Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2009., 01:20   #61
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Skidam si ovu Maju, aj da i to vidimo. Inače, imam poveću zbirku dvd-a za vježbanje kod kuće, svašta sam probala .
Imam i ja prilicno veliku zbirku, a posebno od Leslie imam cijelu kolekciju.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 07:14   #62
joooj i ja imam Leslie, Billiyev tae bo, Barry bootcamp, chicometrics..ajmee nema šta nema sam da je započet kak treba s tim
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 07:15   #63
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
joooj i ja imam Leslie, Billiyev tae bo, Barry bootcamp, chicometrics..ajmee nema šta nema sam da je započet kak treba s tim
Ja imam Renatu Sopek Jedino
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 07:33   #64
ee i nju sam zaboravila,,kako sam samo mogla i to imam s onom malom loptom
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 08:34   #65
Svašta sam probala, ali nema mi do Cindy. Uz nju sam se na faksu bila tako fino dotjerala, sva sam bila mišić . I DVD-i su joj još uvijek produkcijski nenadmašeni.
Kod DVD-a za kućno vježbanje je najveći problem što nakon nekog vremena dosade, zato ih ja često mijenjam.
Leslie je super, ali ponavljanje ona 4 koraka je fakat predosadno.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:24   #66
a ovaj Yourself Fitness i ta Maya ubi sa onim iskoracima, krepam kad to radim, malo naprijed malo u stranu pa viče go,go...you can do it
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:56   #67
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
a ovaj Yourself Fitness i ta Maya ubi sa onim iskoracima, krepam kad to radim, malo naprijed malo u stranu pa viče go,go...you can do it
Virtualna kučka
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 20:02   #68
Ja imam sve tri videokasete od Cindy, ali mi nekako ne odgovara. S Leslie sam smrsavila i super formirala struk
Meni nikada ne dosadi. Maya mi je OK, ali moram nakon nje odvjezbati i sat vremena s Leslie.
Valjda je to individualno.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 20:58   #69
Nadam se da netko otvara i ovu temu

Imam upit, možda je negdje bilo (sjećam se nečeg), ali ne mogu naći. Dakle, gdje mogu kupiti girje iliti ketl?

Trebam dvije od 8 kila i jednu od 16.

Ozbiljna sam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:31   #70
Jedno pitanje,

da li se može smršaviti na sobnom biciklu? Na koji način i koliko je potrebno voziti dnevno da bi se to postiglo?

Ne zanimaju me mišići već samo isključivo da li se može smršaviti- konkretno mršavije noge, guza i bokovi?

Prijateljica je prošle godine vozila svakodnevno bicikl i noge su joj se jako razjačale, tak da nije mogla traperice više obući, to ne želim, jer mi je cilj ući u traperice u koje trenunto ne mogu, tj. trebam skinuti kojih 5 kila!

sad čula sam da se za mršavljenje na biciklu treba staviti što manje opterećenje(brzina) tako da ima što više bržih okretaja, a za jačanje i oblikovanje mišića što veće opterećenje(brzina).
Zvuči logično, a sad, da li je tako?

Ugl. iskreno molim za savijet,.... hvala )

.
kdunja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:53   #71
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Svašta sam probala, ali nema mi do Cindy. Uz nju sam se na faksu bila tako fino dotjerala, sva sam bila mišić . I DVD-i su joj još uvijek produkcijski nenadmašeni.
i ja imam Ciny i odlična mi je!! istina, ubrzo dosadi, al su vježbe stvarno efikasne. prije koju godinu sam se baš bila lijepo oblikovala sa njenim vježbama. sad sam opet u polu-špekastoj fazi. kupila sam orbitrek i gazim ga već kakva 3 mjeseca, pa ubacujem malo yogu, imam jedan odličan dvd i naravno cindy i sad po novome ana sensual dvd-i.

