Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 17:31   #81
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Tebi očito nikakve, a onda sad probaj upotrijebiti maštu i dooobro dobro dobro razmisliti što sam ja možda htjela reći. Ajd, probaj. Možeš ti to.
Što si htjela reći nemam pojma, znam samo što si napisala..
Nema libido veze sa ljubavi, hoćeš dokaz, jesi uzbuđena u blizini jako jako zgodnog frajera koji ti je sexy..? Kakve to veze ima sa ljubavi? Nikakve... Ljubav može biti samo plus, jer da je drugačije ne bi nas bilo...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 17:56   #82
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Komentar stoji kao i činjenica da je ovo gore opisano na žalost realnost mnogih parova. Uzbudljivije mi je raditi nešto drugo nego se sexati u sukobu je sa biologijom i predstavlja svojevrsnu psihičku bolest koja sve više uzima maha na razvijenom dalekom Istoku ali i na zapadu. Ljudi se sve manje ševe i to je činjenica, a zašto bi kada im je život toliko lagan i uzbudljiv da sex sam po sebi i nije neko značajno sredstvo za postizanje zadovoljstva. Kao i u svemu priroda se pobrinula da se čovjek na sve lijepo navikne, pa sex osim potrebe i emocionalne konekcije sa partnerom jednostavno postaje nešto što se rijetko kad radi jer se za to ne osjeća potreba..
Meni je okej ovo tvoje objasnjenje, al bas da je psih.bolest?

Sto kad imas dvoje takvih sa podjednako niskim libidom- jesu li se oni dobro nasli (krpa i zakrpa) ili su to dvoje ljudi sa problemom?
"Problem" da se ne seve po normi koji je grupa forumasa utvrdila.

Nama se poklopi jednom mjesecno da nismo umorni ko psi, da dijete spava, da bas nista drugo nije napeto za raditi ili citati... a skladnim zivotom zivimo u ljubavi i slozi. Postujemo se, vjerni smo si, sve je ok.
Totalno se cudim ovima sto tvrde 2put tjedno...kad stignu? Puno puta naidjem na forumske tvrdnje gdje je mrtva strast= mrtva veza.
Odma je "vara te", "ne zelis si priznati", "bolje da se razidjete" i sl..
Pa mi se nikad ne da upustati u razgovore i objasnjenja... samo evo ovaj put

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:00   #83
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Meni je okej ovo tvoje objasnjenje, al bas da je psih.bolest?

Sto kad imas dvoje takvih sa podjednako niskim libidom- jesu li se oni dobro nasli (krpa i zakrpa) ili su to dvoje ljudi sa problemom?
"Problem" da se ne seve po normi koji je grupa forumasa utvrdila.

Nama se poklopi jednom mjesecno da nismo umorni ko psi, da dijete spava, da bas nista drugo nije napeto za raditi ili citati... a skladnim zivotom zivimo u ljubavi i slozi. Postujemo se, vjerni smo si, sve je ok.
Totalno se cudim ovima sto tvrde 2put tjedno...kad stignu?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Ima par mogucih objasnjenja:

1. Imaju manje od 20
2. Nisu u braku
3. Nemaju djecu, pogotovo ne malu
4. Lazu da vam nabiju komplekse
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:05   #84
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Meni je okej ovo tvoje objasnjenje, al bas da je psih.bolest?

Sto kad imas dvoje takvih sa podjednako niskim libidom- jesu li se oni dobro nasli (krpa i zakrpa) ili su to dvoje ljudi sa problemom?
"Problem" da se ne seve po normi koji je grupa forumasa utvrdila.

