Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 06:40   #1
Strah me da ću umrijeti, a da se nikad nisam poljubio s curom

Za mjesec dana mi je 20 rođendan i kao šta naslov kaže nikad se nisam poljubio razlog tome je što sam jako ružan i sramežljiv moji problemi su počeli u 3.razredu oš kad sam promijenio školu i nažalost ti problemi mi utječu na 99 posto stvari u životu i oni se ni ni najmanje popravi ni do dan danas ali da prijeđem na stvar nikad u životu nisam ni prišao nekoj curi mislim da prije imao hrabrosti napraviti samoubojstvo nego to kad sam prije par godina kad sam razmišljao o ovome nije mi to baš previše smetalo ali ove zadnje dvije godine otkad sam postao punoljetan jako sam tužan zbog toga kad god se sjetim toga nemogu to satima izbit iz glave i padam u depresiju i ako se to još dugo vremena nastavi mislim da to neču moć podnijet jer mi već sad to lagano na psihu udara budući da sve više razmišljam o tome i stvarno bi volio imati sex više od ičega osobno mislim da više volio imat curu na jedan dan nego da dobijem na lotu i sad me zanimaju iskustva nekoga ko je bio u otprilike sličnoj situaciji i da je riješio ovakav problem znači taj sami početak ne ovo poslje kad je već imao iskutsva i molim one koji su zgodni i ovakve stvari im idu od ruke da ovo ne komentiraju jer mi to neče ništa pomoć i molim bez savjeta o prostitutkama jer to ne dolazi u obzir nakon toga bi se osječo još 100 puta gore oprostite što je post malo dugačak opisao sam najbolje što sam mogao mislim da je sve jasno
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 06:57   #2
Za pocetak bih preporucila >>>> ovo.
Ozbiljno, kad vidim ovako nesto dobijem lagani slom zivaca.


A sad, sto se tice problema. Tvoja procjena ruznoce nista ne znaci. Poznajem i odavdje nekolicinu momaka koji tvrde da zbog svoje ruznoce ne mogu imati djevojku. I svi do jednog su u krivu, jer prema mom misljenju, a i misljenju nekih drugih forumasica koje ih poznaju, oni izgledaju sasvim normalno i nikad ih ne bi svrstale među ružne.
Ono sto je problem je manje-vise viđenje samog sebe, stav o ženama i strah od poduzimanja bilo cega. Tako da, ako svoju tvrdnju ne mislis potkrijepiti slikom, onda je tesko razgovarati o bilo cemu, jer je pitanje je li uistinu rijec o izgledu ili su u pitanju dublji psiholoski problemi.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime

Zadnje uređivanje Ludica : 23.03.2016. at 07:08.
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 07:01   #3
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Za pocetak bih preporucila >>>> ovo.
Pročitala si mi misli.

Cure vole dečke koji znaju gramatiku.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 07:07   #4
pa i na drugim temama su pravopisne greške pa to niko ne spominje kud baš na mojoj se to ističe ja imam ozbiljan problem koji mi uništava život a vi me zezate stvarno nije u redu
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 07:18   #5
A ja ti kazem da nece ljudi ni citati tvoj post jer je nepregledna plahta teksta, bez glave i repa.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 07:30   #6
a jbg nisam mislio da je to toliko važno
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:02   #7
Interpunkcija nije kancerogena.

Ti trebaš psihoterapeuta i instrukcije iz materinskog jezika.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:20   #8
Covjek treba curu,sex,osobu koju moze prvi puta poljubiti a vi ga perete sa gramatikom
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 08:37   #9
Baš ste bezobzirni i tankih živaca (a mladi rekla bih), kad vas pored njegovog problema pravopis bode u oči. Autoru...naći će se već neka tako povučena i sramežljiva za tebe, malo bolje gledaj takve cure oko sebe, procijeni njen karakter, ohrabri se i probaj, nemaš šta za izgubiti...tko je ona naspram tebe?? Tak si to postavi u glavi u slučaju odje.. Čitaj neke knjige za podizanje samopouzdanja.
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:09   #10
Tekst ti je dosta teško čitljiv.

Prije nego li postaš, ovdje možeš ubaciti tekst.

https://hacheck.tel.fer.hr/

Što se tiće ljubavi općenito i spolnih odnosa netko to iskusi u srednjoj netko nakon faksa.

Nema tu strogih pravila.

To nije sramota, znam da ti je bed jer tvoji frendovi već ljube na "veliko".

Moraš biti društveniji, više se zafrkavati i prilaziti curama.

