Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 13:57   #1
La hija pródiga (2017-2018)



La hija pródiga je nova telenovela produkcijske kuće Azteca. Riječ je o originalnoj priči autora Jose Ignasia Velanzuele.

Priča počinje kada je oteta Alisija Monteho u Akapulku, dok su njeni roditelji bili odsutni zbog bitne poslovne večere. Tokom te tragedije, koja porodicu muči 20 godina, Alisiju je čuvala starija sestra Pamela.
Nakon dvadeset godina, kada je porodica već prevazišla tu bol, u vili Montehovih, pojavljuje se Alisija, kako bi pronašla odgovore na sve što je muči.
Ovaj postupak će izazvati bujicu raznih emocija, pogotovo kod njene sestre, jer se njen vjerenik Salvador počinje udvarati Alisiji. Taj čin će napraviti ljubavni trougao, koji će iazvati lavinu prepreka koji će Alisija morati ta pređe kako bi saznala šta se tačno desilo dana kada je nestala...

Glavne uloge tumače Isabel Burr, Cristian de la Campa, Andrea marti, kao i Alejandro Camacho, Aura Cristina, Fernando Luján...

Emituje se u terminu od 20:30
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 14:01   #2
Je li gledao neko prvu epizodu? Ja sam se baš namučio da je nađem, jer oni idioti sa Asteke zabranjuju kao da je nzm ni ja šta.. Uglavnom, radnja ide super brzo, glavna je prelijepa, gledao sam je u 2. sezoni Senjore Asero... Neke dijaloge je Chacas prekopirao iz Santa diabla To me i brine. I Santa i lcdal su super krenule, a onda je... fak...
Imam neki osjećaj da ovo nije prava Alisija, ali vidjećemo rezultate DNK testa, mada možda je ovaj doktor njen saučesnik. Zanimljivo, nastavljam!
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 16:22   #3
Čim sam vidio da je netko otvorio temu , rekao sam si , ma nije valjda da su epizode dostupne normalno .
I jesu .
Iako mi ne možemo gledati na stranicama Aztece , ipak će tamo uploadati epizode .
Znači neće biti ista situacija kao sa Las Malcriadas .
I ja bi postavio temu već odavno , ali sam mislio da će biti ista situacija kao sa Las Malcriadas , pa sam odustao .
Uglavnom , 1 epizoda skinuta , a sad kad će doći na red za gledanje vidjet ćemo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:31   #4
Na kom sajtu si ti našao? Ja na nekom gdje postavljaju na onaj netu.tv pa nmg da skidan odatle, niko ne kači na openload i sl.
A, jutros (dok inače gledam ssshp, kad izbace u 5 ujutru xD) sam ovo našao i na Astekinom sajtu i na njihovom yt kanalu. Nema šta nisam radio. Skidao programe, menjao proxy, uzimao meksički IP, menjao vpn... I onda nađem na tom sajtu i pokušam skinuti, al jok, nema šanse. Nijedna ekstenzija na Chrome-u ne podržava taj sajt, kao da nije video...

edit: našao sam

Zadnje uređivanje Acero : 24.10.2017. at 17:44.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:17   #5
Ajde budite tak dobri pa nabacite i meni neki izvor za epizodu!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:02   #6
Molim vas da ovdje ne postavljate download/view linkove, hvala.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 01:10   #7
Druga epizoda isto dobra, malo sporija od prve. Neko zvao Alisij sa privatnog broja, pomogao joj Blas/Bles?? da otkrije ko je, kad ono Pamela...
Već je počela da se prisjeća nekih stvari, neki požar... Onaj ćelavi ima nešto protiv nje, čim je rekao da će joj i drugi bubreg izvaditi
Izašla dadilja iz zatvora, biće cirkusa s njom.
Alisija se prisjetila da je namazana krvlju izašla iz hotelske sobe i na vratima lifta vidjela nekog, ali se ne sjeća koga...
Svi su sumnjivi, mada je meni najsumnjiviji njen otac!
S kim li onda razgovara, možda je neko ucjenjue da uradi nešto Montehivim, ko će ga znati. Salvador čuo da ona ima sina.
Rezultat DNK je da je ona zaista Alisija, mada i dalje mi nepto škripi...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:32   #8
Pogledao prve 4 epizode i moram priznati . Novela ti stvarno zaokuplja maštu i odlična je .
Treba uključiti mozak i misliti , a ne samo uživati . Možda je to i razlog zašto novela ima slabiju gledanost .
Svi su sumnjivi i imam neki osjećaj da su svi uključeni u taj Alicijin nestanak , da su svi nešto uradili i da je svaki lik kao neka poveznica sa drugim likom .

