Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 12:41   #61
Nije istina...
Moj sin nije bio na sisi jer žena nije imala mlijeka.

Pogodi tko je razrađivao strategije i taktike kako bi bočica s hranom bila optimalno topla kad bi se mali car usred noći probudio. Preko tjedna kad sam radio se žena dizala, vikendom kad se ja nisam morao ujutro buditi sam ja hranio dijete.

To što ste vi imali muževe s "kičmom" koji se vode starom narodnom "dite materi", to je druga stvar.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:45   #62
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Nije istina...
Moj sin nije bio na sisi jer žena nije imala mlijeka.

Pogodi tko je razrađivao strategije i taktike kako bi bočica s hranom bila optimalno topla kad bi se mali car usred noći probudio. Preko tjedna kad sam radio se žena dizala, vikendom kad se ja nisam morao ujutro buditi sam ja hranio dijete.

To što ste vi imali muževe s "kičmom" koji se vode starom narodnom "dite materi", to je druga stvar.
Nemoj mene zafrkavati ? To je sve sta uradite . Bibron . Oh jebote teskog li posla . A koje kupijo miljeko za bibron ? A koje kupijo aparat za podgrijavanje bibrona ? A ko te naucio mijere ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:45   #63
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Mislim da bih svim parovima savjetovao da si obavezno nabave cistacicu za kucu .
Ali onda si joj izbio jedan as iz rukava...
Više ti neće moći prigovarati da je preopterećena kućanskim poslovima

Sposoban sam napraviti većinu, ako ne i sve kućanske poslove. Možda ne sve kvalitetno ko žena, ali sam ih sve barem nekoliko puta radio.

Recimo jučer, ona zajapurena kraj pegle i hrpe veša cvili...
Ja fino kažem da mi ostavi barem pola, a ona ne da
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:45   #64
Da strategije i taktike.
Ustaneš, smućkaš prah i hrani.
Nema razmišljanja dok urliče i budi susjedstvo.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:46   #65
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nemoj mene zafrkavati ? To je sve sta uradite . Bibron . Oh jebote teskog li posla . A koje kupijo miljeko za bibron ? A koje kupijo aparat za podgrijavanje bibrona ? A ko te naucio mijere ?
Ženo? Jesi to ti?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:47   #66
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Zrelost je tu jako bitna vjeruj mi, na psihoterapiji se to jako dobro odrađuje i pokazuje na značaju. Bar jedan partner treba biti dovoljno zreo, tada će moći i svoj život/očekivanja i sve ostalo relativno solidno prilagoditi dinamici čitave veze..

Žena jest glavi organizator života, napravi tablicumuškarac-žena i broj dnevnih obveza i organiziranja do najsitnijih detalja sve će ti biti jasno. Lazan je spomenuo to ranije žena tu dominira i sama si je kriva za većinu vlastitih sranja i fix ideja koje neprestano projicira na muža. Muškarci su prosti, jednostavni, glupavi u odnosu na prosječnu ženu rekao bih..
ok, onda dodajem zrelost na onaj dio o ljubavi i kvalitetnoj vezi barem u početku. a boldano, da, moram se složiti, jako često kompliciramo i stvarno nam nije jasno kako ne razmišljate identično kao mi. pa sve to što radimo je nužno za preživljavanje

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nego kako da prolaze i jako im je tesko . Mozes se ti zezati ,ali zenska je tisucu puta gora .
Muskarac pokupi kofer ode izlufta se pa se vrati . Medjutim zena kada je kriza uhvati cesto donese tragicnu odluku a to je rastava . Definitivni rez .
istina. ta sam. al bolje je tako ponekad. za sve.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:47   #67
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Da strategije i taktike.
Ustaneš, smućkaš prah i hrani.
Nema razmišljanja dok urliče i budi susjedstvo.
Moja strategija i taktika je dovela do toga da je prah bebimil bio spreman, smućkan i optimalno ugrijan taman kad se mali probudio...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:48   #68
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ali onda si joj izbio jedan as iz rukava...
Više ti neće moći prigovarati da je preopterećena kućanskim poslovima

Sposoban sam napraviti većinu, ako ne i sve kućanske poslove. Možda ne sve kvalitetno ko žena, ali sam ih sve barem nekoliko puta radio.

Recimo jučer, ona zajapurena kraj pegle i hrpe veša cvili...
Ja fino kažem da mi ostavi barem pola, a ona ne da
ma daj, kakav as
umjetne paćenice ne priznajemo

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ženo? Jesi to ti?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:48   #69
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ali onda si joj izbio jedan as iz rukava...
Više ti neće moći prigovarati da je preopterećena kućanskim poslovima

Sposoban sam napraviti većinu, ako ne i sve kućanske poslove. Možda ne sve kvalitetno ko žena, ali sam ih sve barem nekoliko puta radio.

Recimo jučer, ona zajapurena kraj pegle i hrpe veša cvili...
Ja fino kažem da mi ostavi barem pola, a ona ne da
Neda pa neda . Jebem li ti zensku glupost kada se smatraju nezamijenjivim .
Ocistis im kucu od A do Z i evo ti nje ide provijeravati jesili prosao usisavacem po uglima . A ja ti ugao ne vidim uopce .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:50   #70
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Neda pa neda . Jebem li ti zensku glupost kada se smatraju nezamijenjivim .
Ocistis im kucu od A do Z i evo ti nje ide provijeravati jesili prosao usisavacem po uglima . A ja ti ugao ne vidim uopce .
ok, sad ja moram komentirat ko sviba muževe, pa kakve su vam to žene kakvo provjeravanje obavljenog posla. jel obavio? je! idemo na kavu
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:50   #71
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ženo? Jesi to ti?
Naravno sta si si ti zamislio da cu te tek tako pustiti da pricas gluposti .
Kidam praviti rucak , ovaj moj ne zna nista skuhati .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:50   #72
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Moja strategija i taktika je dovela do toga da je prah bebimil bio spreman, smućkan i optimalno ugrijan taman kad se mali probudio...
Bravo. lipo te istrenira.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:52   #73
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Bravo. lipo te istrenira.
Jebiga...neman kičmu. Trebao sam našamarat ženu jer me dijete usred noći budi, a ja moram ujutro na posao.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:52   #74
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Naravno sta si si ti zamislio da cu te tek tako pustiti da pricas gluposti .
Kidam praviti rucak , ovaj moj ne zna nista skuhati .


Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Bravo. lipo te istrenira.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:52   #75
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
ok, sad ja moram komentirat ko sviba muževe, pa kakve su vam to žene kakvo provjeravanje obavljenog posla. jel obavio? je! idemo na kavu
One koje su skrte i nece da plate cistacicu . Pa te onda zivot zagorcaju . One koje imaju dojam da ce im muskarac oduzeti neko njeno mijesto , postati neki zenskaros .
One koje misle da im je muz manje mudonja ako joj olaksa zivot .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:57   #76
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Muškarci su prosti, jednostavni, glupavi u odnosu na prosječnu ženu rekao bih..
Znam da intelektualna zakinutost ima velik utjecaj na objektivno razmišljanje, al ne možeš cijeli muški rod poistovjetiti sa sobom pa to vrijeđa barem 80% muške populacije.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:01   #77
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Jebiga...neman kičmu. Trebao sam našamarat ženu jer me dijete usred noći budi, a ja moram ujutro na posao.
To se ne smije raditi.. ako već želiš raditi radi jer djetetu treba a ne da zamjeniš nju.
Ja sam svojoj rekao, gledaj zbog mene si financijski zbrinuta, koristila si bolovanje prije poroda i sada kada imaš dijete, to je preko 100 000 kuna koje sam ti obezbijedio u posljednjih godinu i pol dana. Izvoli ih vratiti ako ti ne paše tvoja trenutna uloga majke, ja ću ih rado primiti..
Zališ se što puno radim, nema problema ako ti možeš tolike novce donijeti doma ja ću stati sa malim.. Ja radim da bih obezbijedio sve što je potrebno za obitelj ne idem u kafić, ne pijem kave i ne idem kurvama..
I tu svaka priča završava.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:01   #78
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Jebiga...neman kičmu. Trebao sam našamarat ženu jer me dijete usred noći budi, a ja moram ujutro na posao.
ne, al si joj trebao jebat mater da koji te kurac požurivala da oće zatrudnit
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:02   #79
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Jebiga...neman kičmu. Trebao sam našamarat ženu jer me dijete usred noći budi, a ja moram ujutro na posao.
Trebao si. To je i za ženu najbolji trening.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:19   #80
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Znam da intelektualna zakinutost ima velik utjecaj na objektivno razmišljanje, al ne možeš cijeli muški rod poistovjetiti sa sobom pa to vrijeđa barem 80% muške populacije.
Ti si kao predstavnik onog inteligentnijeg dijela muške populacije..?
Kada je o kući, djeci, školi, odjeći, organizaciji, kuhanju, čiščenju i tako u nedogled stvari riječ prosječna žena, kažem prosječna (ne priglupa ljenčurda) mnogo bolje hendla stvari od prosječnog muškarca, to je i općenito u sferi ženskog interesa. Druga je stvar što u muškim glavama većina tih stvari biva glupa i nepotrebna ali vidiš ti ćeš zaboraviti kad ti je malome rođendan i roditeljski ili pregled kod stomatologa ali ona neće... Ja ženama tu skidam kapu, a o tehnici, inteligenciji, vožnji i ostalim stvarima možemo napose pričati..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger