Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 18:33   #61
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
U medjuvremenu sam saznala da ima psihickih problema, da boluje od depresije, pola prosle godine je proboravio u dusevnoj bolnici.
Jedno je predstavljati se nekako, drugo je kakva osoba zaista netko jest.

Grandiozna predstavljanja i intenzivno, brzo povezivanje s drugim osobama u "posebne sudbinske odnose" mogu biti znakovi nekih dubljih problema. U tom slučaju će odnos će izgorjeti onako intenzivno kako se i zapalio. S tim da je početak lijep, ali kraju ne želiš prisustvovati.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 19:01   #62
Slušaj,bila sam u potpunoj,ali identicnoj situaciji. Imala sam decka koji je bio kao i tvoj zarucnik. I dogodio se fatalni susret s drugim,koji ne samo da mi je okrenuo glavu za 500 posto, vec i ovo sto se tebi desava. I sta sam napravila? Glupaca ostavila decka radi idiota! Kasnije se pokazao da je sve samo ne normalan. Pogađas sto je dalje bilo? Zarucili smo se prakticki preko noci ( idiot sam bila kakvog nisi vidjela). Da bi moj zarucnik postao moja najgora nocna mora. E sad,zasto tako? Jer u tom zanosu nismo se uopce stigli upoznati. Moj bivsi (ostavljeni) se umalo ubio zbog nas. I pogadas sta onda? Sve mi se vratilo,sve. Popusila sam svjetski, odvratno đubre sam bila. Jer sam bila zaljubljena. Mislila sam da imam svijet pod nogama. Kurac! Moj bivsi je u kratkom roku upoznao svoju danasnju i imaju dijete. Karma je gadna stvar! Kajala sam se i gorko pozalila. No kako to valjda Bog vidi, srela sam divnog covjeka i dobila drugu sansu. Bila bi retardirana da sjebem ovo sto imam.

Pamet u glavu!! Nije vrijedno! Fatalni susreti te iskusavaju. Nemoj poklekuti da nebi prosla kao ja.

Sretno!
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:27   #63
MaloJa, hvala ti puno na tvom iskustvu. Hvala svima koji savjetom zele pomoci.
Koliko mi se cini, sve su tog fatalnog pozalile... nema sretnog zavrsetka takvih ptica. Ocito se sreca ne moze I ne smije graditi na tudjoj nesreci.

Ipak, ne zelim novog izgubiti iz zivota. Iskreno to mislim, bez opravdavanja sebe, zelim da barem kao prijatelja ako ga vec ne smijem imati kao muskarca, a znam da ne smijem. Osjecam da takvu osobu vise nikad necu sresti. Znam da mi I zdrav razum I svi dobrohotni savjeti nalazu da se maknem od njega, ali toliko sam duboko vec u tome. Znam da su hormoni, znam da je to stetno I lose za mene I za njega... Ne znam. Mucim se. Stvarno mi je tesko. Nemam se kome povjeriti.
Zelim napraviti pravu stvar, ali kao da vec sad gledam nesrecu u slow motionu.
Pomozite mi da nadjem snagu volje.
Osjecam u ovom casu da bi pobjegla s njim na kraj svijeta da me pita I ne osvrnula se vise nikad.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 20:52   #64
Sto se tice mojih razotkrivenih starih postova... ljudi dragi, na forumu sam preko 10 godina, bilo je tu puno prijasnjih veza, puno cudnih dusevnih stanja, puno dogadjaja. La pogledajte datume pobogu. Dogadjao mi se zivot I ponekad sam se mkrala negdje ispucati, pozaliti, potraziti savjet, utjehu. Nisam nikakav trol. Stvarna sam osoba I moja je prica stvarna.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:26   #65
Mislim da samoj sebi kopaš jamu. Zadovoljavas se sa prijateljstvom, sabotiras samu sebe a istovremeno zelis biti sa njim. A biti s njim je pogresno jer eto, imas zarucnika pa nije fer. Nemoj me jebati. Odluci sto hoces i nemoj se kajati kakav izbor ti bio. Jer iskreno, ovog novog nije uopce briga kako ti je u vezi i kakav je decko sa tobom, a zanimljiva mi je i tvoja strana viđanja tvoje veze. Vidim temu u buducnosti; oprostite - ali moram se nekome izjadati, grdno sam pogrijesila, kako da vratim bivseg.