Nama se poklopi jednom mjesecno da nismo umorni ko psi, da dijete spava, da bas nista drugo nije napeto za raditi ili citati... a skladnim zivotom zivimo u ljubavi i slozi. Postujemo se, vjerni smo si, sve je ok.
Totalno se cudim ovima sto tvrde 2put tjedno...kad stignu?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Ja sam ušao svojedobno jednom u raspravu o sličnoj problematici (u pitanju je bilo što je to dobar sex) gdje sam ja zagovarao tezu da je ono što odgovara nekom paru dobro. I da to što odgovara njima nekom drugom loše. I da je dobar sex (a u ovom slučaju i količina sexa) u biti nešto individualno što svaka osoba doživljava za sebe. Ako se nađu dvije osobe koje to doživljavaju na isti način, to je super i to je dobar sex i dobra količina sexa. Njima. Nekom drugom možda ne. Ali taj drugi nije važan.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:07   #85
Neam pojma. A onda pricam ja muzu sto na forumu vele pa se malo cudimo.... pa ode sa deckima na cugu te se vrati sa pricom :e nismo nenormalni i Hrc i Zac se ne seve sa svojim zenama. Sve onako kroz smijeh i salu al kazu da prodju mjeseci izmedju 2 seksa... pa sad ti znaj.

U biti ja se ne zabrinjavam jer nemma razloga. Al kad sam vec na toj temi i da mi se tipkat...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:19   #86
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Libido je tu, ali s likom nije bilo apsolutno nista.
ne kuzin, ako ti je bia napet i bia je pri ruci i libido je bia gori...kako to da nije bilo nista, i kako znas da je libido onda tu?

Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Ima par mogucih objasnjenja:

1. Imaju manje od 20
2. Nisu u braku
3. Nemaju djecu, pogotovo ne malu
4. Lazu da vam nabiju komplekse
Il jesu 2 puta tjedno samo ne pise s kim
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 21:27   #87
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Ima par mogucih objasnjenja:

1. Imaju manje od 20
2. Nisu u braku
3. Nemaju djecu, pogotovo ne malu
4. Lazu da vam nabiju komplekse
Mi imamo vise od 20
U braku smo 8godina
Imamo malih djecova komada tri
I nemam razloga lagat "napaceni forumski puk" stoga kazem da je sve stvar volje i zelje i naravno organizacije. Stavim djecu spavat do maksimalno 22h, on se dotad otusira, spremi sta vidi po kuci, ili gleda tv, nesto peto, i onda do ponoci imamo vremena koliko hoces. Nije tako svaki dan, ali nekad zna bit i 4puta tjedno.
Kao sto je neko rekao, ako oboma odgovara ne treba se zamarat statistikom
__________________
It would be a crime to ever let you go...

Zadnje uređivanje slavica_05 : 13.09.2016. at 22:25.
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:25   #88
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što si htjela reći nemam pojma, znam samo što si napisala..
Nema libido veze sa ljubavi, hoćeš dokaz, jesi uzbuđena u blizini jako jako zgodnog frajera koji ti je sexy..? Kakve to veze ima sa ljubavi? Nikakve... Ljubav može biti samo plus, jer da je drugačije ne bi nas bilo...
Nisam.
Meni za napalit se treba više od (ionako subjektivnog) muškog komada mesa .

Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
ne kuzin, ako ti je bia napet i bia je pri ruci i libido je bia gori...kako to da nije bilo nista, i kako znas da je libido onda tu?

...
Tko je bio pri ruci? Dečko me otpilio

A ovo drugo, sorry, al šta te briga
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:18   #89
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Meni je okej ovo tvoje objasnjenje, al bas da je psih.bolest?

Sto kad imas dvoje takvih sa podjednako niskim libidom- jesu li se oni dobro nasli (krpa i zakrpa) ili su to dvoje ljudi sa problemom?
"Problem" da se ne seve po normi koji je grupa forumasa utvrdila.

Nama se poklopi jednom mjesecno da nismo umorni ko psi, da dijete spava, da bas nista drugo nije napeto za raditi ili citati... a skladnim zivotom zivimo u ljubavi i slozi. Postujemo se, vjerni smo si, sve je ok.
Totalno se cudim ovima sto tvrde 2put tjedno...kad stignu? Puno puta naidjem na forumske tvrdnje gdje je mrtva strast= mrtva veza.
Odma je "vara te", "ne zelis si priznati", "bolje da se razidjete" i sl..
Pa mi se nikad ne da upustati u razgovore i objasnjenja... samo evo ovaj put

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk

Svoj libido ljudi mogu "ubiti" na razne načine, prosto je nevjerojatno koliko su ljudi spremni žrtvovati sebe u lošem braku recimo, ista je stvar i sa vlastitom sexualnošću..
Karikirano, jedan zdrav i sexualno aktivan muškarac se nakon nekoliko godina braka sa ženom koja ga sexualno destimulira može pretvoriti u sexualno zakržljalu osobu. Mnoge muškarce žene znaju jednostavno kastrirati, a ima i slučajeva gdje se bilo žene bilo muškarci namjerno kastriraju kako bi si sačuvali brak. Primjera ima jako mnogo, od izbjegavanja kontakta sa drugim ženama na bilo kojoj sexualnoj razini do prihvaćanja činjenice kako sexa nema, kako nas partner sexualno ne doživljava i stimulira pa eto zanemarimo taj aspekt veze jer bolje se ne jebavati nego izgubiti brak....

Kad ljudi kažu, ne znam kako se drugi stignu sexati, to je najočitije opravdanje za bijeg od vlastite sexualnosti, jer nemam vremena rješava sve probleme, očito je i posao, i dijete, i sjedenje pred televizorom ili u bircu važnija i interesantnija stvar od priznanja nezadovoljstva u krevetu, što dalje vodi do oga da se posvjeste mnogo loše stvari koje smo zakopali ispod tepiha u našoj vezi...

Nije zdravo da se kao mladi i zdravi ljudi sa 30,40 godina ševimo jednom mjesečno ili jednom dvomjesečno, nije prirodno, biološki, kako god. Time smo si potisnuli vlastitu sexualnost i tako ne bi trebalo biti. Mi imamo izbor hoćemo li na djetu iako osjećamo glad, tako je i sa našim libidom, s vremenom našu sexualnost jednostavno potisnemo...I onda se desi da se nekog malo pusti s lanca, i nagon se opet pojavi, snjim i zaljubljenost i naravno veliki problemi... Postoji izreka da je sex odraz veze, ne bih se složio, veza može biti ispunjavajuća i bez sexa, postoje i asexualni parovi, ali prvenstveno je sex u vezi odraz stanja našeg mentalnog sklopa kada je sexualnost u pitanju...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 08:22   #90
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post

od priznanja nezadovoljstva u krevetu, što dalje vodi do oga da se posvjeste mnogo loše stvari koje smo zakopali ispod tepiha u našoj vezi...

Nije zdravo da se kao mladi i zdravi ljudi sa 30,40 godina ševimo jednom mjesečno ili jednom dvomjesečno, nije prirodno, biološki, kako god.


veza može biti ispunjavajuća i bez sexa, postoje i asexualni parovi, ali prvenstveno je sex u vezi odraz stanja našeg mentalnog sklopa kada je sexualnost u pitanju...
Oprosti...otkud ti ovo? Jesu li to neke medicinske spoznaje ili osobna misljenja?

Ko prvo, mi smo zadovoljni sex.zivotom. kad ga nema ne fali nam, kad ga ima odlican je (da ne idem u detalje). Zivot nam je uzbudljiv, radimo zanimljive stvari, napredujemo svak na svom polju, sex je dosta nisko na listi prioriteta...jedino na godisnjem se zalomi svakih par dana. Jer tad doslovce nemas sto drugo za raditi. KAD dijete zaspi.

Onda kakav nam je to mentalni sklop i sta on govori?


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 10:42   #91
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Oprosti...otkud ti ovo? Jesu li to neke medicinske spoznaje ili osobna misljenja?

Ko prvo, mi smo zadovoljni sex.zivotom. kad ga nema ne fali nam, kad ga ima odlican je (da ne idem u detalje). Zivot nam je uzbudljiv, radimo zanimljive stvari, napredujemo svak na svom polju, sex je dosta nisko na listi prioriteta...jedino na godisnjem se zalomi svakih par dana. Jer tad doslovce nemas sto drugo za raditi. KAD dijete zaspi.

