Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 10:19   #41
Zajebano je to. Kojeg god da odabres, lose mu se pise.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:10   #42
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Na sto sam muka.
U dugogodisnjoj sam vezi koja uskoro treba biti okrunjena brakom. Volimo se I iako smo dugo zajedno, zadrzali smo svjezinu odnosa, jos osjecam leptirice, odusevljava me I uzbudjuje I mastam o njemu kad nismo zajedno.

Nedavno sam upoznala novu osobu. Prvo sam odusevio svojom zivotnom pricom, cak mi I ulio neko strahopostovanje, divim mu se, imponira mi, od prvog trenutka smo se mentalno prozeli. Da sam solo djevojka, 100% bi se upustila u nesto vise s njim.

I on se zaljubio u mene. Jebemu, stvarno se sve odigralo gotovo kozmicki. Privlacnost je na najjace, osjecamo da smo se morali upoznati. Rekla sam mu da sam zarucena prije nego sam uopce znala za njegove osjecaje. Tek tada ih je otkrio. Bio je povrijedjen, tuzan I ljut, I prvo sam mislila- tu je kraj naseg poznanstva.
Medjutim, danas mi javlja da moze zivjeti s tim, da ce preci I preko toga sto sam prakticki pred oltarom, da me ne moze izgubiti sad kad me jednom nasao.

Muka mi je od svega. Nisam ocekivala ovo. Ne zelim povrijediti nikoga, a bojim se da je to vec u ovom casu neizbjezno.
Uvjerena sam da ćeš žaliti ne istražiš li ovu mogućnost do kraja, ne razjasniš li si kako bi moglo biti. Znam da ćeš time puno riskirati, ali mislim da je to bolje nego li da se svaki puta kroz mnoge godine, kada dođu teški dani, a hoće, pitaš jesi li propustila pravu sreću zbog straha ili komocije!
Dakako, za to postoji samo jedan način, kušati ga čim više i na svaki način, testirati. Zvuči ružno prema tvom zaručniku, i jest ružno na koncu, ali opet jack-pot se ne propušta. Ne bude ih baš mnogo .....
Pa čak ako se pokaže i pukom iluzijom, tek opsjenom obojenom hormonima, bolje je, velim, razjasniti, nego li se pitati. Ako je baš toliko jako!?!
Sada ću izazvati ljute komentare, ali ako bolje pogledaš, to će biti bolje i za tvog zaručnika, ili će dobiti ženu sigurnu da je dobro izabrala, ili neće na leđa natovariti potencijalnu nesreću zbog loše karme. A to nije malo. Dakako on nikada precizno ne mora saznat kako si do toga došla, a u slučaju takvog raspleta....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 13:44   #43
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Sada ću izazvati ljute komentare, ali ako bolje pogledaš, to će biti bolje i za tvog zaručnika, ili će dobiti ženu sigurnu da je dobro izabrala, ili neće na leđa natovariti potencijalnu nesreću zbog loše karme.
Dok ne dođe neki novi fatalni.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:59   #44
ma ajde molim te o kakvim fatalnostima pričamo, ovdje se radi o 24godisnjem deckicu (ako autorica ima 30g sudeći prema starijim postovima) kojem su isto hormoni udarili u glavu. Zbog toga ići razbucati sve što ima sa zaručnikom kojeg voli mi je van pameti. No to je samo moje mišljenje.
Završit ću sa onom starom: Dont make permanent decisions on temporary feelings.
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:03   #45
a bokte...

zajebano kako god okreneš!
siguran sam samo u jedno - nemoj se udat ako ti bilo tko može to poljuljat!
žalit ćeš cijeli život, nema smisla.

udat se/oženit se nije hir. To je odluka!!! to je nešto što obećaš pred prijateljima, roditeljima, Bogom (ako ste u Crkvi) i to ne smiješ zajebat jer si inače govno od čovjeka!

mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:11   #46
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Dok ne dođe neki novi fatalni.
Hja, da! Život je oko toga jedna velika kocka, bez jamstava. Na koncu i statistički je prilično bijedna šansa da gospodin Pravi naiđe u prvom ili drugom pokušaju. Dakle je samo pitanje karaktera i ambicioznosti, te puke sreće, hoćeš li se htjeti zadovoljiti čime već, prosječnim, "dobrim", Ok, ili kako već nazvali sve ono što nas donekle zadovoljava, ali smo i dalje itekako svjesni da to nije TO. Ili komocije i obične ljudske lijenosti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:46   #47
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Uvjerena sam da ćeš žaliti ne istražiš li ovu mogućnost do kraja, ne razjasniš li si kako bi moglo biti. Znam da ćeš time puno riskirati, ali mislim da je to bolje nego li da se svaki puta kroz mnoge godine, kada dođu teški dani, a hoće, pitaš jesi li propustila pravu sreću zbog straha ili komocije!
Dakako, za to postoji samo jedan način, kušati ga čim više i na svaki način, testirati. Zvuči ružno prema tvom zaručniku, i jest ružno na koncu, ali opet jack-pot se ne propušta. Ne bude ih baš mnogo .....
Pa čak ako se pokaže i pukom iluzijom, tek opsjenom obojenom hormonima, bolje je, velim, razjasniti, nego li se pitati. Ako je baš toliko jako!?!
Sada ću izazvati ljute komentare, ali ako bolje pogledaš, to će biti bolje i za tvog zaručnika, ili će dobiti ženu sigurnu da je dobro izabrala, ili neće na leđa natovariti potencijalnu nesreću zbog loše karme. A to nije malo. Dakako on nikada precizno ne mora saznat kako si do toga došla, a u slučaju takvog raspleta....
ne.
ne može tako praviti račun-jer naprosto nije fer-prema njenom dečku.
ok jest da si ima pravo istražiti-ali to je njena odluka-sa ovakvim ili onakvim ishodom-nevažno.
nije fer da zaručnik kupi mačka/mačku u vreći-koja će tu i tamo
potrčati za svojim impresijama prema drugom muškarcu.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:41   #48
Ah te svemirske ljubavi.
Autorice, ostavi obojcu... pričekaj da dođe treći... tek taj će biti pravi... kozmička ljubav
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:38   #49
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ne.
ne može tako praviti račun-jer naprosto nije fer-prema njenom dečku.
ok jest da si ima pravo istražiti-ali to je njena odluka-sa ovakvim ili onakvim ishodom-nevažno.
nije fer da zaručnik kupi mačka/mačku u vreći-koja će tu i tamo
potrčati za svojim impresijama prema drugom muškarcu.
Bas to.
Nek stjece iskustva na svoj racun.

U stvari, mogla bi predloziti zarucniku da isto malo istrazi za svaki slucaj.

Vjerujem da bi predlagateljica to dozvolila svojem muzu. Bilo bi steta da se propituje radi propustene prilike cijeli zivot, a mozda ce nakon toga postati jos bolji muz ako se ipak odluci za nju na kraju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:02   #50
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Niti se ne bi udala pod tim okolnostima, da sam zaljubljena u drugog.
Bojim se da ce mi vrijeme samo odmoci, a ne pomoci.
PSYCHO ALARM mi se odmah upalio.

Iskreno, moj topli i duboki savjet ti je da se što prije makneš od tog "fatalnog" lika, da se ne bi gadno gadno opekla- u svom zaručniku imaš sigurnost čovjeka koji te stvarno voli, provjerenog milijarde puta, a ovaj novi može lako biti samo ego triper koji u zanosu izazova želi baš tebe.

Mislim halo, bacaš u vodu sigurnu stvar. Nitko ne kaže da ti neće biti bolje s ovim drugim, ali vaga je debelo na strani tvog zaručnika.

Mislim gledaj, ja sam se zajebala. Bila sam u tvojoj situaciji. Taj moj bivši (tada zaručnik) koji je bio idealan za mene je na kraju sada u braku s dvoje divne djece i ženom. Ja sam otišla za tipom s kojim sam imala jaki feeling. Na kraju sam i njega ostavila zbog inih razloga (ispostavilo se da nije baš bio toliko za mene), i on se oženio ali vara svoju ženu na veliko obzirom da je veliki šarmer.