Nemaš iskustva, strah te je, nemaš ideje kako priči curi... mlad si svi smo to u tvojim godina manje više prošli.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:11   #11
Jos nema 20 god a strah ga da ce umrijet nepoljubljen.
BoĹľepomoz.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:14   #12
deep dark fears
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:35   #13
da, napaljenim tinejdžericama je njegova nepismenost važnija od niskog samopouzdanja i "ružnoće".
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:35   #14
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Covjek treba curu,sex,osobu koju moze prvi puta poljubiti a vi ga perete sa gramatikom
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Baš ste bezobzirni i tankih živaca (a mladi rekla bih), kad vas pored njegovog problema pravopis bode u oči. Autoru...naći će se već neka tako povučena i sramežljiva za tebe, malo bolje gledaj takve cure oko sebe, procijeni njen karakter, ohrabri se i probaj, nemaš šta za izgubiti...tko je ona naspram tebe?? Tak si to postavi u glavi u slučaju odje.. Čitaj neke knjige za podizanje samopouzdanja.
Ma gramatika je nebitna. Potpuno je nebitno i to što se on ne zna izražavati. Nebitno je i to što zbog toga cure ne pričaju s njim, jer ne da im se čitati njegove plahte teksta. Ma nebitno je i to što on uopće piše. Jer ako ovako piše, bojim se razmišljati kako priča. Nebitno je i kako izgleda. Nema veze ako ne brine o sebi, nebitno je to. Nek izgleda kako god hoće. Ali to je sve nebitno. Nebitno je i to što nema hrabrosti prići curi, ali neka priđe. Nebitno što nema samopozdanja. Nebitno je i to što će doći do nje i blejit ko tele jer neće znati što reći. Nebitno što će mu zbog toga još više pasti samopozdanje. Svaka od tih sitnica je nebitna. Ali kad sve se to stavi na hrpu....

Ma šta ja pričam, nebitno je. Samo ti ostani takav kakav jesi, već će neka pasti s neba.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:38   #15
POČNI TRENIRATI NEKI SPORT INTENZIVNO...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 09:46   #16
hmmm...

jedva imas dvadeset godina, a vec razmisljas o smrti. to mi je upalo u oko, vise nego ovo da se nisi poljubio.
konkretan savjet za pronaci djevojku nemam.
ali mogu ti reci nesto drugo - mislim (dakle, znam) da ozbiljno moras promijeniti percepciju prema samome sebi. stani pred ogledalo. sagledaj sve sto ti se ne svida. probaj promijeniti sve sto mozes.
sto ne mozes, neka bude takvo kakvo je. jer ti jesi najljepsi takav kakav jesi. nisi bez razloga tako stvoren. svatko od nas je poseban i takav je kakav je s razlogom. zamisli da si u tijelu nekog drugog. mislis da bi necije tude tijelo uspjelo podnijeti sve to sto ti sad prolazis? cisto sumnjam.
zato budi zahvalan da si ziv, zdrav, zdravog razuma.
a za djevojke se malo potrudi. uostalom tek ti je dvadeset.
najlakse je sjest doma ispred laptopa i kukati. izadi van. volontiraj. uclani se u kojekakve aktivnosti. jacaj svoje samopouzdanje (nauci i gramatiku ), jacaj svoj intelekt, budi intrigantan i interesantan. ponasaj se s malo vise manira prema ljudima od tvojih vrsnjaka i mislim (dakle, znam) neka ce vec spaziti.
sve je stav stava. ako imas stav i nastup, nema te koja nece htjeti.
mozes biti ruzan koliko hoces, ali karakter i stav su jaci (ko kec na desetku), od pamtivijeka.
uvjerila sam se na vlastitoj kozi.

chop-chop off to work.

p.s. uostalom postoje djevojke kojima nije bitno kakav si tako dugo dok imas veliki i debeli... (sorry moj sarkazam je nekad jaci od mene)
pullus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 10:32   #17
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ma gramatika je nebitna. Potpuno je nebitno i to što se on ne zna izražavati. Nebitno je i to što zbog toga cure ne pričaju s njim, jer ne da im se čitati njegove plahte teksta. Ma nebitno je i to što on uopće piše. Jer ako ovako piše, bojim se razmišljati kako priča. Nebitno je i kako izgleda. Nema veze ako ne brine o sebi, nebitno je to. Nek izgleda kako god hoće. Ali to je sve nebitno. Nebitno je i to što nema hrabrosti prići curi, ali neka priđe. Nebitno što nema samopozdanja. Nebitno je i to što će doći do nje i blejit ko tele jer neće znati što reći. Nebitno što će mu zbog toga još više pasti samopozdanje. Svaka od tih sitnica je nebitna. Ali kad sve se to stavi na hrpu....

