Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2016., 14:30   #41
ček malo...nije ti se javio, nisi ga nazvala, ali su ti forumaši otvorili oči...meni tu nešto nije jasno strpi se danas, sutra pošalji poruku i amen. ako te i odjebe, bar znaš na čemu si...ne kužim komplikaciju. ili mu sad pošalji poruku ili nazovi...kao da je bitno kada. ne shvaćam zaključke tipa očito mu se ne sviđaš na osnovu dva dana...može biti bilo što.

Sent from my X5 using Tapatalk
__________________
https://journey-liquids.com
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 14:40   #42
Pa ako ti se ne javi danas, šibni mu sutra neku poruku. Ono, bez pritiska, da ispitaš teren. Ako je (ne)zinteresiran, vidjet ćeš.

A ako te odbije, jbg, worse luck, ali događa se. Preživjet ćeš.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 14:46   #43
He's just not that into you.

Možemo se zavaravati trikovima i "tko kaže da se muško mora prvo javiti", ali statistike dokazuju da kad je on zainteresiran, itekako se javlja. Sve ostalo je ponižavanje, nemoj si to raditi. Ako te tip ne zove nakon što ste se "pohvatali", odjebi to. I zajebi komentare o princezama i emancipaciji i pizdarijicama, nema ništa gore od žene koja trči za muškarcem.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 14:57   #44
pa nije trčanje ak pošalje poruku...stvarno pretjerujete. nije da se znaju mjesecima i sad k'o kvočka čuči ispod njegovog prozora i trči za njim vrišteći kako ga voli i ne može bez njega...
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 14:58   #45
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
pa nije trčanje ak pošalje poruku...stvarno pretjerujete. nije da se znaju mjesecima i sad k'o kvočka čuči ispod njegovog prozora i trči za njim vrišteći kako ga voli i ne može bez njega...
Dobrodošao na US, mjesto s "dobrim" savjetima
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:00   #46
OMG
doci na US i izjaviti ovo

Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Malo je falilo ali suzdrzala sam se)
ajme sta ce bit mokrih snova :zuboi:
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:00   #47
Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
pa nije trčanje ak pošalje poruku...stvarno pretjerujete. nije da se znaju mjesecima i sad k'o kvočka čuči ispod njegovog prozora i trči za njim vrišteći kako ga voli i ne može bez njega...
Daj molim te, koja korist od javljanja liku koji se nije u stanju javiti nakon što su se pohvatali?
Ako ide po odjeb, ok. Ili još gore, navlačenje i zavlačenje.

Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Dobrodošao na US, mjesto s "dobrim" savjetima
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:02   #48
pa meni bas nije jasno cemu toliko razmisljanja, tek je danas drugi dan da se nisu culi

ne mora nista lose znaciti, sigurno ce ti biti lakse da saznas hocete se nastaviti viđati ili ne, pošalji mu poruku i pitaj jel bi se vidio s tobom.
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:02   #49
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Što, kao nisam istinu napisao?
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:02   #50
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
pa meni bas nije jasno cemu toliko razmisljanja, tek je danas drugi dan da se nisu culi

ne mora nista lose znaciti, sigurno ce ti biti lakse da saznas hocete se nastaviti viđati ili ne, pošalji mu poruku i pitaj jel bi se vidio s tobom.
hvala
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:04   #51
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Što, kao nisam istinu napisao?
Moji savjeti su uvijek dobri.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:05   #52
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Dobrodošao na US, mjesto s "dobrim" savjetima
meh...super su mi paušalne procjene na osnovu apsolutno ničega
vidim da će mi biti zabavno ovdje
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:06   #53
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Moji savjeti su uvijek dobri.
Ti si tamo negdje na vanjskom dijelu gaussove krivulje

Quote:
fekoljabut kaže: Pogledaj post
meh...super su mi paušalne procjene na osnovu apsolutno ničega
vidim da će mi biti zabavno ovdje
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:07   #54
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Je zajebana je ta Nada. Kao nudi spas al u isto vrijeme i traži novce.
A u vezi klin na klin, apsolutno samo umjereno, da poslije toga nebi opet boljela glava. Što se pak tiče razočarenja, nekako bi rekao da je to stvar izbora. Dakle gledaj na ovo svoje iskustvo pragmatično. Nemoj gledat na to što si mogla imati i što si izgubila već što si proživjela, a to je onak barenje s komadom. Pričam kroz šalu, ali nadam se da shvaćaš što hoću reći.
Edit: Nekad je muški način razmišljanja koliko plitak bio nekako bolji/zdraviji za emocionalno stanje, da se ne shvaćaju stvari previše ozbiljno i osobno.
Ovo boldano jest jako pragmatično i voljela bih kad bi si mogla to tako racionalizirati ali barila sam se s dovoljno zgodnih komada i sad sam htjela nešto više a dobila ništa Inače nisam uopće tip cure koji se brzo veže, ali on je nakon što smo prvi put zabrijali bio užasno topao i zvao me i slao poruke i kad god bih ja njemu poslala poruku odmah je odgovorio i želio me. To je onaj bottom line koji me hebe u zdrav mozak.

Quote:
Sve ostalo je ponižavanje, nemoj si to raditi.
Neću. Ne dobiti poruku je isto poruka za sebe.

Quote:
pa nije trčanje ak pošalje poruku...stvarno pretjerujete. nije da se znaju mjesecima i sad k'o kvočka čuči ispod njegovog prozora i trči za njim vrišteći kako ga voli i ne može bez njega...
Haha, ako ikad dođem do ovoga znat ću da mi je vrijeme da si spakiram kofere i lansiram se na Mjesec. Osjećam se već dovoljno patetično i ovako.
Druzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:12   #55
Pa tek je jedan dan prosao, nemoj odmah panicarit. Boze moj, ima vremena da se javi, pa ne morate se cut svakih sat vremena. Nes ti problema, covjek se nije javio 24 sata. Javit ce se vrlo vjerojatno, nemoj bit toliko okupirana njime, imas valda zivot i izvan njega.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:14   #56
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
...nema ništa gore od žene koja trči za muškarcem.
Padaju mi na pamet još bar dvije stvari koje bi bile gore...

Recimo, uvijek čekati prvi korak od druge osobe(bilo muške, bilo ženske). Jako puno muškaraca se je naviknulo na to da se trčanje za ženama često ne isplati, pa onda manjak njihove inicijative protumače kao, zamisli ti to...manjak interesa I zbog tog feedbacka koji im cure daju, odustaju iako je možda bilo uzajamne privlačnosti. Bilo muško, bilo žensko, oboje smo osobe i sposobni smo izraziti interes prema nekome, neće se ništa katastrofalno dogoditi ako nekada napraviš prvi korak. A poslati poruku koja je početak nekog kontakta nije nikakvo trčanje ili sramoćenje ili išta takvo, to je početak novog kontakta, i pokazuje ti na čemu si. Ako je s druge strane papak koji će te zbog toga gledati kao manje vrijednu osobu, puno je bolje da to saznaš u startu, nego da se pitaš što bi li moglo biti.

Druga bi bila pitati se oko toga što bi bilo kad bi bilo, ako se cijela stvar može riješiti s, nevjerojatno, jednom porukom. Možda je nezainteresiran, možda je nesiguran, možda je korpoleptičar, a možda je u gej šumi. Koja god opcija bila, taj on s druge strane je osoba koja ti može dati odgovor.

I postoji još puno raznih varijacija tu...
Ali sve skupa, ako ćeš gledati kao neko sramoćenje ili kao da je grozota raditi prvi korak(ma i da je taj prvi korak u tom slučaju pokušaj za drugom ili trećom kavom), onda se stavljaš u izrazito glupu poziciju. Obezvređuješ svoje vlastito pravo izbora jer više ne ideš za onime što ti želiš, nego samo si daješ opciju da prihvatiš ono što ti se nudi. Stvaraš si naviku da čekaš tuđu inicijativu, a gušiš vlastitu. I sve zbog nekog ponosa? Pa ako ti je ponos tako krhak da će se srušiti zbog jedne poruke, onda zbilja nije bio vrijedan postojanja.