Onda kakav nam je to mentalni sklop i sta on govori?


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Odjeli život i ljubav od sexualnog života i libida. Ne kažem da veze na može šljakati iako nema sexa, kažem samo da sex koji se desi svake prijestupne znači da (jedno ili više odgovora):
- si sputao libido
- da te žena više sexualno ne privlači
- da si naučio izbjegavati odnos kako bi ipak zadržao brak i ne radio cirkus
- da imaš problema sa hormonima i libidom
- da imaš određenih zdravstvenih problema koji utječu na libido
- da si konzervativna i sramežljiva osoba koja sex oživljava kao nužno zlo i nešto što se povremeno odradi
- da nisi u stanju potpuno uživati u odnosu i vlastitoj sexualnosti
- da si sivosexualac ili asexualna osoba iako se smatraš heterosexualcem
- da imaš potisnute homosexualne sklonosti
- da imaš erektilnu disfunkciju koje možda nisi ni svjestan
- itd

Nema službenog medicinskog odgovora na pitanje koliki je minimalni broj odnosa mjesečno ili godišnje, što je i razumljivo jer svi smo različiti, libida nam se jako jako razlikuju pa i sam pristup ka sexualnosti. Pri tome je važno da smo u vezi sa sličnom osobom kako razlike ne bi stvarale probleme. No ako Vam se sexualni život svodi na slučajnost, ne osjećate izraženu potrebu, sex se dogodi kada se poslože planeti triput godišnje i takvi ste više manje od kada znate za sebe onda bi bilo dobro razmisliti o svojoj sexualnosti i priznati sebi i drugima da niste heterosexualna osoba već vaša sexualnost spada u situacijsku sivu varijantu asexualnosti..što je sasvim ok i vaše pravo.. no kao takvi se ne možete uspoređivati sa prosječnim uzorkom heterosexualnih osoba...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:19   #92
Aha. Ok onda pardon sto spemam temu
Ne smijem se usporedjivati

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:52   #93
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Zivot nam je uzbudljiv, radimo zanimljive stvari, napredujemo svak na svom polju, sex je dosta nisko na listi prioriteta...jedino na godisnjem se zalomi svakih par dana. Jer tad doslovce nemas sto drugo za raditi. KAD dijete zaspi.

Ti si onda za moju temu Koja je svrha seksa ? Ne razumem kako upraznjavate seks samo ''kada nemate sta drugo da radite''? Je li on sluzi samo da popunite vreme?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:54   #94
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
A onda pricam ja muzu sto na forumu vele pa se malo cudimo.... pa ode sa deckima na cugu te se vrati sa pricom :e nismo nenormalni i Hrc i Zac se ne seve sa svojim zenama. Sve onako kroz smijeh i salu al kazu da prodju mjeseci izmedju 2 seksa... pa sad ti znaj.
A zasto ti mislis da je ispravno samo sto kazu prijatelji iz birca, a nikako nije tacno ono sto pisemo mi koji smatramo da je nekoliko puta nedeljno sasvim uobicajeno, za nas u tridesetim?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:05   #95
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Neam pojma. A onda pricam ja muzu sto na forumu vele pa se malo cudimo.... pa ode sa deckima na cugu te se vrati sa pricom :e nismo nenormalni i Hrc i Zac se ne seve sa svojim zenama. Sve onako kroz smijeh i salu al kazu da prodju mjeseci izmedju 2 seksa... pa sad ti znaj.

U biti ja se ne zabrinjavam jer nemma razloga. Al kad sam vec na toj temi i da mi se tipkat...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Meni je ovo strašno. Meni je normalno par puta tjedno. Ali opet ponavljam, bitno je što je tom paru koji to prakticira dobro i zadovoljavajuće.
Vaš jednom mjesečno ako imate vremena meni bi isto bio grozan, ali ako ste se našli i ako vam je tako super, odlično za vas.
Ja se na tvom mjestu ne bih obazirao na iščuđavanje drugih kakvi ste to vi i kako to možete. Svatko ima svoje mišljenje, svatko je drugačiji i netko se voli više seksati, netko manje, a netko uopće. Nije bitno jeste li vi u očima drugih "normalni" već da li ste međusobno jednaki.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:10   #96
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Aha. Ok onda pardon sto spemam temu
Ne smijem se usporedjivati

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Sve pet, relax. Ako vama odgovara tako- super. Drugima ne odgovara i opet OK.To ne znaci da su ovi ili oni nenormalni..valjda
Ja bih recimo, mada obozavam citati, prije "oduzela" citanju pola sata-sat za seks, nego- radila sto zanimljivije Meni je seks zanimljiv, i ako Imam dvoje djece(male), nemam nikakvu spoljnu pomoc, stizemo kuci u 16:30,imam vrt,kuham.. plus zmu pije lijekice koji mu smanjuju sek. zelju, pa imamo dva puta nedjeljno.
Jbg, kod nas je drugaciji problem(mozda bi novu temu trebala otvoriti): Nista ne stima osim seksa
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:12   #97
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ti si onda za moju temu Koja je svrha seksa ? Ne razumem kako upraznjavate seks samo ''kada nemate sta drugo da radite''? Je li on sluzi samo da popunite vreme?
Ma ne. Nego samo u dokonim uvjetima moze doci na red.

Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
A zasto ti mislis da je ispravno samo sto kazu prijatelji iz birca, a nikako nije tacno ono sto pisemo mi koji smatramo da je nekoliko puta nedeljno sasvim uobicajeno, za nas u tridesetim?
Ja samo kazem da mi je to strano to sto vi pisete. Nema tu tocnog rjesenja ni odgovora.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:15   #98
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
.....

Nema službenog medicinskog odgovora ...
Normalno da ima, barem jednom tjedno, vise je bolje i u direktnoj korelaciji sa srecom i zadovoljstvom u vezi:

http://metro.co.uk/2016/04/11/heres-...ience-5809458/
http://edition.cnn.com/2016/04/11/he...ness-research/
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:43   #99
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Normalno da ima, barem jednom tjedno, vise je bolje i u direktnoj korelaciji sa srecom i zadovoljstvom u vezi:

http://metro.co.uk/2016/04/11/heres-...ience-5809458/
http://edition.cnn.com/2016/04/11/he...ness-research/
Ne možeš iz toga izvlačiti zaključke o tome što je normalno i zdravo.
Ovo je samo istraživanje koje se bavi pitanjem odnosa količine i sreće. Svi smo različiti i mjenjamo se s godinama. Sjećam se kada mi je bilo 18,19 da sam se mogao ševiti i par puta dnevno, sada mi je to score na tjednoj razini ako imam sreće i volje i sve ide super..
Ako pričamo o libidu pričamo o potrebi , što znači da ju sjećaš, želiš se zadovoljiti makar i rukom ako partnerica nije blizu. E sad ljudi koji ne osjećaju potrebu, ne osjećaju libido, želju, i sex odrade reda radi (jer se uzbude nakon stiskavca i predigre) ne možemo stavljati u isti koš sa drugima koji se žele sexati i osjećaju konkretnu potrebu. Ili se radi o tome da su situacijski asexualni ili imaju određenih problema koji im jako utječu na libido, a možemo praktički reći da sve utječe na libido, libido je jako krhka kategorija, naročito danas u stresnom načinu života. Povlačim usporedbu sa konkretnim osjećajem gladi, ta potreba je jaka, ali kada si pod stresom, kada radiš kao konj cijeli dan svjesno ju zanemaruješ i sputavaš, jedeš kad stigneš..ako ne jedeš nekoliko dana kriza prođe i tijelo se navikne na prazan želudac, isto je i sa libidom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 12:57   #100
Ukoliko par usporedno zbog životnih okolnosti "potisne" libido, nema problema. Problem se javlja kad se odjednom jednoj polovici libido probudi, a druga polovica ga ne može ili ne želi pratiti.

Pa onda jedna polovica inicira, druga odbija ili pak preko kurca pristaje na seks. Tu potencijalno nastane pizdarija.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.