Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 13:37   #41
iznajmi neku mečku poršea ili sl., nađe se toga, pa možeš birat ženske, a onda vozi dalje...
rotin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:41   #42
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post



long story short: ako ocete da prestanete biti neradnici klosari i konacno pocnete nesto raditi, pocnite patit za pickom
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:55   #43
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post

long story short: ako ocete da prestanete biti neradnici klosari i konacno pocnete nesto raditi, pocnite patit za pickom
eto, ništa bez pičke (i žene)
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 17:29   #44
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ma viš da dete lupa gluposti dok fantazira kako je to biti zaposlen i odrastao.

Nego, nisi se nikakvim gljivama pofalil? Ništa, a?
Ma pušiona.
Jedna blagva i 30-ak vrganja nas četvorica i to pičili skroz do Tounja u Lici.

Al' zato odojak na povratku...
Fakat se ne sjećam kad sam jeo bolji, a 100kn kila.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 17:30   #45
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
eto, ništa bez pičke (i žene)
ništa bez tebe Lepri
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:32   #46
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima kakav je, 74kw tdi, sad mi je prilika da se riješim četvorke za 4,000€ i uzmem si novi model škodu octaviu za cca 13,000€ samo ne smijem još par plaća dizat.Treba uživat dok si mlad, imat dobar posao i izguštirat se do cca 25-te godine.Ne znam na šta da trošim novac kad nemam nikakvih ostalih troškova, zašto ne kupit dobar auto dok si mlad i da ti ostali zavide koji jedva imaju za fiata.Dobar posao, kola bisna, 23 godine pa kud ćeš bolje.
Bas si mi superB decko.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:17   #47
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Koje je pitanje?
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Ko je kučka koja te naljutila?
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
jl golf bijo te-de-ijac od 130 konja
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
je, golf otvara sva vrata
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
ja već kapara novu 8-icu ge-te-ijac spešl edišn , felge sedavnajsipo coli , samo taki
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ali TDI mora bit obavezno s crvenim slovima, barem DI...
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma da do dvacetpete i kapak
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
đes judo komunjaro stara
ka ćemo revoluciju dizat
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
eto, ništa bez pičke (i žene)
A jeste ludi
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:45   #48
Pa moram priznat da je Muvi5 u pravu, i to skoro, pa u potpunosti. Imam trenutno 23 godine, djevac sam, curu nisam imao vec punih 6 godina, znaci zadnja s kojom sam bio je bila kad sam imao 17 godina, i to ni tad nije doslo dalje od nekakvog drpanja preko robe. Uopce ne znam zapravo kakve su sise na dodir, nikad ih nisam ''uzeo u ruke'', bio sam teska klosarcina koja je samo pusila travu u kvartu i igrala trisetu i to je to, skolu sam pao vise puta, i trogodisnju sam zavrsio tek s 20 godina, vjerovali ili ne. Unazad tri godine, imam tek otprilike 10 mjeseci radnog staza, i to sve teski klosarski poslovi, radio sam na bausteli i trenutno jos uvijek radim, radio sam kao skladistar u protocnom skladistu, ziva katastrofa, i cistio sam trulo povrce i voce i ostalo smece u Kauflandu. Najveca placa koju sam imao je 3,300 kn netto, a trenutno radim za 2,600 kn netto, priustit si ne mogu skoro nista, o curi niti ne razmisljam, eventualno nesto sto mi ostane sitno novca, pa izadjem s drustvom van. Vozacki nemam, a kamoli auto, jednostavno nemam para ni za jedno ni za drugo, i pitanje je kad cu uopce niti imat. Volio bih upisat cetvrti srednje u vecernju skolu, te potom se uputit na fakultet, no medjutim novcana situacija mi jednostavno ne dozvoljava, te cisto sumnjam da cu to ikad ostvarit. Kad su svi isli u skolu, ja sam bio izvan nje, nisam ucio, i eto, sad mi se trostruko vraca. Tako da, da, iako smatram da si jadnik ako curi ne mozes ponudit nista drugo osim novca i dobrog auta, takodjer smatram da te te dvije stvari cine sposobnim ako si to sam sebi omogucio, te upravo to je ono sto je curama seksi. Zakljucak je da je Muvi5 u pravu, i da je ovo katastrofalan zivot koji ja vodim kao 23-godisnjak, rad na bausteli, i potom sam doma jer nemam para niti za izac van, fizicki slomljen, bez cure. Odredjena doza arogantnosti, i samouvjernosti je zapravo i pozeljna jer te tjera da uspijes materijalno, a potom vise, manje to i vuce emocionalno, ili kroz seks u kojem uzivas s raznoraznim curama, ili jednostavno kroz dusevno ispunjenje koje se gradi na tvojoj uspjesnoj, materijalnoj moci.
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 11:39   #49
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
sad cu vam reci jednu tajnu koja je mene lansirala iz lijenog idiota u radoholicara
Zanimljiva priča

Quote:
s druge strane, ne odnosi sve komplekse. i dalje patim za pickom i tako zivim.
postavljam nove ciljeve sa jos boljim pickama u mislima.
Drugim riječima ti nikad nećeš bit zadovoljan
Naravno da ti lova neće odnijet sve komplekse, to možeš sami to napravit.

