Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2016., 20:05   #161
Uh, mene ubija ova muzika. Ne mogu vjerovati koliko paše uz seriju. Ponavljam se kao pokvarena ploča, ali meni dođe kao budali šamar.

Polly me sve više živcira. Nije me do sada tako iritirala. Ponaša se totalno razmaženo i debilo. Kao samo je njoj teško. Meh. Pls.
Em je kriva za Tommya, em mazi Michaela maksimalno. Pusti malog da uzme pištolj. Treba mu dat da sredi popa!

Ovi rusi su totalno u orgije zapali, koji mind fuck.
Jadan ovaj njihov naguženi doušnik tamo.

I Hardy. Huh, scena kad priča sa Arthurom mi je tako moćna. Kad mu objašnjava kako se njegov novi odnos sa bogom uklapa u cijelu priču.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 20:07   #162
Jel muzika i u trećoj sezoni onoliko nenormalno suludo preglasna u odnosu na govor koliko je bila u drugoj sezoni?

Skoro sam zbog toga prestala gledat. Govor šapću, jedva da ih čuješ (posebno Tommy, naravno), al zato kad krene muzika budi susjede 2 kata iznad Silno me nerviralo to izdrkavanje. Jel ih netko doveo u red, ili to i dalje traje?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 20:51   #163
Meni muzika niti u jednom trenutku nije bila preglasna ili da mi je smetala pri slušanju.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:20   #164
Procurila šesta.


(I meni je ovdje zvuk ujednačen, iako inače često s filmovima imam problem tihih glasova naspram ostalog. )
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:23   #165
Blago vama

Meni je S02E01 skoro izazvala slom živaca time
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 05:28   #166
nope, glazba nije preglasna uopće u ovoj sezoni..

evo skidan zadnju epizodu pa ću pogledati (ako jepristojna kvaliteta) jer mi se ne da čekati dva dana još

edit: a ne, kvaliteta je vrlo nezadovoljavajuća, strpit ću se
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 23:05   #167
kvaliteta nije vrhunska ali je zadovoljavajuća, nisam mogla čekat, još jučer sam pogledala... finale razarajuće... ko će sad dočekat četvrtu sezonu
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "

Zadnje uređivanje agness88 : 07.06.2016. at 23:25.
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:35   #168
I ja bum se strpila još koji dan
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 00:56   #169
Pogledala 5 epizoda u komadu, tako da ne znam koja scena je točno u kojoj epizodi, ali sveukupno je sezona bila dosta dobra, ipak malo slabija od ostalih. Ovi rusi me nisu previše zanimali, a Polly/slikar podzaplet su mogli skroz izbaciti. Dobro ona luda ruskinja sa sisicama je bila ok, i ona orgija je bila zanimljiva. Michael malo osjetio moć i postao ubojica, to je bilo ok, iako ono sa pobačajem baš i ne. Čini mi se da se Arthur svaku sezonu ponavlja sa svojim demonima i samokontrolom.

Tom Hardy došao u zadnje 2 epizode i ukrao svaku scenu, pogotovo u zadnjoj epizodi kad se dere na Tommya da je licemjer...dobro mu je rekao, ali mislila sam da će ga Tommy ipak ubiti u naletu bijesa...da je neki drugi glumac mislim da bi Alfie bio pokojni

Ali kraj ultimativna glupost, jao.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 18:05   #170
svidja mi se zadnja epizoda.

tommy nije trebo ruskinji dat nikakve pare.

kraj je malo cudan.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 11:51   #171
Pa čudan kraj, da. Nije mi jasno zašto su njih sve odveli, a njega ne. Mislim, ok, dogovorio se, ali trebao je i on s njima u zatvore, zar ne?

Žao mi je što Hardya nije bilo više ove sezone. Jeben je glumac. Taj glas, uh. Naježim se.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:19   #172
Nisu ga odveli jer nigdi nije povuka okidač. Sve su drugi odrdili za njega. A i trebaju ga vanka kako bi uokolo moga dogovarat šta sve ne.
Kraj mi nije glup jer morali su osjetit nekakve posljedice nakon ubojstva popa
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 23:09   #173
Upravo odgledao 3. sezonu.......serija je i dalje vrhunska ali.......meni je nekako na živce išla cijela ova priča koja se vrtjela oko onih degeneričnih Rusa.
Mali minus u 3. sezoni je i relativno malo minuta koje je dobio fenomenalni Tom Hardy ali je to i bilo očekivano pošto je ipak njegov glavni fokus na seriji Taboo koja će se negdje na jesen početi prikazivati.
Moja ocjena 3. sezone 8/10.... a kompletne serije 8,5/10......
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 02:54   #174
Nešto slabija sezona od prve dvije no i dalje odlična. Kraj podosta sjeban, Poli pun kurac naporan lik, Hardy uništio u svakoj sceni, pogotovo u zadnjoj epizodi.

Još jednom soundtrack jeben, scena kada izađu iz one kuće od Rusa.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 20:03   #175
Imam neki filing da je ovo jebeno
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 20:43   #176
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Imam neki filing da je ovo jebeno
Molto jebeno.....:klap::klap:
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 20:45   #177
^^Al' te služi feeling. Svaka ti dala.

Šteta što nema više ovakvih serija. Stvarno je vrhunska. Gledaj, nećeš požaliti.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 12:51   #178
4. sezona serije očekuje se u proljeće ili rano ljeto 2017. godine.....inače, seriji je odmah odobrena i
5. sezona....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 10:18   #179
Progutao sam Peaky u valjda tjedan dana.
Mjuza u seriji je odlična

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:42   #180
znaci preporucujete seriju? ja inace volim to mafijasko doba i muziku jos od prvog puta kada sam odigrao mafiu 1
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.