Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2016., 20:49   #121
Ali sa dvije żenske pored sebe, bi se żrtvovao
Kako je to slatko
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 20:52   #122
Ma ne bi, ja sam dosadno monogaman.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 20:59   #123
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
kako bi onda izgledalo da jedan od tih muskih onda dovede neku svoju novu prijateljicu? pa isto napravi drugi muzjak s vrimenom...jer jebiga..svi samo sire ljubav..i mozda po koju bolest



ko tu onda vise ima pravo koga posevit? il je koga stigne...jebiga..sila ne pita


Ovi moji nemaju otvorenu vezu. Jebu se samo unutar te veze. Znaci, svi troje bi morali odobtiti i prihvatiti tu novu osobu u njihovoj vezi da se pojavi netko cetvrti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:23   #124
Quote:
Katja-RI kaže: Pogledaj post
Evo jedne takve price. Nemam osobnih iskustava, ali vjerujem da je moguce i da toga ima. U svakom slucaju, prica mi je dala razmisljati.

http://noviljubavniodnosi.blogspot.h...-dva-srca.html
Zvuči (pomalo) ko nekakav feministički pamflet bez obzira što su i Robert i Mario napisali svoje verzije zbivanja. Plus taj novi dečko, Mario, je primjer čovjeka kojem bi tako nešto dobro sjelo, solo u četrdesetima, barem dvije ozbiljne veze iza sebe koje nisu završile brakom jer se nije htio ženiti, za njega je to dobitna kombinacija, žena s kojom je kliknuo i koja ne očekuje puno jer doma tako i tako ima muža pa ne bi bilo ni korektno da pred novog muškarca postavlja neke zahtjeve. Njemu super, ako niš drugo ne bu ga gnjavila s pitanjima dal se budu ženili jer je već udana...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:29   #125
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Mogu shvatiti da je netko u vezi u kojoj ne štima seksualna komponenta pa je traži sa strane, dok mi je veza u troje baš neshvatljiva.
tildin i slične aranžmane uopće ne razumijem, ali prihvaćam da isti postoje i poštujem njihove izbore.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 09:19   #126
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Zanima me muški dio priče u ovom slučaju
Procitaj sve nastavke (ima ih 8)... Tamo ces vidjeti pogled i muskog dijela
Katja-RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:41   #127
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ne bi sad išla baš u detalje, al u ovakvom aranžmanu su već par godina. Društvo je to odlično prihvatilo nakon što je prošla ona početna skepsa i nagađanje tko će od njih dvojice na kraju ispasti iz priče. Izgleda kao caring boyfriend experiance x2. Dođu se družit svi ili u bilo kojoj od mogućih kombinacija. Nekad dođu samo njih dva bez nje, ako ona ne može. Nazimjence ili istovremeno razmjenjuju nježnosti s njom. Svi imaju jedni prema drugima prava i obaveze, kao u normalnoj vezi, samo kaj je ovo trokut, pa treba mislit na više ljudi. Drže se skupa i o svim bitnim pitanjima diskutiraju u troje. Ljudima koji ih vide prvi put je to čudno, al nikad nije bilo problema jer se druže s liberalnim ljudima kojima je to simpa u momentu kad skuže da se ne radi o varanju, nego o vezi u troje, a za druge ih ionak boli cipela kaj misle. Al ipak, nije lako tako intenzivno hendlat potrebe tolikog broja ljudi istovremeno (ne mislim tu na seksualne potrebe), tako da sumnjam da bu išla i na trećeg dečka, iako je bilo interesenata.

Al da, očito neki ljudi mogu voljeti više ljudi istovremeno. Ne stoji da se zaljubiš u drugog samo kad ti s prvim nešto ne štima. I ne mora se nužno birati. Al ovo sve o čem pričam zahtjeva puno takta, truda, predanosti, iskrenosti i brige. I nije za svakoga.
Gle nju. Ne bi u detalje i onda mi cijelu priču ispriča! Joj kolko bi ja voljel da dobijete jednoga malecnoga stvora s kojim bi se mačka igrala. No pustimo sad tu moju dobrotu. Nisam nikad čul ni doživjel tak nekaj. Pričal sam sa muslimanima koji su mi objašnjavali kak je to kad oni imaju više žena i te žene dijele jednoga pimepka. Uvijek mi je to bilo nekak seksistički. Zakaj ne bi žena imala više od jednoga pa nek nju pimpeki dijele?! Ta tvoja frendica je kraljica! Svaka joj čast. Teško mi se postavit u glave ove dvojice jer sam odgojen u ono klasičnoj hard core tradicionalnoj monogamiji ali jeste ikad započeli razgovore s njima o toj temi ili je nepristojno frendove propitkivat o tome? Sam sad otišel u off topic? A hebi ga. Ak jesam kaj da si delam kad je ovo jako zanimljivo. Unikatne priče su rijetkost. Ispričavam se.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:05   #128
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Gle nju. Ne bi u detalje i onda mi cijelu priču ispriča! Joj kolko bi ja voljel da dobijete jednoga malecnoga stvora s kojim bi se mačka igrala. No pustimo sad tu moju dobrotu. Nisam nikad čul ni doživjel tak nekaj. Pričal sam sa muslimanima koji su mi objašnjavali kak je to kad oni imaju više žena i te žene dijele jednoga pimepka. Uvijek mi je to bilo nekak seksistički. Zakaj ne bi žena imala više od jednoga pa nek nju pimpeki dijele?! Ta tvoja frendica je kraljica! Svaka joj čast. Teško mi se postavit u glave ove dvojice jer sam odgojen u ono klasičnoj hard core tradicionalnoj monogamiji ali jeste ikad započeli razgovore s njima o toj temi ili je nepristojno frendove propitkivat o tome? Sam sad otišel u off topic? A hebi ga. Ak jesam kaj da si delam kad je ovo jako zanimljivo. Unikatne priče su rijetkost. Ispričavam se.


