Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 23:06   #121
Quote:
Rosie Angel kaže: Pogledaj post
Moze li mi neko reci sta se desava sa Catalinom i Titijem?
Ništa . Nisu zajedno već podosta epizoda , ali još uvijek Titi ne zna da je ona agentica i da ga kani strpati u zatvor . Očekujem da se još barem jednom susretnu prije kraja sezone .


Inače ova razmjena sve više sliči nadmudrivanju mačke i miša .
Ali rezultat na kraju će mislim biti da će i Hilda i Daniela završiti kod Diable .

Onaj razgovor Albeira i Diable To je bilo presudno . Hilda je sve čula , mada je krivo shvatila . Mislim da bi Hilda trebala dobiti neki zalutali metak u glavu , da ju okrzne i malo prodrma .

A Mariana je poseban slučaj . Mislim da su u pitanju geni i mladenačka ludost kao kod majke + marijuana . Ne mogu vjerovati da je takva u prirodi . I da 2 tako razumnih roditelja može imati tako GLUPU kćer . Ni Catalina st. nije bila takva u 1 dijelu serijala .
Ali barem je Sebastian inteligentan .

Daniela zavezana na krevetu .

Ovog novog pomagača od Diable bi svugdje prepoznao . Nije mi ni trebalo ime napisati : Julian Farietta ( Michael Corleone , LVN ) .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:32   #122
Jel ima ovdje tema o LVN? Htio bih je komentarisati
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:05   #123
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Jel ima ovdje tema o LVN? Htio bih je komentarisati
Nema . I ja sam je tražio prije dosta vremena i ništa .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:48   #124
Ajme , kako su zarobili Albeira i Jotu .
Agenti i policajci nesposobni . Ali tako se je trebalo dogoditi .
Mora i Diabla malo dobiti poneku pobjedu .

Ovo s Albeirom
Ali kako bih želio da Daniela sazna da je njezinoj majci važniji sa Albeirom , negoli ona .


Mariana dobila ono što je tražila .

Još će se Titi i oženiti za nju . A Catalina će postati Titijeva punica .

Nadam se da ne idu u tom smjeru , ali kako je još najmanje jedna sezona , sve je moguće .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:55   #125
Dok sve to Jota objasni , prije će epizoda završiti . Doslovno .

Ipak je Diabla uspjela u naumu .

Mariana se je konačno , bar malo , pogledala u ogledalo i vidjela što radi . Nisam ni sumnjao da još neće govoriti potpunu istinu .
Ali barem je doznala s kim je bila u krevetu .
Nemam uopće pojma kuda i gdje vodi kraj ovoj sezoni .

Hilda sa Calvom , Albeiro sa Diablom , Catalina sa Titijem ?
Još najmanje 13 epizoda , s time da se još ne zna hoće li zadnji dan biti finale sa 1 ili više epizoda .

Inače , nakon završetka ESDLC ova novela je uzela primat u gledanosti u večernjem programu i na Telemundu i u konkurenciji sa Univisionom .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:57   #126
Jota : Ako će me izručiti , ja nemam vizu .
Doslovno se ne mogu prestati smijati . Jota je svašta do sada rekao , ali ovo je novi nivo .

Daniela Teko je glupa . Doslovno .
Oni će je lijepo pustiti . Možeš si misliti .

Otišao nam lik od Farriette .

Jesu li to oni pripremili i izvršili akciju u jednoj epizodi ? Neviđeno .
Mada je još malo epizoda ostalo .


