Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 01:05   #2921
A sto se tice liberalnosti, mogu ti reci da je radila i s osobom koja je htjela ili nije bila sigurna oko promjene spola, ne znam bas tocno, kao podrska, naravno. Mislim da je to dokaz da nije onda zadrta ni po kojem pitanju


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 17:36   #2922
Ima li itko ovdje iskustva sa psih. M. Stipčevićem?
mariaanamaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:07   #2923
Može li se u zagrebu na gestalt preko uputnice?
okozaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:51   #2924
Quote:
okozaoko kaže: Pogledaj post
Može li se u zagrebu na gestalt preko uputnice?
Moze. Proguglaj tko ti se sve bavi gestaltom, ima neko drustvo. Ja znam dr. Jadran Morovic, dom zdravlja, Runjaninova.


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:54   #2925
Dr. Jadran Morović u DZ Centar je gestalt psihoterapeut. Ako radi u domu zdravlja s pacijentima pshoterapiju, primjenjuje gestalt.


EDIT: zvonx
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:27   #2926



Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:30   #2927
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Mislim da je to dokaz da nije onda zadrta ni po kojem pitanju


Skickas fr
Pa hvala ti, stvarno jako dobro zvuči po svim pitanjima.

Još par pitanja (ne mogu ti poslati pm jer imaš pun inbox pa ću tu): koliko često ideš i koliko košta kod nje terapija?

Zadnje uređivanje Nisha : 24.07.2014. at 11:45.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 12:34   #2928
Hvala, ali radije bih gestalt kod zene, pa ako netko ima preporuku...
okozaoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 15:05   #2929
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Dr. Jadran Morović u DZ Centar je gestalt psihoterapeut. Ako radi u domu zdravlja s pacijentima pshoterapiju, primjenjuje gestalt.


EDIT: zvonx
Bio je na nekoj radio emisiji, predivan covijek, dirnuo me jako, i htjela sam kod njega, ali nikako nisam mogla skuziti gdje radi privatno.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:02   #2930
Preporuke za privatnog psihijatra u Zagrebu,a da ima iskustva s kombinacijom lijekova i dojenja??????Ima netko da je dojio i pio ad?anksioznost ,plus panicni su u pitanju
__________________
Ma daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi...
zara01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:18   #2931
Pozdrav svima,
Imam sestru od 16 g. koja je uslijed mnogih problema zapala u depresiju, te mi je priznala da namjerava izvršiti samoubojstvo..molim sve za savjet psihijatra/psihologa kome da se obratim za pomoć..hvala
malamaja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 18:09   #2932
Quote:
malamaja77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Imam sestru od 16 g. koja je uslijed mnogih problema zapala u depresiju, te mi je priznala da namjerava izvršiti samoubojstvo..molim sve za savjet psihijatra/psihologa kome da se obratim za pomoć..hvala
jel živite u zg? gdje su roditelji? oni bi trebali poduzeti korake!!!
ako ste iz zg, a budući da ti je sestra maloljetna, mislim da bi se trebali javiti ovdje

Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež, Kukuljevićeva 11
Hitna ambulanta:
tel_icon 48 62 511
tel_icon 48 22 502
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:21   #2933
da, Zagreb je u pitanju. Problem je u tome što sve ovo ide po principu naručivanja, a ja ne mogu čekati tjednima jer je problem hitan..zbog toga mislim da bi privatnik bio bolji odabir..pa ako znate nekog za preporuku bila bih zahvalna..
malamaja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 02:28   #2934
U ovako kriznoj situaciji probaj doci do bilo koga. Postoje i hitne psih sluzbe, Rebro, Vrapce
Moja dr. je na godisnjem, probaj Suzana Kulovic


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 02:29   #2935
Quote:
Nisha kaže: Pogledaj post
Pa hvala ti, stvarno jako dobro zvuči po svim pitanjima.

Još par pitanja (ne mogu ti poslati pm jer imaš pun inbox pa ću tu): koliko često ideš i koliko košta kod nje terapija?
Imas pp, sorry


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 09:14   #2936
Quote:
malamaja77 kaže: Pogledaj post
da, Zagreb je u pitanju. Problem je u tome što sve ovo ide po principu naručivanja, a ja ne mogu čekati tjednima jer je problem hitan..zbog toga mislim da bi privatnik bio bolji odabir..pa ako znate nekog za preporuku bila bih zahvalna..
Bas za to postoji krizna stanja rebro, tamo potrazi daljnu pomoc, ok su.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 13:01   #2937
Quote:
malamaja77 kaže: Pogledaj post
da, Zagreb je u pitanju. Problem je u tome što sve ovo ide po principu naručivanja, a ja ne mogu čekati tjednima jer je problem hitan..zbog toga mislim da bi privatnik bio bolji odabir..pa ako znate nekog za preporuku bila bih zahvalna..
Nema naručivanja za hitnu. Koja bi bila poanta bilo koje hitne službe da ima.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 27.07.2014. at 13:21.
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 20:54   #2938
Pozdrav ljudi, može li pliiiiz neka preporuka za dobrog psihijatra/psihoterapeuta u Zagrebu. Do sada sam išla Dr. Dučiću u Puli koji je Btw. Više nego izvrstan i oduševljena sam njime i terapijom koju mi je dao i razgovorima, ma svime ali sada više nisam tamo a on je htio ostati profesionalan i nije mi želio preporučiti nikoga u Zg jer je rekao da to moram sama naći s obzirom da je sve individualno i da on ne može garantirati tko će meni odgovarati a tko ne. Trenutno pijem Deprozel već duže vrijeme, radi se o paničnom potemećaju i anksioznosti. Pa vas molim na pp da mi nekoga preporučite. Privatnika molim.
mjauzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 01:14   #2939
Quote:
malamaja77 kaže: Pogledaj post
da, Zagreb je u pitanju. Problem je u tome što sve ovo ide po principu naručivanja, a ja ne mogu čekati tjednima jer je problem hitan..zbog toga mislim da bi privatnik bio bolji odabir..pa ako znate nekog za preporuku bila bih zahvalna..
Pitanje je iz kojeg ste kvarta,jer hitne se raspoređuju po kvartovima. Rebro je samo za Sesvete i Dubravu. Ali će vas na Rebru samo ostaviti ako se godinama tamo liječite. Očekujte slanje dalje ako dođete na hitnu na Rebro.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:08   #2940
Socijalna fobija

Ljudi, može li itko preporučiti doktora za socijalnu fobiju? MOLIM VAS, bar neka mala preporuka, smjernica. Vec danima trazim i nitko ne reagira na moje postove. Trebam nekoga za pomoc, gdje cu traziti ako ne ovdje? PLIIIZ , stvarno sam beznadna Hvala.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.