Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 17:33   #101
sve se urotilo protiv nas

ako ko sazna di se može gledat,nek javi
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 28.10.2014., 18:09   #102
Meni jako zao sto su je ukinuli, jer je serija preprepredobra, osobito ta I sezona koja je
vrhunski glumci ama bas svi u seriji, FiM se ja nemogu nasititi jednostavno tako su dobri tako su me

sad gledam III sezonu i kazem samo :klap:
ja jedva cekam svaki Ponedeljak kad je gledam direktno i ne smeta sto neznam turski

edit: i sto kaze Mala Sekica ne djabe su izmislili daljinski
denibas77 is offline  
Old 04.11.2017., 18:13   #103
Opet ide na Novoj TV u jutranjem terminu 9:25..... u ponedeljak već ide 41. epizoda od 94
Plate dobru lovu za seriju ... prvo emitiranje prekinu bez da su dali pravu šansu da se ljudi "zakače na seriju"
Sad krenuli emitirati bez ijedne najave u programu
Nelita is offline  
Old 05.11.2017., 11:27   #104
Koji glupi termin.
Stvarno šteta što ovu seriju nisu stavili u večernji termin.
Super je serija i glumci.
Marina 07 is offline  
Old 07.11.2017., 00:18   #105
trudim se gledati malo je termin zeznut al valjda cu pokopcati radnju
EzelFata is offline  
Old 10.11.2017., 22:35   #106
Quote:
Nelita kaže: Pogledaj post
Opet ide na Novoj TV u jutranjem terminu 9:25..... u ponedeljak već ide 41. epizoda od 94
k:
To su naši napisali 41/94?
Jer onda su otkupili samo prvu sezonu, ovo sto se ovih dana emitira je plafon 19-20ta original epizoda.

Daklem, ja sam skroz slučajno uopce skontala da ovo ponovo ide tj nastavlja se (bogufala na onom jednom neradnom danu pa sam slucajno naisla na telki), i vrag neda mira, gledam opet, i bas je gust.
Jako lijepa i kvalitetno napravljena serija.
Kenan u-bi-ja

Enihau, ako je netko u dilemama, gledajte ovo, ja sam ju rijesila online do kraja, serija je zbilja vrh...ima svojih faza i nebuloza ali ukupni dojam
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 10.11.2017., 23:56   #107
samo prvu sezonu otkupili ma daj ??
EzelFata is offline  
Old 11.11.2017., 00:00   #108
Pa vidit cemo....jer komplet serija ima 3 sezone, mislim da ima negdje 115 onih njihovih 2ipol satnih epizoda. Tak da ako ovi na novoj pisu 94, to je onda u ovom formatu samo prva.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 11.11.2017., 00:11   #109
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Pa vidit cemo....jer komplet serija ima 3 sezone, mislim da ima negdje 115 onih njihovih 2ipol satnih epizoda. Tak da ako ovi na novoj pisu 94, to je onda u ovom formatu samo prva.
Nisam znala da tri sezone ima kontala sam da su u pitanju dvije
e hvala i nadam se da ce sve prikazati

greska im je bila sto to nisu prikazivali u vecernjem terminu vjerujem da bi uspjesna !
EzelFata is offline  
Old 19.12.2017., 08:35   #110
pozz svima..
malo podižem temu..
kaj baš nitko ne gleda ovu seriju..
znam da je termin katastrofa ali ja si snimam pa pogledam kad mi paše..
odlična je tema.. glumci mrak... mahir i feride
predobri..
kenan mi nikad nije bio osobito zgodan ali je toliko močan i karizmatičan.. ufff
feride naravno prelijepa..
nakon njih kad gledam ove mlohave kemala i nihan mi dođe ..
pls nek se javi ako netko gleda..
ejisa is offline  
Old 21.12.2017., 00:45   #111
Gledam ja uz jutranju kafu steta da sto nisu stavili u kakvom dobrom terminu!
EzelFata is offline  
Old 21.12.2017., 01:07   #112
Ja gledam! Pustim si na snimalici cim se vratim s posla uz rucak i kaficu, pase mi cok čok.
Olakotna okolnost je sto sam sve pregledala pa mogu usput nesto citati i raditi ali pratim i bas me veseli.
Krasan su par i bas su glumčine, pogotovo Kenan. Danas ono, dolazi u onu kuću sam, sjedne u fotelju i rasplače se ko malo dijete, svo breme ovog svijeta palo na njega, i on plače a ona gleda a ne smije mu prići. To samo turci znaju takve kadrove snimit
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 21.12.2017., 08:27   #113
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ja gledam! Pustim si na snimalici cim se vratim s posla uz rucak i kaficu, pase mi cok čok.
Olakotna okolnost je sto sam sve pregledala pa mogu usput nesto citati i raditi ali pratim i bas me veseli.
Krasan su par i bas su glumčine, pogotovo Kenan. Danas ono, dolazi u onu kuću sam, sjedne u fotelju i rasplače se ko malo dijete, svo breme ovog svijeta palo na njega, i on plače a ona gleda a ne smije mu prići. To samo turci znaju takve kadrove snimit
omg koja scena..
cijelu epozodu ubzavam i nadam se nekom njihovom momentu i ovaj me oborio.. čak mi nije ni falilo kaj ju nije uhvatio na djelu..
ovo je imalo još veću težinu.. ako sada nije povjerovala da im časnu i čistu dušu, neće nikada..
raspametili su me..
voljela bi i da feride sazna da je napisao pismo majci kada ju je oteo.. onaj light moment kad ga je ona osuđivala da je sebični gad a bila je prikazana njena majka dok čita pismo da je ona na sigirnom i da je morao tako postupiti..
ejisa is offline  
Old 21.12.2017., 23:29   #114
A da, Mahir je bas napisan kao dobričina koja misli na sve. I familiju, i prijatelje i Feride i mahalu i za sve si je nametnuo da je sam odgovoran i da on sve mora riješit. Ono što je meni super je što u Kenanovoj verziji, tip kakav je Mahir skoro pa nikad ne ispada nekakav egotrip, kao, "ja sve moram jer sam najpametniji i najsposobniji", nego jednostavno jer je takav i smatra sve to nekakom svojom odgovornosti naspram drugih ljudi. Dođe mu prirodno nekako
Kendža je zbilja to odradio vrhunski, cijela ekipa je odlicna, npr. mene mali Nazif fascinira kako je to dijete uvjerljivo ....ali Kenan je ubio
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 26.12.2017., 10:11   #115
Ekipa jel gledao netko u petak, jel bilo serije?
Vidim da j3 vise nema u programu .... mislim da je onda taman onako kak sam mislila, da su otkupilj samo prvu sezonu
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 27.12.2017., 09:40   #116
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ekipa jel gledao netko u petak, jel bilo serije?
Vidim da j3 vise nema u programu .... mislim da je onda taman onako kak sam mislila, da su otkupilj samo prvu sezonu
kaj fakat ukinuta
šteta..
ima li netk ideju gdje se s prijevodom može odgledati online.
na pp ako može
hvala uanprijed
ejisa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.