Prilog o noveli ( look za Diablu i Catalinu st. ) :

https://www.youtube.com/watch?v=V0cWBCLiyto
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:16   #127
Gospode Bože, šta se ovdje sve izdešavalo
One scene Diable i Albeira. Virgencita...
Palo mi na pamet da je u LVN lik Bolivara (Garcia) mučio sina Griselde lanko (Majkla Korleonea).
Ovdje isti glumci, obrnuta situacija
Sad će Katalina la grande da postane baba Titijevom djetetu, a nekad mu je cura bila. Ludnica.
Diabla dalje po svom. Šta bi sa sidom? Dobro, pa je Albeiro koristio zaštitu
btw je li Ilda imala 10 normalnih rečenica otkako je poludjela?
Kontam da je kraj ove sezone na famoznom izboru za mis...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:48   #128
Ovo je baš bilo tužno sa Martinom , kada ju je mama našla .
A Titi iz meni popularnog lika postao mi je veoma omražen . Ne znam kako za druge .

Hilda nam očito ide na drugi put . Ako se nešto ne promijeni , možda ju više ni ne vidimo normalnu .
A Mariana se počela popravljati , ali ne može iz svoje kože .
A ova Catalina ml. čim vidi Hernan Daria sa drugom bježi kao da ima neku zaraznu bolest .

A sve ostalo kao da se priprema za veliki kraj sezone .
Još 7 epizoda prema rasporedu .


Malo plesa :

https://www.instagram.com/p/BbnXZful...gregoriopernia
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:52   #129
Je li to Bajron živ
Možda tako Ilda dođe sebi...
https://www.youtube.com/watch?v=FIku...fvznktw03c010c

Kako mi se zgadio Santiago! Pa, nije čak ni tražio da se bar čuje sa Sebastianom, a vidjećemo hoće li čestitati Mariani rođendan...
Možda ovaj rođendan bude način na koji će Katalina uhvatiti Titija, u dosluhu sa Marijanom.
Katalina ml. i profesor haha. Da je bar pristala, pa da njen lik ima neku svrhu, ovako je samo plod ljubavi Ilde i Alberira, zbog čega se Katalina izmešuostalog htjela i ubiti...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:46   #130
Bilo bi već stvarno previše da sad ožive i Byrona .

Mislim da je onaj tip s telefonom u promu Chalo , ali mislim da se je operirao i da ga sad neće glumiti Damian Alcazar , nego neki drugi glumac .
To mi ima smisla .
A Titi zapravo misli da je Chalo mrtav i ........


Catalina st. sredila ovu Dayanu

A Catalina ml. će profesora još srediti . Ima vremena .

Mislim da bi se Hildi moglo vratiti pamćenje kad vidi Bayronov grob ili nešto
u tom smislu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:17   #131
Da, bio je to Chalo.
Plašim se ovoga što je Himena rekla da će ćerke 5 djevojaka iz kraja da umru
https://www.youtube.com/watch?v=aDhM...ature=youtu.be

ps
Danas kreće snimanje nove sezone.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:25   #132
Chalo 2.0 se igra sa vatrom . Još će njega Diabla i sama preuzeti okove kartela .

Ovo sa 5 mrtvih kćeri mi i ima smisla nakon što su ubili i Martinu .
Znači Adriana i Martina mrtve , Daniela će ionako završiti loše , Mariana je na tom putu , ali što im je kvragu kriva Valentina .
Tako dobro biće kao Valentina ne nalaziš ni u Televisinim rosa novelama . Valjda još jedna kolateralna žrtva .

A ova vještica ( doslovno ) se pretvara u većeg negativca negoli neki drugi likovi .

Hilda i Calvo Da mi je netko rekao da će njih dvoje završiti zajedno prije negoli je sezona počela , rekao bi mu ........... Neću dalje .

Još 4 epizode . Mene živo zanima sa kojim će cliffhangerom završiti sezonu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 07:48   #133
Ja sam vidio neke slike koje je Estefania izbacila, gdje joj se vidi trudnički stomak To će biti još u par ovih epizoda, mada su fanovi baš bijesni na Bolivara zbog ubacivanja vještice u seriju
Ja ipak mislim da će cure da nađu vješticu i da će se izvući...
Vidio sam neki insta story gdje je jedna slika gotovo kopija slike iz ssNhp, na kojoj su Kata, Diabla i Titi, a ovdje su Maijana (sa crnom kosom), Dajana i Titi... Da se serija ne završi kao 1.sezona? Da Marijana ne uzme plavu periku i naruči svoje ubistvo? To bi baš chebre ilo
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:41   #134
Catalina ml. sredila profesora
Kako je to odlično izgledalo .
Profesor glup , da gluplji ne može biti .

