Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2016., 18:57   #1
Ona putuje...

Znamo se deset godina, zajedno dijelili skolske klupe i tinejdzerske uspomene..poslije srednje se dugo nismo vidjeli..i onda nas je zivot ponovno spojio sasvim slucajno..postali smo dobri prijatelji..ali uvijek je postojala neka kemija medju nama..svi koji su nas vidjeli govorili su da smo jedno za drugo i lijep par

Kulminiralo je prije prije godinu dana kada je prevarila decka sa mnom..usli smo u tajnu vezu i vidjeli da nam ide..ubrzo ga je ostavila..
Veza nam je bila idilicna..toliko smo se povezali..nase tajne, razgovori, setnje po Jarunu..

Nedavno mi kaze da ubrzo putuje u inozemstvo i da ce tamo ostati zauvijek ako nadje perspektivan posao. Da su takve okolnosti, sto i razumijem. A u vezu na daljinu ne vjerujemo ni ja ni ona..

Muski sam to podnio i pozelio joj srecu..ali eto danas sam dozvolio da mi sjecanja i uspomene navru i srce me steglo..isplakao sam dusu..

Uvijek je bila tu uz mene i eto odlazi bas kad smo probali ljubav..i znacim li ja njoj uopce ako to uradi?

Ovako gadan osjecaj nikad nisam dozivio..neko ko mi toliko znaci odlazi zauvijek..odlazi u veliki grad vijati karijeru a ja ostajem sam i napusten u ovoj zabokrecini..

Vise nisam toliko ni tuzan koliko zbunjen..ppremitili su mi se planovi, mastanja..

Ona predlaze da se malo ohladimo jer ako nastavimo do samog puta bit ce nam samo teze..jeli ovo pametno?

Imam neki osjecaj neopisive praznine i zbunjenosti..gledam u knjigu i ne mogu uciti..

Pomozite mi ljudi, uzasno se osjecam..
Jeli neko slicno dozivio? Voli li ta osoba mene ako je spremna to uciniti? Kako da se trgnem ovog osjecaja zbunjenosti i praznine? Ako se slucajno vrati jer nije uspjela tamo..trebam li vise ista pokusavati s njom? (Jer me jedino taj osjecaj i drzi na zivotu da cim je to spremna uraditi da me ne voli dovoljno i da nismo jedno za drugo). Trebam li prekinuti s njom dok jos nije doslo vrijeme puta? da mi bude lakse..
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:02   #2
Reci joj da ti ideš u Venezuelu jer si čuo da su tamo top komadi

EDIT: i jeftin benzin!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:44   #3
Kakva je to veza u kojoj ona tebi govori da se seli zauvijek negdje u inozemstvo neposredno prije puta?
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 19:53   #4
Idilicna veza koja traje skoro godinu dana, ako sam dobro shvatila, a ona tebi tek nedavno kaze da ubrzo seli u inozemstvo? Takve odluke ne donosis od danas do sutra.
Ako je i bilo idilicno, nije bilo dobro, kad je takvu stvar presutila i stavila te pred gotov cin
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:09   #5
Kad sam napisao "ubrzo", krivo sam se izrazio...nedavno je dobila preporuku za sezonski posao, za par mjeseci putuje..tako da me bas i nije ostavila pred svrsen cin.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:09   #6
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Jeli neko slicno dozivio? Voli li ta osoba mene ako je spremna to uciniti? Kako da se trgnem ovog osjecaja zbunjenosti i praznine? Ako se slucajno vrati jer nije uspjela tamo..trebam li vise ista pokusavati s njom? (Jer me jedino taj osjecaj i drzi na zivotu da cim je to spremna uraditi da me ne voli dovoljno i da nismo jedno za drugo). Trebam li prekinuti s njom dok jos nije doslo vrijeme puta? da mi bude lakse..
Preseljenje je vrlo bitna stavka u zivotu, ako za nju ovdje nema kruha, jebiga, naravno da ide tamo gdje joj moze biti bolje. Ponekad su zivotne okolnosti bitnije od ljubavi koja ne moze bas sve.

S druge strane, ak bas sitnicarimo, dal ti volis nju ak bas ocekujes da zbog tebe ostane?

Sarkazam na stranu, nema tu kruha, idi dalje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:15   #7
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Kad sam napisao "ubrzo", krivo sam se izrazio...nedavno je dobila preporuku za sezonski posao, za par mjeseci putuje..tako da me bas i nije ostavila pred svrsen cin.
Jeste li pričali o zajedničkoj budućnosti? Želi li ona da odeš s njom? Želiš li ti otići s njom?
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:55   #8
Isto smo godiste..ona je upravo zavrsila fakultet, ja imam jos jednu godinu, jer em sam malo zaribao em mi studij traje duze..

Planirali smo ostati ovdje..biti zajedno, i zajedno raditi..al preko noci su joj propale sve prilike za posao a novac joj treba za jednu potrebu (ne bih u detalje) (za saljivdzije na forumu-ne radi se o kokainu)

Ovo mi je sad nova situacija i zato nisam toĺiko tuzan koliko zbunjen..sve mi se poremetilo..svi planovi...

