Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2010., 13:15   #81
Citamo se obicno ne obracajuci paznju i ne razmisljajuci da nick nije samo nick vec da iza toga stoji prava osoba i ljudska sudbina sto nam samo u izuzetnim situacijama bude jasno...nazalost ovo je najgori nacin saznati nesto konkretno o nicku.
Cordelija je bila jedna od onih cije postove je dovoljno citati da pozelis tu osobu sresti, procavrljati s njom, popiti kavu...i onda ovo.

Pocivaj u miru. Iskrena sucut Obitelji.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt

Zadnje uređivanje bingooo : 26.12.2010. at 13:42.
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 13:18   #82
Cordelia, počivaj u miru.
Monak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 13:58   #83
:'( divna, divna žena. :'(
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:19   #84
Šokantna vijest

Bila je primjer kakav bi moderator trebao biti.

Zasigurno će nam svima ostati u najboljem sjećanju.
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:20   #85
Jako mi je žao. Šokirana sam.
Zauvijek će njene mudre misli i riječi ostati zapisane.
Cordelia, počivala u miru.
Obitelji iskrena sućut.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:23   #86
jako me rastužila ova vijest.

zašto, o, zašto?!
uvijek draga, smirena, fina, odmjerena cordelia.

počivala u miru!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:25   #87
Bože...jedna od forumaša stare generacije, pozitivna, prava dama...ne mogu vjerovati...
Počivaj u miru draga Cordelija....
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:41   #88
Ajme grozno, ovo me jako šokiralo. Cordi mi je uvijek bila draga za pročitat, mirna, uvijek spremna za pomoć. Kud baš na ove dane.. Počivaj u miru, draga
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:47   #89
Draga Cordelia

počivaj u miru
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:52   #90
Tužno.

Počivala u miru
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 14:58   #91
Cordelia, počivaj u miru.
Iskrena sućut obitelji.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 15:11   #92
pretužno
počivala u miru...
pizdekalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 15:34   #93
in memoriam

U forumskom prostoru iza nickova i lažnih i napuhanih osoba lik CORDELIE sam zamišljao kao toplo i ugodno svjetlo dnevnog boravka u kojem rado boravim, gdje svaku bol, patnju, brigu i problem lakše i dostojanstvenije podnosim.

Čitajući njene rečenice o ljudskim problemima na topicu kojemu je bila moderator, jednostavnom, sjajnom i argumentiranom analizom pune radosti života, znala je udahnuti (vrlo često kroz osobni primjer) optimizam i vjeru u čovjeka i njegovu dobrotu usprkos osobnoj bolesti i patnji. To mogu samo veliki ljudi širokog i toplog srca.

U našim osobnim prepiskama na topicu si uvijek znala zaustaviti i primiriti moj (ponekad) neprimjereni način komuniciranja bez bahatog isticanja moći i uloge kao moderatora, uvijek si nastojla prići čovjeku a ne nicku, što te činilo moderatorom bez konkurencije.

S tobom je lakše bilo dijeliti bol i patnju, srđbu i ljutnju, radost i ljepotu.
Jer ti si žena sa veelikim Ž.
Počivaj u miru... draga Cordelia
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 15:42   #94


Draga, smirena, strpljiva, divno ljudsko biće.
Ne pišem baš na ŽUD-u, al' ga čitam. A njene postove je stvarno bio gušt čitati.

Počivaj u miru, Cordelia.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 16:02   #95
Hvala ti za sve lijepe riječi!Bila si dobar duh ovog foruma!Bez tebe ništa više neće biti isto!
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 16:59   #96
Nisam nju poznavala...ali sam često nabasala na njezine postove i voljela sam nju čitat. Dojmila me se kao smirena i pametna osoba.

Počivaj u miru Cordelia
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:14   #97
Oh Boze.
Znam od cega je bila bolesna i koliko dugo, nisam znala da se od toga umire.

Snivaj mirno Cordelia.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:18   #98
Počivala u miru, Cordelia
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:31   #99
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Meni je tako tužno kad gledam njen profil i upravo si razmisljam koliko ce ljudi s istom bolesti vidjeti njeno iskustvo na topicu i pozeljeti ju pitati nesto u vezi toga.. koliko ce ljudi slati pm-ove ne znajuci da nje vise nema

gledam i ono sto pise ispod nicka "moderator", a vi ste ju maknuli.. kuzim ja sve to zasto i kako ali bas je nekako tuzno.

Bilo bi lijepo kad bi ona mogla ostati "moderator" iako je vise nema. onako kao neko počasno mjesto, da se nikada ne zaboravi.. tuzno je vidjeti da njenog nicka vise nema
Slažem se s tobom, bilo bi stvarno lijepo zato što je ona definitivno bila primjer kakvi moderatori trebaju biti.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 17:36   #100
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
molim vas , iskazimo nasoj dragoj Cordeliji postovanje i ljubav koju zasluzuje
Zg Sash, lijepo si to rekao i dirljivo. Primijetila sam da nema Cordelie i pitala sam se gdje je. Vidjevši naslov „Vječna Ti hvala, Cordelia“ pomislila sam na zahvalu nekog koga je zadužila svojom pomoći i/ili savjetom, ali bez ikakve slutnje o onom što se skrivalo ispod naslova. Bez obzira slagala se u nekoj tematici s njom ili ne, nije mi promakao njen pozivizam, tolerancija, blagost, empatija i kulturni dijalog. Iznenadila me vlastita reakcija šoka, nevjerice i tuge budući da Cordeliu nisam osobno poznavala. Naknadno sam vidjela da je bila i predivna umjetnica. Njen nakit je poseban. Iskrena sućut njenoj obitelji i bliskim osobama.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.

Zadnje uređivanje ondine : 26.12.2010. at 17:42.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.