Catalina ml. stvarno rasturala u zadnje 2 epizode . Njezine reakcije kada joj je otac priznao ono sa Diablom .

'' Como fue eso ? '' '' Como pasa eso ? '' '' Matame ya ! '' '' Donde me tiro ? '' '' Donde esta el balcon ? ''

Još 2 epizode .
Navodno prema tračevima sa interneta još jedna od 3 kćeri umire u utorak . Sad ne znam da li je to istinito , ali neki veliki cliffhanger će biti .

Inače , Gustavo Bolivar se obratio fanovima i objasnio razloge zašto je okrenuo sve za 180 stupnjeva :

https://www.youtube.com/watch?v=ZntgWBjOfCA

Kad bi svi scenaristi , odnosno producenti ovako komunicirali , bilo bi kudikamo ljepše . Ali nisu svi takvi , odnosno rijetki su , a Bolivar je jedinstven .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:10   #135
hahaha, to sa Katalinom ml. je bilo najbolje što je uradilo za ove dvije sezone "No, no, no... Por donde me tiro, donde esta el balcon?"
inače, izgleda da Danije umire. Evo i dokaza. https://www.youtube.com/watch?v=7Kk5inOzQ2o
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:12   #136
Na početku 86. epizode sam mislio da neko sanja/mašta, jer je Ilda sjedila sa njima na dodjeli diplome curama.
Ali, ne. Nekako je "došla sebi" i prihvatila realnost.

Najava za poslednju epizodu: https://www.youtube.com/watch?v=euHh...ature=youtu.be

3 muškarca vole Katalinu S kojim li će ostati?
Vraća nam se i tia Amparo.
Diabla je bila hit kad je rekla Danijeli za diplomu "Este papel me costo mas que este carro" hahaha
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:12   #137
What ?
I meni se činilo na početku epizode da netko nešto sanja .

Ali mislim da će sutra završiti sa izborom i nekim cliffhangerom , a onda će početak slijedeće sezone opet biti flashback na izgubljenom tjednu .
Mogli bi komotno nekoliko epizoda napraviti . Jer mi se čini nelogičnim da nisu prikazali uopće Hildinu promjenu i sve ostalo što se je događalo unutar tih tjedan dana .
Nešto slično kao početak ove sezone . Ali vidjet ćemo .



Rekapitulacija sezone :

Catalina st. i Titi : https://www.youtube.com/watch?v=lC5_Q7_3qX0

Catalina st. i njezini muškarci : https://www.youtube.com/watch?v=Bo02UnprclE

Catalina i Albeiro : https://www.youtube.com/watch?v=fH6iLmTw2nA

Daniela : https://www.youtube.com/watch?v=ucZ0fJSITqs

Catalina st. i Diabla : https://www.youtube.com/watch?v=mCBdFXfHiL8&t=230s
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 04:31   #138
Koliko sam samo razočaran ovim "krajem"
Žao mi što ostah budan do 3 ujutru da gledam ovo smeće!
Apsolutno ništa se nije dogodilo, osim što je jadna Amparo nastradala.
Od početka serije najavljuju ovaj izbor za mis, da bi poslednja scena bila "Pobjednica je..." i onca Continuara...
Koga oni vuku za nos? Od jula čekamo neku osvjetu Katalina prema Đavolicama, a serviraju nam ono što je moglo stati u 10-15 epizoda?
Samo su prve 4 epizode bile dobre, ovo užas. Na kojim je drogama Bolivar?
"Zvali me i rekli da napišem nastavak". :klap:
Pa, ljudino, reci da imašš dostojanstvo, da je i ovo previše, jer ga dosta pljuju zbog svega što se desilo, a sada čitam komentare, apsolutno nijedan pozitivan. Društvene mreže su prepune loših komentara.
Slabe su šanse da ću gledati nastavak ovoga. Šta samo uradiše sa Sin senos NO hay paraiso?!
Sramota!

Konačna ocjena -3/10

"Kraj" -----> https://goo.gl/9Xdg8i
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:49   #139
Odličan završetak sezone .
Nije naj , ali ipak je završetak sezone . Nekako podsjeća na brojne američke serije koje u ovakvom trenutku i zaustave sezonu .
Zadnja scena je upravo to .
A baš mi se nije dalo slušati i gledati kako je Daniela pobjedila , pa za ovo mogu samo čestitati Bolivaru . Hvala što mi je dao nekoliko mjeseci odmora da čekam i da prihvatim nekako da ću čuti da je Daniela pobjedila . :klap:

Zapravo cijela epizoda je nekako bila u tonu završetka epizode sa samo jednim cliffhangerom , a ovdje ih je bilo čak nekoliko .
A možda i Amparo nije mrtva . Male su šanse , ali vidjet ćemo .

Jednostavno ništa ne može nadmašiti ona 3 finalna sata prošle sezone i svi dežurni hateri na društvenim mrežama bi to trebali shvatiti . Neću braniti Bolivara , ali meni je bila cijela epizoda odlična .
Cijeli ton sa izborom odlično napravljen . Nije uopće bilo nekakvih gluposti i cirkusa .
A to što ovi od Bolivara očekuju više , neka odu gledati scenariste na Televisi i vide koje gluposti oni rade od novela . Ne svi , ali 2 / 3 njih sigurno . Bolivar je profesor za barem 70 % njih .

Daniela s žirijem Nisu joj htjeli pljeskati .
Najveći cirkus je ipak da je i ova proxeneta Dayana u izboru za miss .


Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 17:32   #140
Imao sam visoka očekivanja za drugi dio nakon prošle godine i prvog dijela .
Dobio jesam ono što sam želio . Odličan i drugi dio .
Razina produkcije , scenarija i radnje na vrhunskome nivou .
Lokacije i sam ambijent jest ono što bih želio vidjeti u svakoj noveli . Nažalost , rijetko se to događa .
Najveća mana i nedostatak ove sezone jest dosta usporena radnja . Ali ni to me nije odbilo . Naprotiv .
Jednostavno , ovo je novela kao da sam je ja pisao , kao da sam zamislio većinu situacija , režirao , ubacio glumce etc....
Ovo je novela za moju dušu i moj način gledanja , razmišljanja . Nešto što sam oduvijek sanjao da ću gledati .
Kao veteran u gledanju novela ( 25+ godina ) razmišljam ono: došao mi je netko i rekao da će mi dati NOVELU za sve ove godine gledanja i uživanja kao poklon . A to je serijal SIN SENOS SI HAY PARAISO .
Neću reći da je najbolje što sam gledao u životu , ali je sigurno među TOP 10 , ali možda najbolje za dušu ( ako me razumijete ) .

Glumačka postava Nemam zamjerki ni 1 % .
I ovu sezonu rasturala Majida Issa i opet u TOP 3 negativke godine .
Još su me se najviše dojmili : Carolina Gaitan , Gregorio Pernia , Johanna Fadul i Juan Pablo Urrego
Vicky Hernandez kao Danielova majka i Francisco Bolivar .
Carmen Villalobos je bila OK . Fabian Rios i Catherine Siachoque su bili isto OK , ali mislim da su i Fabian i Catherine bili bolji u 1 dijelu .
Mala Estefania Duque kao Mariana Koliko me je živcirala , ali još je bila dobra .

JEDINA ZAMJERKA : ona vještica / proročica ili koji vrag jest na kraju sezone . Mogli su i bez nje .
Nadam se da će 3 dio biti i posljednji , ali tko zna .

Konačna ocjena : 10 / 10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.