Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2014., 15:38   #81
Znate kaj, vec mi se par puta ovih dana dogodila ovakva situacija.

Primjerice, neka osoba me u guzvi onak lagano nenamjerno odgurne, ili mi slucajno stane na nogu, a ja toj osobi kazem pardon, dogoldi li se i vama kad takvo nesto?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem

Zadnje uređivanje The Maystor : 21.05.2014. at 15:44.
The Maystor is offline  
Old 21.05.2014., 16:06   #82
Desi se.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 21.05.2014., 22:49   #83
uvijek to radim, ali ne pridodajem tomu neku važnost
dire Dawn is offline  
Old 22.05.2014., 19:55   #84
Ej ekipa jeste bolje od lijepog vremena?Meni super ovih dana. Promijenio sam ad i bolje je. Sad se pitam dali će ovo stanje potrajat i dali ću opet u krasan k... otić. Još da mi je imat super posao,stan i auto....
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 22.05.2014., 20:25   #85
Ja imam super posao...stan...i auto...i isto sam na ovom podforumu...hahahahhaha...toliko o materijalnim glupostima
vilenjačica is offline  
Old 22.05.2014., 20:49   #86
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ja imam super posao...stan...i auto...i isto sam na ovom podforumu...hahahahhaha...toliko o materijalnim glupostima
Ja nemam ništa protiv materijalnog
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 23.05.2014., 05:01   #87
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Ej ekipa jeste bolje od lijepog vremena?Meni super ovih dana. Promijenio sam ad i bolje je. Sad se pitam dali će ovo stanje potrajat i dali ću opet u krasan k... otić. Još da mi je imat super posao,stan i auto....
Takva pitanja ti i odmažu, te vode do depresivnih misli. Samo se pokušaj opustiti i uživati u dobrim trenutcima, koliko god da potraju.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Old 23.05.2014., 10:48   #88
Opustiti se i uzivati....hahhaha...evo sad zvali da je pukla neka cijev iznad drugog stana...znaci i ja na obali imam poplavu...idem vidjet sta je u stanu...a bas sam bila opustena jutros....habhahha
vilenjačica is offline  
Old 23.05.2014., 14:41   #89
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ja imam super posao...stan...i auto...
i voliš bifteke...

Udaj se za mene

PS
opet sam izgubio broj (mjenjao telefon itd. možeš i Viber-om, win trenutno ne podržava Whatsup)
hektordog is offline  
Old 23.05.2014., 14:45   #90
Kako je vani sparno, baš neko onako vrijeme koje mi ide baš naživce, iako sam jedva dočekao toplije i sunčanije vrijeme, ali ovo je malo onak neugodno, znojno.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 23.05.2014., 15:18   #91
pozz svima...

evo ja prošla prvi tjedan zračenja, još me nisu skurili...., a ova sparina je stvarno ubitačna, meni loše djeluje na miasteniju..... no... idemo dalje....
sunceimjesec is offline  
Old 23.05.2014., 19:40   #92
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Takva pitanja ti i odmažu, te vode do depresivnih misli. Samo se pokušaj opustiti i uživati u dobrim trenutcima, koliko god da potraju.
Možda ali nakon toliko godina vjera se malo poljulja a i uživati je teže
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Old 24.05.2014., 12:25   #93
Jucer bila kod psihijatra...sve super....necemo opet pocinjat sa lijekovima jer sam super...
O Boze kako sam se zeznula...
Jutros uzas. Prvo fizicki...mucnina...onda sada plac...okrenula sam se malo oko sebe i skuzila u cemu sam. Sve ovo vrijeme bolnice i bolovanja...ipak sam bila odvojena od svijeta....neki drugi svijet je to.
Uzas mi je skroz....opet sam totalno sama kao i nakon prve operacije...nemam kome reci ni da sam tuzna...a kamo li nesto drugo...svima je dosta slusat o bolesti i meni...cak sam jutros cula neka se malo trgnem i veselim malim stvarima...Ne znam da li da se smijam ili placem na tu izjavu...to mogu tako reci samo ljudi koji nikad nisu probali istinsko dno i depresiju.
vilenjačica is offline  
Old 24.05.2014., 15:26   #94
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Jucer bila kod psihijatra...sve super....necemo opet pocinjat sa lijekovima jer sam super...
O Boze kako sam se zeznula...
Jutros uzas. Prvo fizicki...mucnina...onda sada plac...okrenula sam se malo oko sebe i skuzila u cemu sam. Sve ovo vrijeme bolnice i bolovanja...ipak sam bila odvojena od svijeta....neki drugi svijet je to.
Uzas mi je skroz....opet sam totalno sama kao i nakon prve operacije...nemam kome reci ni da sam tuzna...a kamo li nesto drugo...svima je dosta slusat o bolesti i meni...cak sam jutros cula neka se malo trgnem i veselim malim stvarima...Ne znam da li da se smijam ili placem na tu izjavu...to mogu tako reci samo ljudi koji nikad nisu probali istinsko dno i depresiju.
Vili, potpuno te razumijem....
sunceimjesec is offline  
Old 24.05.2014., 20:56   #95
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Jucer bila kod psihijatra...sve super....necemo opet pocinjat sa lijekovima jer sam super...
O Boze kako sam se zeznula...
Jutros uzas. Prvo fizicki...mucnina...onda sada plac...okrenula sam se malo oko sebe i skuzila u cemu sam. Sve ovo vrijeme bolnice i bolovanja...ipak sam bila odvojena od svijeta....neki drugi svijet je to.
Uzas mi je skroz....opet sam totalno sama kao i nakon prve operacije...nemam kome reci ni da sam tuzna...a kamo li nesto drugo...svima je dosta slusat o bolesti i meni...cak sam jutros cula neka se malo trgnem i veselim malim stvarima...Ne znam da li da se smijam ili placem na tu izjavu...to mogu tako reci samo ljudi koji nikad nisu probali istinsko dno i depresiju.
Vidim da si pisala kako si sve bolje u posljednje vrijeme. Rekao bih da jedan lošiji dan ne uništava sve to. Dozvoli si tugu i isplači se, pa pokušaj sljedeći dan nastaviti gdje si stala. Nadam se da ćeš uspjeti i biti dobro.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Old 24.05.2014., 23:11   #96
zoki, nhf, ali ne možeš osobi koja ima shizofreniju (altec) i osobi koja ima borderlajn (vili) napisat da se "ne zamaraju" i da "misle pozitivno". mislim možeš, al to samo znači da ne znaš kako točno funkcioniraju osobe koje imaju te poremećaje i na neki način govoriš da one namjerno misle negativno, što opet dovodi do toga da ispada da su si čak i same krive zato što im nije dobro.

