Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 21:23   #1
Odbijanje na dating siteovima

U ovom topicu ću opisati svoje iskustvo s Badoo dating siteom čisto da istresem dušu.

Sebe i svoju situaciju sam predstavio u svom prethodnom topicu. Odlučio sam pokušati na dating siteovima bez velikih očekivanja. Nisam očajan naći curu nego me zanimalo malo se dopisivat. Napravio sam Badoo account, stavio nekoliko slika i čekao. Badoo ima Encounters funkciju koja omogućuje "lajkanje" korisnika u blizini. Korisnici koji se međusobno lajkaju su match. Lajkao sam sve cure od 20 do 24 god, dakle sigurno nekoliko tisuća u mojoj okolici. Nisam imao gotovo niti jedan match. Zanimalo me kako to pa sam kupio nekakav paket s ću se u Encounterima prikazati 100 puta. Nekoliko takvih paketa. Nakon nekog vremena sam kupio "Super Moći" koje mi omogućuju da vidim tko me lajkao, tko mi je posjetio profil i slično. Dakle imam 4 lajka i to dva od profila koji lajkaju sve (ili bar sve ljude koje znam a imaju account) i dva od cura koje su bolesno pretile. Dakle ne malo deblja cura nego doslovno 120 do 150 kg. U visitorima imam 30 cura koje su mi sigurno vidjele profil i sigurno ih je još nekoliko stotina vidjelo slike u Encounterima.

Nije me briga što sam potrošio pedesetak kuna na ovaj socijalni eksperiment i zanemarit ću očitu činjenicu da Badoo (kao i svaki dating site) namješta brojeve kako bi se svakom korisniku stvorio privid kakve takve poželjnosti. Primjer toga je činjenica da ni jedan korisnik nema ocjenu manju od 5 i da se mnogi brojevi ne poklapaju. To mi je razumno jer vlasnik mreže ne želi poniziti nekoga i naravno želi izvući što više novca.

Uglavnom znam da mi je izgled zadnja stvar koju mogu ponudit ali ovakvi rezultati su me toliko šokirali da sam se ispovračao. Još se tresem dok ovo pišem jer mi je teško prihvatit činjenicu da sam baš toliko neprivlačan. Kao što sam napisao u prethodnom postu nisam lijep ali bar vodim brigu o sebi. Oblačim se pristojno, garederoba mi je poprilično nova, uredno sam ošišan i obrijan, dobro mirišem. Vježbam redovno i bez majice izgledam dosta dobro. Definitivno se vidi da vježbam, bar ekipa koja vježba to lako primjeti. Mršaviji sam tip ali nisam neki slabić. Prosječan čovjek od 25 jedva napravi jedan zgib i 10 sklekova. U odnosu na to u jako dobroj formi.

Prijatelji za koje smatram da su izgledom nešto bolji od mene ali i dalje prosječni imaju puno veći broj lajkova. Ovo me toliko šokiralo da ne znam više ni što napisati. Kakva su vaša iskustva, kako da se nosim s ovim?
videodrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:42   #2
Plaćao si special pakete kako bi imao više šanse s praznoglavim tukama s Badooa? Što je bilo bilo je, od sada više nemoj vrijeđati vlastitu inteligenciju. Imaš ovaj forum, možeš otvoriti temu o čemu god želiš. Cure imaju teme, možda ti se dopadne neka.

Obećaj mi da više nikada nećeš vrijeđati svoju inteligenciju na Badoou, Iskrici i Smokvi. Piši na forumu o čemu ti se piše, zar ti stvarno u životu treba da ti 30 debelih krava s Badooa ne prihvate prijateljstvo? Tipka ti se na Iskrici s 15 ex-šmokljanica, cvikeršajbi, koje su s 25 godina otkrile kako je seks super? Nudi ti se kita rastavljenim napaljenicama od 40 godina na Smokvi?

Jedino forum donosi neke žene vrijedne spomena.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:43   #3
Quote:
videodrome kaže: Pogledaj post
Ovo me toliko šokiralo da ne znam više ni što napisati. Kakva su vaša iskustva, kako da se nosim s ovim?
Ostavi se internet datinga - najkraći mogući savjet.