OMG
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:36   #66
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako uvijek o nekoj fatalnoj kozmičkoj povezanosti pišu ljudi koji su u sretnoj vezi s drugom osobom.

Od tud i potječe taj naziv fatalan,očito
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:39   #67
Moj savjet ti je da se skuliras,pokusas proanalizirati svoje osjecaje.
Bila sam u slicnoj situaciji i ostavila sam decka (razlika je sto nismo bili zaruceni).
Nisam se pokajala iako fatalni i ja nismo ostali zajedno.
Ali bilo je vrijedno.
Dakle sve ima svoje zasto i kako.
Mislim da bi trebala pokusati,u svakom slucaju nemoj sjediti na dvije stolice.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 00:19   #68
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
MaloJa, hvala ti puno na tvom iskustvu. Hvala svima koji savjetom zele pomoci.
Koliko mi se cini, sve su tog fatalnog pozalile... nema sretnog zavrsetka takvih ptica. Ocito se sreca ne moze I ne smije graditi na tudjoj nesreci.

Ipak, ne zelim novog izgubiti iz zivota. Iskreno to mislim, bez opravdavanja sebe, zelim da barem kao prijatelja ako ga vec ne smijem imati kao muskarca, a znam da ne smijem. Osjecam da takvu osobu vise nikad necu sresti. Znam da mi I zdrav razum I svi dobrohotni savjeti nalazu da se maknem od njega, ali toliko sam duboko vec u tome. Znam da su hormoni, znam da je to stetno I lose za mene I za njega... Ne znam. Mucim se. Stvarno mi je tesko. Nemam se kome povjeriti.
Zelim napraviti pravu stvar, ali kao da vec sad gledam nesrecu u slow motionu.
Pomozite mi da nadjem snagu volje.
Osjecam u ovom casu da bi pobjegla s njim na kraj svijeta da me pita I ne osvrnula se vise nikad.
Mislim da si svjesnija nego što želiš sebi priznati, kako će se završiti tvoja fatalna ljubav.
Ovdje nemaš puno pametnih izbora - ili stavi sve na kocku i odjasi sa fatalnim u suton, ili presjeci sve po kratkom postupku. Ne viđaj ga, ne prijateljuj sa njim, ne dopisuj se. O kakvom prijateljstvu pričamo ako ga želiš, ako misliš da bi sa njim na kraj svijeta?
A sada ozbiljno - u dobroj si vezi gdje sve klapa super, vjerili ste se i ti se zaljubljujes u nekog novog. Da li postoji šansa da ti zaručnika i ne voliš baš toliko koliko misliš, ili si se uplašila od konačnosti tog izbora? Za neko vrijeme ćete se vjenčati, dobiti klince, živjeti po pe-esu, ići na more dva tjedna, na ručak kod njegovih i tvojih nedjeljom, jednom u dva tjedna ćeš sa curama u grad, on sa dečkima... svi će biti oduševljeni sa vas dvoje - a ti bi jahala na divljem konju, skakala u nepoznato...
Možda ti je život suviše jednostavan - treba ti nešto da se osjetiš živom?
Budi onda spremna da te i zaboli to vraćanje u život
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 04:53   #69
Ertrinken... dobivam sliku kako to izgleda kad ima napadaje. Taj mali preview me otrijeznio. Ne mogu biti s nekim takvim, strasno mi je to za reci, ali I bojim ga se. Sto ako u napadaju divljanja mene ozlijedi. Rekao je da ga je djevojka bivsa prijavila u bolnicu. Ne znam puno o njegovoj bolesti, rekao je da je depresivan, ali meni ti napadaji djeluju I kao neka psihoza. Zao mi je decka, jako zao, ali moram se povuci dok nije prekasno. Jednostavno cu prekinuti kontakt. "Jednostavno"
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:16   #70
Ček,hoces reci da taj tvoj fatalni nije toliko fatalan i ima psihickih problema? Spopala te sumnja? Ili? Pojasni
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:24   #71
Quote:
dumb blond kaže: Pogledaj post
Ertrinken... dobivam sliku kako to izgleda kad ima napadaje. Taj mali preview me otrijeznio. Ne mogu biti s nekim takvim, strasno mi je to za reci, ali I bojim ga se. Sto ako u napadaju divljanja mene ozlijedi. Rekao je da ga je djevojka bivsa prijavila u bolnicu. Ne znam puno o njegovoj bolesti, rekao je da je depresivan, ali meni ti napadaji djeluju I kao neka psihoza. Zao mi je decka, jako zao, ali moram se povuci dok nije prekasno. Jednostavno cu prekinuti kontakt. "Jednostavno"
Pa, naravno! Dugo ti je i trebalo....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:18   #72
mislim kao i većina- ukoliko se upustiš u to da ćeš zažaliti- to sam pomislila i prije posta o bolesti..
zašto mijenjati nešto što je dobro samo radi jačeg intenziteta leptirića..
tijaija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:19   #73
mislim kao i većina- ukoliko se upustiš u to da ćeš zažaliti- to sam pomislila i prije posta o bolesti..
zašto mijenjati nešto što je dobro samo radi jačeg intenziteta leptirića..
tijaija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:23   #74
U pravu ste. Hvala svima na odgovorima.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:35   #75
U teskoj si situaciji, nije lako kad osjecaji prevladaju. Ne pomaze niti cinjenica da te fatalni otvoreno vuce prema sebi.
Ja sam bila u slicnoj situaciji prije dosta godina. Bila sam u dugoj vezi i onda se dogodio on. Od veze s njim nije na kraju bilo nista. On je samo bio katalist da izadem iz veze koja je bila trula. I sva sreca da jesam, jer bi tako trulila jos godinama.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 23:02   #76
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
U teskoj si situaciji, nije lako kad osjecaji prevladaju. Ne pomaze niti cinjenica da te fatalni otvoreno vuce prema sebi.
Ja sam bila u slicnoj situaciji prije dosta godina. Bila sam u dugoj vezi i onda se dogodio on. Od veze s njim nije na kraju bilo nista. On je samo bio katalist da izadem iz veze koja je bila trula. I sva sreca da jesam, jer bi tako trulila jos godinama.
Apsolutno,to je to
A sve ostalo mi bas nije jasno ali ok.Kao neka 'pravila','zakoni' veze.
Ili jeste jedno za drugo ili ne.Između nema, a kamo li da bude gužva,da se uključuju fatalni i sl.sa strana.
Ne,ne!
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 23:15   #77
Isto mi se desilo, nisam se znala iskontrolirati, u tom trenu sam mislila da jednostvno sadašnjeg više ne volim. Ispalo je na kraju da je samo imao težak period u životu koji je iskaljivao na meni, pa sam kroz probleme u vezi izlaz našla u novom fatalnom s kojim je sve završilo nakon valjda sedam dana kad sam skužila da je sve suprotno od onog što sam ja u njemu vidjela. Dečko i ja smo se pomirili, i treblo je neko vrijeme da se oporavimo od toga, iako i danas osjećam krivnju zbog svega. Taj događaj nas je oboje naučio vrijednu lekciju i slobodno mogu reći da nikad nismo bili sretniji, puno više pazimo jedno drugo i trudimo se nego prije. Zato, prije nego se upustiš u neku novu priču brzopleto, moj savjet je da dobro prostudiraš svoju vezu, često stvari nisu crno bijele i loš period nije nešto lako uočljivo kontinuirano, nego si malo u paklu malo u prividnoj sreći i guranju stvari pod tepih.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:22   #78
Ja bi rekla samo: nikad ne ostavljaj onog kojeg voliš zbog onog koji ti se sviđa 😐
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:02   #79
Autorice, preuveličavaš. Trenutno si se razbolila, imaš hormonalnu reakciju u mozgu, zove se zaljubljenost. Ti bi zbog tog razjebala zaručništvo? Sredi prioritete.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:46   #80
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Autorice, preuveličavaš. Trenutno si se razbolila, imaš hormonalnu reakciju u mozgu, zove se zaljubljenost. Ti bi zbog tog razjebala zaručništvo? Sredi prioritete.
Pretpostavljaš da zaručništvo nije posljedica iste bolesti?
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.