išla sam na s faktor i plesala trbušni ples i tijelo mi se savršeno oblikovalo, no uvijek me nešto spriječi da ne mogu na treninge pa se ubrzo vratim na staro

kod vježbanja kod kuće je jako bitna motivacija.
_Maya_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 22:13   #72
Eto da i ja nešto napišem kad eto vježbam kod kuće Meni vježbanje kod kuće izgleda odgovara. Uhvatila sam se zadnjih 2 mjeseca i stvarno sam redovita i motivacija mi ne popušta, a nadam se da i neće.
Kombiniram orbitrek sa nekim dvdima (Renata), a od neki dan i yourself fitness koji mi se jako sviđa (još jednom hvala Nature).
Nikad nisam probala ić na neko grupno hopsanje jer nekako nije moj tip to. Imam malo problema s "autoritetom" tog tipa. Volim sama imat kontrolu što ću i koliko ću tako da mislim da mi takvo vježbanje nikako ne bi odgovaralo. Doma mi je super što vježbam kad ja hoću i koliko hoću. A ako se ima motivacije to može bit i puno... Teretana mi isto teoretski odgovara (neko kraće vrijeme sam odlazila), ali s obzirom da mi je primarni cilj skinuti kile naglasak ionako moram stavit na aerobne vježbe, a njih mislim da jednako kvalitetno mogu i doma napravit.

kdunja: imaš temu kako skinuti trbuščić tamo ćeš naći hrpu korisnih savjeta...
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:33   #73
mislim da ću se i ja pridružiti hrabrim vježbačima kod kuće, jer mi se preeeemalo čini ovo 3 puta tjedno aerogyma
plan mi je trčat vani sa psom,ili preskakat uže i šutat psu lopticu, da mi se susjedi ipak ne pobune zbog hopsanja, jer ih ionako maltretiram glaasnim laprdanjem u bilo koje doba dana/noći
a doba ću raditi vježbe iz pilatesa, pretežno one za leđne i trbušne mišiće,te s bućicama vježbe za tricepse.
poison_eLf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 00:12   #74
ja doma jedino sto radim je trbusnjake,lednjake,cucnjeve i sklekove ! za drugo nemam ni mjesta a bome ni sprava !
poison elf - ovo s psima ja prakticiram vec neko vrijeme,sam vise smo bazirani trenutno na brzo hodanje jer ova moja "debela" pesica nemoze trcat ni 15 min u komadu , a muzjak me odnese dok trcimo,pa smo se nasli na sredini
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 00:22   #75
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nadam se da netko otvara i ovu temu

Imam upit, možda je negdje bilo (sjećam se nečeg), ali ne mogu naći. Dakle, gdje mogu kupiti girje iliti ketl?

Trebam dvije od 8 kila i jednu od 16.

Ozbiljna sam
http://profightstore.com/forum/Defau...?g=posts&t=317

Ali, jesi li upućena u cijene? Te igračke prilično koštaju.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 00:55   #76
dobra stvar, al isto malo previše hvaljena
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 01:18   #77
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
http://profightstore.com/forum/Defau...?g=posts&t=317

Ali, jesi li upućena u cijene? Te igračke prilično koštaju.


-Stipe
Znadem da koštaju, ali pokazane su mi neke vježbe (isprobala) i oduševljena sam. Procijenila sam da su mi sasvim dovoljne za kućno kvalitetno vježbanje.

Hvala

Zadnje uređivanje TincH : 30.03.2009. at 01:25.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 01:21   #78
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
dobra stvar, al isto malo previše hvaljena
Pojasni?

Ja vjerujem čovjeku koji mi je o njima govorio, jer vidim na njemu efekt. Inače ga smatram kvalitetnim autoritetom na području tijela.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 01:50   #79
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pojasni?

Ja vjerujem čovjeku koji mi je o njima govorio, jer vidim na njemu efekt. Inače ga smatram kvalitetnim autoritetom na području tijela.
one jesu kvalitetne, al opet, to nije ništa magično i toliko dobro da se isplati potrošit toliku lovu

ako ih neka teretana ima, onda u redu

njihova prednost je šta je težište pomaknuto, tako da ti dosta rade i stisak i zapešće i tako to, isto tako treba malo više koordinacije za izvodit neke vježbe

al opet kad se sve zbroji i uzmeš odnos korisnost/cjena, nisu ništa bolje od bučica
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 01:55   #80
Tko je rekao da je magično? Pa ja ne očekujem magiju.

Koordinacija je upravo ono na čemu ja radim, i na čemu hoću raditi još i više.
Također, nekoliko jednostavnih vježbi koje sam probala djeluju na sve grupe mišića, i to jako dobro.

Naravno da se i u teretani bez girja može sve napraviti, zapravo je svejedno s čime vježbaš ako radiš kvalitetno, no ja mislim da mi je za vježbanje doma girje najbolji izbor. Bolje tri komada keltova, nego milijun drugih pizdarija po sobi.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.