Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 12:55   #21
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Sorry ali nisi prije 2 tjedna napisala da si trudna 8 tjedana nego 4.09. a ako se ne varam od tada nije prošlo 2 tjedna.

Ma nema veze, ne da mi se više raspravljati o tome!
ne znam, možda sam krivo napisala 8. Pa valjda znam koliko sam trudna,Bože dragi! sad još ispada da muljam s vlastitom trudnoćom.... nevjerojatno.

nema veze lavice, sve je ok.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 12:58   #22
Gle ne znam da li si čula za Soraju ako nisi slobodno se raspitaj po forumu!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:02   #23
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Gle ne znam da li si čula za Soraju ako nisi slobodno se raspitaj po forumu!
Nisam čula za nju....

draga moja imala sam pobačaj prije pola godine i hvala dragome Bogu da sam sad trudna i da je sve ok...nadam se da će tako i ostati.

Nikad ne bih širila neke laži pogotovo ne o trudnoći mada znam da je ovdje bilo luđakinja koje su izrežirale vlastite pobačaje i ne znam kaj još sve ne. Užasavam se takvih laži.

Koliko si ti trudna?
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:03   #24
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Gle ne znam da li si čula za Soraju ako nisi slobodno se raspitaj po forumu!
Mislim da ti je usporedba losa , i nimalo na mjestu !!!!!
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:04   #25
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
Nisam čula za nju....

draga moja imala sam pobačaj prije pola godine i hvala dragome Bogu da sam sad trudna i da je sve ok...nadam se da će tako i ostati.

Nikad ne bih širila neke laži pogotovo ne o trudnoći mada znam da je ovdje bilo luđakinja koje su izrežirale vlastite pobačaje i ne znam kaj još sve ne. Užasavam se takvih laži.

Koliko si ti trudna?
iva ne moj mi se sekirati

p.s.ne znam dali znas ali izgleda da sam trudna , tri testa su pozitivna !!!!
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:06   #26
Hoćeš reći da na ovom forumu svi ali baš svi pišu stinu?

E pa to sam i ja mislila za Soraju!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:09   #27
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da na ovom forumu svi ali baš svi pišu stinu?

E pa to sam i ja mislila za Soraju!
pa ne kazem da svi pisu istinu , vec kazem da takav slucaj nije sa ivom !!!!

vec tri mjeseca od kako sam tu pratim je , i do sada ni jednom nisam posumljala da mulja nesto !!!!

a sto se tice tjedana trudnoce , pa zar je tako mala vjerovatnost da je ginekolog pogrijesio ????

ja mislim da nije .....

i u gorim stvarima grijese pa zasto ne i u ovom !!!!!
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:09   #28
draga moja poštovana forumašice Lavice, tvoji postovi ovdje su me fakat užasno naživcirali! Cure me na ovom forumu jako dobro znaju, znaju koliko sam problema imala sa trudnoćama i koliko sam se napatila radi toga, a to što ovdje ima ljigavih i lažljivih osoba ne znači da je svaka osoba takva!!!


Prije par mjeseci i sama sam otkrila tj raskrinkala žensku koja je izlažirala vlastiti pobačaj i od tada se više nije pojavila na forumu. Tako da mi se od takvih osoba zaista diže želudac.

tvitice nadam se da zaista jesi trudna i želim ti svu sreću ovog svijeta jer znam koliko si se isto napatila do sad ....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:11   #29
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
pa ne kazem da svi pisu istinu , vec kazem da takav slucaj nije sa ivom !!!!

vec tri mjeseca od kako sam tu pratim je , i do sada ni jednom nisam posumljala da mulja nesto !!!!

a sto se tice tjedana trudnoce , pa zar je tako mala vjerovatnost da je ginekolog pogrijesio ????

ja mislim da nije .....

i u gorim stvarima grijese pa zasto ne i u ovom !!!!!
i sama sam napisala da mi je gin na prvom pregledu rekao da mi je trudnoća manja jer je beba bila još jako mala.... znači tjedni trudnoće su bili manji.

sad na pregledu u četvrtak beba je imala 37 mm što odgovara trudnoći od 10 tjedana i sve je za 5.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:11   #30
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
draga moja poštovana forumašice Lavice, tvoji postovi ovdje su me fakat užasno naživcirali! Cure me na ovom forumu jako dobro znaju, znaju koliko sam problema imala sa trudnoćama i koliko sam se napatila radi toga, a to što ovdje ima ljigavih i lažljivih osoba ne znači da je svaka osoba takva!!!


