Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 11:38   #1
Supruga me jako uvrijedila

Naime ovaj forum je prilično na nivou. Nikad nisam dobio pogrešne savjete. Znam,da sam i ja nepotpun ali jedna mala sitnica me je jako povrijedila u bračnom krevetu. A molim ,da ne pišete neke bez veze komentare jer to nije svrha u tim postovima. Naime. Živim sa suprugom dugi niz godina i jako u redu je kao supruga. Seksamo se ko ludi. Sve štima. Doslovce luda je na mene. Neče nikad nikamo bez,da sam pored. Ali mene proganja jedna misao. Poslednji put kad smo seksali iako to radimo svaki dan,rekla mi je,da jesam li oprao zube .Da se ona boji,da ji ne prouzročim glivice u njenoj maci koju sam htio tad lizati. jer,da imam na jednom noktu na nogi glivice. Mene je to šokiralo. Doslovce sam bio paf. Nemam nikakve glivice niti šta slično. Ali da i imam zašto me je to išla pitati. Rekao sam joj draga moja. Seksala si sa kim si htjela. Nikad nisi nijednog muškarca tako ponizila.Nisi pitala prije seksa tako nešto. Zašto si meni to rekla koji sam stvarno zdrav i uredan. Naime ne volim se hvaliti ali ženske me obliječu sa svih strana. Valjda im se sviđam. Ali nema veze. Nikad nije nikoga to pitala u to sam siguran i nijedna ženska ne kaže nešto tako svom ljubavniku jer ako bi bila u nedoumici ne bi došli do kreveta. Ali,da ti rođena supruga napravi nešto tako. I to stvarno neopravdano. Znači ako bi bio nepoznati muškarac nikome ništa. Možda se nekome čini,da sam cjepidlaka ali mene je ta mala stvar jako uzdrmala. Imam osječaj,da sam unatoč svom dobro izgledu i stvarno jakom libidu ,muškarac druge klase. Svaka žena koja je bila sa mnom bila je oduševljena. I vlastitu suprugu mogu poseksati tako,da joj se orgazmi redaju jer sam jako u stvari kad dođe do nježnosti.
Znam,da volim tu ženu ali jako me to razljutilo. Samo to mi se vrzima po glavi. Svatko je dobar ali suprug mora ispunjavati neke nadstandarde. Svaki tip može sve raditi(to je mišljeno više,da je radio) sa njom i ona njemu,jedino suprug ne smije tako. A suprug je jedini kaj se ne kurva i ne skakuče iz kreveta u krevet iako bi mogao na puno to raditi.
Zato bi volio prave komentare. Mene je to toliko zasmetalo,da ostavim sve i otiđem nekamo. A vjerojatno ču to i uraditi. Rekao sam joj,da me nikad niko nije tako uvrijedio kao ona tada. I onda se počela izvinjavat. Rekao sam joj,da ovo ne može više nikad popravit. Ja sam inače jako tolerantan suprug. Da se poseksa negdje ne bi joj riječ prigovorio. Nisam ljubomoran kao neki. Cijeli život joj uljepšavam i radim lijepe stvari. Iako nismo ovisni nit ona od mene nit ja od nje što se tiče financija. Sa time nema niko od nas problema tako,da zbog materializma nemamo problema.
Kako može jedna mala rečenica pokvariti više desetgodišnju vezu.

Zadnje uređivanje trubadurr : 11.07.2017. at 11:49.
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 11:44   #2
čoek žena te pitala jesi oprao zube i to te uvrijedilo?? vjerovatno ti smrdi iz usta a žena ti ne zna kako da ti to kaže Dešava se, pogotovo ako netko ima pokvarene zube ili neke bakterije da nije ni svjestan da mu zaudara iz ustiju.

Pa svaljuje na svoje intimno zdravlje da te ne povrijedi istinom. Istina je jednostavna: Smrdiš
uff uff is offline  
Old 11.07.2017., 11:46   #3
Posjetiti čika zubu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 11.07.2017., 12:02   #4
Strahovita uvreda.