Pricamo slobodno o svemu, kak su nam to jedni od najboljih prijatelja. Pricali su dosta s nama kroz cijeli taj proces kako su otkrivali taj dio i pokusavali pronaci neki ekvilibrium. Dosli su do toga nekak postepeno, istrazijuci sebe i pazeci na druge. Ona je kraljica, jako sposobna, brizna i genuina osoba koja se puno daje drugima. Kako je biti u glavi njih dvojice? Zamisli da ti je to najbolji prijatelj kojem bi povjerio svoj zivot, na kojeg se uvijek mozes oslonit i na kojeg ne mozes nikad biti ljubomoran jer zelis sve ono najbolje u zivotu podijelit s njim - tako nekako se njih dvojica osjecaju jedan za drugog. Oni dijele puno vise od cure i imaju osjecaj da su puno s time dobili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:17   #129
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Pricamo slobodno o svemu, kak su nam to jedni od najboljih prijatelja. Pricali su dosta s nama kroz cijeli taj proces kako su otkrivali taj dio i pokusavali pronaci neki ekvilibrium. Dosli su do toga nekak postepeno, istrazijuci sebe i pazeci na druge. Ona je kraljica, jako sposobna, brizna i genuina osoba koja se puno daje drugima. Kako je biti u glavi njih dvojice? Zamisli da ti je to najbolji prijatelj kojem bi povjerio svoj zivot, na kojeg se uvijek mozes oslonit i na kojeg ne mozes nikad biti ljubomoran jer zelis sve ono najbolje u zivotu podijelit s njim - tako nekako se njih dvojica osjecaju jedan za drugog. Oni dijele puno vise od cure i imaju osjecaj da su puno s time dobili.

Da,hebeno si mi to dočarala. Tako nekako jedino i mogu probat to shvatit. U svakom slučaju fascinantno. Neka im je sa srećom. Nadam se da će biti kumovi vašoj djeci!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 15:40   #130
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da,hebeno si mi to dočarala. Tako nekako jedino i mogu probat to shvatit. U svakom slučaju fascinantno. Neka im je sa srećom. Nadam se da će biti kumovi vašoj djeci!
Ti si stvarno provokator...milijun puta su rekli da ne žele djecu IKAD!!
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 15:49   #131
Możda se nisu mogli dogovoriti u vezi podjela trośkova oko djeteta i eventualne alimentacije, pośto se nebi znalo ćije je
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 15:51   #132
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Możda se nisu mogli dogovoriti u vezi podjela trośkova oko djeteta i eventualne alimentacije, pośto se nebi znalo ćije je
Ne taj slučaj nego Lucid i njen dragi tj. sada suprug
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 16:09   #133
Imamo već treću, ili koju već priću u ovoj temi?

Edit: sorry, moguće da sam promijeśao teme
U zadnje vrijeme ih je ne malo na isti, ili slićan kalup...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 07.09.2016. at 16:56.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 16:13   #134
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Hm. Ako govorimo o najboljem... Najbolje bi bilo da se uopće nije doveo u tu situaciju.

Najbolje mu rješenje više nije na raspolaganju. Sad može samo birati među lošima. A jako je teško reći koji je najmanje loš.

Kao prvo, nekoliko je ljudi tu uključeno. Na sve njih treba misliti. Najmanje loš izlaz za jednu od osoba ne mora biti takav za drugu ili za treću.

Ja se tu ne bih usudio davati savjete. Premalo znamo o cjelokupnoj situaciji (koja nije baš jednostavna) i o svakom pojedinačnom sudioniku (koji vjerojatno nisu baš jednostavni) da bismo donosili pametne zaključke.

Jedini savjet koji imam neće biti od velike koristi: što god napraviš probaj ne bit pizda. To jest, budi pizda u najmanjoj mogućoj mjeri.
Ne moze izbjeci da ne bude pi***
Jer vec je duboko u mulju..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 17:03   #135
Biti prijatelj sa bivšom Ljubavnicom? A kako si to netko zamisli? Idete na pivo/tekme skupa? Zoveš je kad imaš problema u braku? Kao i mil. puta do sada: Da ti brak funkcionira - ne bi tražio ljubavnicu. Da ti ljubavnica štima - ostavio bi ženu.
Izvaži i odluči! i počni raditi na tom odnosu- ovo do sada je bila samo linija manjeg otpora, sad u jedan od tih odnosa treba sve uložiti!
__________________
...leave the gun take the cannoli...
cannoli2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.