Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači, Hrvatski nogomet

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 23:49   #3361
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Bravo Luka!

A bankomat se ne sjeća kada je Madrid žario i palio nogometnim tržištem, kupovali su sve što vrijedi, te kako je otišao iz Tottenhama.
“Success comes in a lot of ways, but it doesn't come with money and it doesn't come with fame. It comes from having a meaning in your life, doing what you love and being passionate about what you do. That's having a life of success. When you have the ability to do what you love, love what you do and have the ability to impact people. That's having a life of success. That's what having a life of meaning is.” ― Tim Tebow
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:50   #3362
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Real je bio losiji, penal na Kroosu je cist, nema veze sta je ovaj pao kao pokosen, ne mozes onako rukama u 16. Covjek je kreten. PSG je trebao dobiti ovo, ali danas su im top napadaci presebicni bili, i Neymar i Mbappe
I zato trebaju dobiti "jailfreecard"? Ruke manje i faul manje?

Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
penal čist kao suza, onu ruku Ramosa nitko nikada ne svira barem u Primeri, jer je bila napucana i uz tijelo. faul pred drugi gol je bio, ali mogao je biti i crveni za Neymara za namjeran prekršaj bez lopte u provm poluvremenu

i Zizu je dobro postavio igru
Zizu ne zna natociti casu colu kako spada.

Isto je bilo i sa Bayernom, tamo su pak bili bolji, ali pobjeda je nastala kada je sudac postao krticu i poceo zmiriti na sve kaj se dogadja oko njega. Koliko god bili dobri u tom trenutku, to jest bolji, ako su golovi nepravilni, ma ako je jedan gol teska kradja, ona je sve nepravilno. A da ne govorim koliko je to smijesno, kada se radi o golu preokreta.
Old 14.02.2018., 23:51   #3363
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ja vas ne kuzim, ajd da prcate, ali ovo nije zajebancije. RM smijesan danas, koliko god PSG bio los, bio je bolji, samo su u zavrsnici katastrofalni (uz pokojeg veznog), ali ono, penal na kroosu, nisam pogledao drugi put, ali jako sumnjiv, ruka ramosa i faul pred drugi gol i vi kao Zizu postavio dobru igru. WTF.
Znači da seciramo:

1. Nema penala
2. Ruka Ramosa
3. Nije bio ofsajd Mbomppea u odličnoj situaciji
4. Faul Ronalda u napadu kod drugoga gola

Znači 4 (ČETIRI) ogromne greške u korist Madriđana. Imate li obraza, gospodo?
Kresten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:52   #3364
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima kako se osjećaju šeici

Dobro puni su ko brod al opet kad si takav moćnik ali ispadaš konstantno idiot. Toliki novci a ekipa ti je i dalje cirkus.
Sta im mozes, umjesto da ganjaju deve po pustinji dosli u europu loptu da ganjaju
Old 14.02.2018., 23:52   #3365
Otpuhali Parižane na krilima mladih krila

Dajte te Premierligaše da se digne i treća LP

Zajebavam se, treba preživjeti Pariz.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:53   #3366
prva velika greska suca je nesvirani drugi zuti Lo Celsu za penal, al kako je taj momak igra, to je isto greska u korist Madrida

Neymar dajv, penal za PSG, ono mi cak ne lici na faul Ronalda, kbkk

PSG smisan, imali su u prvon poluvrimenu tri situacije za 2:0, al su bili sebicni
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:55   #3367
Rezime: psg smiješan, real smiješan, sudac ozbiljan u naumu
rosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:56   #3368
Bezveze se nervirate, Redsi ionako dizu trofej u Kijevu
Old 14.02.2018., 23:56   #3369
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
Rezime: psg smiješan, real smiješan, sudac ozbiljan u naumu
Koliko je Rocchi dobio para od Pereza?
“Success comes in a lot of ways, but it doesn't come with money and it doesn't come with fame. It comes from having a meaning in your life, doing what you love and being passionate about what you do. That's having a life of success. When you have the ability to do what you love, love what you do and have the ability to impact people. That's having a life of success. That's what having a life of meaning is.” ― Tim Tebow
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:57   #3370
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
nategnut penal sviran za mandrile, nategnut penal nesviran za QSG, sviran ofsajd Mbomppeu u opasnoj situaciji i slušam još nešto o prekršaju na Kitembeu kod drugog gola mandrila. Nisam to vidio doduše, pa ne mogu komentarisati
nategnut penal nije bio, ruka na ramenu, čisto kao suza. doduše jasno mi je da si zaboravio kako izgledaju penali, uz tretman iz Primere ovaj tzv penal za PSG je teža glupost, pogledaj sam na jubituu sutra ili danas ponovo pa sam izvedi zaključak

taj prekršaj je jedini "poguranac", ali nije bio direktan povod za gol, mislim da je sudac htio svirati prednost jer se činilo da će se lopta odbiti igračima PSG-a, no završila je kod Reala, na bok do čini mi se Asensia pa centaršut i gol. bio je propust, ali normalna sudačka greška. neka dežurni dušebrižnici onda komentiraju namjerni prekršaj Neymara u prvom poluvremenu koji je dobio samo žuti, ako ćemo već sa takvim argumentima.