Mi oboje iz principa ne peremo zube danima prije seksa, da si time pokažemo bezuvjetnu ljubav.
ZloPrase is offline  
Old 11.07.2017., 12:07   #5
Tako treba prase... a tko se prvi onesvijesti od smrada nije dobar partner i ne voli te
uff uff is offline  
Old 11.07.2017., 12:07   #6
Žena te zamolila da opereš zube prije oralnog sexa i ti razmišljaš da se radi toga rastaneš?

Pa kako si uopće uspio ostati dovoljno dugo s njom u vezi da se oženiš kada si toliko uvredljiv?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 11.07.2017., 12:08   #7
Quote:
uff uff kaže: Pogledaj post
čoek žena te pitala jesi oprao zube i to te uvrijedilo?? vjerovatno ti smrdi iz usta a žena ti ne zna kako da ti to kaže Dešava se, pogotovo ako netko ima pokvarene zube ili neke bakterije da nije ni svjestan da mu zaudara iz ustiju.

Pa svaljuje na svoje intimno zdravlje da te ne povrijedi istinom. Istina je jednostavna: Smrdiš
Nemaš pravo. Imam nadprosječno uređene zube. Jako sam pedantan glede tog. Nije se išlo za poljupce nego samo za lizanje dolje. Nikad nisam imao nikakvih glivica niti zadah iz usta. Redovito uređujem zube i stvarno pazim na higienu. Ali jako sumnjam ,da su toliku skrb posvečivali na primjer njezini bivši.Iako to nema veze samo ide se za princip. Sto posto sam siguran u svoje tvrdnje. Pa kaj ima zadah sa lizanjem mace?Iako ga nema ali svejedno. Zašto se onda liže na usta ko luda?Ako bi to bilo onda bi ju tamo najprije smetalo. Bila je na nekoj rehabilitaciji u jednim toplicama i došla je doma sa gljivičnom upalom dolje. I sa time je zarazila i mene. I sad ja neka rješavam njezine mušice.
Ja nisam ništa pizdio kad sam od nje dobio tu upalu. Rekao sam ajde desi se. I prošlo je to ali zašto sam ja dežurni krivac koji nemam veze sa time. Rekao sam joj i ,da mi je čudna ta njena upala dolje i ko zna kaj je radila. Ali ne oravim problsm iz toga samo,da ja ispadnem krivac koji sam u stvari žrtva ,to ne podnosim.
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 12:10   #8
Ajde nemoj me zajebavat,pun si sebe ko šipak.Pazi Visočanstvo se uvrijedilo.Bi li ti njoj lizao da joj smrdi iz pičke?
dejankockar is offline  
Old 11.07.2017., 12:10   #9
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Žena te zamolila da opereš zube prije oralnog sexa i ti razmišljaš da se radi toga rastaneš?

Pa kako si uopće uspio ostati dovoljno dugo s njom u vezi da se oženiš kada si toliko uvredljiv?
Zašto nije tjerala nijednog bivšeg jebača,da pere zube? Iako sumnjam,da su imali zube u redu to je pitanje?
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 12:13   #10
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Zašto nije tjerala nijednog bivšeg jebača,da pere zube? Iako sumnjam,da su imali zube u redu to je pitanje?
Daj ne drami bezveze.
Žena je odlučila malo više držati do higijene jer je nedavno imala gljivice.