znam da želiš pomoći, ali za takve stvari ne pomažu takve rečenice, barem ne dovoljno da im stvarno bude bolje. osobi koja je uznemirana može pomoći kamilica, ali osobi koja ima panični ne može, osobi koja jednu večer ne može zaspati može pomoći toplo mlijeko, ali osobi koja ima nesanicu ne može... kužiš? postoji razlika između "joj, danas sam u depri" i "e, imam dijagnosticiranu depresiju". za jedno i za drugo ne pale iste rečenice niti isti savjeti
dire Dawn is offline  
Old 25.05.2014., 07:00   #97
Radim na izborima.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 25.05.2014., 10:48   #98
Ok jucer je bilo...uf...slusala sam pa pogledaj malo na male stvari koje te vesele...u raznim oblicima izjava.
Danas...hocu van nekamo...nesto...bilo sta....i ne smijem...jer sam jos kao slaba od operacije....Zviznut cu. I kad uhvatim snage da se psihicki bar malo dignem...onda me fizicki supusti dole...
A jbg valjda to sad mora tako biti.
Dan predivan...jedino sto mi je dozvoljeno suncanje na balkonu...ja bih tako...otisla provozit se na Ucku...otisla prosetat u Fuzine...otisla na kavu uz more u Kostrenu...ma isla bih i u kino...Grace od Monaca je...k vragu vise i bolest kad nista ne mogu!!!!!
Ajde se pomiri sa ovim...ajde se pomiri sa onim...jebes takav zivot kad se stalno moras zadovoljavat mrvicama a ne onim sto zelis. A napokon nesto zelim....ali ne....ne da Ovaj gore...trpi jos!
vilenjačica is offline  
Old 25.05.2014., 13:52   #99
Quote:
vilenjačica kaže: Pogledaj post
Ok jucer je bilo...uf...slusala sam pa pogledaj malo na male stvari koje te vesele...u raznim oblicima izjava.
Danas...hocu van nekamo...nesto...bilo sta....i ne smijem...jer sam jos kao slaba od operacije....Zviznut cu. I kad uhvatim snage da se psihicki bar malo dignem...onda me fizicki supusti dole...
A jbg valjda to sad mora tako biti.
Dan predivan...jedino sto mi je dozvoljeno suncanje na balkonu...ja bih tako...otisla provozit se na Ucku...otisla prosetat u Fuzine...otisla na kavu uz more u Kostrenu...ma isla bih i u kino...Grace od Monaca je...k vragu vise i bolest kad nista ne mogu!!!!!
Ajde se pomiri sa ovim...ajde se pomiri sa onim...jebes takav zivot kad se stalno moras zadovoljavat mrvicama a ne onim sto zelis. A napokon nesto zelim....ali ne....ne da Ovaj gore...trpi jos!
pa da, ti si tek nedavno operirana, meni su prošla 4 mj pa sam još slaba, ljudi s iskustvom su mi rekli da za oporavak od teške operacije treba godinu dana, zato... kaj da ti velim, razumijem te jer i meni je pun kufer svega, ali imamo li druge opcije nego tolerirati?...
sunceimjesec is offline  
Old 25.05.2014., 18:10   #100
Evo...bolje da nisam isla nikamo...bilo mi je lose opet danas...jedva cekam da ovo prodje
vilenjačica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.