Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 17:54   #261
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
E, tu se varate! Sasvim kriva procjena mene, na ostalim poljima.
Sve sam samo ne pasivni tip! Daleko sam jača žena nego što ste me doživjeli kroz temu, nisam m htjela svaku post komentirati ili pravdati se...

Ali nisam trenutno u idealnoj situaciji. U hr nemam nikoga od rodbine, dodatni posao nemam kad raditi, a DRUGI MUŠKARAC KAO RJEŠENJE SITUACIJE - to neću ni komentirati


Ostavljam mogucnost da sam te krivo procjenala kad sam rekla da si inertna ,ali iz tvoje price gdje kazes da si 10 god,u braku nezadovoljna sexom koji je po broju dogadaja jednak godisnjim dobima ,oprosti meni ne ostavljas dojam da nisi pasivni tip .(kad 34679 puta ne dobijes odgovor na pitanje zasto nema sexa )
Ne trebas se nikome pravdat ,ali otvorila si temu ,htjela si cut razmisljanja drugih ljudi .
No ,dobro ja te ne poznam i misljenje je formirano prema tvojim izlaganjima .divim ti se na strpljenju ali sve ima svoje granice .
Dobila si dosta konstruktivnih savjeta na tebi je sta ces napravit .
sretno


Dobila
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:09   #262
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Ostavljam mogucnost da sam te krivo procjenala kad sam rekla da si inertna ,ali iz tvoje price gdje kazes da si 10 god,u braku nezadovoljna sexom koji je po broju dogadaja jednak godisnjim dobima ,oprosti meni ne ostavljas dojam da nisi pasivni tip .(kad 34679 puta ne dobijes odgovor na pitanje zasto nema sexa )
Ne trebas se nikome pravdat ,ali otvorila si temu ,htjela si cut razmisljanja drugih ljudi .
No ,dobro ja te ne poznam i misljenje je formirano prema tvojim izlaganjima .divim ti se na strpljenju ali sve ima svoje granice .
Dobila si dosta konstruktivnih savjeta na tebi je sta ces napravit .
sretno


Dobila

Dosta konstruktivnih savjeta je bilo i HVALA SVIMA KOJI SU ODVOJILI SVOJE VRIJEME i potrudili se stvarno razumjeti u kakvoj se situaciji nalazim i što bi bilo najbolje da napravim.

Svatko sagledava stvari iz svog kuta, pa su neki mene procijenili kao slabije obrazovanu ili pasivni ju osobu, ali nemamo mi svi iste startne pozicije u životu. Točka na kojoj se trenutno nalazi m u životu(poslu, obrazovanju) za mene je veliki uspjeh, ako uzmemo u obzir da u Hr nisam ni dana išla u školu, a mogu reći da mi ni hrvatski jezik nije materinji ( ali smatram da njime bolje vladam od 59% Hrvata) —zanemarite Tipfelere 😁

Još jednom ću napomenuti da nije tako loše bilo svih 10 godina, ali je od početka krenulo silazno. Recimo da je zadnjih 5 postala kritično, ali to je period u kojem smo dobili djecu, pa nisam tih 5g hodala za njim i tražila odgovore, niti je meni cijeli taj period sex bio prvi na listi

I evo, konačno odgonetnuti mistični nestanak slova iz naslova - kriv je autocorrect
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:41   #263
Zacarani krig.
On nece,nemoze,ne zeli mjenjati se,vidjet priblem,maknut prstom.
Ona ne zeli razvod,ne moze im sama popraviti sexualni zivot,jos ce uhahaj godina mozda tolerirati.
Rjesenja;nema ga za njih očito
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 09:06   #264
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
ljudi
napokon jedna sexualno normalna žena koja želi normalan sex u braku saužem kojeg voli

a kad toga nema i neće ga biti nikad jer je lik takav i NE MOŽE SE PROMIJENITI, onda krene...