Ti si od toga napravio cijelu nauku.
Operi zube i bok, ako ionako toliko držiš do hogijene ne vidim zašto ti je to toliki problem.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 11.07.2017., 12:15   #11
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ajde nemoj me zajebavat,pun si sebe ko šipak.Pazi Visočanstvo se uvrijedilo.Bi li ti njoj lizao da joj smrdi iz pičke?
Ali pički me može smrdjeti kad ju ližeš. Njezinim bivšim jebačima je više smrdjelo iz usta nego meni Meni ne smrdi nikad. To jd poanta. Znači strancu može smrdjet a suprugu ne. A zašto je toliko godina samnom. Kako ste neki čudni stvarno. Da mi smrdi iz usta vjerojatno se ne bi lizala pola sata prije. Znam ju ko zlu paru. Stranac nema veze kakav je uvijek je bolji. Tamo ju nije jebao zadah iako ga je bilo a kod mene nikad.
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 12:16   #12
čekaj, pitala te da opereš zube jer imaš gljivice na nožnom noktu??
kakve to ima veze?

ili, ipak ima....?
sad,ili grizeš nokte na nogama, ili guraš i noge tamo gdje ne spadaju?




__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Old 11.07.2017., 12:21   #13
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Ali pički me može smrdjeti kad ju ližeš. Njezinim bivšim jebačima je više smrdjelo iz usta nego meni Meni ne smrdi nikad. To jd poanta. Znači strancu može smrdjet a suprugu ne. A zašto je toliko godina samnom. Kako ste neki čudni stvarno. Da mi smrdi iz usta vjerojatno se ne bi lizala pola sata prije. Znam ju ko zlu paru. Stranac nema veze kakav je uvijek je bolji. Tamo ju nije jebao zadah iako ga je bilo a kod mene nikad.

To ti je tak,ako imaš dobar brak i financijski dobro stojiš onda izmišljaš probleme.Ono pretpostavljam da ste dobro situirani jer ljudi koji imaju bračne i financijske probleme ne zamaruje se takvom sitnicom.
I odakle ti znaš s kim i kako ti se prije ševila žena?Možda su ovi prije tebe morali dezinficirat i svoj pimpek
dejankockar is offline  
Old 11.07.2017., 12:26   #14
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
I odakle ti znaš s kim i kako ti se prije ševila žena?Možda su ovi prije tebe morali dezinficirat i svoj pimpek
Istrljat ga četkicom za zube i kalodontom.
ZloPrase is offline  
Old 11.07.2017., 12:31   #15
Quote:
never_angel kaže: Pogledaj post
čekaj, pitala te da opereš zube jer imaš gljivice na nožnom noktu??
kakve to ima veze?

ili, ipak ima....?
sad,ili grizeš nokte na nogama, ili guraš i noge tamo gdje ne spadaju?




Čovječe nemam nikakve glivice nit sam ih ikada imao. Poanta je,da ženska nije nikad nikome pizdila koji ju je pojebao a meni kaj bi mogal kurvati se na sve strane pa se baš zbog toga jer ju neču povrijedit ne kurvam ,pizdi na veliko. Kakva kurčeva ljubav je to. Znam ,da imam kurac koji ju izludi ali više ju neče zbog njezine gluposti. Kako ne shvačate,da je to rečenica koja je totalno zlo i naopako. Pa jebote mogu sa bilo kojom da me ne pita takvu glupost. Odjebat ču ju poslije x godina stvarno. Pa nek si traži jebače. Samo prosto sumnjam,da če nači tipa koji ju može dva sata nabijati. Jebiga pukao sam totalno.
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 12:39   #16
Zašto toliko spominješ ženine bivše jebače?Pišeš ko da iz tebe izlazi lavina bijesa.Ženu opisuješ ko neku kurvu,zašto?
dejankockar is offline  
Old 11.07.2017., 12:46   #17
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Njezinim bivšim jebačima je više smrdjelo iz usta nego meni.
A kako ti ovo znaš?

Inače, tema je smiješna, a tvoj način izražavanja još više. Mislim da su ti gljivice + zadah manji problem.
Salammbo is offline  
Old 11.07.2017., 12:47   #18
Daj sta zajebavas posten narod tu...
Sigurno njoj nesmijes reci ama bas ni rijec...pa sad tu palamudis...

I jel imas gljivice na noktima ili ne?

To je se ona zabunila s nekim frajerom koji ima gljivice pa skutila da lezi pod tobom pa da se izvuce...
Netko to drugi guzi...
A ti razbijas glavu o njenim bivsim jebacima
To tebe boli...
I jos stosta...
Nemoj nama tu fore prosipat...

A i ja svasta citam
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 11.07.2017., 12:48   #19
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Naime. Živim sa suprugom dugi niz godina i jako u redu je kao supruga. Seksamo se ko ludi. Sve štima. Doslovce luda je na mene. Neče nikad nikamo bez,da sam pored. Ali mene proganja jedna misao. Poslednji put kad smo seksali iako to radimo svaki dan,rekla mi je,da jesam li oprao zube .Da se ona boji,da ji ne prouzročim glivice u njenoj maci koju sam htio tad lizati. jer,da imam na jednom noktu na nogi glivice. Mene je to šokiralo. Doslovce sam bio paf. Nemam nikakve glivice niti šta slično. Ali da i imam zašto me je to išla pitati. Rekao sam joj draga moja. Seksala si sa kim si htjela. Nikad nisi nijednog muškarca tako ponizila.Nisi pitala prije seksa tako nešto. Zašto si meni to rekla koji sam stvarno zdrav i uredan. Naime ne volim se hvaliti ali ženske me obliječu sa svih strana. Valjda im se sviđam. Ali nema veze. Nikad nije nikoga to pitala u to sam siguran i nijedna ženska ne kaže nešto tako svom ljubavniku jer ako bi bila u nedoumici ne bi došli do kreveta. Ali,da ti rođena supruga napravi nešto tako. I to stvarno neopravdano. Znači ako bi bio nepoznati muškarac nikome ništa. Možda se nekome čini,da sam cjepidlaka ali mene je ta mala stvar jako uzdrmala. Imam osječaj,da sam unatoč svom dobro izgledu i stvarno jakom libidu ,muškarac druge klase.Svaka žena koja je bila sa mnom bila je oduševljena. I vlastitu suprugu mogu poseksati tako,da joj se orgazmi redaju jer sam jako u stvari kad dođe do nježnosti.
Znam,da volim tu ženu ali jako me to razljutilo. Samo to mi se vrzima po glavi. Svatko je dobar ali suprug mora ispunjavati neke nadstandarde. Svaki tip može sve raditi(to je mišljeno više,da je radio) sa njom i ona njemu,jedino suprug ne smije tako. A suprug je jedini kaj se ne kurva i ne skakuče iz kreveta u krevet iako bi mogao na puno to raditi.
Zato bi volio prave komentare. Mene je to toliko zasmetalo,da ostavim sve i otiđem nekamo. A vjerojatno ču to i uraditi. Rekao sam joj,da me nikad niko nije tako uvrijedio kao ona tada. I onda se počela izvinjavat. Rekao sam joj,da ovo ne može više nikad popravit. Ja sam inače jako tolerantan suprug. Da se poseksa negdje ne bi joj riječ prigovorio. Nisam ljubomoran kao neki. Cijeli život joj uljepšavam i radim lijepe stvari. Iako nismo ovisni nit ona od mene nit ja od nje što se tiče financija. Sa time nema niko od nas problema tako,da zbog materializma nemamo problema.
Kako može jedna mala rečenica pokvariti više desetgodišnju vezu.
imam špurijus da tu ima još nečega

malo prečesto spominješ njezine bivše partnere

sebe si opisao kao mr savršenog- ego trip?

imaš sumnje da te vara?

koliko je to godina braka?

imate djecu?

valjda nije još jedna trollerska tema
ray of light is offline  
Old 11.07.2017., 12:49   #20
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Samo prosto sumnjam,da če nači tipa koji ju može dva sata nabijati. Jebiga pukao sam totalno.
Pa jbg, stogod radio dva sata, treba ubacit pauzu za pranje zubi.
ZloPrase is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.