Ma šta ja pričam, nebitno je. Samo ti ostani takav kakav jesi, već će neka pasti s neba.
Ludice,kuzim ja sto ti zelis reci al covjek se javio sa jednim problemom vi mu nasli 10 drugih ... dobro da ga niste poslali u smrt odmah sada odmah!
Mozda da se rijesi problem po problem bilo bi nekako lakse
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 10:35   #18
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ludice,kuzim ja sto ti zelis reci al covjek se javio sa jednim problemom vi mu nasli 10 drugih ... dobro da ga niste poslali u smrt odmah sada odmah!
Mozda da se rijesi problem po problem bilo bi nekako lakse
Hoćeš li trčati maraton ako nisi u kondiciji? Ili ćeš početi s kakvim manjim korakom?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 11:14   #19
Dragi hasta96, suosjećam sa tobom, bio sam i jesam u istoj situaciji. Samo što sam skoro 7 godina stariji. Jako mi je žao to slušati i vjeruj mi prošao sam i još sam u tome. Prvi poljubac sam imao tvojih godina, sex i neko pipkanje ni blizu. Iako sam IMAO prilike, no tada me komp više zanimao. Najduža "veza" mi je trajala 3 dejta i to samo jednom. Ti si razmišljao o suicidu. Vidiš, za razliku od tebe ja sam ga pokušao, više puta i završio tamo gdje ne treba. Gdje ne treba mlada osoba poput tebe. Nemoj žaliti što se još nisi ljubio, a kamo li kurve! Samo ćeš se navuć i faliti će ti još više! Ja sada patim strašno što ne mogu dobiti poljubac, makar u obraz. Vidiš, za razliku od tebe, ja sam se angažirao po internetu, a pokušao i uživo. Rezultati? Rekao sam ti. Vani, samo ponižavanje. Ružan si? Nisam ni ja neka ljepota, rekao bih prosijek, a siguran sam da si to i ti. Nažalost, tu te moram razočarati. Ni jedna cura se neće miriti sa prosiječnim muškarcem, dok muškarci mogu sa prosječnim ženama. Nažalost, po tom pitanju ne možeš puno napraviti. Idi u teretanu? Sport? Da, ok, dići će ti samopouzdanje, malo (upitno koliko) oblikovati tijelo i to je to. Lice će ti ostati takvo kakvo je. Moje je geekasto i nos je takav kakav je. Ne možeš to mijenjati. Niti karakter. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada! Ono što ti mogu prrporučiti je da odeš psihijatru (ne, nije to uvreda!) ili liječniku opće prakse da ti prepiše neki SSRI (antidepresiv). Nije ti to grijeh, nema štetnih posljedica. A zašto to kažem? Zato jer će te podići, maknuti od suicidalnih ideja (meni su rijeđe) i može ti ukinuti libido. Ili ga barem smanjiti. To ti nije garantirano, ali probaj sa Eliceom ili Paxilom. Ja sam uzimao eliceu par dana, ali ipak volim mlatiti pevca hehe no, imam još cijelu kutiju, tak da ću nastaviti terapiju. Uzeo sam baš radi libida. Otvori se mami/tati/bratu i porazgovaraj o tome. To sam i ja učinio. Ili odi svom liječniku opće prakse ili privatniku, a nemoj se bojati posjetiti niti psihijatra. Vjeruj mi na riječ! Tu su da pomognu

Eto dragi mladiću. Bio sam iskren i nisam te pljuvao, niti ikada bi. Iako ćeš tu većinom samo to i dobiti, nažalost. Ako želiš, mogu ti ponuditi prijateljstvo. Cura ti ne mogu biti ako gejmaš i ako si karakterno dobra osoba, sa kojom se normalno da pričati, pošalji mi privatnu poruku pa se čujemo. Bye
1p9i07So88J19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 11:17   #20
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Covjek treba curu,sex,osobu koju moze prvi puta poljubiti a vi ga perete sa gramatikom
Pa netko tko ne zna složiti prosto-proširenu rečenicu s pravilno postavljenim interpunkcijama, vjerovatno ne može složiti rečenicu i uživo s bilokojom osobom, muškom ili ženskom.

I da je autora fakat strah da će umrijeti, a da se nije poljubio, muda bi se vjerovatno vrlo brzo našla, pa bi se i poljubio. Ovisi samo koliko će onda u tom trenutku birati s kime će se poljubiti jer kandidatkinja sigurno ima.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.