Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 12:47   #61
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ja prije 7-8 ne mogu iz ureda mrdnut. Jedino kad mogu skuhati nešto je kad dođem doma, iza 8, ili 9.
Ma znam da imas takav posao.
Kad sam ja radila nesto slicno i dolazila navece u 10 doma, nije me se puskom moglo natjerati da onda nes spremam. Ko prebijena macka bi se odvukla u krevet i ubila svakoga ko bi me oslovio.


Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
A ne, tak luda nisam. Ja bi dušu prodala prvom đavlu za to da me se ujutro ostavi na miru. Jedva kavu popijem koju mi dečko napravi, hranu ne mogu primirisati do bar 12.
Ja sam jutarnji tip. Ionako se dizem oko 5 i po, 6 svako jutro, neovisno kad pocinjem raditi. Pa onda ujutro radim sve ono sto normalni ljudi rade tokom dana ili navece.

@kuki
Trening?
Pa nekih sat, sat i po vremena aktivnog kretanja i preznojavanja.
Npr, boks.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:50   #62
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post

Ja sam jutarnji tip. Ionako se dizem oko 5 i po, 6 svako jutro, neovisno kad pocinjem raditi.
Zašto, bog te mazo, zašto????

To mi je istovjetno želji da se udaraš čekićem po palcu, zašto bi to itko radio, a da ne mora?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:55   #63
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Zašto, bog te mazo, zašto????

To mi je istovjetno želji da se udaraš čekićem po palcu, zašto bi to itko radio, a da ne mora?


Kad sam bila mlada i neobuzdana (dakle davno), bila sam si skroz okrenila dan. Spavala do popodne, bila budna po noci i slicno.

I onda sam si u jednom trenutku odlucila promijeniti bioritam. I ovako mi pase.

Pregenijalan mi je osjecaj kad u 6 ujutro idem do obliznjeg ducancica kad mi nesto prefali u stanu

Trebala sam zivjeti u doba mojih djedova
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 13:00   #64
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Trebala sam zivjeti u doba mojih djedova
Možeš li, molim te, doći do mene u to doba (dat ću ti ključ od stana), popit kavu od 7-8 sa mojim dečkom, usput skuhat nešto, i pomoći mu da me se probudi do 8,15?

Plaća je mala, odnosno nikakva , ali bit će ti zanimljiv raspored
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 13:10   #65
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Možeš li, molim te, doći do mene u to doba (dat ću ti ključ od stana), popit kavu od 7-8 sa mojim dečkom, usput skuhat nešto, i pomoći mu da me se probudi do 8,15?

Plaća je mala, odnosno nikakva , ali bit će ti zanimljiv raspored
Ne pijem kavu, ali ne bojim se da bi nasli vec neku zanimaciju da nam skrati te jutarnje minute
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 13:12   #66
Pa ti bi našla, imaš za obavit kupovinu, pranje suđa, sjeckanje, kuhanje, ovo ono.

Ima posla za tebe, ne boj se
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 13:14   #67
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ali vratiti se doma, i ići radit meso za večeru u 8, 9 navečer
Ne pravim večere,jedem meso što mi ostane od ručka!
A svakako uveče i kuham za sutradan, tako da ako ne kuham kasno (znači do 20h, pojest ću malo toga mesa (ako ima mesa!))!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:25   #68
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Evo danas sam ponijela zobene (za u 7h), 2 mandarine (za oko 9h),bananu (za oko 13h).
E, a kaj su ti dost ove dvije mandarine i bananica? Jebate, ja dvije mandarine pojedem nakon kaj smezem pola janjeta, tek toliko da mi ne bude mastan okus u ustima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:26   #69
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Nemojte se ljutit, ali ja nemrem razumjeti kako itko može jesti ikakvo meso za večeru, osim ako ne ode negdje van na večeru

Ja navečer mogu samo i isključivo tijesto ili nešto krušno ili rižasto.

Dakle, baš ono kaj se ne smije

Ali vratiti se doma, i ići radit meso za večeru u 8, 9 navečer

Ma ni mrtva
Meni kruli u zelucu ako nema meseka 2 sata prije spavanja

Kod mene je to: dobra mesnata vecera 2 sata prije spavanja i posni sir s bucinim uljem tocno pred spavanje.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:31   #70
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post

Kod mene je to: dobra mesnata vecera 2 sata prije spavanja i posni sir s bucinim uljem tocno pred spavanje.
Isuse katastrofa

Za mene točno pred spavanje je samo cigareta

Nakon obilne tjestenine za večeru
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 17:36   #71
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Isuse katastrofa

Za mene točno pred spavanje je samo cigareta

Nakon obilne tjestenine za večeru
Ali meni kruli u zelucu ako nisam sit i ne mogu pajkit.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 21:12   #72
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ponesi od doma. Em ces ustedjeti na parama, em ces imati kvalitetniji obrok.