Dobro si razmisli i ne budi dijete. Stani prije nego zajebeš. Moj topli savjet.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:19   #51
vi njoj i dalje odgovarate ozbiljno nakon onih linkova na stare postove gdje svaki mjesec se prebacuje iz nekog tko je 100g u vezi, pa nekog tko je upoznao tek tipa itd?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:27   #52
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
vi njoj i dalje odgovarate ozbiljno nakon onih linkova na stare postove gdje svaki mjesec se prebacuje iz nekog tko je 100g u vezi, pa nekog tko je upoznao tek tipa itd?

ja isto mislim da je tema izmišljotina i trolerska zabava
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:59   #53
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Na sto sam muka.
U dugogodisnjoj sam vezi koja uskoro treba biti okrunjena brakom. Volimo se I iako smo dugo zajedno, zadrzali smo svjezinu odnosa, jos osjecam leptirice, odusevljava me I uzbudjuje I mastam o njemu kad nismo zajedno.

Nedavno sam upoznala novu osobu. Prvo sam odusevio svojom zivotnom pricom, cak mi I ulio neko strahopostovanje, divim mu se, imponira mi, od prvog trenutka smo se mentalno prozeli. Da sam solo djevojka, 100% bi se upustila u nesto vise s njim.

I on se zaljubio u mene. Jebemu, stvarno se sve odigralo gotovo kozmicki. Privlacnost je na najjace, osjecamo da smo se morali upoznati. Rekla sam mu da sam zarucena prije nego sam uopce znala za njegove osjecaje. Tek tada ih je otkrio. Bio je povrijedjen, tuzan I ljut, I prvo sam mislila- tu je kraj naseg poznanstva.
Medjutim, danas mi javlja da moze zivjeti s tim, da ce preci I preko toga sto sam prakticki pred oltarom, da me ne moze izgubiti sad kad me jednom nasao.

Muka mi je od svega. Nisam ocekivala ovo. Ne zelim povrijediti nikoga, a bojim se da je to vec u ovom casu neizbjezno.
Ako uistinu voliš zaručnika, onda s ovim drugim prekini svaki kontakt. Ako želiš biti s tim drugim, onda budi čovjek pa reci zaručniku da želiš bit s drugim i id k njemu.

Iskreno, ne razumijem ljude koji se uopće dovedu u ovakve situacije. Imam svog dragog, volim ga i poštujem i zato uopće nemam potrebu ni želju upoznavati druge muškarce. Kad mi neki priđe, odmah u startu to srežem i kažem da sam u sretnoj vezi i da me ne zanimaju drugi muškarci. I gotovo.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 03:15   #54
Zanimljivo kako uvijek o nekoj fatalnoj kozmičkoj povezanosti pišu ljudi koji su u sretnoj vezi s drugom osobom.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 03:29   #55
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
vi njoj i dalje odgovarate ozbiljno nakon onih linkova na stare postove gdje svaki mjesec se prebacuje iz nekog tko je 100g u vezi, pa nekog tko je upoznao tek tipa itd?
Ja nisam vidjela takve linkove. Samo par godina stare linkove (možda se i odnose na neku prošlu vezu) i jedan od prošle godine gdje je škicala nekog boytoya na Instaču. Možda je to baš taj

Ja sam samo nabrzaka zaključila da je cura dosta emotivna i introspektivna, što znači da možda malo preveć pažnje pridaje i najsitnijim osjećajima, a kamoli ako se malo ovako zaljubi usput. Onda je teška drama

Samo se treba sjetiti da i najveće fatalnosti kad tad splasnu i sa svakim kad tad dođeš na razinu da ga psuješ 100 puta dnevno radi ovog ili onog, tako da uvijek treba odabrati onoga koji se redovito pere, zna za sobom počistiti i pospremiti, možda i skuhati, smiren je i marljiv čovjek, ne mora biti pun para (jer taj će ih sigurno na kurve trošiti), ali mora biti sklon radu, zna i voli raditi na kući i oko kuće, voli djecu i životinje, ne pije, ne puši, ne kocka, ne trči za drugim babama.....ako se misli udavat, onda mora razmišljati pametno, a ne vagnom
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:18   #56
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Na sto sam muka.
U dugogodisnjoj sam vezi koja uskoro treba biti okrunjena brakom. Volimo se I iako smo dugo zajedno, zadrzali smo svjezinu odnosa, jos osjecam leptirice, odusevljava me I uzbudjuje I mastam o njemu kad nismo zajedno.

