Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2015., 10:55   #1
Limitless / Savršena formula (2015-2016)




Quote:
WHO | Jake McDorman (Greek), Jennifer Carpenter (Dexter), Hill Harper (Covert Affairs), Mary Elizabeth Mastrantonio (Grimm)

WHAT | Based on the 2011 feature film starring EP Bradley Cooper, the series follows Brian Finch as he discovers the power of the mysterious drug NZT, and is coerced into using his newfound abilities to solve weekly cases for the FBI.
Ove jeseni ili u midseasonu na CBS-u.

Zadnje uređivanje lie : 27.07.2015. at 18:38. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 03:44   #2
Limitless je baš dobar film, ali nekako imam dojam da će ovo biti fail
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 17:00   #3
Nadam se da će nastavit tamo gdje je film stao jer bi bilo zanimljivo vidjeti koliko daleko će ići taj lik.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:47   #4
s obzirom na opis i di ide, ovo će biti žešći procedural, samo eto, on će se kljokat tim tableticama

Lucy meets CSI
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:57   #5
Debra će opet krenut s f*ck

Ne znam, film mi je bio odličan, strah me ovo ni startat jer će ga za*rat žešće
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 16:46   #6
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Nadam se da će nastavit tamo gdje je film stao jer bi bilo zanimljivo vidjeti koliko daleko će ići taj lik.
Zelja ti se ispunila.
Quote:
Bradley Cooper To Recur On CBS Series ‘Limitless’

In addition to executive producing Limitless, the new CBS drama series based his movie, Bradley Cooper will recur on the show as a sidekick to the character he played in the 2011 feature, now portrayed by Jake McDorman. Cooper originated the role as a guest star in the pilot, directed by Marc Webb, and intends to appear as much as his schedule permits.

Limitless centers on Brian Finch (McDorman), who discovers the brain-boosting power of the mysterious drug NZT and is coerced by the FBI into using his extraordinary cognitive abilities to solve complex cases for them. Unbeknownst to the FBI, Brian also has a clandestine relationship with Senator Edward Mora (Cooper), a presidential hopeful and regular user of NZT who has plans of his own for his new protégé. Craig Sweeny, Marc Webb, Alex Kurtzman, Roberto Orci, Heather Kadin, Bradley Cooper, Todd Phillips, Ryan Kavanaugh, Tucker Tooley and Tom Forman executive produce for CBS Television Studios, K/O Paper Products and Relativity Television.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:42   #7
https://www.youtube.com/watch?v=yAZpdTR1mTY

trailer
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 20:39   #8
Procurio pilot jutros. Je li itko pogledao?
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 20:41   #9
Uopće ne želim gledati kako jedan dobar film pretvaraju u CSI zombija
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 20:47   #10
pogledala pilot, bio je okej, a sad kak će dalje bumo vidli, ne sviđa mi se ak će ovaj radit za FBI i na tjendoj bazi rješavat slučajeve
bradly se pojavio
zanima me kakva će njegova uloga biti u svemu tome, onih par minuta s njim je bilo obećavajuće
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 00:45   #11
Izgleda zanimljivo. Samo se nadam, kao i sto je nekolicina vec spomenula, da se serija nece pretvoriti u procedural sa rjesavanjem dosadnjikavih slucajeva. Neka bude svega toga, ali neka bude i neka konkretna radnja u pozadini. Vidjet cemo. Nadam se da ce ispast dobro jer mi je film bio super.

Jedino me zivcira Dexterova sestra. Iritantna mi je i ruzna. Mogli su bar neku picku stavit na njeno mjesto.

P.S. - Jako mi se svida jakna od glavnog lika. Moram to checkirat na netu.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:41   #12
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post

Jedino me zivcira Dexterova sestra. Iritantna mi je i ruzna. Mogli su bar neku picku stavit na njeno mjesto.
Meni je ona antipaticna jos od Dextera, a nikad mi nije bila nekakva glumica - tako da je ovdje ignoriram.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:24   #13
i ja se pridružujem ženska mi je bezlična, al onak baš bezlična i onda me sve oko nje nervira i više nema pomoći
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 00:30   #14
Haha bas je bezlicna. Zanimljiva serija kao i film. Drago mi je da smo vidjeli i Bradleya.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:32   #15
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Haha bas je bezlicna. Zanimljiva serija kao i film. Drago mi je da smo vidjeli i Bradleya.

