Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 12:42   #41
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Zbiva se negdje 2048.? Za par desetljeća?
Koliko se sjećam, tehnologija je jako napredna, ali stopa kriminaliteta je porasla za 400 posto? Kako je to moguće?
Porastom tehnologije, povećava se nezaposlenost i jaz između bogatih i siromašnih. Što automatski vuče za sobom porast kriminala.
Također je moguće da desničari pobjeđuju na izborima i masovno diskriminiraju i smanjuju ljudska prava.
Samo neki od realnih scenarija distropije.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 12:51   #42
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
p. s. Netko je spomenuo Liber8, bandu poludivljih barbara lišenu svake humanosti koja se bori za slobodu čovječanstva. Ne shvaćajući da je čovječanstvu zapravo potreban kapitalizam i deset kamiona floskula dnevno. E, i ja mislim da to ide u ovom smjeru.
Krivo si shvatila Liber8. Nije riječ o borbi protiv kapitalizma već korporativne diktature, nešto što je već uzelo maha u sadašnjosti.

Kad sam rekao da me podsjećaju na Liber8, mislio sam da im cilj nije terorizam, profit i slične pizdarije. Jednostavno imam osjećaj da imaju potpuno drugačiji cilj od onoga koji je površno očigledan.

Dakle, poput Liber8.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:00   #43
krenem gledati 2. epizodu, a tamo neki frajer citavo vrijeme objasnjava sto se događa "dorian stares after his partner and blabla john is smirking itd "

prva epizoda me i nije bas odusevila, ali mislim da ce biti bolje kad se ufuraju u pricu
ili ce postati common law s almost humanom, sto je isto ok
karlu bjezi naglasak
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 19.11.2013. at 20:16.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 20:27   #44
-You're scanning my balls?
-I didn't enjoy it.




Napeta, zanimljiva epizoda.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:13   #45
"what can you do ? "

dobra 2.ep
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:58   #46
prespavao pola epizode

treba vise lyle
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 12:52   #47
odlicna mi druga epizoda, bas taman omjera akcije i humora i emo stvari s onim klincem s jedne strane, i s odnosima prema androidima s druge strane.
lajkam
"Don't ever scan my testicles"
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 15:53   #48
Pogledao obje epizode, meni OK, fali SFa na televiziji. Glumci dobri, radnja OK, nasmijao sam se par puta... brineta policajka je hotttt... uglavnom, gleda se i dalje.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 17:22   #49
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
krenem gledati 2. epizodu, a tamo neki frajer citavo vrijeme objasnjava sto se događa "dorian stares after his partner and blabla john is smirking itd "
ovo je i mene ostavilo sa wtf facom.

svidja mi se, nije smak svijeta ali je skroz u redu.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 21:48   #50
Nakon ove dvije epizode mogu reći nije loše, ima nekih rupa ali fale mi SF serije tako da im dozvoljavam... Glavni likovi su dobri, ima neke kemije između njih dvoje pa pratim i dalje...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 23:32   #51
Jel ima išta goreg od empatičnog robota?
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 12:35   #52
Prva mi je bila dosta slaba, doduše ne znam ni šta sam očekivala, ali nije mi baš legla, druga je bila baš super.
Dajem im još par epki fore da se ufuraju, izlože "plan i program" pa ćemo vidjeti na šta će ličiti, jer potencijala ima.

Robotić mi je baš super zabavan i dobar su duo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:44   #53
Druga je bila super,zanimljiva radnja sa sex-botima,dobre fore i slatki klinac

Nadam se da će se John i Stahl skompati
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 16:11   #54
I ja bi jednog sexbota hahaha
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 20:36   #55
Ja sam oduševljen serijom. Konačno smo dobili pravi futuristički SF nakon niza godina bez navedenog, sa odličnim humorom, akcijom, glazbom, ali i glumačkim dvojcem Urban & Ealy.

Jedino što automobili uglavnom ne izgledaju baš futuristički, no to je i normalno, s obzirom kako je riječ o seriji, a ne o nekom visokobudžetnom SF spektaklu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 23:23   #56
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ja sam oduševljen serijom. Konačno smo dobili pravi futuristički SF nakon niza godina bez navedenog, sa odličnim humorom, akcijom, glazbom, ali i glumačkim dvojcem Urban & Ealy.

Jedino što automobili uglavnom ne izgledaju baš futuristički, no to je i normalno, s obzirom kako je riječ o seriji, a ne o nekom visokobudžetnom SF spektaklu.
Ja sam pogledao tek prvu ep i posve se slažem s ovime. Baš sam totalno uživao u svakoj sceni. Pomaže što sam nakon Dredd filma postao i veliki fan Karl Urbana
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 11:18   #57
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledao tek prvu ep i posve se slažem s ovime. Baš sam totalno uživao u svakoj sceni. Pomaže što sam nakon Dredd filma postao i veliki fan Karl Urbana
fantastičan mi je Dredd, a Urbana volim još od LOTRa

nego, kad ovo izlazi na torrente na kraju, zbunile su me one dvije epizode prosli tjedan....utorkom?
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 12:25   #58
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
nego, kad ovo izlazi na torrente na kraju, zbunile su me one dvije epizode prosli tjedan....utorkom?
Sudeći po traktu, utorkom.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 00:12   #59
Pogledao upravo ep 2. I dalje jako dobro. Onda pogledao reklame za buduće epizode na kraju i vidim da će biti još mnogo dobrih fora
Serija ima jaki Supernatural vibe što je više nego dobro (pod tim mislim na dva tipa koji riješavaju čudne slučajeve i međusobno se podjebavaju )
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 11:25   #60
Solidna treća epizoda, samo se nadam da neće previše lutat sa ovakvim typical cop show epizodama i više se fokusirat na one teroriste iz pilota.

Reggie...
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.