Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 22:39   #5161
prosli put je bila dobra epizoda, ali ova majke mi skoro sam se zbljuvao. svi me živciraju, sve je tako jeftino, zapleti, smrti, totalno besciljno, bez ikakve veze, umjetničke vrijednosti.. jedina scena koja mi se svidila je emma kad je plakala na hookovom grobu, to je bas iskreno odglumila, ali naravno vratio se po obicaju, jer tu dakako nijedna smrt nije sigurna, tu se srca komadaju i dijele, zeus ti poklanja čisto tako da još malo živiš pošto si mu dokrajčio brata, malo si u podzemlju malo nisi, sve je to super u Once Upon a Time. henryja više ne mogu vidit ni naslikanog, kao ni robina, hooka, davida -- nezanimljivi i monotoni dobrice -- a da ne pričam da im almighty zeus (bog bogova!!) izgleda ko neki dječarac koji se tek otrijeznio. cgi vrhunski... za 1970-e. prvi dio sezone je naspram ovog bio za oscara.

ova serija je propala totalno i ne moze se spasit ni da im dode angelina jolie glumit pocahontas.

finale cu pogledat jos, ali nisam siguran da cu nastavit s ovim dogodine.

Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Što se tiče Robinove smrti, ja ne znam jesam ja bezosjećan gad danas, al mene to uopće nije dirnulo. Ne znam jel stvar režije ili scenarija, al to mi je sve bilo tako zbrzano da se nisam mogao uopće uživit?
pa naravno da nisi kad je cijela epizoda bila na razini dječje predstavice. samo šta niko nije mahao mamici u prvom redu
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:10   #5162



SVE IH SNEČIRAJ !! ( osim Regine )

Drago mi je što u 6 sezoni Big Bad će opet biti Evil Queen!

Inače nisu loše epizode bile. Mr.Hyde? je zanimljiv lik i baš me zanima kakav je dogovor ponudio Goldu.

Bilo je super vidjeti Charminge, Hook i Zelenu zajedno u misiji

Henry nije bio toliko iritantan moram priznati, iako je njegov govor kod fontane bio... meni je bilo neugodno iz nekog razloga

Vrijeme je da Evil Queen započne rat i zapali ih sve

BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 14:06   #5163
Ovo je bilo epski!

Kao i uvijek, Lana je briljirala! Onaj njen govor u stanu u New Yorku... Recimo samo da suosjećam. Znam kako joj je. Zato mi je Regina najdraži lik u seriji.

Prvo sam mislila da je Hyde Drakula. Dobrog su glumca odabrali. On mi je super još iz Smallvillea.

Svi znaju koliko mrzim Henryja, no svidjelo mi se kako je prozvao Emmu što je odmah sumnjala u Reginu! Iako, onaj govor pred fontanom mu nije trebao. I meni je bilo neugodno. Vidjelo se da je i Emmu malo sram.

Kako je Rumple posegnuo za kristalom, a Hyde lapio kutiju.

Predvidjela sam zaplet za Evil Queen. I super mi je! Predviđam da će isto tako i Rumplea razdvojit.

Mogli su se malo više potruditi da sakriju Ginnynu trudnoću.

Sve u svemu, svidio mi se finale. More, please!

BTW Jel još nekome Jekyll sliči na Archieja?
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 17:57   #5164
Ovo je postalo tako žalosno loše...

Henryjev govor kod fontane mi je najgori fail u svih 100-ak epizoda.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 21:43   #5165
Već neko vrijeme sam i mislila da se Evil Queen vraća, i ta ideja mi je bila odlična, u neku ruku mi je i sada drago ali način na koji je to izvedeno mi se nimalo ne sviđa. Regina je Evil Queen, ona je svjesno napravila sve što je napravila, to je dio nje, i ona se s tim mora pomiriti. Ta ideja, da se svatko može riješiti svoje prošlosti tako lako da se može osjećati lijepo mi je užasna.

Jekyll & Hyde su mi odlični. Ovo ostalno mi se ništa nije svidjelo, pogotovo okrivljivanje Emme kroz cijelu epizodu kada ništa nije napravila. A govor kod fontane je jedna skroz druga vrsta užasa...
RoxyLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 22:41   #5166
nisam dugo tu komentirala, izgubila sam volju za gledanjem tako da sam prošli tjedan tek pogledala većinu epizoda ove polusezone. tijekom gledanja 21.epizode, prije nego što se hook pojavio, imala sam dojam kao da je to kraj serije. ostale su sve ženske osim Čarminga, imaju malu Robin, sad su family i prebrodit će to skupa blabla, the end. i činio mi se kao sasvim ok kraj

što se tiče finala, kad je Hyde rekao da ima rješenje goldovog problema, očekivala sam da je serum ostao kod njega i da će mu to ponuditi kao rješenje..samo što zaboravljam koliko Gold voli moć
vraćanje Evil Queen mi se čini kao pokušaj zadržavanja gledatelja. nemaju kamo dalje, ostali su bez ideja, gledanost (pretpostavljam) pada i što drugo napraviti nego reciklažu dobre stare Evil Queen, bar su se s Rumple-om ispraksirali što se mene tiče, nisam sigurna hoće li ona biti dovoljan razlog da pratim iduću sezonu

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Henryjev govor kod fontane mi je najgori fail u svih 100-ak epizoda.
ja sam ga ležerno preskočila, odmah čim se popeo gore pa sve do trenutka kad su svi pobacali novčiče u fontanu. znala sam što se sprema :Susramlje: scene male i Henrya su isto bile lagano nelagodne
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 02:02   #5167
ajme majko. dvostruka epizoda. zaboravio sam na to.