dildo, felrt na poslu, traženje "sponzora"

brak je vrlo kompleksna zajednica koja, čak i u crkvenom smislu, pod bračne dužnosti ubraja i sex

dakle, ako njega nema, gđi je jedini izlaz da se razvede

jer, na žalost, tu nikakv eterapije nit pomažu nit su ikad pomogle

a ima samo jedan život

Prijatelju, ti imaš jedno nesretno iskustvo i s te pozicije si dozvoljavaš savjetovati.
Vjeruj mi, kad sam bio puno mlađi, i baš mi je dobro išlo, dopustio sam si dijeliti savjete i kad me nisu pitali. Na osnovu bezbroj pročitanih knjiga imao sam iskustvo i mudrost, spreman sam bio prihvatiti premijersku fotelju, možda se jedino ne bih prihvatio vodeće pozicije u Vatikanu.
Onda je došla rastava koju nisam želio, odvajanje od djece koju sam želio...
Samoća, traženje, svaštarenje.
Nova ljubav, novi brak, nova djeca.
Posljedice prvog braka.
Nova žena - stara djeca - nova djeca - stari roditelji.
Roditelji bivše - bake i djedovi.
Roditelji nove - bake i djedovi.
Egzistencija, lova, građenje kuće.
Velike želje - mogućnosti slabe.
Veliko hvala ženi koja me u tome pratila.
Pratila, pa se ponekad umorila.
Umorila, pa propitivala a koju kitu joj je sve to trebalo.
Terapeuti su korisni, vjeruj.
U vezu treba ulagati, treba ulagati u zajednštvo, ali treba ulagati i u sebe.
Ona u sebe, i ja u sebe. Na taj način smo interesantni jedno drugom, trajno.
Treba ulagati u zdravlje, izgled, ljepotu, modu...intimni veš, silikonske cice, liposukcije, teretanu, danas sutra fejslifting, sve što nas čini zadovoljnima samim obom, zadovoljnim svojim partnerom.
Treba ulagati tvrdu kitu što češće svojoj dragoj i činiti to raznovrsno i uvijek malo drugačije. Da ne dosadi.
Nakon dvadeset godina veze, imam želju, falabogu i mogu, ulagati ga svaki dan, i višekratno, ako njoj paše.
Nije bilo cijelo vrijeme veze tako. Proces je to. Danas, mislim, da je njeno uživanje multiplo u više od devedeset posto, što u početku veze i nije baš bilo ostvarivo. Moja kontrola ide u tom smjeru da prvo pružim uživanje, a onda tek primim. I obratno.
To je moguće jer ja svoju ženu VOLIM.
Puno upisa ovdje zaboravlja ljubav. Sponzorstva, trebanja, dejtanja iza leđa, izostanak komunikacije. Ako postoji ljubav, to naprosto ne dolazi u obzir
Amor vincit omnia!
Terapeuti su nam u trenucima posrnuća, sumnji, lutanja puno pomogli.

Sudbine su različite, dobro je ispričati svoje iskustvo, da onom kom je teško pruži nadu...
Ciganka koja gata ima toliko morala da ti ne objavi blisku bolest ili smrt iako je vidi.
Želim ti sreću i da te ne dopadne Miffy.
Beglajter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:35   #265
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Svatko sagledava stvari iz svog kuta, pa su neki mene procijenili kao slabije obrazovanu ili pasivni ju osobu, ali nemamo mi svi iste startne pozicije u životu.
Na neki nacin se osjecam prozvanom u ovom dijelu, pa bih ti zeljela reci da je posljednje sto mi je bilo na pameti - da te eventualno povrijedim i zao mi je ako sam to nesvjesno ucinila. Samo sam se zabrinula citajuci tvoju drugu temu jer sam spoznala da zaista ne bi mogla prezivjeti s tvojim primanjima i dvoje djece. Mozda sam pogresno izabrala izraz 'doskolovavanje', vjerovatno je primjereniji prekvalifikacija ili neki dodatni kursevi da bi si osigurala mogucnost za bolje placeno radno mjesto. Jedina motivacija mi je bila u tome da ti ukazem na neophodnost tvog finacijskog osnazivanja u buducnosti.