Ako hoćeš malo dulji savjet za "socijalne eksperimente", probaj lažirati sliku, stavi nekog zgodnog lika pa ćeš vidjeti je li problem u tome ili nije. Onda probaj nekog prosječnog lika staviti ali šminkerskog stila pomalo, kvalitetne fotografije, atraktivne poze (bad boy style). Pa vidi onda rezultate. Na kraju vrati svoju staru sliku ali iskopiraj ostatak profila od nekoga tko je popularan na toj mreži. Pa vidi onda rezultate. Na taj način ćeš dobiti dobar uvid u to što žene odbija od tvog profila. Popravi onda to i onda se vrati ozbiljnom internet datingu, ali ti je to baš tako milo.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:27   #4
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Tipka ti se na Iskrici s 15 ex-šmokljanica, cvikeršajbi, koje su s 25 godina otkrile kako je seks super?
ahaha cvikeršajbi... to nisam čuo bar 10 godina...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:52   #5
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
ahaha cvikeršajbi... to nisam čuo bar 10 godina...
Dođe ti neka cvikeršajba koja je s 25 godina spoznala da je seks najljepša stvar na svijetu i pametuje ti po netu. To bi trebao vrijeđati vlastitu inteligenciju da bi takvima uletavao na Badoou, Iskrici, Smokvi. Radije dođeš ovdje na forum i briješ svoju priču, pa neka tebi uletavaju ako im se sviđa. Krojiš svoju priču i ciao đaci. Kakvo uletavanje jadnicama na Badoou, Iskrici, Smokvi, koje iskorištavaju svoju minutu slave... Dođeš ovdje na forum i ti određuješ kako će se pričati i o čemu će se pričati. Tako se to radi.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 23:02   #6
Nemoj da ti samopouzdanje od u klinac jer su te lajkale neke pretile babe. Evo, ako hoces iskreno misljenje, sibni par nama sliku u inbox pa ti kazemo misljenje (udana sam, ne pecam i ovo ti vise nekako majcinski hocu pomoci pa cisto da ne shvatis krivo).

Ne znam kako je inace na tim dating stranicama, ali nekako mi je priorodnije ako vec trazis ljubav online da se ipak fokusiras na fejs i poznanice od frendova i sl. Barem mozes ispipati odmah jesu li normalne, vidjeti na sto lice itd.

Da ne govorim kako nema do upoznavanja vani na svirkama, ide ljeto pa ce i toga biti, radije nekoj plati cugu nego ta neka otkljucavanja necega na dating stranicama.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 23:11   #7
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti samopouzdanje od u klinac jer su te lajkale neke pretile babe. Evo, ako hoces iskreno misljenje, sibni par nama sliku u inbox pa ti kazemo misljenje (udana sam, ne pecam i ovo ti vise nekako majcinski hocu pomoci pa cisto da ne shvatis krivo).
Koja će majka sinu reći da je ružan?


Moj savjet: odjebi to i curu nađi uživo
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 00:22   #8
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti samopouzdanje od u klinac jer su te lajkale neke pretile babe. Evo, ako hoces iskreno misljenje, sibni par nama sliku u inbox pa ti kazemo misljenje (udana sam, ne pecam i ovo ti vise nekako majcinski hocu pomoci pa cisto da ne shvatis krivo).
Pazi ovo... Daj pusti čovjeka na miru, ti, udana žena ćeš njemu govoriti o njegovom fizičkom izgledu?

Stari, kao što sam rekao, ne daj se pecati i ne daj se zajebavati. Piši ovdje na forumu o temama koje te zanimaju i nemoj se ustručavati. I ne daj fotku nikome s kime se nisi zapričao na temama koje te zanimaju.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:18   #9
Dragi videodrome, pod uvjetom da ne trolaš, tvoj problem nije u izgledu nego u pameti. Samo budala može trošiti živce i novce na lajkove. Jer sve te dejting stranice to i jesu. Računaju na očajne ljude koji misle da mogu novcima kupiti ljudski kontakt.

Napisao si na prošloj temi da nisi aktivno tražio nekoga i mislim da od tuda izviru svi tvoji problemi. Jer kada ne razvijaš socijalne vještine one zakržljaju. A biti dijelom društva i kretati se u toj nekoj socijalnoj dimenziji ti je potreba za bilo kakvu sreću u životu.

Pa si onda krenuo putem najmanjeg otpora i završio na Badoou. Iskreno, što si očekivao? Mislim da si sam znao kako će to završiti. Ovo bi ti trebao biti wake up call.

Moj ti je savjet da se koncentriraš na razvoj tih socijalnih vještina. U bilo kakvom obliku. Nemoj sad na onu PUA krenuti i slično. Nego mislim baš na komunikaciju s ljudima i slično. Moraš se izgraditi kao karakter. Naravno, onaj dio koji ne želiš čuti jest da su ljudi govna i da ćeš opet biti posran, gnjevan, frustriran i ljut na cijeli svijet. Ali to ti je tako. Utješna nagrada ti onda bude da uspiješ među tom hrpom govana naći nekoga s kime ćeš dijeliti sve te životne teškoće.