Sve upućuje na mladog Artura , njegovu djevojku , a onda suprugu Virginiu , njegovu majku , ali kvragu . 4 epizode i Valenzuela me je opet kupio .
Jer mi se čini da otac stoji iza svega toga . A zašto? Prepoznao ju je na prvu .
Onda onaj lik od Pakeya sa tetovažom , pa vještica proročica , teta i njezin muž..... I tako ukrug .

3 epizoda i večera sa nestankom svjetla . Odmah sam znao da će se neki vrag dogoditi . A samo je trebalo da doktoru padne čaša i da mu Alicia da svoju .

Je li Alicia stvarno Alicia ili je i korumpirani laboratorij dio toga ?
Tko tu koga , ne znam stvarno .

Jer kod Valenzuele je jedna stvar očita : NIŠTA NIJE KAKO SE ČINI .

Treba paziti i na nestali bubreg i tko ga je dobio . Možda je povezano ?

Gleda se sa užitkom i dalje .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:38   #9
Pogledao još nekoliko epizoda . Ovo rastura što se tiče napetosti i misterije .
Kraj 9. epizode

Sad će se otkriti da su svi bili u Acapulcu .
Sumnjivaca koliko hoćeš . Nema koga nema . I tko je sve upleten u mrežu .
Osim mladog Blasa , SVI SU SUMNJIVI , na ovaj ili onaj način .

Otac je meni osobno najviše sumnjiv , mada očito sad žele prikazati Federica kao glavnog sumnjivca .
A rješavaju se likova .

I tko to kvragu i kako uspavljuje Aliciu i odvodi je na ono mjesto ?
Da li je to uspavljaju sa nekom glazbom , mirisom ili nečim drugim ?
Što su joj uradili , osim što su joj izvadili bubreg ?
Nema šta nema .

Ovo mi se novela u 9 epizoda pretvorila u guilty pleasure i nakon Senosa mi je trenutno najbolja stvar .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:12   #10
Gledam ovo redovno, ali se toliko toga izdešava, da me glava zaboli. Ne mogu pohvatati ko s kim, kako, kud, gdje...
Zapetljano do zla Boga!
Alisija definitivno nije Alisija, ali, kako se sjeća nečeg što nije doživjela?
Bez sumnje mi je Rohelio najsumnjiviji, moguće da je imao finansijskih problema, pa je prodao kćerku, moguće greškom Alisiju, a ne Pamelu, jer su bliznakinje.
Mad, ne bi me čudilo da je neko levi upetljan u sve. Mada, oni koji su gledaocima najsumljiviji definitivno nisu, a to su Federiko, Arturo, Matilde i Virhinija.

Šta Nelson glumi? Ko je on Alisiji?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 00:01   #11
Ja ću možda baciti oko kad uhvatim više vremena... Ali me strah jer se Valenzuela prečesto izgubi i zapetlja u svojim pričama (oprosti, ne mogu biti svi G.R.R.Martin ) i onda nastane bućkuriš, a vidim po komentarima da nastavlja u tom tonu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 04:30   #12
Bukvalno samo niže događaje jedan za drugim, a raspleta nigdje. Svi glumci obdje su očajni. Svi!
Šta je de la Campi?Trenutno ga gledam u La Patrona, tamo je sjajan bio!
Gluma je bila u Gati bolja xD
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:58   #13
Tko tu koga , tko s kim , tko je tko , što radi ovaj ili onaj etc......
To je toliko zapetljano , da valjda samo Valenzuela može otpetljati .
Doslovno ide ona izreka : Ne vjerujem nikome i sve što vidiš je zapravo laž .
Toliko je dobro ovo , da i loša gluma nekih pojedinaca to može pokriti .

A sad se je i ovaj pojavio na kraju 15 epizode .
Je li onaj taj ili još jedan pijun ? Ali mislim da je Halcon dobro rekao : Onaj tko je stvarno iza svega je u njezinoj kući .
A tko ?



Alicia : Je li ona ili je to netko drugi ? Ili se tijekom godina razvila druga ličnost , koja se pojavljuje kad popije ono ili što ? Ili je netko drugoj osobi usadio sjećanja prave Alicie ?
A gdje je onda prava Alicia ? Toliko pitanja .