Bez obzira da li si muško ili žensko, ako ti se netko sviđa, napravi nešto oko toga. Čekanjem da druga osoba nešto napravi samo prolazi vrijeme, propuštaju se prilike. Da, grozno je kada dugoročno trčiš za nekime tko nije zainteresiran, grozno je za obje osobe u tom slučaju, ali jednako je grozno ne napraviti neki korak(koji je obično vrlo malen) na samom početku i riješiti cijelu dilemu.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:15   #57
a dobro...ja sam valjda nepopravljivi optimist. silly me. zamisli da živiš u dobu prije mobitela...ovako pošalješ sms i boli te dupe. ak hoće hoće, ak ne ne.
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:17   #58
Quote:
Druzila kaže: Pogledaj post
Ovo boldano jest jako pragmatično i voljela bih kad bi si mogla to tako racionalizirati ali barila sam se s dovoljno zgodnih komada i sad sam htjela nešto više a dobila ništa Inače nisam uopće tip cure koji se brzo veže, ali on je nakon što smo prvi put zabrijali bio užasno topao i zvao me i slao poruke i kad god bih ja njemu poslala poruku odmah je odgovorio i želio me. To je onaj bottom line koji me hebe u zdrav mozak.
Pa baš zato ti i kažem da je pragmatični pristup možda najbezbolniji. Da cijelo to iskustvo s njim spustiš samo na razinu seksualnog nagona. Mislim što se emocionalne strane tiče tako je sve to nekako lakše probavit.
Jer ti ovako možeš samo analizirat, i preispitivat dali si ti nešto krivo napravila, i to će te samo izjedat a nećeš biti ništa bliže odgovoru, jer jedino on ima odgovor na to pitanje zašto je bio topao i privržen pa se onda preokrenuo preko noći, a ne želi odgovorit. Sorry nemam ti kaj pametnijeg za reći.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:19   #59
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Padaju mi na pamet još bar dvije stvari koje bi bile gore...

Recimo, uvijek čekati prvi korak od druge osobe(bilo muške, bilo ženske). Jako puno muškaraca se je naviknulo na to da se trčanje za ženama često ne isplati, pa onda manjak njihove inicijative protumače kao, zamisli ti to...manjak interesa I zbog tog feedbacka koji im cure daju, odustaju iako je možda bilo uzajamne privlačnosti. Bilo muško, bilo žensko, oboje smo osobe i sposobni smo izraziti interes prema nekome, neće se ništa katastrofalno dogoditi ako nekada napraviš prvi korak. A poslati poruku koja je početak nekog kontakta nije nikakvo trčanje ili sramoćenje ili išta takvo, to je početak novog kontakta, i pokazuje ti na čemu si. Ako je s druge strane papak koji će te zbog toga gledati kao manje vrijednu osobu, puno je bolje da to saznaš u startu, nego da se pitaš što bi li moglo biti.

Druga bi bila pitati se oko toga što bi bilo kad bi bilo, ako se cijela stvar može riješiti s, nevjerojatno, jednom porukom. Možda je nezainteresiran, možda je nesiguran, možda je korpoleptičar, a možda je u gej šumi. Koja god opcija bila, taj on s druge strane je osoba koja ti može dati odgovor.

I postoji još puno raznih varijacija tu...
Ali sve skupa, ako ćeš gledati kao neko sramoćenje ili kao da je grozota raditi prvi korak(ma i da je taj prvi korak u tom slučaju pokušaj za drugom ili trećom kavom), onda se stavljaš u izrazito glupu poziciju. Obezvređuješ svoje vlastito pravo izbora jer više ne ideš za onime što ti želiš, nego samo si daješ opciju da prihvatiš ono što ti se nudi. Stvaraš si naviku da čekaš tuđu inicijativu, a gušiš vlastitu. I sve zbog nekog ponosa? Pa ako ti je ponos tako krhak da će se srušiti zbog jedne poruke, onda zbilja nije bio vrijedan postojanja.

Bez obzira da li si muško ili žensko, ako ti se netko sviđa, napravi nešto oko toga. Čekanjem da druga osoba nešto napravi samo prolazi vrijeme, propuštaju se prilike. Da, grozno je kada dugoročno trčiš za nekime tko nije zainteresiran, grozno je za obje osobe u tom slučaju, ali jednako je grozno ne napraviti neki korak(koji je obično vrlo malen) na samom početku i riješiti cijelu dilemu.
Nemam dobrih iskustava oko prvih koraka. Nemam dobrih iskustava kad žena inicira stvari. Moja stvar, moje iskustvo. A i neko generalno bome.
Neka mu šalje poruku. Dečko obećava.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:20   #60
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
pitam, jer sam upravo to i napisala. znaci, ne moram shvatiti, vec jesam.
ako nesto zelim pitam. ne cekam.
Ti da, ali kazem opcenito.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.