Ovo povišenje ciljeva neću previše komentirat. Ti bi vjerojatno odjebo bilokoju curu koja te prihvati; "jebeš klub koji bi mene za člana" jel tako?

Ne radi to, jebo te led. Lijepo je bit motiviran i uvijek težit napredku, ali ovo tvoje nije samo motivacija nego više kao bolest. Ti patiš, ti si opsjednut, to ti ne valja sinko.

Quote:
long story short: ako ocete da prestanete biti neradnici klosari i konacno pocnete nesto raditi, pocnite patit za pickom
Vidiš, mene je posao motivirao, i pare same po sebi. Ne gledam dalje od toga, ne znam ni šta ću konkretno s njima, nek se nađe. Uživam u poslu i to je to. Motivira me usavršavanje, stjecanje novih skillsa, pobjeđivanje novih izazova. Pičku sam skoro zaboravio u toj gužvi . No bitno da svaku budalu nešto veseli i da ti lijepo znaš sebe pokrenut, bez obzira zašto.

Samo moraš pazit da onda nikad ne izgubiš cilj pred očima; moj nikad ne prestaje, a ti se zapitaj što ako ti pičke dopizde ili nekim čudom dođeš do najbolje. Čini mi se malo klimavo.

--

@op jebote koji lik
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 19:31   #50
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:36   #51
the ambassador,
stari mi je iskompleksiran do pičke materine i na mene je prenio dobar dio tih kompleksa. on je cijeli zivot zivio kao bekrija , ima dvoje vanbračne djece, plus mene i sestru. on to nije radio zato sta mu je to bio uzitak ili sta vec, vec zato sto je bio iskompleksiran. plus mi je nabijao komplekse kada ne bi radio onako kako on misli da treba.
meni je cudno da covjek moze prozivjeti zivot a da nikad ne preispita sebe i ne zapita se o svojim motivima. kukavičluk, blago receno.

neku noc sam pricao sa jednim starijim, mudrim gospodinom i taj covjek mi je u pola sata rekao vise o zivotu nego stari za cijeli zivot. ne zbog kvalitete njegove price, odnosno kvantitete, vec zato sto je tom covjeku tako lako biti iskren sa sobom i otvoren pred svijetom. to kod starog nisam nikad vidio.
ma ima tu svasta al jebat ga

uglavnom, sta se tice dijagnoze koju si postavio, vise si fulio nego pogodio sta se tice kluba koji mene prima, prije je bilo blizu toga, ali ne totalno.
sada jebes klub koji mene nema :P salim se (u svakoj sali pola istine :P )
a malo sam pretjerano iistupio u postu koji si citirao. stvar je u tome da sam relativno nedavno otkrio moc iskrenosti pa ponekad malo pretjeram u iskazu.
rijesio sam ja dosta problema koje sam prije imao i zadovoljan sam i putanjom kojom sve tece, a i dosadasnjim napretkom
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:59   #52
Ko je smotan bez auta, smotan je i s autom
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:09   #53
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
the ambassador,
stari mi je iskompleksiran do pičke materine i na mene je prenio dobar dio tih kompleksa. on je cijeli zivot zivio kao bekrija , ima dvoje vanbračne djece, plus mene i sestru. on to nije radio zato sta mu je to bio uzitak ili sta vec, vec zato sto je bio iskompleksiran. plus mi je nabijao komplekse kada ne bi radio onako kako on misli da treba.
meni je cudno da covjek moze prozivjeti zivot a da nikad ne preispita sebe i ne zapita se o svojim motivima. kukavičluk, blago receno.

