Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 17:46   #1
O čemu ljudi koji pišu na podforumu filozofija pricaju sa curama/deckima?

evo malo osvjezenja na forumu, sta bi vi da nema mene.

neki dan si bas razmisljam koliko sam cura imao i s koliko sam pokusao bit i dosao sam do zakljucka da sto sam manje razmisljao, racunao i "filozofirao" bil sam uspjesniji na tom polju. Kaj vi velite kak vi to radite=?

o cem ovdje ljudi pricaju sa curom/deckom na prvom spoju il opcenito? meni se nekak cini da cure bas i ne zanima dal je covjek dosegao moralni vrhunac ili dali dogmatsko slikanje prouzrokuje moralnu vertikalu na skalarnoj velicini treceg reicha? mozda ju i zanima ak je neka alternativka koja sam brije na suprotno od svega al ono, bas me zanima o cem pricate i kak barite? ovdje me ne zanima zas dolazi do barenja i zas cure vole "glupe" spike neg kojim temama baratate i dal ste drukciji i "normalnom" zivotu?

nemojte mi prebacit temu (ako bu neko pisao, bar ne jos)

hvala!
bezsmisla is offline  
Old 10.09.2011., 21:02   #2
iskreno, takve bi mi teme za prvi spoj bile malo "preteške". Za prvi spoj kreni radije s nekim lakšim stvarima tipa filmovi ili glazba koje se uvijek donekle može povezat s filozofijom. Nemoj odmah na Kanta. To ni curama koje vole filozofiju nije odmah probavljivo.
Garfieldica 007 is offline  
Old 10.09.2011., 21:43   #3
Ja bih na prvom spoju radije razgovarala (slušala) o Kantu, nego da mi priča kako mu je taj dan bilo na poslu.
the_angel is offline  
Old 10.09.2011., 22:18   #4
Ljudi koji pišu na podforumu filozofija pričaju samo s drugim ljudima koji pišu na podforumu filozofija.
Defensor Pacis is offline  
Old 11.09.2011., 00:49   #5
Ljudi koji pišu na podforumu filozofija ne idu na spojeve.
Clint Eastwood is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.