riblje ulje od mislim da se zove "ENERZONE"-a, koje isto košta kao da je od zlata, jer su joj rekli da to navodno pomaže.

Za sada se nikakvi simptomi nisu vratili
woolverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:52   #460
Quote:
Leopardo kaže: Pogledaj post
Imaš i V. Maruševca u Var. toplicama 3x jeftinije i bezbolno. Provjereno.
divan čovjek, vidi se da mu zarada nije na prvom mjestu.
Najbolji potez koji sam ikada napravila kada sam otišla k njemu na namještanje Atlasa
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.