Nedavno sam upoznala novu osobu. Prvo sam odusevio svojom zivotnom pricom, cak mi I ulio neko strahopostovanje, divim mu se, imponira mi, od prvog trenutka smo se mentalno prozeli. Da sam solo djevojka, 100% bi se upustila u nesto vise s njim.

I on se zaljubio u mene. Jebemu, stvarno se sve odigralo gotovo kozmicki. Privlacnost je na najjace, osjecamo da smo se morali upoznati. Rekla sam mu da sam zarucena prije nego sam uopce znala za njegove osjecaje. Tek tada ih je otkrio. Bio je povrijedjen, tuzan I ljut, I prvo sam mislila- tu je kraj naseg poznanstva.
Medjutim, danas mi javlja da moze zivjeti s tim, da ce preci I preko toga sto sam prakticki pred oltarom, da me ne moze izgubiti sad kad me jednom nasao.

Muka mi je od svega. Nisam ocekivala ovo. Ne zelim povrijediti nikoga, a bojim se da je to vec u ovom casu neizbjezno.

Pitaj zaručnika da uključite i ovog dječaka u vezu. Možda su i njih dvoje kozmički povezani.

Još najluđa stvar kod svih novopečenih veza: on je idealan, famozna, jedinstven,... A tko to na početku nije bio?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 16:41   #57
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pitaj zaručnika da uključite i ovog dječaka u vezu. Možda su i njih dvoje kozmički povezani.
Konačno jedan pametan savjet. Kozmos djeluje na čudne načine.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 06:20   #58
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako uvijek o nekoj fatalnoj kozmičkoj povezanosti pišu ljudi koji su u sretnoj vezi s drugom osobom.

..pa onda postaje prioritetno pitanje,što je uopće sretna veza...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:01   #59
Osjecam se grozno. Ali imate pravo- mislim da je moj zarucnik onaj pravi za mene. I imam osjecaj da cu se opeci izaberem li onog drugog.

Dobro ste iskopali, imam 30 godina, nisam vise dijete. Samo ne znam zasto ono drugo "dijete" ima takvu moc nada mnom. I on se vec duboko zaljubio.

U medjuvremenu sam saznala da ima psihickih problema, da boluje od depresije, pola prosle godine je proboravio u dusevnoj bolnici. Sa takvom vatrom se ipak ne mogu igrati. Sad ga trebam nekako njeznije distancirati. Cijenim ga zbog svega sto mi je otkrio... forumasi dragi, to je zaista osoba koja se susrece jednom u zivotu. Da sam slobodna, probala bi s njim unatoc bolesti. Ali ovako se zaista ne mogu poigravati s njim, kad ni sama ne znam na cem sam.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:58   #60
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Osjecam se grozno. Ali imate pravo- mislim da je moj zarucnik onaj pravi za mene. I imam osjecaj da cu se opeci izaberem li onog drugog.

Dobro ste iskopali, imam 30 godina, nisam vise dijete. Samo ne znam zasto ono drugo "dijete" ima takvu moc nada mnom. I on se vec duboko zaljubio.

U medjuvremenu sam saznala da ima psihickih problema, da boluje od depresije, pola prosle godine je proboravio u dusevnoj bolnici. Sa takvom vatrom se ipak ne mogu igrati. Sad ga trebam nekako njeznije distancirati. Cijenim ga zbog svega sto mi je otkrio... forumasi dragi, to je zaista osoba koja se susrece jednom u zivotu. Da sam slobodna, probala bi s njim unatoc bolesti. Ali ovako se zaista ne mogu poigravati s njim, kad ni sama ne znam na cem sam.
Super. Sada temu treba prebaciti na US, Veza sa psihički bolesnom osobom.
Iako veza nije konzumirana, vjerujem da bi iskustvo sa zaljubljivanjem (odmah nakon bolnice) bilo zanimljivo čuti.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.