Još sam u zaostatku , ali uskoro ću sve stići .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:22   #14
Ja sam odgledao sve emitovane epizode (20 dosad) i zaista drži pažnju.
Salvador i Alisija otputovali u ono selo (zaboravih mu ime), Ernasiljo, tako nešto... uprkos tome što ga je Pamela upozorila.
Tamo su naravno našli dosta informacija, ali njena best frenndica ubijena a ona preživjela. Odmah su ubili onu što radi u Domu za nezbrinutu djecu...
Izgleda da će se eto i Pamela udružiti da unište Alisiju!
Zapetljanoooo.
Koliko ovo ima epizoda? Ne prolazi uopšte dobro :/
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:44   #15
Ovaj Beto me živcira čim ga vidim u kadru
Dobro da ih je stari uhvatio . Vidjet ćemo kako dalje .

Još nisam sve pogledao , ali stižem . Ovo je previše zanimljivo i svaki detalj drži pažnju .
Za razliku od nekih novela gdje možeš premotati 2/3 epizode i nisi propustio ništa , ovdje max. 5 minuta po epizodi onih koje nisu važne .
Nadam se nekom sitnom detalju koji će biti prikazan , ja ga nisam skužio , a onda Kako to nisam uočio ?

AGUILA REAL ? Tko je zapravo on ?
Kada se počinju ubijati važne likove , onda ćemo imati konstrukciju .
Socijalna radnica i prostitutka nisu tako prevažni .

Federico napokon počinje otkrivati pravi obraz . Volim takve negativce , a ne one tipa Beto i Arturo .

Lijepo je Beatriz sredila prostore u tvrtci .

Ovaj Arturo je prebolestan . I on je sve više

Ne znam koliko ima epizoda , ali nadam se da neće kratiti ili nešto slično .
Jest cirkus , ali je barem zanimljivo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 23:06   #16
Evo , stigao sve i pogledao svih 25 epizoda do sada .

Nekoliko stvari :
- Ili je Alicia / Camila tako naivna ili igra neku prljavu zakulisnu igru . Nadam se ovo drugom . A još više ako netko manipulira njome ili ona nekome .
Kako bih volio da je ovo sve nešto tipa dječjeg masterminda i cijele predstave oko otmice ili nešto slično kao u slučaju Eve Samaniego u ERDLV .
Ali previše tražim .
- Volio bih da i glavni , lik od De La Campe ima nešto u svemu tome , pa da dobijemo nešto slično kao u slučaju Santiaga Cana u SD .
- Volio bih da se varam , ali Rogelio kao sumnjivac mi je sve dalje .
- Federico očigledan , ali PREOČIGLEDAN sumnjivac .
- Nora ?????? Nadam se da je lik koji još nismo vidjeli iza svega toga , jer bi bilo savršeno .
- Nadam se da će misterij ići do zadnjih epizoda , a ako ne da se na polovici novele direktno preselimo u negativčev um i djelovanje i da on vodi kompletnu priču .
- Za sada previše zapetljano . Tko koga , tko s kim itd.............

I da , Beto Dajte nas riješite muke i
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:19   #17
U 27. epizodi je Rohelio dao Karlitosu neke Aslisijine stvari, među kojima je i slika Orla...
Sad je opet previše očigledno da je i on, ali opet nije.
Delija po svaku cijenu želi da usvoji dijete, makar se i rastala od Antonija.
Salvador i Alisija nađoše i Noru, ali ona ima neku skrivenu sobu :/
Da u njoj nije prava Alisija?
Samo čekam trenutak kada će mrtvi da ožive, a pozitivci da postanu negativci. Ili bar da bude kao u La casa de al lado, ili još debilnijoj Santi.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:08   #18
Ono što nam treba je neka skrivena ili tajna soba i neki podrum , gdje se drže navodno mrtve osobe .
Barem nije dosadno .
Možda je u tajnoj sobi neki ploča sa papirima i slikama kao u NP .

Alicia stvarno potpisala papire , mrtva hladna .
Ako nakon ovoga to nije neka prijevara ili osveta s njene strane , onda će to biti debilana .
Ali stvarno , ovo je ili očigledno tako naivan lik ili neka osveta ili je sve zapravo neka iluzija .
Jer ona potpisala papire kao najnormalniju stvar .
A možda je i osveta zbog ovog na kraju epizode ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:50   #19
Pa kad nađu novog krivca, onda će se izvinjavati Roheliju, kao i sa Federikom i Arturom
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:35   #20
Iznenadio me je ovaj Norin zid pun papira .
Koga je ona to našla ? Izgubljeno dijete možda ? Ili oteto ?

Uglavnom , Federico dosegnuo cilj . A možda i njega sad netko prevari .

Možda i jest Alicia tako glupa . Sve mi je to tako sumnjivo .
Puno očekujem od Valenzuele , ali neki twist jest sigurno . Samo treba čekati do toga .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.