bilo je u svakom slučaju zanimljivije nego ona prošla, ali samo i isključivo samo to. jekyll i hide su jedini dobro odrađeni, cgi stvarno užasno bode u oči (ne znam dal to još koga živcira), ali općenito svi ti zapleti su tako nerazrađeni i nelogični da je to grozno.

dakle ono s fontanom je bio najžešći fejl serije ikada, mislim, ili ima magije, ili nema, i sam govor henryjev, pa svima nam je bilo neugodno samo gledat ispred ekrana, a i općenito ideja. henry odjednom nakon što je bio truest believer, volio magiju više od svih, sad želi maknut svu magiju iz storybrookea. okej, svi su pokrepavali, nastradali od magije, pa ajde, nek im to prode, ali onda na kraju -- bez pogovora -- henry je opet za magiju i vraća je??! čisto tako!?

znači cijelo finale nije imalo veze s ostatkom sezone, ova henryjeva ideja za uklonit magiju je bila čisto prolazna i trajala dok je scenaristima odgovaralo, ove druge su ubacili u drugi realm na epizodicu dvije samo tako da popune malo minutažu..

onaj kinez u dućanu u New Yorku?! ima čarobno zrcalo za gledat u drugi realm, bez obzira šta je magija uklonjena iz ovog svijeta.

ne znam, ko da smo svi debili, šta je ovo? na koju foru je evil queen uspjela opet oživjet kad joj je regina iščupala srce?? iz kojeg je razloga evil queen ubila kineza? zašto je kristal nestao kad je vraćena magija? zato jer im je tako bilo pogodno. nema razloga. kako je Hyde znao za Belle u sceni s Rumpelštinskim? Kako je znao da će baš kroz portal dobit pandorinu kutiju? i otkad se to izbrisana povijest u internet pregledniku moze vratiti čudesnim USB stickom?

ma očaj živi, užas. ideja više definitivno nemaju, ko neka improvizacija na licu mjesta, bez glave, repa, razuma, okej, fantastika je ali bar se drži neke osnovne logike. i harry potter je fantastika pa je sve na svom mjestu.

ova serija je trebala imat 3 sezone max. ovo što rade to nije humano više.

a sto je najgore ja se vjerojatno necu moc suzdrzat da ne bacim oko na iducu epizodu u listopadu.


gledanost je drastično pala: List of Once Upon a Time episodes - Wikipedia

ova serija je zapravo valjala sezonu i pol. kasnije im se znala potrefit koja dobra epizoda, ali to je to.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:39   #5168
Ajme meni, dvije epizode krcate Henrya. Ponavljam se, al fascinantno mi je da taj klinac ne uzme neke glumačke satove i poradi na svojoj glumi. Kao klincu mu se još može i oprostit, al sad kao tinejdžeru, come on. Recitacija i stone cold faca na svaku emociju.

Regina

Ovaj drugi dio sezone mi je bio masu bolji od A dijela s Dark Swan. Lijepo su imali i Hadesa i Underworld i sad Jekylla/Hydea, me gusta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:42   #5169
Gledanost je pala ali je i dalje no1 program u nedelju navecer među ostalim mrežama, i top 5 u najgledanijih ABC serija.

Inače glumcima završava ugovor u 6 sezoni pa postoji mogućnost da će biti zadnja. 5 sezona je bila najslabija do sada, ali meni i dalje gledljiva
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 11:33   #5170
Si siguran da im završava ugovor u šestoj? Jer sjećam se da je Horowitz neš trkeljao da je njima plan napravit sedam sezona i da bi onda to bilo to.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 12:32   #5171
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Si siguran da im završava ugovor u šestoj? Jer sjećam se da je Horowitz neš trkeljao da je njima plan napravit sedam sezona i da bi onda to bilo to.
Ugovor im završava ali to da li će, i tko će produžiti vidjet ćemo. Ali da Horowitz je rekao da bi završio seriju s 7 sezona
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 22:10   #5172
http://www.ew.com/article/2016/06/11...ormat-season-6
Quote:
“This season is going to be different from past because it’s not going to be Hyde comes to town, we fight with him for 10 episodes, and then in the winter finale, he dies and we move on,” Kitsis said. “We are changing around what we’re doing this year and going back to that season 1 mentality of small town stories and smaller arcs.”
Ovo mi je baš drago čuti, zadnje dvije sezone su im ove split sezone bile dosta ubrzane za razliku od Neverlanda i Wicked Witch arc koji su bili super napravljeni.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 22:37   #5173
e može. možda nešto bude sad od svega, ova sezona je bila takav trash i grozota da je i meni neugodno.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:08   #5174
Lijepe vijesti. Nadam se da neće razočarati.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 20:48   #5175
http://www.spoilertv.com/2016/07/onc...con-promo.html

OMG!!!

Oded Fehr kao Jafar je uništio scenu

6 sezona fokus na Evil Queen, Alladin i Monte Cristo grof dolaze u OUAT!

Već su me traileri nahypali!
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 20:56   #5176
Odlično! Nadam se da će biti bolja od 5 sezone.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:27   #5177
Zasto su pobogu mijenjali Jafara???
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 22:32   #5178
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Zasto su pobogu mijenjali Jafara???
baš to! onaj prvi je bio odličan!!
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 23:23   #5179
koji prvi?

ja nisam ni vidla prvog

uuu jedva čekam jesen :klap:
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 00:02   #5180
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
koji prvi?

ja nisam ni vidla prvog
jafar iz ouat wonderland http://m.imdb.com/name/nm0004710/?ref_=m_tt_cl_i5
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.