Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 12:10   #41
Ova tri tenora Iker

Ne znam što je gore , ovaj lik koji ga glumi ili sav taj ambijent oko njega .

I imat ćemo ljubavnu vezu svećenika i lika od Marthe Julie .Jer kako se to najavljuje uz glazbu . Meni to ne smeta . Ali kako će to proći u malom selu u kojem se na kraju sve sazna : možemo si misliti .

Olivera danas

Lik od Fabiana Roblesa me ne živcira . Klasičan negativac kod Mejie . Ali da je spreman prodati vlastito dupe , a da pritom ne štiti vlastitu sestru
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 11:03   #42
Pancheri dosadan i u krevetu .
A je li to glumica ima isto donje rublje kao i kod zadnje scene tamo negdje na početku ?

Ove lažne pozadine vidljive na svakome koraku . Stvarno ubijaju u pojam .
Ovo sa štrajkom i tučnjavom radnika .

Sad nakon 10 ep. mogu i zaključiti zašto je zamjenjena Mayrin . Da je i ona tu , ovo bi bilo stvarno za . Claudia bar daje neku normalu .
Niti je Evora magnet , koji i ovdje ima neku smrt iz prošlosti na svojim leđima , niti Romo koja kopira ulogu iz TDA .
A ova trojica . NO COMMENT .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:15   #43
Najzanimljiviji dio svega jest da je Daniel otkrio da ga netko špijunira u ime braće Molina . Ah , da . Kad bi barem i mi gledatelji bili u nedoumici tko ga stvarno špijunira .
Ali ne . To se mora otkriti odmah na početku . Bilo bi stvarno nezahvalno da se mi kao gledatelji ne stavimo u kožu gledatelja iz Mexica , jer oni stvarno ne bi mogli pratiti taj dio . Bilo bi previše za njih .
Sve znamo za sada u ovoj noveli , osim koju smrt na leđima ima lik od Evore . Meni se čini mama od Caroline i Victora .
De La Fuente se mora razgolititi .
Jackie Souza također .
Barem je Sergio otkrio da Anibal nešto švrlja sa strane .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 10:22   #44
Brzo se je otkrilo ovo sa špijunom .

Ovo prebijanje vlastite sestre je već Nadam se da više nešto takvo neće prikazivati .

Sve ostalo dosada .
A Isabel malo sa jednim , pa sa drugim , pa trećim .
A ne zaboravimo ni mokre snove .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:50   #45
Da nema ove situacije s Elisom , zadnje 2 epizode bi bile za .

Ova Teresa jedva čeka da dođe Sergio i da se skine .

Olga Ja se doslovno ne sjećam da je ona ijednom bila normalno obučena . Ili u donjem rublju ili kao ....... Neću dalje .

I sad će Sergio pokucati na vrata u slijedećoj epizodi . Možeš si misliti .

Još će ljubavna veza svećenika i Albe biti najzanimljivija .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:22   #46
Ajde moram priznati , iznenadilo me je ovo danas sa Carlosom i Isabel , kada je bio prestravljen što se je Isabel gušila. I Carlos nije od kamena .

Alba i svećenik na biciklima izgledaju još i najnormalniji ovdje .

Scena sa smrću roditelja od Alejandre . Kao da ih je amater radio .

Ove lažne pozadine ubijaju u pojam . Vidi se da nemaju para za bolju produkciju .

Prilog sa snimanja
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:31   #47
Nisam htio danas postati , ali moram .

Isabel vidjela Anibala s drugom , a ona odmah u Danielovo naručje .
Načelnik radi policijski posao .
Ova sakrila navodno ukradeni nakit u posudu za čaj .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:28   #48
Džabe i policijska istraga , kad imaš doušnika u policiji . Ne moraš se uopće brinuti za ništa .

Jao , kako mi je odvratan ovaj Carlos . Jednostavno .

A Cristian de la Fuente Kad god je u nekakvoj ljubavnoj sceni , dođe mi samo da I još dok čujem kako lijepo govori .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:57   #49
Opet zabava kod Otera .
Koja je to već ? Peta ? Prestao sam već brojiti .
A tek je 22 epizoda .


Ajme koji cirkus s ovim Ikerom .Sram me je i to gledati . Priznajem . Ne znam što je gore : on sa prijateljima , uvlačenje u Amparinu guzicu , onaj njegov miting protiv droga etc....
Gdje ga nađu ?

Ninel Conde i njezin lik mi se stvarno sviđaju . Moram priznati da sam iznenađen . Da ne pokazuje te svoje obline preko cijelog ekrana , bilo bi perfektno .

Sve ostalo dosadno .
Kad su u kadru Carlos i Daniel
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:19   #50
Sergiova nesreća .
Opet se stvara napetost tamo gdje i nije . Svi gledatelji znaju da nema šanse da umre tako rano u epizodi . A samo da protagonistica dođe tamo i moli da preživi i onda se dogodi ČUDO .

A sad će ispasti da se je lik prvi put napio u životu zato jer se je zaljubio u bratovu ženu , a onda mu ova ne uzvraća .

I onaj dio sa onim maskiranim tipom . Nije problem to , nego se odmah otkriva njegov identitet .
A zar je to moguće ? Ni ja nisam znao u tom trenutku tko bi to mogao biti i bilo je više mogućnosti .
PA ZAR NE SMIJE NIŠTA BITI SAKRIVENO , DA BI SE I MALO DOBILO NA NAPETOSTI I MISTERIJU ? Očito Mejia nije sposoban za to uopće .