Malo sam ponovo razmisljala o onom dijelu kada ti je pomenuo razvod i onom kada je 'seksualnom susom' pripremio prekid veze s curom u proslosti. Nije nemoguce da on kontemplira razvod iz ko zna kojih razloga - tebi ih nije verbalizirao a sama ih nisi svjesna, pa bi i mi mogli samo nagadjati. Nemoj se naci nespremnom za tu mogucnost (ocigledno je da on ima skrivenu agendu), niti biti u potpunosti ubijedjena da ne postoji neka treca osoba u pozadini svega ovoga. Nego se saberi i pocni se brinuti prevashodno za samu sebe i djecu u narednom periodu, da ti ne ponavljam ono sto sam vec pisala.

Beglajter, respect.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:20   #266
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zacarani krig.
On nece,nemoze,ne zeli mjenjati se,vidjet priblem,maknut prstom.
Ona ne zeli razvod,ne moze im sama popraviti sexualni zivot,jos ce uhahaj godina mozda tolerirati.
Rjesenja;nema ga za njih očito

rješenja nema,
sve dok netko od njih ne nađe boljeg
i ode
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 11:22   #267
Quote:
Beglajter kaže: Pogledaj post
Prijatelju, ti imaš jedno nesretno iskustvo i s te pozicije si dozvoljavaš savjetovati.
Vjeruj mi, kad sam bio puno mlađi, i baš mi je dobro išlo, dopustio sam si dijeliti savjete i kad me nisu pitali. Na osnovu bezbroj pročitanih knjiga imao sam iskustvo i mudrost, spreman sam bio prihvatiti premijersku fotelju, možda se jedino ne bih prihvatio vodeće pozicije u Vatikanu.
Onda je došla rastava koju nisam želio, odvajanje od djece koju sam želio...
Samoća, traženje, svaštarenje.
Nova ljubav, novi brak, nova djeca.
Posljedice prvog braka.
Nova žena - stara djeca - nova djeca - stari roditelji.
Roditelji bivše - bake i djedovi.
Roditelji nove - bake i djedovi.
Egzistencija, lova, građenje kuće.
Velike želje - mogućnosti slabe.
Veliko hvala ženi koja me u tome pratila.
Pratila, pa se ponekad umorila.
Umorila, pa propitivala a koju kitu joj je sve to trebalo.
Terapeuti su korisni, vjeruj.
U vezu treba ulagati, treba ulagati u zajednštvo, ali treba ulagati i u sebe.
Ona u sebe, i ja u sebe. Na taj način smo interesantni jedno drugom, trajno.
Treba ulagati u zdravlje, izgled, ljepotu, modu...intimni veš, silikonske cice, liposukcije, teretanu, danas sutra fejslifting, sve što nas čini zadovoljnima samim obom, zadovoljnim svojim partnerom.
Treba ulagati tvrdu kitu što češće svojoj dragoj i činiti to raznovrsno i uvijek malo drugačije. Da ne dosadi.
Nakon dvadeset godina veze, imam želju, falabogu i mogu, ulagati ga svaki dan, i višekratno, ako njoj paše.
Nije bilo cijelo vrijeme veze tako. Proces je to. Danas, mislim, da je njeno uživanje multiplo u više od devedeset posto, što u početku veze i nije baš bilo ostvarivo. Moja kontrola ide u tom smjeru da prvo pružim uživanje, a onda tek primim. I obratno.
To je moguće jer ja svoju ženu VOLIM.
Puno upisa ovdje zaboravlja ljubav. Sponzorstva, trebanja, dejtanja iza leđa, izostanak komunikacije. Ako postoji ljubav, to naprosto ne dolazi u obzir
Amor vincit omnia!
Terapeuti su nam u trenucima posrnuća, sumnji, lutanja puno pomogli.

Sudbine su različite, dobro je ispričati svoje iskustvo, da onom kom je teško pruži nadu...
Ciganka koja gata ima toliko morala da ti ne objavi blisku bolest ili smrt iako je vidi.
Želim ti sreću i da te ne dopadne Miffy.

neloš post

malo me natjerao na razmišljanje,,,
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:26   #268
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Na neki nacin se osjecam prozvanom u ovom dijelu, pa bih ti zeljela reci da je posljednje sto mi je bilo na pameti - da te eventualno povrijedim i zao mi je ako sam to nesvjesno ucinila. Samo sam se zabrinula citajuci tvoju drugu temu jer sam spoznala da zaista ne bi mogla prezivjeti s tvojim primanjima i dvoje djece. Mozda sam pogresno izabrala izraz 'doskolovavanje', vjerovatno je primjereniji prekvalifikacija ili neki dodatni kursevi da bi si osigurala mogucnost za bolje placeno radno mjesto. Jedina motivacija mi je bila u tome da ti ukazem na neophodnost tvog finacijskog osnazivanja u buducnosti.

Malo sam ponovo razmisljala o onom dijelu kada ti je pomenuo razvod i onom kada je 'seksualnom susom' pripremio prekid veze s curom u proslosti. Nije nemoguce da on kontemplira razvod iz ko zna kojih razloga - tebi ih nije verbalizirao a sama ih nisi svjesna, pa bi i mi mogli samo nagadjati. Nemoj se naci nespremnom za tu mogucnost (ocigledno je da on ima skrivenu agendu), niti biti u potpunosti ubijedjena da ne postoji neka treca osoba u pozadini svega ovoga. Nego se saberi i pocni se brinuti prevashodno za samu sebe i djecu u narednom periodu, da ti ne ponavljam ono sto sam vec pisala.

Beglajter, respect.

Pisana riječ može ostaviti drukčiji dojam, nego što je namjera. Osjećam da su tvoji postovi dobronamjerni, i nemaš se razloga pravdati.
Samo sam htjela reći da ima još puno otežavajućih stvari koje nisam navela, za nekakvu odvajanje i osamostaljenje, prije eventualnoh odlaska.
Što će se desiti s nama, još ne znam. Trenutno on ima projekt i radi po 16 h dnevno, par dana sam i ja uskočila koliko sam mogla, i u poslu smo sasvim normalno i lijepo surađivali.. A ovaj problem smo ostavili da razriješiti kad zbrka sa poslom završi
Amelie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 23:48   #269
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Pisana riječ može ostaviti drukčiji dojam, nego što je namjera. Osjećam da su tvoji postovi dobronamjerni, i nemaš se razloga pravdati.
Samo sam htjela reći da ima još puno otežavajućih stvari koje nisam navela, za nekakvu odvajanje i osamostaljenje, prije eventualnoh odlaska.
Što će se desiti s nama, još ne znam. Trenutno on ima projekt i radi po 16 h dnevno, par dana sam i ja uskočila koliko sam mogla, i u poslu smo sasvim normalno i lijepo surađivali.. A ovaj problem smo ostavili da razriješiti kad zbrka sa poslom završi
Drago mi je da si to osjetila. Vidim da si se u medjuvremenu i smirila sto je dobro.

Lijepo je da mu pomazes. Nadam se da se i on tebi nadje pri ruci u drugim situacijama. Zelim vam da problem i razrijesite. Sama tako ne bih ucinila nego bih se distancirala od njega na isti nacin na koji se on distancirao od mene prije svega zbog kronicne prirode vaseg problema i njegovog kronicnog nedostatka kooperacije, samo to bi vodilo sigurnom kraju. Malo sam tvrdoglavija od tebe. Ipak se nadam zbog tebe da ces ovaj put uspjeti napraviti pomak s njim. Javi nam kako vam ide i sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 00:31   #270
Mene nikako da zapadne jedna takva, nezasitna.
(S druge strane, gdje nalazite takve, impotentne-apstinentne ?!)
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 02:59   #271
Nisam citao cijelu temu.

Vrlo jednostavno ne. Isto kao sto nije niti razlog za prevaru.

Moze se postaviti pitanje sto bi bilo da netko od supruznika primjerice oboli.

Dosta ljudi u vezama rjesava probleme u braku ili vezama kroz sex ili ih ne vidi od zaljubljenosti na kraju to zna lose zavrsiti.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 13:57   #272
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Nisam citao cijelu temu.

Vrlo jednostavno ne. Isto kao sto nije niti razlog za prevaru.

Moze se postaviti pitanje sto bi bilo da netko od supruznika primjerice oboli.

Dosta ljudi u vezama rjesava probleme u braku ili vezama kroz sex ili ih ne vidi od zaljubljenosti na kraju to zna lose zavrsiti.
Mako mila opet floskule koje sam slusao u CzSS,Obiteljskom sa jetovalistu,kod psihologa....

Kad neko oboli,onda se sustav mirovinsko-socihalne zastite potrudi da se ta osoba izlijeci...
Ili bar da se lijeci...
Ovdje se ta teza podmece kao da je to isto ili slicno
Nije
I,opet se provlace ideje o sexu kao instrumentu rjesavanja problema

Ljudi,sex spada u primarne ljudske piotrebe,poput spavanja ili hrane
Ajde uskrati nekom spavanje npr,oa mu reci da on svoje probleme pokusava rijesiti bijegom u snove...
Svasta
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 23:42   #273
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ljudi,sex spada u primarne ljudske piotrebe,poput spavanja ili hrane
Ajde uskrati nekom spavanje npr,oa mu reci da on svoje probleme pokusava rijesiti bijegom u snove...
Svasta
Ne spada. Jer ljudi mogu živjet bez seksa, pa čak i čitav život.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:00   #274
Ljudi mogu zivjeti bez sexa, ali ne mogu probleme rjesavati kroz sexs.

Nedostatak sexa u braku nije razlog za razvod.
Preje nego se doslo do spoznaje da ga nedostaje bilo je puno upozoravajucih signala koji su zanemareni.

Partner nije predmet koji bi nam trebao ispunjavati zelje i potrebe.

Partner je puno vise od toga.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:06   #275
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Ljudi mogu zivjeti bez sexa, ali ne mogu probleme rjesavati kroz sexs.

Nedostatak sexa u braku nije razlog za razvod.
Preje nego se doslo do spoznaje da ga nedostaje bilo je puno upozoravajucih signala koji su zanemareni.

Partner nije predmet koji bi nam trebao ispunjavati zelje i potrebe.

Partner je puno vise od toga.
To što je puno više od toga nikako ne isključuje i puno manje od toga, bazično. Ima li smisla Rols Roys sa svom raskoši, a koji ne može upaliti? Ne znam tko bi nam to trebao ispunjavati životne želje i potrebe ako to nije partner? Što će nam onda? Ako nam je bolje samima? To je apsurd, da nam treba partner s kojim smo nezadovoljni i među ostalim, nezadovoljeni? Kako se to zove, ekonomska zajednica, cimeri, grupa za psihološku potporu?
Dalje, kakve veze ima što je bilo znakova upozorenja, ako na njih partner ne reagira, ignorira ih i tjera po svom? To želiš prodati bajku kako nikada nije netko određen kriv, kako je sva krivica podijeljena? E pa nije tako najčešće, nego baš obratno, vrlo je jasno tko je deal breaker, tko ne može ispunjavati sasvim uobičajene partnerske ili bračne obveze i očekivanja. Pa se duri, loče, šmrče, duva ili što slično. Jadničak jedan riječju. Za kojim je posve normalno i u bunar skočiti?
Ili propovijedaš bajku o popravljanju ljudi, samo ako se to jako želi? Aha....
Malo sutra, griješiti je ljudski, pa i oko životnih izbora, ali ustrajati na promašajima je magareći!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:26   #276
Violetice, ti nisi razumjela sto sam napisala.

