Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2011., 19:40   #1
Unhappy Previše seksa u braku

Evo otvaram ovdje temu jer stvarno
vise ne znam kako rijesiti ovaj problem... Ako nista ne upali zadnje na sto pomisljam je odlazak specijalistu...
U kasnim sam dvadesetima kao i moj muz, imamo dijete, odlicno se slazemo u svemu, zajedno smo 8 godina...
A sad dolazi problematicni dio... On oduvijek ima veci libido od mene, na pocetku veze je doslovno imao potrebu za sexon 3 puta dnevno, meni je tada jednom bilo dosta, ali sam mu udovoljila kad je bilo prilike npr. na ljetovanju...
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...
Ludim od toga, a da vam docaram sto se dogadja mislim da je dovoljno reci da se ne smijem polugola prosetati pred njim da me ne napadne i ne zeli sex... Zabranio mi je da hodam po stanu u donjem rublju one dane kad mi se ne sexa...
Uzas... A kad ga odbijem jer sam umorna ili neraspolozena ili samo zelim raditi nesto trece onda je uzasno frustriran, optuzuje me da on meni vise nije privlacan i zgodan, i tako se vrtimo u krug...
Razgovarali smo puno puta o tome, on tvrdi da si ne moze puno pomoci ali da ce se potruditi ali nakon tjedan, dva sve po starom...
Dio istog problema je to sto mi je on nakon godinu, dvije veze prestao iskazivati ikakve njeznosti ukoliko one nisu dio sexa, znaci ne ljubi me u prolazu, ne grli, nema milovanja, niceg ako to nije povezano sa sexom, a cim ja njemu napravim nesto od toga, odmah zeli sex.
Ne mogu vise ovako, nedostaje mi paznje, pusica, poljubaca, milovanja, draganja...
A tempo svaki dan ne mogu izdrzati, cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Evo, nadam se da cu dobiti neki korisan savjet...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:37   #2
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Ako nista ne upali zadnje na sto pomisljam je odlazak specijalistu...
mozda on treba specijalistici









no uistinu, ako je cijelo vrijeme jako primjetna razlika u libidu... hm... mora da nije preodusevljen ni on, kao ni ti.

mozda izostanak tih nekih drugih znakova paznje od njega dolazi iz sexualne frustracije. koja pak tebi jos vise ubija libido.

zajebana spirala zajeba.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:46   #3
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda on treba specijalistici









no uistinu, ako je cijelo vrijeme jako primjetna razlika u libidu... hm... mora da nije preodusevljen ni on, kao ni ti.

mozda izostanak tih nekih drugih znakova paznje od njega dolazi iz sexualne frustracije. koja pak tebi jos vise ubija libido.

zajebana spirala zajeba.
Vidim da sam nekog barem nasmijala
Meni situacija bas i nije smijesna, kad se sexamo dajem svu sebe u to, trudim se da i dalje bude zanimljivo i mastovito kao i on, dakle nije u tome problem...
Mislim da smo sa 3 puta tjedno sigurno negdje u prosjeku i da bi on ako ima vece potrebe trebao ili sam se poigrati ili da se ja poigram s njim, a ne da nuzno svaki dan mora biti sexa...
Sad kad razmislim on je oduvijek sve njeznosti povezivao s krajnjim ciljem-sexom samo sto tada u proslosti nismo imali priliku i mjesto to obaviti svaki put, a danas imamo...
Da se preselimo kod njegovih ili mojih staraca? Hahaha Mozda je to rjesenje...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:54   #4
Nažalost , malo su ograničeni, pa kad ih odbiješ jer si doista umorna ili ti jednostavno nije do toga, odmah misle da ti više nisu privlačni i da ih ne voliš.
Kod muškaraca je to drugačije nego kod nas žena, a vjeruj, budi sretna i zadovoljna što te suprug želi i to svaki dan. Ima žena koje pate u braku s tipovima koji izbjegavaju odnose zbog različitih razloga. Jesi mu rekla da ti nedostaju nježnosti i te ostale sitnice?
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:55   #5
imas temu o premalo sexa u braku , pa posalji pm autorici i zamijenite muzeve


inace , tvoj se muz vjerojatno boji odbijanja i zato koristi svaku njeznost i bliskost za sex
neznam kakvo bi moglo biti rjesenje koje bi zadovoljilo obadvije strane , ali lako je moguce da na kraju ispadne frustracija i moguce i impotentnost
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 20:58   #6
Neko se žali da mu je premalo,neko da mu je previše,još se nije rodia ko bi svitu ugodia!