neku noc sam pricao sa jednim starijim, mudrim gospodinom i taj covjek mi je u pola sata rekao vise o zivotu nego stari za cijeli zivot. ne zbog kvalitete njegove price, odnosno kvantitete, vec zato sto je tom covjeku tako lako biti iskren sa sobom i otvoren pred svijetom. to kod starog nisam nikad vidio.
ma ima tu svasta al jebat ga

uglavnom, sta se tice dijagnoze koju si postavio, vise si fulio nego pogodio sta se tice kluba koji mene prima, prije je bilo blizu toga, ali ne totalno.
sada jebes klub koji mene nema :P salim se (u svakoj sali pola istine :P )
a malo sam pretjerano iistupio u postu koji si citirao. stvar je u tome da sam relativno nedavno otkrio moc iskrenosti pa ponekad malo pretjeram u iskazu.
rijesio sam ja dosta problema koje sam prije imao i zadovoljan sam i putanjom kojom sve tece, a i dosadasnjim napretkom
Ne poznam te pa dozvoljavam da griješim ali meni je zvučalo "radim da bih zaslužio dobru pičku, kad poberem dobru pičku želim još bolju pičku a i super je kad se osjećam moćno naspram klošara". Po meni je sve to promašeno.

Ja sam ponosan na poslovne uspjehe i pare, ali ne zato da se uzdižem iznad drugih nego jer sam ostvario ono što sam htio i dokazao sebi da mogu. Vozim dobar auto jer guštam u njemu, a ne da impresioniram "pičke". U redu je kad te motivira tako nešto ali nemoj zaboravit po putu stat i bit zadovoljan, bar u situacijama kad god ne možeš direktno djelovat da zaradiš više.

I riješi se kompleksa.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 00:37   #54
Ne valja ni jedno ni drugo, najbolje dobit na lotu, mada mogu vam reći da su klošari uglavnom sretniji od radoholičara.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 07:50   #55
ja prvi ne bi radio kad ne bi morao. zamislite samo taj osjećaj mira i spokoja bez zvonjenja prokletog alarma ujutro pa samo zbog tog ne bi radio a di je još hrpa drugih lijepih stvari koje nerad vuče sa sobom
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:28   #56
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ne valja ni jedno ni drugo, najbolje dobit na lotu, mada mogu vam reći da su klošari uglavnom sretniji od radoholičara.
Klošar i radoholičar su lice i naličje iste hrpe govana..
Prvi su klošari, ljudi kojima se nije bavio otac i mater već ulica, nemaju kvalitetan osjećaj vlastite vrijednosti niti zdravi psihološki temelj na kojem mogu nešto graditi. Sve im je od danas do sutra i nemaju muda da naprave velike promjene u svom životu, preispitaju sebe, ulažu u sebe već idu linijom manjeg otpora. Gledaju koja zajebat, užicat koju kunu, uplatit kladionicu i na brzinu štagod pojebat. Tješe se da je pivo na zidiću smisao života, kako je država u kurcu i sve je sjebano, a ostali ljudi su debili koji o životu pojma nemaju.. Misle da je njihov jedini problem zapravo u činjenici da nemaju para, a kad napokon i dobiju pare sve to brzo sjebu jer ne znaju drugačije, to im je način života..

Radoholičar je pak osoba zarobljena u ljušturu vlastitih nesigurnosti i strahova. Cijeli život su mu otac i mater nabijali na nos kako nije za ništa sposoban, kako od njega nikad ništa, kako sve u životu treba zaraditi krvavim radom i kako nikad nema vremena za opuštanje. Zbog straha i osjećaja manje vrijednosti takvi ljudi zabriju u rad, učenje i napredak ne shvaćajući kako sebe time stavljaju u vlastiti zatvor. Veći dio života naprosto prođe pored njih, ne izlaze dok su mladi, ne jebu ništa, emocionalni su retardi ili pak kvazinarcisi koji misle da ih diploma čini boljim od drugih i da im time život dobje neki smisao. Imaju para ali ih nemaju na što potrošiti, ne dopuštaju si uživanje i naprosto za to ne ostavljaju vremena, ne jebu ženu ili curu jer im se zbog stresa ne diže i jer su sjebani u glavi. Ali bar imaju ženu za razliku od ovih prvih jer se žene lijepe na pare, budala radi, a njoj dobro a kurca uvijek može naći sastrane.

Sreća što poduke iz psihologije ne naplaćujem...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:44   #57
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
hahaahahhaahahahahahah

bato, ovakva tema i upis zasluzuje ovakav odgovor. Ajd jos da imas 25k plus placu mjesecno i bonuse, da si menadzer i Isus u drustvu , vozis BmW M3 novi, pa imas neku "moc", ali brale 6k mjesecno i golf ti nisu moc, kad vec brijes tako. To moze biti nemoc

Mislim ja se moram samo iskljuciti iz ove teme, nisam nikad radio (jesam zapravo 1g kao onaj netko tko pomaze djeci s problemima na nastavi, kako se to zove) i vozim bicikl. Tezak zivot.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 10:54   #58
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
hahaahahhaahahahahahah

bato, ovakva tema i upis zasluzuje ovakav odgovor. Ajd jos da imas 25k plus placu mjesecno i bonuse, da si menadzer i Isus u drustvu , vozis BmW M3 novi, pa imas neku "moc", ali brale 6k mjesecno i golf ti nisu moc, kad vec brijes tako. To moze biti nemoc
Da ima plaću od 25+kn mjesečno, vozi bmw M3 novi, ima stančinu u centru grada i slično tada bi bio pripadnik više klase u HR. Takvih ljudi je možda 5% u populaciji.

