Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 20:44   #541
Hm..
S dvadeset i kusur jesam bila opustena u sexu..
Ali vise sam sada ..
S 40 ne smatram da cu biti zakocena..
Zasto bih bila?mislim da uopce to nije do godina..
Ili si takav ili nisi
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 20:56   #542
Ima "balavica" koje se seksaju kao "profesijonalke" a ima starijih koje su poraz u krevetu.

Śto se tiće seksa nema pravila da je mladja za niśta, a starija the best.
Jeste da općenito su starije bolje, ali nije to pravilo.

Slijedeća stvar je śto je seks kao neka vrsta plesa, śto jednim leżi viśe, a drugim manje.
Jedni se ga "uće" prije, drugi kasnije, a treći se ne nauće nikada.

Uostalom seks se kao i druga umjetnićke osobine prije ima u krvi i osjeća nego śto se ga ući.

Djabe najbolji instrument i ućitelj ako netko nema smisao za muziku, bez obzira koliko godina imao.
A ako se ima smisao może "vjeżbanjem i prakticiranjem" postati pravi profesijonalac i to joś kao mlad.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 21.08.2016. at 21:11.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 21:09   #543
Istina je śto piśete da je kod żenski u seksu vażna psiha, opuśtenost itd.

Pogledajmo zatim sa ćisto logićke strane:
Bolje će se opustiti i "prepustiti" żenska mladja, bez djece, bez obaveza, bez tone preżivljenih stresova, partnerskih "ratova" itd, ili neka starija koja to sve nosi u svojoj żivotnoj prtljagi?

Na osnovu navedenog logićki proizlazi, da je śto se tiće seksa na strani starije możda jedino iskustvo.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:56   #544
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ovo su čisti stereotipi i priče za malu djecu..onda najbolje da se momci klone cura koje nisu prošle 30 jer je snjima sex užasno loš..
Opterećene su izgledom, ne znaju se opustiti, ne znaju popušiti kurac i raširiti noge i odabrati pozu koja im najviše paše...
Strašno da se čovjek treba 20 godina praksirati u krevetu da bi se znao opustiti, strašna znanost je taj sex..
Bili stereotipi ili ne, iskustvo čini svoje.. I kod muških, naravno, ne samo kod žena.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:13   #545
Strašnog li iskustva. Sa stotinama žena između 20 i 30 i stotinama onih preko 30. Uf uf
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:09   #546
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Na ovo mogu reći da sam ja sada mnogo sretniji i zadovoljniji nego prije 10 i više godina, osjećam se jako mladoliko, zdrav sam, uspješan, sretan.. tako da vrijeme nikad ne bih želio vratiti natrag. No isto tako poražavajuća je činjenica da koliko se god osjećao mladim iznutra da drugima izvana odašilješ drugu poruku, ne zovu te dečko nego barba i takvim te i doživljavaju..da ne kažem da drugi čudno gledaju kad izvodiš pizdarije i smatraju te neiživljenim, a starije dame gledaju koliki stan imaš, što radiš, kolika ti je plaća i koliki minus ili plus na kartici.. Ima tu još i drugi stvari, s godinama ne samo da smo manje fleksibilni nego smo i više pohlepni, sebični, licemjerni i nepravedni, naučili smo bii đubrad jer su ljudi naših godina izrasli u đubrad...
Znam da mi bute zamjerili ali Radikalni je u pravu. Mene kao hlebinku, zafrkanticu i veselu to strašno čudi... toliko prooračunatih, koristoljubivih, ponekad zamrznutih ljudi koji najviše zanima lova, sigurnost, stanovi, korist, vanjski dojam nekoga... i korist koju od njega može imati.
Kak' je tu netko opisao da imaju kriterij : jel useljiv/ useljiva i hoće li se brinuti o meni i kakv dojam ostavlja na frendove i familiju.
Ne fensam muškarce kojima žene služe samo da se brinu o njima i da im glume mame.
Ako nemaš 20 u nekim većim godinama na balkanu, kak' veli moja teta, možeš zakačiti najčešće tipa koji treba žensku za seks, za kuhanje, pranje, usisavanje, peglanje, kao financijsku potporu i da nejde sam na kavu i zimovanje/ljetovanje.
Da muškarcu olakša život.
Treba mamicu i kao plaćenu domaćicu umjesto prave žene.
Obično su preumorni ili pak živčani, nezadovoljni, istrošeni, kukaju, prigovaraju i gledaju najviše sebe i lovu.
Meseko koje bumo radili, mrkvica, kaj bumo papali ili još gore stalno dreve po politici već preumorni za život i davanje sebe..
Pa te, veli teta, uvale i nađeš sebe, umjesto da uživaš u kazalištu, kinu, putovanjiam kako visiš po Konzumima, za šparetom i pred kvizovima (ne podnosim kvizove) Pa zakačiš tipa kojemu je najdraže u krevetu sa ženom... samo spavati.

Ima i žena kojima paše ta korisnost muškarca (bitno da ima dobar posao, daje ženi nekakvu stambenu sigurnost, lovu i već je Bred Pitt) ali... ja nisam jedna od tih.Sorry. Treba tražiti muškarca mladog u duši ali ne nezrelog ili sa druge strane potrošenog.
Ovakvih se nađe čak među 30 godišnjacima ali najviše starijima. Tako da tu nema teškog pravila ali u globalu kuku hrvaticama sa starijim hrvatima tj. svim balkancima. Prosječno... preriskantno za gubitak slobode.
Ne znaš kaj je gore. Zakačiti po duhu dedu ili nekoga kome je žena ružna čim prijeđe 25-u (oš igledom, oš godinama)
Radical misli kako misli i to je njegovo pravo, jedino što griješi jer tema o željama mlađih za vezom sa starijom postoji i vrlo je aktivna... a ona sa mlađim ženama gdje isključivo žele ljubav i seks sa bilo kakvim starijim frajerima... baš nije nekaj aktivna.
MILF-ice su tražene a stričeki nisu.
Nijedna tamo ne uzdiše za seksom, ljubljenjem, maženjem sa frajerom godina njenog oca. Daj beži ! Čak i kad ima iznimaka sa dady išjuom, te mlađe žele vezu sa nekim starijim, tko ima love ili da je stambeno osiguran, ima neki status.
Šokantno ali je tako. A nema ništa patetičnije i smiješnije vidjeti na ulici od nekoga đuturuma koji za ruku vodi neku ženu koja mu može biti kćer ili unuka. Odmah znaš da ona ili ima dady išju ili on ima stan i lovu.
Viđu ovog "zavodnika"

http://www.hellomagazine.com/imagene...nie_Wood-t.jpg

http://static.standard.co.uk/s3fs-pu...ject01712c.jpg

Da je pekar ili kondukter u vlaku sa malom plaćicom, kaj mislite da bi ona sa ovakvim đuturumom bila? Saberimo se. Mlade žene nisu i naivne ili glupe žene.


Radical sve pet ako voliš mlade žene isključivo i mladost ti je jedini faktor ali ti buš bejbi imao velikih problema sa svojom ženom za desetak godina ali i sa svojim starenjem. Velikih problema. Delaj na tome.

Zadnje uređivanje pozitivax : 22.08.2016. at 15:17.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:20   #547
a kako vam ide u ovoj izvanseksualnoj sferi braka, jel se osjećaš povezano s njim, radite li stvari skupa, jel te nasmijava itd?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:21   #548
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Radical sve pet ako voliš mlade žene isključivo i mladost ti je jedini faktor ali ti buš bejbi imao velikih problema sa svojom ženom za desetak godina ali i sa svojim starenjem. Velikih problema. Delaj na tome.
A šta da si radim, što mi ne paše ne paše mi kako da to promjenim..? I da ne volim ni prve sijede kojih imam svega 5,6 na intimnim mjestima (na glavi hvala bogu još ne), skidam ih...i tako to..Ne volim starost, odvratna mi je..

Inače nikad nisam gledao u materijalnu situaciju kod partnerice.. sjećam se kada sam upoznao ženu prošli su mjeseci ako ne i godine kada mi je na svoju inicijativu pokazala štto sve njezini imaju od imovine, uopće mi nije bilo bitno. Ja sam jednostavno sanjar koji živi u svom ružičastom oblaku ljubavi i ostalo me ne zanima, jednako sam sretan i sa 1000 i sa 100 000 kn na računu, jednostavno ne vidim razliku, novac ionako pretjerano ne trošim i jednako sam skroman bez obzira koliko imama, čisto mi novci pružaju sigurnost, ono ako se nešto desi jebi ga imam neću trebati od drugih posuđivati i o nekome ovisiti...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:51   #549
po meni, nije bitno biti "mlad u duši"

već se ponašati i razmišljati u skladu sa svojim godinama, što se može očitovati u raznim stvarima. odijevanju, stilu socijaliziranja, stilu u seksu, potrošnji, odnosu prema vršnjacima

recimo imamo slučaj muškarca od 34 godine koji svoju vršnjakinju od 34 godine naziva milf-icom. eto tipičan primjer kad tip nema nikakvu viziju o sopstvenim godinama već samim tim komentarom poručuje da je zapeo u 25. godini

e sad, nekim ljudima to ide stvarno lako. zbilja idu iz faze u fazu i rade sve sukladno toj fazi. a neki... uh

Zadnje uređivanje blagotebi : 22.08.2016. at 15:19.
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:06   #550
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ako nemaš 20 u nekim većim godinama na balkanu, kak' veli moja teta, možeš zakačiti samo tipa koji treba žensku za seks, za kuhanje, pranje, usisavanje, peglanje, kao financijsku potporu i da nejde sam na kavu i zimovanje/ljetovanje.
Da muškarcu olakša život.
Treba mamicu i kao plaćenu domaćicu umjesto prave žene.
Obično su preumorni ili pak živčani, nezadovoljni, istrošeni, kukaju, prigovaraju i gledaju najviše sebe i lovu.
Meseko koje bumo radili, mrkvica, kaj bumo papali ili još gore stalno dreve po politici već preumorni za život i davanje sebe..
Pa te, veli teta, uvale i nađeš sebe, umjesto da uživaš u kazalištu, kinu, putovanjiam kako visiš po Konzumima, za šparetom i pred kvizovima (ne podnosim kvizove) Pa zakačiš tipa kojemu je najdraže u krevetu sa ženom... samo spavati.
Ako si sebe uvjerila da su svi takvi, nije ni cudo sto ne primjecujes one koji nisu.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:14   #551
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ako si sebe uvjerila da su svi takvi, nije ni cudo sto ne primjecujes one koji nisu.


Kaj ti ovo treba?
Naravno da ima onih koji takvi nisu. Tko kaže da osobno ne primjećujem divne muškarce ? Promašila si pojnt i smisao posta i teme. Čitaj sa razumijevanjem.

Iz neba u rebra.
Odustajem jer očito neki vide u mojim postovima ono kaj ih podsvjesno muči. Svatko se svrbi gdje ga češe. Ne razmijemo se međusobno. Ništa osobno. Pozz

Zadnje uređivanje pozitivax : 22.08.2016. at 16:05.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 15:40   #552
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ako si sebe uvjerila da su svi takvi, nije ni cudo sto ne primjecujes one koji nisu.
Dobra opaska -općenito.
Na żalost ljudi vole generalizirati, pogotovo ti koji ne znaju, ili lośe vode "uzde" svog żivota, pa su im onda svi za sve krivi, samo ne oni sami.

Koliko npr muśkih s.ru i to teśko, da su sve żenske materijalistice...
Ja nisam sreo niti jednu takvu na svom putu, iako znam da ima i takvih.

Może i netko pomisliti da se pravim pametan, ali ja nisam iśao sa svakom sa kojom sam mogao, nego sam birao razumom, a i svoje psiholośke "testove" imam pri "izboru".

Naravno moguće da mi je i sreća malo pomogla, ali neki se previśe ili iskljućivo oslanjaju na nju samu, pa imaju to śto imaju, a onda na suprotnom spolu vjeśaju epitete i srdżbu, tako da neki i ogorćaju, ćime kompliciraju żivot sebi a i drugima...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:07   #553
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Odustajem jer očito neki vide u mojim postovima ono kaj ih podsvjesno muči. Svatko se svrbi gdje ga češe. Ne razmijemo se međusobno. Ništa osobno. Pozz
A sto to mene muci i gdje me svrbi? Ah, da, nisi mislila nista osobno, samo generaliziras
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:55   #554
Radical, sta ce biti kada tvojoj zeni zasmetaju tvoje sede, celavost, podocnjaci, bore, sise koje vise ( doduse manje nego kod nje), fleke ? Hoces li se ljutiti ako ti zauvek uskrati seks? Ili ako krene na nekog mladjeg, zategnutog?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:48   #555
Je li autorica teme još tu? Od pokretanja nije još prošao jedan ciklus, pa je valjda još sve aktualno

Predlažem jednostavno da, ako mu je seks toliki problem, a želi dijete, da izmasturbira sjeme i unese špricom u rodnicu autorice. Jel itko tako čuo za tako nešto i je li medicinski problematično? Jest ponižavajuće, ali, ponižavajuća je i situacija u kojoj se nalaze.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 09:12   #556
Tu je autorica...ajme sto vam pada na pamet
i sto se tice posta s razlikom u godinama, namjerno nisam htjela ovdje
navesti da nam je tolika razlika u godinama jer bi sigurno od samog početka
otpisali slučaj upravo zbog toga...a na kraju ispada da je zbilja i ta razlika u godinama bila vrlo presudna...
lottosara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.