Moj dorucak je uglavnom saka lana, 100 g zobi u mlijeku, malo ribljeg ulja i 100g tune.
a sta da uzmem od doma, integralno od jucer? onda mi bolje kupit ga u pekari... od voca su mi dobre recimo banane ali nakon 2 sata u torbi banana nece licit na nis

Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Lilit, uveče jedem kuhana jaja (1-2, kako kad). Nekad pojedem samo jaje, nekada ga narežem u sir, nekada jaje+povrće...

Meni je doručak do prije 2-3 mjeseca bio pogrešan definitivno, isto jer sam imala pekaru usput... ponesi si od doma zobene u mlijeku (u zdjelici nekakvoj) ili posnog sira, jogurt,pršuta...šta već misliš jesti taj dan. A u pekari kupi integralno pecivo.
I ja nosim od doma, no frx!
Evo danas sam ponijela zobene (za u 7h), 2 mandarine (za oko 9h),bananu (za oko 13h). Gablec je između, u 11 i to ću skoknuti u trgovinu po posni sir i nekakvu salamicu!
takva je i moja vecera zadnje vrijeme
u pekari ne kupujem gluposti, kupim integralno, eventualno integralno sa sunkom, sirom ili prsutom, sirom... zobene u mljeku nemogu nosit na fax jer em sta nemam vremena za jest to na faxu putujem busom i di cu s tim

jel dovoljno onda prazno integralno za dorucak? recimo dva jer je jedno ipak malo?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 21:50   #73
@Lilit
2 prazna integralna za dorucak nisu ok. Dorucak bi ti trebao biti puno sadrzajniji. Znam da ti se ne da dic u jutro i jesti (ne da se ni meni), al to je jedini nacin. Pojedi bar ta 2 peciva, posni i onda 2 mandarine, to bi bilo ok.
mamboking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 21:55   #74
Quote:
mamboking kaže: Pogledaj post
@Lilit
2 prazna integralna za dorucak nisu ok. Dorucak bi ti trebao biti puno sadrzajniji. Znam da ti se ne da dic u jutro i jesti (ne da se ni meni), al to je jedini nacin. Pojedi bar ta 2 peciva, posni i onda 2 mandarine, to bi bilo ok.
Dvije mandarine imaju cca 5 g UH. To je obrok prikladniji hrccima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:00   #75
Nisam ja ni rekao da imaju ugljikohidrata, nit joj to preporucio da poveca unos uh, nego cisto zbog vitamina i vlakana, nek se to kaj pojede ujutro malo dulje i bolje probavi.
Mogu ja reci nek popije 40gr wheya i 80gr dekstroze, pojede zdjelu zobenih i voce i laneno, pa bi onda kao bilo ok, ha? Kaze cura da joj se ne da jest ujutro, cini mi se da ocekujes da jede ko tip koji ima 80 kg i ide u teretanu. Posni, mandarine i peciva su puno bolja od samo peciva.
mamboking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:11   #76
pa ne da mi se ustajat u 6 da bi jela pahuljice ili sta li vec, savrsen bi bio neki obrok, jako lose bi bilo ne jest opce, znaci neka sredina je opet bolje nego ne jest uopce... i sad sta mogu uz to integralno da bude srednja kvaliteta?
varijanta je mandarina i posni, jel ima jos koja?
integralno i banana?
integralno i sir?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:24   #77
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
pa ne da mi se ustajat u 6 da bi jela pahuljice ili sta li vec, savrsen bi bio neki obrok, jako lose bi bilo ne jest opce, znaci neka sredina je opet bolje nego ne jest uopce... i sad sta mogu uz to integralno da bude srednja kvaliteta?
varijanta je mandarina i posni, jel ima jos koja?
integralno i banana?
integralno i sir?
Joj, to ziher Bolonja, pa morate na predavanja. Htio sam reci da fakat ne moras svaki dan ici ujutro na faks. Pa tko je to vidio. To ces raditi cijeli zivot.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:33   #78
Integralno i banana ne, jer obrok ne sadrzi dosta proteina.
Pahuljice i pola l mlijeka mi se cine prakticnim, to pojedes za 5 min.
Integralno + prsut ili pileca ili pureca prsa - ok
Integralno + tuna - ok
Integralno + 2 jaja - ok
Kombiniraj, mijenjaj svaki dan, najbitnije da dorucak ima proteine + uh, a uh bi trebali biti oni koji dizu inzulin (posni ili mlijeko su super za ujutro, jer su spori, dulje se probavljaju pa si dulje i sita), tak da slobodno pojedi bananu il jos neko voce pokraj.
mamboking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:38   #79
oke zavrsili smo s temom dorucka sta se mene tice
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:56   #80
ok, sad slijedece 2 str o obroku poslije
mamboking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.