Ja je stvarno volim i iskreno zelim da bude sretna..i imam neki ludi osjecaj da smo srodne duse, da ce ñas zivot opet spojiti..bez obzira sto nas je trenutno razdvojio..jer nas je toliko puta spojio i ima neka tajna u tome..

Inace i ja planiram otputovati u jednu stranu zemlju koja joj je vrlo blizu..usavrsavati se tamo i postati "svoj" covjek tako da prosto znam da cemo u buducnosti biti opet zajedno ili pak jako dobri prijatelji.

Tako da nisam ovdje striktno radi nje nego radi osjecaja koji ostaje iza nje..nekako se osjecam ruzno kad pomislim da ce ona otputovati u velegrad a ja ostati sam u ovom seocetu gdje se nista ne desava..ubija me ta neka praznina koja ce ostati iza nje..
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:56   #9
Ako simpatiziraš hispanski mentalitet..evo nešto za tebe.
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:58   #10
Ako si očajan, ovo je prava stvar:
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:02   #11
e moj vilijame, men se čini da si ti malo ljubomoran što će ona u bijeli svijet prije tebe, pa u svom neiskustvo zamišljaš nekakav eldorado

terapija bi bila što više boravaka u inozemstvu, ne turističkih nego radnih. evo, pa nađi i ti sad neki sezonski posao.uvijek se traže berači jagoda, konobari, radnici na baušteli, pa onda, poslije, traži neke stipendije, razmjene, stažiranja, poslove.

ljudi bi trebali čim više putovati i upoznavati zemlje na taj, realan, način.

nisam ti odgovorila na ljubavna pitanja, jer ti sad ta tema nije prioritet. više ti je bitno da se makneš iz ovog, kako kažeš, seoceta
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:29   #12
Znas sta je "idilicno" u cijeloj prici, to kak' ona prevari svog decka s tobom, pa ste vi u "tajnoj vezi", i ti cijelo vrijeme ne kuzis da imas posla sa cheatericom, mislim daj si zbroji dva i dva malo za promjenu. Ono treba nema integritet, nema nista, i ti njoj vjerujes da si joj ti kao poseban. Haha, mozes mislit. Jedan si u nizu samo, ide ona dalje u akciju. Ti si povijest.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:36   #13
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
nekako se osjecam ruzno kad pomislim da ce ona otputovati u velegrad a ja ostati sam u ovom seocetu gdje se nista ne desava..ubija me ta neka praznina koja ce ostati iza nje..
Još jedan ljubomorko, kao onaj s LJES-a. To je tako nemuževno, kao pjetlić bi se natjecao s curom.
A što tebe priječi da odeš iz seoceta? Realni razlozi ili si naprosto previše komotan i inertan? Ako je ovo drugo, sumnjam da će vas život ponovno spojiti, nije ti život film Serendipity, život obično ne spaja više partnere od kojih jedan drugog preraste, a ona je tebe koji ostaješ u svojoj žabokrečini očito prerasla i skužila da se ne isplati trunuti u ovoj državi zbog nekog tko ne može maknut ni iz svog sela.
Neka ti to bude motiv umjesto da kao curica pasivno zavidiš. Ili si priznaj svoje limite i budi u miru sa sobom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 00:06   #14
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Znas sta je "idilicno" u cijeloj prici, to kak' ona prevari svog decka s tobom, pa ste vi u "tajnoj vezi", i ti cijelo vrijeme ne kuzis da imas posla sa cheatericom, mislim daj si zbroji dva i dva malo za promjenu. Ono treba nema integritet, nema nista, i ti njoj vjerujes da si joj ti kao poseban. Haha, mozes mislit. Jedan si u nizu samo, ide ona dalje u akciju. Ti si povijest.
Hm. Nisam razmisljao na taj nacin. Dobro mozda nije cheaterica, mozda jednostavno osoba koja se ne zna vezati za drugu osobu. Postoje i takvi ljudi.
Al pogodio si bit, da..

Znam da sam povijest, jebiga. Sutra ce opet neka druga meni biti povijest..takav je zivot jebiga..

Nego jel ima neko kakav savjet kako da prebrodim ovu camotinju koju osjecam, ovaj osjecaj dosadne svakodneviće i ŕutine? S njom je bilo sve zanimljivije
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 00:18   #15
Slomljeno ti je srce, proći će za oko mjesec dana. Do tad će biti pakleno.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 02:01   #16
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
e moj vilijame, men se čini da si ti malo ljubomoran što će ona u bijeli svijet prije tebe, pa u svom neiskustvo zamišljaš nekakav eldorado

terapija bi bila što više boravaka u inozemstvu, ne turističkih nego radnih. evo, pa nađi i ti sad neki sezonski posao.uvijek se traže berači jagoda, konobari, radnici na baušteli, pa onda, poslije, traži neke stipendije, razmjene, stažiranja, poslove.

ljudi bi trebali čim više putovati i upoznavati zemlje na taj, realan, način.

nisam ti odgovorila na ljubavna pitanja, jer ti sad ta tema nije prioritet. više ti je bitno da se makneš iz ovog, kako kažeš, seoceta
uh, ovo je bilo oštro
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:33   #17
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Znamo se deset godina, zajedno dijelili skolske klupe i tinejdzerske uspomene..poslije srednje se dugo nismo vidjeli..i onda nas je zivot ponovno spojio sasvim slucajno..postali smo dobri prijatelji..ali uvijek je postojala neka kemija medju nama..svi koji su nas vidjeli govorili su da smo jedno za drugo i lijep par

Kulminiralo je prije prije godinu dana kada je prevarila decka sa mnom..usli smo u tajnu vezu i vidjeli da nam ide..ubrzo ga je ostavila..
Veza nam je bila idilicna..toliko smo se povezali..nase tajne, razgovori, setnje po Jarunu..

Nedavno mi kaze da ubrzo putuje u inozemstvo i da ce tamo ostati zauvijek ako nadje perspektivan posao. Da su takve okolnosti, sto i razumijem. A u vezu na daljinu ne vjerujemo ni ja ni ona..

Muski sam to podnio i pozelio joj srecu..ali eto danas sam dozvolio da mi sjecanja i uspomene navru i srce me steglo..isplakao sam dusu..

Uvijek je bila tu uz mene i eto odlazi bas kad smo probali ljubav..i znacim li ja njoj uopce ako to uradi?

Ovako gadan osjecaj nikad nisam dozivio..neko ko mi toliko znaci odlazi zauvijek..odlazi u veliki grad vijati karijeru a ja ostajem sam i napusten u ovoj zabokrecini..

Vise nisam toliko ni tuzan koliko zbunjen..ppremitili su mi se planovi, mastanja..

Ona predlaze da se malo ohladimo jer ako nastavimo do samog puta bit ce nam samo teze..jeli ovo pametno?

Imam neki osjecaj neopisive praznine i zbunjenosti..gledam u knjigu i ne mogu uciti..

Pomozite mi ljudi, uzasno se osjecam..
Jeli neko slicno dozivio? Voli li ta osoba mene ako je spremna to uciniti? Kako da se trgnem ovog osjecaja zbunjenosti i praznine? Ako se slucajno vrati jer nije uspjela tamo..trebam li vise ista pokusavati s njom? (Jer me jedino taj osjecaj i drzi na zivotu da cim je to spremna uraditi da me ne voli dovoljno i da nismo jedno za drugo). Trebam li prekinuti s njom dok jos nije doslo vrijeme puta? da mi bude lakse..

Ovo što si napisao je velika ljubavna priča za film ili roman.
Za razliku od života koji je bez narativne strukture, u ljubavnoj priči iz filma ili romana ništa ne ostane bezvezno visiti u zraku, ništa se samo ne prekine.
Priča zahtjeva rasplet,

U životu bi sada nastala jalova rasprava na forumu uz šale i pošalice, neko bi ti dao savjet da je zaboraviš, odeš vam, napiješ se i nađeš drugu, jer žena ima koliko hoćeš na sve strane...

Ali u velikoj, legendarnoj ljubavnoj priči, a ova tvoja je baš tako započela, ti bi došao njoj i rekao joj ozarena lica da ne možeš bez nje i da ili je moliš da ona ostane uz tebe, a ako neće, da ideš sa njom u inozemstvo tražiti sreću i budućnost s njom.
To bi bilo nešto o čemu bi unucima mogao pričati jednog dana u Irskoj, Njemačkoj ili gdje god pođete.
To bi bila prava, velika ljubav u ovo cinično doba i kada bi to prepričavao davao bi ljudima nadu da život nije bez smisla...

Tako da je to moj savjet.


(A ako ona odbije tu veliku gestu da ostanete zajedno... onda odi van u kafić ili klub, napij se i nađi neku drugu, ima žena na sve strane.)
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 11:39   #18
Zašto ne bi ti s njom otišao vani? Da li te pozvala? Da li bi ti otišao?
Ako ti je samo najavila da će ići, bez da nije spomenula ništa u kontekstu vas dvoje, tada mislim da se ne vidi s tobom....
Možda je ona baš to spomenula da vidi da li si ti spreman otići s njom, pa sad ona negdi kmeki kako joj dečko nije niti dao predlog da zajedno odu...malo vrati film kako je tekla priča o odlasku.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 12:43   #19
Lik nije zavrsio faks. Fali mu godinu dana.
nema smisla prekidati studij.
Na istu foru sam ja trebao u Kanadu pred 2g cak sam imao "garantora"
Razlika je ta što nije bila veza u pitanju ali je dio sa faksom isti.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 20:02   #20
Selmaaaa, ona putuje...
Ne naginji se kroz prozor
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.