Nećeš naći to što tražiš na tržnici i moraš se riješiti tog mindseta gdje uspoređuješ sebe i druge kao karakteristike automobila u salonu.

Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti samopouzdanje od u klinac jer su te lajkale neke pretile babe. Evo, ako hoces iskreno misljenje, sibni par nama sliku u inbox pa ti kazemo misljenje (udana sam, ne pecam i ovo ti vise nekako majcinski hocu pomoci pa cisto da ne shvatis krivo).
Ti ga vidim želiš dotući do kraja.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:28   #10
Odlično. Sada ponovi APSOLUTNO ISTU STVAR sa slikama od nekog muškog modela, ito nađi onako neki selfi kakav si vjerojatno sam stavio, dakle iste poze kao tvoje slike.
Pa prijavi rezultat.
Brad7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:28   #11
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Koja će majka sinu reći da je ružan?


Moj savjet: odjebi to i curu nađi uživo

Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Pazi ovo... Daj pusti čovjeka na miru, ti, udana žena ćeš njemu govoriti o njegovom fizičkom izgledu?
Ne znam sto ste se uzejbali tako? Uostalom, rekla sam da posalje nama, koji smo se oglasili na ovoj temi i zelimo mu pomoci.

Kao zrelija i zena prije svega cu mu bez problema reci je li cemu ili ne, ovo majcinski je vise bilo u smislu da cu imati takta. To sto sam udana je bilo vise u smislu da zna vrlo jasno kako mi nije cilj kontanje, a nekog iskustva s muskarcima ocito imam pa mu mogu biti od pomoci savjetom. Uz to, nisam opterecena u smislu da patim sama pa mi je svaki dobar.

Svaka vama cast na samopouzdanju, ali eto, ja sam prva imala dana kada sam mislila da sam najruznija i najgluplja pa mi je trebao netko da mi kaze realno jesam li ili nisam.

Zivili!
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:40   #12
Napiši tamo da ti je plaća 2000€. Ozbiljno.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:44   #13
Ma da, i onda nade neku sponzorusu koja ce ga odjebat cim se naoblaci. Bolje sam nego lose kumpanjan!

Vise bi mu se isplatilo da se zapije s drustvom i opusti, treba mu zena koja ce pasti na osmjeh, a ne novcanik.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:46   #14
Ma gledaj, trenutno nam nisi relevantna. Dok dođeš na teme koje nas zanimaju možemo te sagledati, zaljubiti se u tebe, itd. Ne možeš doći čovjeku na temu i reći 'Ja sam udana i iskusna i ja ću ti reći valjaš li fizički ili ne.'.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:51   #15
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Ma da, i onda nade neku sponzorusu koja ce ga odjebat cim se naoblaci. Bolje sam nego lose kumpanjan!

Vise bi mu se isplatilo da se zapije s drustvom i opusti, treba mu zena koja ce pasti na osmjeh, a ne novcanik.
Ha čuj, on traži, ne ja. Ja sam snabdjeven, jebe mi se, ali ako ga već želim savjetovati, moj bi prvi izbor bio da si nađe kurvu. Imat će čistu situaciju, a ovako mora slušati udane žene koje mu lažu da dobro izgleda i da fizički izgled nije bitan.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 01:52   #16
Koliko sam shvatila, decko je upravo misljenje i trazio, a ne da mu se sada neke bacaju pod noge. Uglavnom, prepusti nama inbox, a ti ako imas sto konstruktivno za ponuditi samo daj

Edit: zasto mislis da bi ga udana zena lagala? Sto ja imam od toga, ajde me molim te prosvjetli?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 03:22   #17
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Edit: zasto mislis da bi ga udana zena lagala?
Iz navike




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:11   #18
Ako si magarac onda za tebe nije ronjenje. Isto tako vjerovatno se kravama neces svidjeti.

Da li bi magarca bilo briga? Da li bi on bio tuzan zato sto ga krava nece i zato sto ne zna roniti?

Vjerovatno ne. Zamisli njegovu facu, samo bi pogledao i produzio.
Budi pametan kao taj magarac. Imaj tako velika muda kao on i bit ce ti dobro na Zemlji.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:47   #19
wuuuut? ''super moći'',''encounteri'',''badoo''
vidi, takav si kakav si...ako se sam sebi ne sviđaš niti isusova stranica za dejting ti neće pomoći...
ma kakvo jebeno brojanje lajkova..ako si nezadovoljan izgledom-poradi na onome što možeš promijeniti...
uzgoji muda i sve će biti ok....
i da, očajan si (ne u onom pejorativnom smislu)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:49   #20
Ne bih baš rekao da su online odbijanja prava odbijanja jer previše je to površno na internetu.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.