Al kažu da od viška glava ne boli,što ti misliš?
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:01   #7
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
kako rijesiti ovaj problem?... Ako nista ne upali zadnje na sto pomisljam je odlazak specijalistu...
Jedino rješenje ovoga problema kojeg ja vidim,jest njegov odlazak specijalistici

Obično se stvari i raspletnu na taj način,u njegovim očima si mu sve manje i manje napetija kako ga odbijaš,a vjeruj mi naletiti će druga koja će mu sigurno utažiti požudu(pitanje je vremena),bez obzira koliko ste dugo u braku i koliko sretan brak ima .
Ovakvo nešto bi trpio samo luđak i igrao protiv vlastitih potreba.

Budimo realni,niste kompatibilni.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:01   #8
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
imas temu o premalo sexa u braku , pa posalji pm autorici i zamijenite muzeve


inace , tvoj se muz vjerojatno boji odbijanja i zato koristi svaku njeznost i bliskost za sex
neznam kakvo bi moglo biti rjesenje koje bi zadovoljilo obadvije strane , ali lako je moguce da na kraju ispadne frustracija i moguce i impotentnost
Hahaha, dobra ideja ...
Salu na stranu, ipak ne bih mijenjala muza...
Ovo s odbijanjem ne znam je li tocno, ali uzasno je frustriran kad ga odbijem i ne pomaze nista, iako mu ja u tada ponudim i zagrljaj i mazenje...
Ocito nismo kompatibilni skroz u sexu ili on ima i ozbiljniji problem...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:06   #9
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Jedino rješenje ovoga problema kojeg ja vidim,jest njegov odlazak specijalistici

Obično se stvari i raspletnu na taj način,u njegovim očima si mu sve manje i manje napetija kako ga odbijaš,a vjeruj mi naletiti će druga koja će mu sigurno utažiti požudu,bez obzira koliko ste dugo u braku i koliko sretan brak ima .
Ovakvo nešto bi trpio samo luđak i igrao protiv vlastitih potreba.

Budimo realni,niste kompatibilni.
Zasto ispada da ovdje on trpi, a ja sam vjestica koja mu ne da? Procitaj jos jednom post, sexamo se 3 put tjedno, dakle sexa ima samo ne u njemu dovolj oj kolicini... A inace priznao je da je masturbirao samo onda kad je bio solo, a ja ne vidim zasto ne bi i dalje... On bi se olaksao, pa bih i ja mogla odahnuti koji put, a ovako par puta dnevno navaljuje cim me vidi oskudno odjevenu...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:07   #10
on ima problem jer je tebi dosta 3 x tjedno


pretpostavljam da da je situacija obrnuta , opet bi on imao problem?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:08   #11
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
odlazak specijalistici
Ima par specijalistica na temi "premalo sexa" kojima bi mogao ugoditi.
Mogla bi ga Sammy_8 početi rentati

A jbg Sammy nema tu rješenja. Ne može on utjecati na svoj prejaki libido (osim možda nekim ljekovima), isto kak' ovi koji daju premalo ne mogu povećati svoj (osim vijagrom; ili da prestanu ševiti sa strane i posvete se ženi)
Ak' se dragi sam neće poigrati, ne želi niti da mu se ti poigraš..onda će on i dalje biti nesretan što ti premalo daješ, a ti što on previše traži.
željena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:09   #12
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Hahaha, dobra ideja ...
Salu na stranu, ipak ne bih mijenjala muza...
Ovo s odbijanjem ne znam je li tocno, ali uzasno je frustriran kad ga odbijem i ne pomaze nista, iako mu ja u tada ponudim i zagrljaj i mazenje...
Ocito nismo kompatibilni skroz u sexu ili on ima i ozbiljniji problem...
Kakav to ozbiljnij problem po tebi?Muškarac je,spolno aktivan,rasplodan,moć njegovog libida(testosterona) je na vrhuncu i prirodno jest da traži sex i upražnjava se,sa kime će ako neće sa tobom?
Prije bih rekao da je po pitanju kompatibilnosti problem u tebi a ne u njemu.


Ovo je zbilja dokaz da je sex u braku i dužim vezama jedna od bitnijih karika,nemoj se iskreno čuditi ako se sa vremenom ne ohladi,no i to je ipak točkica za ono što se teoretski može desiti

Naravno,tebe nitko ne tjera da ti sada na silu postaneš nimfomanka.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:09   #13
Quote:
naomi.petric kaže: Pogledaj post
Al kažu da od viška glava ne boli,što ti misliš?
Što bi ovo trebalo značiti?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:12   #14
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
on ima problem jer je tebi dosta 3 x tjedno


pretpostavljam da da je situacija obrnuta , opet bi on imao problem?
A ne znam, mozda je i u meni problem, zato sam ovdje otvorila temu da cujem objekrivnija misljenja...
Ja jednostavno nemam toliki libido da se zelim svakodnevno sexati, nakon posla, kucanskih poslova, aerobika svaki dan i vremena s djetetom samo cekam krevet i spavanje...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:12   #15
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
on ima problem jer je tebi dosta 3 x tjedno


pretpostavljam da da je situacija obrnuta , opet bi on imao problem?
uvijek mi imamo problem, pa zar nista nisi naucio do sada.

zelimo sevit precesto, prerijetko...

sevimo predugo ili prekratko...

imamo prevelik ili premali kurac...

kako god okrenes. its us.

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
A ne znam, mozda je i u meni problem, zato sam ovdje otvorila temu da cujem objekrivnija misljenja...
Ja jednostavno nemam toliki libido da se zelim svakodnevno sexati, nakon posla, kucanskih poslova, aerobika svaki dan i vremena s djetetom samo cekam krevet i spavanje...
a da ubacis umjesto ove fizicke aktivnosti neku drugu?


(gle jebat ga, niste se nasli po pitanju htijenja. a kako tiha voda brege dere... i dere vec godinama kako se cini po prici.... pukotina sve veca )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:13   #16
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Ocito nismo kompatibilni skroz u sexu ili on ima i ozbiljniji problem...
Sad ozbiljno, niti ti imaš problem niti on. Jednostavno, ti imaš prosječnu potrebu za sexom, a on malo povećanu.
I eto, oboje ste od toga frustrirani.
Optuživati jedan drugoga da je drugi kriv samo produbljuje problem.
željena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:13   #17
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Zasto ispada da ovdje on trpi, a ja sam vjestica koja mu ne da?


Jesi li ikad čula za nešto što se zove realnost i objektivnost,nitko tebe ne zove vješticom.Ja samo iznosim mišljenje na temelju svoje objektivnosti

To što ti ne želiš očito prihvatiti(priznati) neke stvari koje kod vas ne funkcioniraju,ne znači da si vještica,ali konkretno češ dugoročno očito snositi posljedice.


Ako želiš vještičji savjet,ubaci mu antidepresive ili ga uvijeri da je depresivan pa ih kao produkt toga počne uzimati.Smanjiti će mu se libido,za mnogo,možda onda uhvatite istu valnu dužinu
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:15   #18
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...

daj cuvaj to ko oko u glavi

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
mislim da je dovoljno reci da se ne smijem polugola prosetati pred njim da me ne napadne i ne zeli sex... Zabranio mi je da hodam po stanu u donjem rublju one dane kad mi se ne sexa...
pa budi sretna sto ga jos uvijek tako napaljujes.
evo recimo meni bi to jako imponiralo
Arwey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:16   #19
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
A ne znam, mozda je i u meni problem, zato sam ovdje otvorila temu da cujem objekrivnija misljenja...
Ja jednostavno nemam toliki libido da se zelim svakodnevno sexati, nakon posla, kucanskih poslova, aerobika svaki dan i vremena s djetetom samo cekam krevet i spavanje...
podijelite zadatke, kako kucanske poslove tako i brigu i bavljenje djetetom
inace , znas zasto su svi graknuli na tebe?
zato jer si se nakon osam godina sjetila da ti nesto ne pase sto traje od samog pocetka
ja bih pitao da li se ovdje stvarno radi o previse sexa , ili se tu kriju neka druga nezadovoljstva?
da nisi ti malo zapela u samonamenutim ulogama savrsene zene?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:40   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
uvijek mi imamo problem, pa zar nista nisi naucio do sada.

zelimo sevit precesto, prerijetko...

sevimo predugo ili prekratko...

imamo prevelik ili premali kurac...

kako god okrenes. its us.
najbolje ga je odmah na vjencanju dati njima umjesto prstena , pa nek ga koriste kako i za kaj im pase

os jebat - zivotinjo jedna, samo na to mislis , ja tebi nista ne znacim, ti mene ne volis

nes jebat - koji si ti sonjo, ja tebe ne napaljujem, tebi ja nista ne znacim, ti mene ne volis
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.