Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2015., 19:55   #21
Gdje je najblizi street workout park od Mihaljevca?
Jakic007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 22:04   #22
e...
dizem malo uspavanu temu...
mozete mi reci koji je street workout park najblizi City Centru 1 West... Znaci, Spansko, Jankomir, Stenjevec... Ima koji SW park u blizini?
Malo sam trazio po kvartu, ali nemrem naci niti jedan u blizini... koliko znam, najblizi mi je na jarunu... ima sta blize?
__________________
Tell me, do you bleed… you will.
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:43   #23
ja počeo malo raditi street workout
definitvno bolje od 80 % sprava po teretanama
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:52   #24
Nemas nista, jarun jedino ....ovo nula bodova

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:10   #25
ja sam prošlo ljeto poludio,odem mjesec dana samo raditi sw,a na jarunu nema šanse da budeš solo,u 22h gro ekipe,i to ne vježbaju nego kenjkaju oko poligona,a popodne ne možeš od silnih sw klinaca i ostalih nadobudnih koji se preseravaju i izvode svakakve vježbe koje postoje i ne postoje,i to još vježbaju bez majci da pokažu svojih 50 kg,ogavno,nervira me ta ekipa,e da ima i onih dedeka nekih koje vole soliti pamet kao da su upili cijelu pamet svijeta pa ti priča sranja dok vježbaš bez da si ga išta pitao i boli ga ona stvar što ga ne slušaš,pa sam išao u 2 ujutro,naravno ima fakat ok ekipe koja pozdravi i vježba bez sranja ali su u manjini.
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:25   #26
U 2 ujutro? Kaj da? Ja sam se znala vozit kaj ja znam od pol 11 do 12 pa je znalo bit po 2-3 covjeka ... zavisi kako si s vremenom

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:43   #27
da u 2 ujutro,radije ću tako kasno vježbati nego da se nerviram sa tim šta sam napisao,ionako malo spavam,oko 4 sata na dan
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 23:57   #28
Jel pricate o spravama na Jarunu kod nasipa odmah do malog jezera (iza Aquariusa) ili o onim spravama na suprotnoj obali, skroz iza gdje je (nekad bila?) nudisticka plaza?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 00:04   #29
o jednoj i drugoj,ali po danu je ona kod aquariusa konstantno puna,valjda im je lakše doći autom

Zadnje uređivanje brunejz : 02.05.2016. at 00:16.
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 01:28   #30
To na jarunu je uvijek krcato. Probaj naći neku drugu trim stazu, one su puno pitomije i ugodnije za boraviti. Kod mene u kvartu je red da se svi pozdravljamo...
Gamer wasd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 11:25   #31
Bilo je izmedju sigeta i trnskog ranije ne znam jel postoji jos uvijek

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 23:36   #32
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
ja počeo malo raditi street workout
definitvno bolje od 80 % sprava po teretanama
Ja sam živio na trim stazi 2 pune godine, nije lose, istina napredovao sam puno ali kada sam dosao u teretanu i poceo radit čučanj sa 60-70kg, mrtvo dizanje sa 100kg, doslovno sam se preporodio i tako ojačao doljni dio leđa dok na trimu nisam nikako mogao, bodyweight je dobra stvar ali da mozes radit apsolutno svaki dio tijela ne mozes. pricam iskljucivo za doljni dio leđa i noge (kvadriceps, butine)
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:32   #33
Kolega, kažeš donji dio tijela, a zašto nisi napredovao do pistol squata; a zatim primiš girju od 25kg i deset komada na svakoj nozi...toga se baš i nisi sjetio?
aka47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 01:35   #34
Quote:
aka47 kaže: Pogledaj post
Kolega, kažeš donji dio tijela, a zašto nisi napredovao do pistol squata; a zatim primiš girju od 25kg i deset komada na svakoj nozi...toga se baš i nisi sjetio?
a odjednom je girja bodyweight
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:04   #35
Ja si isto nekad znam na trim uzet par kila željeza pa s time radit zgibove i ostalo. Kako bi se to zvalo?
Bodyweight + ?
Gamer wasd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 13:48   #36
girja, bicikl, panj, cigla - sve je dopušteno u bodyweight-u
aka47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:44   #37
Quote:
aka47 kaže: Pogledaj post
girja, bicikl, panj, cigla - sve je dopušteno u bodyweight-u
A uteg?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 16:53   #38
Quote:
aka47 kaže: Pogledaj post
Kolega, kažeš donji dio tijela, a zašto nisi napredovao do pistol squata; a zatim primiš girju od 25kg i deset komada na svakoj nozi...toga se baš i nisi sjetio?
Pistol squats sam radio, a gdje da nabavim girju na trim stazi? Da kupim pa da u ruksaku cukam. Ista stvar i za listove, oduvijek sam imao tanke i slabe listove, u teretani si stavim uteg od 75kg i udaraj dok mi noga ne odpadne, na trimu sam ih radio po 500 komada da mi se tek "užari list.. Ne zelim sada tu pokrenut diskusiju/svađu pricam iz iskustva koja je razlika izmedu trima i teretane npr, trim je odlican za pocetnike da mogu radit zgibove, sklekove, dipsevi itd, kada "ojača" za teretanu neka krene tamo jer ce na tom mjestu najvise dobiti snage..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 18:15   #39
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
A uteg?
Samo sam čekao kad će netko pitat

Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Pistol squats sam radio, a gdje da nabavim girju na trim stazi? Da kupim pa da u ruksaku cukam. Ista stvar i za listove, oduvijek sam imao tanke i slabe listove, u teretani si stavim uteg od 75kg i udaraj dok mi noga ne odpadne, na trimu sam ih radio po 500 komada da mi se tek "užari list.. Ne zelim sada tu pokrenut diskusiju/svađu pricam iz iskustva koja je razlika izmedu trima i teretane npr, trim je odlican za pocetnike da mogu radit zgibove, sklekove, dipsevi itd, kada "ojača" za teretanu neka krene tamo jer ce na tom mjestu najvise dobiti snage..
Imam teoriju da je večiina lista povezana i sa kondicijom i genetikom uz vježbanje naravno. Listovi pumpaju krv pa samim time kako rastu sve veči kapaciteti i potreba za krvi i kisikom rastu i listovi, 14 godina sam trenirao vaterpolo, a ak sam u tom razdoblju napravio 10 čučnjeva s utezima ili nekakvim dodatnim opterečenjem častim vas s pivom.
Snaga se prventsveno dobiva određenim vježbama brojem serija i ponavljanja.
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:15   #40
ovisi koja vrsta snage

a što se tiče čučnjava i vaterpola,pero kuterovac ih daje reprezentativcima
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.