Da ima toliko para zasigurno se ne bi spuštao na razinu da jebe mlade šiparice koje su došle raditi sezonski u firmu. Takvi jebu žene na većoj razini, manekenke, šefice, sponzoruše, estradne umjetnice, dakle žene na višem nivou jer i sami žive na višem nivou i mjesečno potroši više nego netko u godinu dana.

Inače za muškarce koji zarađuju recimo 6000 kn to je već pristojna plaća, snjom možeš financirati noviji automobil, možeš žensku odvest na večeru i naravno da uživaš jebavati ove mlade sezonke jer si kao nekakav šefić u poduzeću i one koje rade za 3000 kn te gledaju kao Boga..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:00   #59
Oprostite, ne shvacam vrijednost novca, znam ja sto je 6k kuna, kvragu. I ne ponizavam ljude koji imaju 6k kuna placu, ja sam dobivao za onaj posao u skoli 2k kuna. Nisam idiot, niti sam prepotentan.

RC , u krivu si , znam ljude koji imaju para, ne jebu nikakve zene viseg ranga, normalne cure imaju, vecina. Od tih par sto ih znam, bogati brate ne pitaj, ali to nije tema. Poanta je da je on uletio prepotentan vrijeđati klosare, znam i takve, btw ja ne radim pa sam s njima na cugi ujutro ako se probudim ( ovo su rijetki momenti da sam ja budan prije 13h, ali ovaj period zivota malo spavam i stalno sam budan, spavam po 30min, pa sam budan i u krug, da ne ulazim u detalje) to je od 12 mjeseca, inace se nisam budio prije 13h, hm opet pisem pizdarije. Ti klosari su isto ljudi, decki, neki i ljudine,pa sto ih netko ima pravo ponizavati ako ima Golf i 6k kuna platu. A kad si vec uzme za pravo da ponizava, nek zapamti onu staru otrcanu svaka medalja ima dvije strane, pa nije lijepo ponizavati jel tako.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:15   #60
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Oprostite, ne shvacam vrijednost novca, znam ja sto je 6k kuna, kvragu. I ne ponizavam ljude koji imaju 6k kuna placu, ja sam dobivao za onaj posao u skoli 2k kuna. Nisam idiot, niti sam prepotentan.

RC , u krivu si , znam ljude koji imaju para, ne jebu nikakve zene viseg ranga, normalne cure imaju, vecina. Od tih par sto ih znam, bogati brate ne pitaj, ali to nije tema. Poanta je da je on uletio prepotentan vrijeđati klosare, znam i takve, btw ja ne radim pa sam s njima na cugi ujutro ako se probudim ( ovo su rijetki momenti da sam ja budan prije 13h, ali ovaj period zivota malo spavam i stalno sam budan, spavam po 30min, pa sam budan i u krug, da ne ulazim u detalje) to je od 12 mjeseca, inace se nisam budio prije 13h, hm opet pisem pizdarije. Ti klosari su isto ljudi, decki, neki i ljudine,pa sto ih netko ima pravo ponizavati ako ima Golf i 6k kuna platu. A kad si vec uzme za pravo da ponizava, nek zapamti onu staru otrcanu svaka medalja ima dvije strane, pa nije lijepo ponizavati jel tako.
Ja kad imam para nekako gledam žene svog ranga ili nešto ispod. Iako muškarac neće odbiti sex kada je zgodna žena u pitanju, no opet da nekog vodim po večerama i planiram nešto ozbiljnije sa nekim tko je švorc teško. Ne vidim zašto bih ja bio atraktivan nekoj dobrostojećoj gospođi ako sam švorc, što da ju poševim pa mi dade za gablec... No to sam ja, ja volim pare i ne volim ih dijeliti...

Inače svi smo mi ljudi, i među teškim šlajkerima ima jako mnogo marljivih, dobrih i vrijednih ljudi, ali također ima i pijanaca i ljudi koji žive promašene živote. Isto vrijedi i za ljude koji imaju novaca. Slažem se nije lijepo ponižavati.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger