Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2010., 20:44   #1
Vječna Ti hvala Cordelia

Ljudi , neznam kako da ovo prenesem , ali dobili smo obavijest da je naša Cordelia jučer preminula.
Bila je dugo i teško bolesna , ali je usprkos tome uspijevala pomagati mnogim forumašima savjetima i uvijek zadrzati objektivnost i mirnoću.
Osobno , osim što sam cijenio Cordeliu kao vrhunsku moderatoricu , smatrao sam ju i prijateljicom koju nažalost necu nikada uspjeti osobno upoznati.

Hvala Ti Cordelia za sav trud i dobrotu koju si nam poklonila i neka Ti je laka hrvatska zemlja.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 20:55   #2
laka Ti hrvatska zemlja Cordelia
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 20:58   #3
Nismo imale ništa zajedničko osim jedne velike knjige na koju smo slično fanatično okinule i postavile je kao važan dio našega života... Po tome ću je pamtiti.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:00   #4
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
Ljudi , neznam kako da ovo prenesem , ali dobili smo obavijest da je naša Cordelia jučer preminula.
Nije pošteno. Jednostavno, nije pošteno.

Postoje tako neki ljudi koji te osvoje. Ljudi koje zavoliš bez susreta, koje osjećaš kao svoje i kao dio sebe; ljudi koji ovaj svijet čine podnošljivijim mjestom. Ljudi koji su Ljepota, Dobrota i Dobro.

I onda takvi ljudi odu. Nije pošteno, eto.

Mirno snivaj, dobra Cordelia.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:02   #5
Koji uzas. Ona je jedina na ovom forumu koja je bila pravi mod i prava osoba. Jedina koja je zaista bila objektivna, nikad preoštra, nikad bahata, bezobrazna. Nikad puna sebe. Osoba koja je bila smirena, uvijek spremna udijeliti savjet..

Ja jednostavno ne mogu vjerovati da nje nema
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:03   #6
ni ja ne mogu vjerovati
baš sam tužna
znala sam da je bolesna ali nisam znala da je ovako...

RIP draga Cordelia
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:06   #7
ja ne mogu vjerovati jer je ona u svakom postu bila nasmijana. ono uzas.. jednostavno ne vjerujem
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:07   #8
Draga Cordelia, nadam se da je tamo gdje si sada mnogo bolje iako, uvijek ćeš faliti

Počivala u miru
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:09   #9
Znam da sam jednom pročitala da je bolesna, nekako mi se to usjeklo u pamćenje, ali mislila sam da je riječ o nečemu što drži pod kontrolom. Nismo pretjerano komunicirale (ne čitam baš te pdf-ove), ali pamtim je kao izrazito korektnu, pristojnu i trezvenu forumašicu. Takvu knedlu sada imam u grlu.

Počivaj u miru Cordelia. Sućut svima koji su je poznavali i voljeli.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.

Zadnje uređivanje Linda Hathor : 25.12.2010. at 21:15.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:10   #10
isuse bože ovakvu vijesti stvarno nisam očekivala
pa ja sam mislila da je samo pozdravljamo kao bivšu moderatoricu, a ne da je preminula
ne znam od cega je bolovala i kako je tako "odjednom" vise nema, ali kroz nijedan njen post nije si nista dalo naslutiti - dapace cekale su je mnoge i krasne godine sa svojim mužićem sa prozivjeti... šokirana sam
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:12   #11
Počivala u miru draga Cordelia
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:15   #12
Draga, draga, dobra Cordelia. Ja znam da se ona ne bi složila sa mnom da me sad može pročitati što ću napisati. I pitam se je li ironično i neukusno sad spominjati ono oko čega smo nas dvije raspravljale, ali kad ode netko tako dobar i drag, jedino što te može utješiti je pomisao da smrt nije kraj. Da takav duh ne može, ne smije i nije nestao. Vjera da je na boljem mjestu. Jer preteško je.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:18   #13
nemam riječi, RIP draga Cordelia <3
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:23   #14
RIP Cordi
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:24   #15


Zbogom, draga Cordelia...

Ostavila si puno iza sebe, hvala što si dio svoje ljepote i dobrote dijelila sa nama.

__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:26   #16
RiP Cordelia
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:51   #17

ovo me zbilja pogodilo, ne znam što bih rekla.
saučešće svima koji su je poznavali
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:53   #18
Iako nisam često zalazio u ovaj podforum, vijest me je šokirala. Stvarno mi je jako žao što se ovo dogodilo.

Jel se smije znati od čega je umrla? Kakva je bila bolest?

Što reći nego: Počivaj u miru...
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 21:57   #19
Ne mogu vjerovati. Znali smo svi da je bolesna, ali ni u snu da je stvar tako ozbiljna.

Draga Cordelia, nedostajat ćeš nam svima! Počivaj u miru!
koka2004 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 22:02   #20
evo sjedim i citam i ne vjerujem.
ne znam sto reci, sto napisati.
Cordelia, pocivaj u miru.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.