Niti jedan partner nije stroj.

Znaci, postoji covjek koji ima problem kojeg nije svjestan, ne nalazi nacin da ga rijesi itd.

Mislis li da bi zbog nedostatka sexa trebala da se razvede?

Sto razvod donosi, i sto razvodom rjesava?

Zivis li ti u zajednici?
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:37   #277
Izmedju ostalog, ne gledas vise coveka koji te ne zeli
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:44   #278
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Violetice, ti nisi razumjela sto sam napisala.

Niti jedan partner nije stroj.

Znaci, postoji covjek koji ima problem kojeg nije svjestan, ne nalazi nacin da ga rijesi itd.

Mislis li da bi zbog nedostatka sexa trebala da se razvede?

Sto razvod donosi, i sto razvodom rjesava?

Zivis li ti u zajednici?
Da ukoliko nema volje da se otkrije uzrok problema i onda poradi na rješavanju istog.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:52   #279
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Violetice, ti nisi razumjela sto sam napisala.

Niti jedan partner nije stroj.

Znaci, postoji covjek koji ima problem kojeg nije svjestan, ne nalazi nacin da ga rijesi itd.

Mislis li da bi zbog nedostatka sexa trebala da se razvede?

Sto razvod donosi, i sto razvodom rjesava?

Zivis li ti u zajednici?
Nedostatak seksa, kao i svaki drugi problem u braku i vezi treba rijesavati.Ako partner ne zeli to rijesavati problem, makar to bilo nesklanjanje carapa sa poda- i to deset godina, vec svaki put ulazi u svadju oko toga...pa mislim da tad problem postaje jos veci i cak i da se tad problem rijesi- dolazi do nagomilavanja negativnih osjecanja i gubitka povjerenja u partnera. Ako je autorica pricala sa suprugom o njihovom problemu, a on nije ni pokusao rasvijetliti zasto je njemu seks jednom u dva mjeseca skroz OK, da je otisao kod doktora, provjeriti hormone, kod psihologa, bilo sta-onda mislim da tu o stvarno dobro braku ne mozemo pricati.
Ima ljudi koji zbog bolesti ne mogu imati seks, ali i dalje mogu pokazati njeznost svom partneru,ne?
Sta bi joj razvod donio? Pa mozda mir. Bar ne bi morala razmisljati- da li sam ja krivac toga sto me on ne zeli?
Mislim, mozda jednostavno nisu kompatibilni. Mozda bi sa drugom osjecao zelju...
Ja samo smatram, ljudi koji su jednostavno nesretni u braku-trebaju se rastati da bi za svoju nesrecu postali odgovorni sami. Ovako uvijek imamo drugu stranu kao dezurnog krivca za to sto se osjecamo lose. Ako je partner kriv za to sto se ne mozemo razvijati, postajati bolji(u paru ili samostalno)- onda rastava moze donijeti pozitivan pomak.Ne odmah,jer se ponasanje i rekcije ne mjenjaju preko noci, ali nauci covjek dosta o sebi i drugome tako.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:16   #280
Quote:
Natthali kaže: Pogledaj post
Ljudi mogu zivjeti bez sexa, ali ne mogu probleme rjesavati kroz sexs.

Nedostatak sexa u braku nije razlog za razvod.
Preje nego se doslo do spoznaje da ga nedostaje bilo je puno upozoravajucih signala koji su zanemareni.

Partner nije predmet koji bi nam trebao ispunjavati zelje i potrebe.

Partner je puno vise od toga.
Naravno da je dovoljan razlog za razvod ako to prouzrokuje veliko nezadovoljstvo kod bilo koje strane.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.