Ali je zato važno da budu deseci dosadnih i nezanimljivih scena .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:02   #51
2 epizode svačega i ničega u isto vrijeme .
Sada Carlos želi skrbništvo nad sinom kojeg do sada uopće nije niti pošteno vidio , jer mu je ispod časti da se drugi oženi s Carolinom i postane njegov očuh .

Barem su uveli inpektora rada nakon nesreće .
Ali zašto pobogu na pilani , kad se je nesreća dogodila u šumi . I naravno da će rad biti obustavljen . Ali to me ne smeta . Još je i dobro to napravljeno .

Sve ove scene s Carlosom i Danielom koji se odmeravaju koji je veća muškarčina , već mi ide na
Sad jedva čekam da se Carlos spetlja s Olgom , pa da imamo klasični Mejia cirkus .

Alejandra i Uriel još su jedan primjer klasične Mejia novele . Tek su se upoznali , a već su tako nerazdvojni da se čini da udišu kisik samo da budu zajedno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:32   #52
Joj , koji razgovor i svađa Daniela i Anibala
Olivera te scene još kako tako dobro napravi , ali De La Fuente OMG
Totalno antipatičan i loš . Uopće nemam dojam da se previše napreže , nego samo da je tu i da neke riječi izlaze iz njega .

Dobro je danas i Amparo rekla : čim je Isabel došla ovdje , njezini sinovi su se pretvorili u druge osobe .

I ona scena danas s Victorom kad je htio priznati , a ono u baš tom trenutku dolazi odvjetnik . Sve je namješteno , ali barem bi se to moglo bolje odraditi .
Napetost takva da uopće nema napetosti .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 11:18   #53
OMG ! Koja scena danas Sergia u kolicima .

Ove sve svađe u obitelji Otero su već Sve je tako nekako slabo sve to , a imaš dojam da se radi da bude glavna atrakcija u epizodama .
A ovo s pilanom je ajde još i nekako dobro osmišljeno .
Mada ne znam zašto se stari protivi Anibalovom planu .

I još ovaj klišej s skrbništvom , oduzimanjem djeteta , pritiskom .....
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 09:48   #54
Konačno nešto malo normalnija epizoda .
Samo da ne bi bilo ovog Ikera .
I sad najedanput je Iker super . Možeš si misliti .
Nekako je ova situacija opet copy paste iz novele Las Amazonas sa elencom juvenil tamo i ovdje .

Daniel To mi i treba .
Sad mu je Anibal oteo pilanu , a on će njemu suprugu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:20   #55
Da slučajno ne bi prošla koja epizoda , a da netko iz obitelji Otero ne bi bio slučajno izvan bolnice ili bolestan .
Malo Isabel, pa malo Amparo , pa sad je bio Sergio . E sad mora doći na red opet malo Isabel , pa Daniel ....
Imamo set za bolnicu i moramo je maksimalno iskoristiti .
Anibal Umjesto da je odmah pozvao pomoć , on spašava onesviještenu Isabel , a ranjenog Daniela pusti usred šume neka iskrvari . A tek kad je došao u bolnicu on zove da ga nek idu tražit . OMG
Znam da je Anibalu važnija supruga , ali ovo je prebedasto napravljeno i za Mejiu .
Ne znam koliki je vremenski put do bolnice točno , ali u tom vremenu bi svatko bio na korak do smrti ili već mrtav .
A vjerojatno ga je prijatelj šaman spasio .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 09:31   #56
Koja scena .
Daniel jedva hoda , ali zato može .

I dok Anibal misli da ga žena vara s Sergiom , ona u prirodi s drugim .

Ludača Olga . Već sam msilio da će nekoga s škarama , ali ona gumu na autu . Ajme , koji lik .


Jadno je sve ovo , ali se bar čovjek može dobro nasmijati dok gleda i plakati , jer su se novci mogli potrošati na bolje napravljenu novelu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:38   #57
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Koja scena .
Daniel jedva hoda , ali zato može .
Ne pratim, ali morao sam se nadovezati. Kod Mejie su svi protagonisti kršni momci koji i ozlijeđeni mogu
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:56   #58
Možda će uskrsnuti iz mrtvih ova Carolinina mama . Ne bi me uopće čudilo.
Vjerojatno nije mrtva , jer koliko puta su je u ovoj epizodi spomenuli ne bi me ništa čudilo .

Isabel jedva ima jednu prijateljicu , a sad njoj otima muškarca u kojeg je zaljubljena .
Jadna Carolina . Izgubila posao , dečka , a sad možda i sina na sudu.

A Anibal fulao brata . Još kad sazna da mu drugi brat muti sa suprugom .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:17   #59
Mejia i njegove seljačke zabave .
No , ako ih netko još gore radi onda je to Larrosa . Barem je Mejia malo bolji u tome .

Sve živo nagurano unutra . Stvarno ispada pravi čušpajz .
Jednostavno se ne isplati uopće komentirati protagoniste .

Ova doktoru Sergio podmetnula lažnu trudnoću . Ajde , ništa neubičajeno , ali da on to dodatno ne provjerava .....

Sve u svemu , najave su da će izrezati novelu za ove 2 epizode , pa da MDC počne na vrijeme , kako je i planirano .
Vidjet ćemo da li će biti tako .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:53   #60
Ne znam više što da pišem . Ovo je više negledljivo . Mejia opet potukao samog sebe . Čestitke .
Nakon ovoga i EDR i VEA su remek djela .

Sve u svemu

Jedina svijetla točka je bitchy Alba .

Ali ne odustajem . Pogledat ću do kraja . Kud puklo da puklo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.