Preko tapa
Bradley mi je jedini dobar dio pilota. Ovaj glavni lik iako nije los mi je malo previse Goody Two-Shoes. Dobije NZT, odluci spasiti tatu, naci ubojicu od frenda i tak to. Ocekivao sam barem neki shady deal, al imaju vremena za to.

Ono cega se bojim jest da ce biti 'case of the week' a onda filler epizoda gdje Finch mora rijesiti slucaj, al ovaj puta bez NZTa jer mu je netko ukrao tablete, a vrijeme curi li ga curi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:38   #16
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bradley mi je jedini dobar dio pilota. Ovaj glavni lik iako nije los mi je malo previse Goody Two-Shoes. Dobije NZT, odluci spasiti tatu, naci ubojicu od frenda i tak to. Ocekivao sam barem neki shady deal, al imaju vremena za to.

Ono cega se bojim jest da ce biti 'case of the week' a onda filler epizoda gdje Finch mora rijesiti slucaj, al ovaj puta bez NZTa jer mu je netko ukrao tablete, a vrijeme curi li ga curi.
Pa sklopio je shady deal sa Bradleyem.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:26   #17
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa sklopio je shady deal sa Bradleyem.
Relativno nedoreceno, ocekivao sam vise od glavnog lika - ko sto rekoh, lik mi je 'predobar' za razliku od likova u filmu i noveli, no bum dao priliku dalje, bumo vidjeli sljedeci tjedan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 01:09   #18

želim puno bredlija u seriji

Enivej, naišla sam na ovaj članak How Does CBS' 'Limitless' Compare to the Bradley Cooper Feature? koji malo više daje informacija o tome u kom smjeru će serija i tako to, izdvajam par stvarčica:

Quote:
What's the path for the season? Is this going to be a procedural case of the week show with a character who uses NZT to help the FBI or is it building toward something?

I don't know if it needs to be more but it's a little bit of both. Most often Brian has a case or a problem that is taken care of within the time of the episode. We advanced the serialized storyline for the story of why Brian is in the FBI who created the key, who else has access to it, all these questions are asked and treated every single episode. I would say it's about half and half. Half self-contained storytelling and half-serialized.

In the movie, Eddie becomes a self-made man. He improves himself to the point where he becomes part of the government. What's Brian's direction? Did you want him to be part of the FBI instead of following Eddie's footsteps?


Eddie is a little bit of an anti-hero in the film. The first thing he does after he takes the pill is he sleeps with somebody's wife. The question for me while watching the movie raised questions on whether the old version of Eddie would even like the new version of Eddie. We continue to play with that with Eddie's character but Brian is a different character altogether and it's very important to Brian to maintain a connection to who he was before he started taking NZT. It's the essential difference between them. Brian wants to remain Brian and Sen. Edward Morra (Cooper) was all too happy to leave Eddie Morra behind. Brian is going to take a very different path with NZT than Eddie did. For Brian, integrity and being true to himself are very important in a way that they aren't always for Eddie.
Nekako više naginjem tome da je Brian sklopio ugovor s vragom.

Jedino kaj mi se ne sviđa je šta će biti i tjedni slučajevi, al opet, tak je i PoI počeo pa je postao nešto sasvim deseto. Zaključujem da treba biti optimističan
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 14:55   #19
Pogledao sam pilot serija ima potencijala ali treba izaci jos koja epizoda za neko opsirnije misljenje .

PS. Jel se samo meni čini ili je ona detektivka nekako povezana sa senatorom pošto je navlačila da ovaj poćne raditi za FBI a senator je to već znao kad je pričao sa Brianom.
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 21:01   #20
Ok pilot...ali stvarno su mogli odabrati atraktivniju glumicu za ovu FBI agenticu
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.