osluhnuo sam malo što kaže Jeličić, Real je pretrčao 15 km više nego protiv Tottenhama u Engleskoj, to je bio ključ, taj voljni moment i zalaganje cijele momčadi, ta famozna galvaniziranost
Old 14.02.2018., 23:58   #3371
Psg nista nije naucio iz lanjskog samaranja od barce. Nema tu ekipe, hrpa pojedinaca koja igra za sebe i nista vise. Sad se tek vidi koliko je francuska liga slaba kad ovaj psg tamo samara koga stigne.
Old 15.02.2018., 00:00   #3372
Znaci nesudeni faul nakon iz nastavka akcije padne gol je sitni poguranac,danas jedinog raspolozenog veznjaka Rabiota se ogranici zutim na sramotno dajvanje bankomatica i to je isto sitni poguranac. Mbappe se aui zalede u izglednoj sansi isto sitni poguranac...

Pa Zdravko Mamic je za vas nula stvarno
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:00   #3373
Liverpool furiozan što mi je zapravo iznenađenje jer Porto je poznat kao jedan od onih protivnika koji mogu iz ničeg šokirati i vrlo ih je teško nadigrati. Vremena se mijenjaju...
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:01   #3374
Quote:
nategnut penal nije bio, ruka na ramenu, čisto kao suza. doduše jasno mi je da si zaboravio kako izgledaju penali, uz tretman iz Primere ovaj tzv penal za PSG je teža glupost, pogledaj sam na jubituu sutra ili danas ponovo pa sam izvedi zaključak

taj prekršaj je jedini "poguranac", ali nije bio direktan povod za gol, mislim da je sudac htio svirati prednost jer se činilo da će se lopta odbiti igračima PSG-a, no završila je kod Reala, na bok do čini mi se Asensia pa centaršut i gol. bio je propust, ali normalna sudačka greška. neka dežurni dušebrižnici onda komentiraju namjerni prekršaj Neymara u prvom poluvremenu koji je dobio samo žuti, ako ćemo već sa takvim argumentima.

osluhnuo sam malo što kaže Jeličić, Real je pretrčao 15 km više nego protiv Tottenhama u Engleskoj, to je bio ključ, taj voljni moment i zalaganje cijele momčadi, ta famozna galvaniziranost
Daj samo se sjetite sta se ti i tvoja druzina pisali za suareza i penal protiv psg, ali kroosov penal je cist kao suza.
Jebo je mater onaj kome vi sudite
Old 15.02.2018., 00:02   #3375
Liverpoolov trojac naprijed mi je draže gledati i bolje igraju od ovog od PSG-a. Naravno kada jedni igraju nogomet a ovi drugi svaki sam za sebe i u nadjebavanju sa ovom drugom dvojicom iz napada, što se prije svega odnosi na Neymara
Old 15.02.2018., 00:03   #3376
Ovi bi šeici trebali uložiti u jednog solidnog veznog i 2-3 bolja braniča, a u napad više ni eura. Napad je atomski ali ostalo To se manje vidi u Francuskoj i grupnoj fazi jer su tamo slabiji protivnici, ali u ovakvim je utakmicama vidljivo iz aviona, na stranu greške suca itd
thinkingiraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:04   #3377
Quote:
sparco kaže: Pogledaj post
Daj samo se sjetite sta se ti i tvoja druzina pisali za suareza i penal protiv psg, ali kroosov penal je cist kao suza.
Jebo je mater onaj kome vi sudite
9/10 padova Suareza su dajvovi, za razliku od jednog Kroosa, tako da kada obojica i padnu na sličan način, znamo da nisu pali iz istog razloga
Old 15.02.2018., 00:04   #3378
Quote:
mislim da je sudac htio svirati prednost
Dobar si
Old 15.02.2018., 00:05   #3379
https://imgur.com/tcUZBqu

Navodni faul Ronalda
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:05   #3380
GOAT postigao danas 25. gol u 29. nastupu ove sezone. Ove sezone gdje
ga se po stoti put pokopalo, prozvao "has beenom" smetalom na terenu,
teretom za Real i kakve sve vec svinjarije su se govorile. Zaboravili ste
da stize proljece, nokaut faza LP kada se Ronaldo i stroj poznat po imenu
Real Madrid zahuktava. Ovo veceras je bilo daleko od savrsenog no bilo
je dovoljno da se rutinski pobjedi PSG.

Nikad gori Ronaldo i dalje trpa i piša po hejterima. Vidim u njemu jos
2, 3 sezone na visokoj razini, i barem jos jednu kantu LP u vitrini, taman
da se izjednaci po broju trofeja sa Barcelonom

"It should be known that Israel is based on treachery" (Dr. Bashar Al Assad )
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.