Prije par mjeseci i sama sam otkrila tj raskrinkala žensku koja je izlažirala vlastiti pobačaj i od tada se više nije pojavila na forumu. Tako da mi se od takvih osoba zaista diže želudac.

tvitice nadam se da zaista jesi trudna i želim ti svu sreću ovog svijeta jer znam koliko si se isto napatila do sad ....
ne obaziri se

a kako sada stvari stoje jesam trudna , sljedeci cetvrtak sam narucena za pregled !!!!!

i nadam se da ce sve biti u redu !!!!

a ti malena cuvaj svoju bebu i ne obaziri se na sve sto ti kazu
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:12   #31
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
ne obaziri se

a kako sada stvari stoje jesam trudna , sljedeci cetvrtak sam narucena za pregled !!!!!

i nadam se da ce sve biti u redu !!!!

a ti malena cuvaj svoju bebu i ne obaziri se na sve sto ti kazu
jooooj držim ti fige,daj mi molim te javi kako je prošao pregled!!!!

na ovom forumu se više raživciram nego što saznam nešto korisno... mislim da ću dolazit rjeđe, škodi mi zdravlju jer se živciram i znam da onda moja beba ispašta radi toga.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:15   #32
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
jooooj držim ti fige,daj mi molim te javi kako je prošao pregled!!!!

na ovom forumu se više raživciram nego što saznam nešto korisno... mislim da ću dolazit rjeđe, škodi mi zdravlju jer se živciram i znam da onda moja beba ispašta radi toga.
hocu

cuvaj se i uzivaj
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:43   #33
ej cure, možda nije ovdje mjesto, ali malo ste me zainteresirala za Soraju i pročitala sam dio pomoć molim teme.... nisam do kraja... no da li je to istinita priča ili neka patka.... plačem ko godina i ne mogu vjerovati...
btw. noćas su me leđa - donji dio bolila za poluditi... jedva sam ležala..
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:04   #34
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
sad sam u 10.tjednu trudnoće i već me par dana bole leđa skroz dolje,nisko u predjelu trtice.... da li je i vama bilo tako u ranoj trudnoći i imam li razloga za zabrinutost?

prije par dana sam bila na pregledu i sve je ok što se bebe i trudnoće tiče.
Ma nemas nikakvih razloga za zabrinutost, ako ti je potvrdjeno da je sve u redu. To je neugodno, ali, eto, cesto.
Preporucila bih svim curama koje imaju urednu trudnocu i nemaju nikakvih ogranicavajucih faktora da se ne prestanu gibati i razgibavati u trudnoci.
Meni je nekako ispalo da su bolovi u ledjima nestajali kad bi se aktivirala. Znaci, lagane vjezbe prilagodjene trudnicama puno pomazu (vec je na par mjesta spomenuta knjiga od Snjezane Vojvodic (ja uvijek zaboravim da li se zena tako zove ) o vjezbanju u trudnoci).Meni je pomoglo i puno kretanja (lagane setnje). Apsolutno bi mi najgore bilo kad bi lezala na kaucu i kukala .
E da, i skontala sam da veliku razliku radi kako se podupres jastucima kad spavas. Instaliras si na neku foru kako ti najbolje pase jastuke oko sebe i onda ledja manje bole. Ja sam se cesto malo razgibavala prije spavanja i onda bi me ujutro ledja puno manje bolila.
Super su lagane vjezbe na lopti. Preporucam!!
Sretno!!
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:22   #35
mene isto zadnjih tjedan-dva leđa znaju boliti toliko da se po noći probudim svaki put kad se okerćem (sad sam 26 tj).. isto me više boli ako koji dan se ne rastegnem i prošetam (imam psa, pa s njim opalim brzo hodanje cca sat dnevno u brda blizu kuće). i da, masaža čuda čini! kad me dragi dobro izmasira, ko ptičica sam
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:39   #36
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
... no da li je to istinita priča ili neka patka....
Patka
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 11:40   #37
Iva
Ajme, koja predivna vijest da si trudna
Ali, kaj je vec toliko proslo od nesretnog pobacaja? Toliko vremena?

Ugl, mene su ledja bolila cijelo vrijeme....
Dok te ne probada i ne trga mislim si da je ok.... al to si ja mislim,a nisam doktor

Pazi na sebe!!!
__________________
Mala pahulja Robert
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:42   #38
Quote:
Pahuljica79 kaže: Pogledaj post
Iva
Ajme, koja predivna vijest da si trudna
Ali, kaj je vec toliko proslo od nesretnog pobacaja? Toliko vremena?

Ugl, mene su ledja bolila cijelo vrijeme....
Dok te ne probada i ne trga mislim si da je ok.... al to si ja mislim,a nisam doktor

Pazi na sebe!!!
prošlo je 8 mjeseci od pobačaja.... jaaao vrijeme je proletilo!

i evo me sad, borim se s mučninama ali ništa mi nije teško za tu malu mrvicu

leđa bole al ništa me ne trga ni ne probada... ono sasvim normalna bol. to je valjda ok, ipak se maternica i zdjelica i kosti i trbuh šire. Ma ja ti s obzirom na svoju prvu trudnoću samo bespotrebno paničarim al kaj se može.

kako je mali Lobelt??
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:57   #39
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
i evo me sad, borim se s mučninama ali ništa mi nije teško za tu malu mrvicu
Ma mučnine prođu začas, evo ja se više ni ne sjećam. Glavno da se mrvica drži

za mrvicu!
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:04   #40
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
leđa bole al ništa me ne trga ni ne probada... ono sasvim normalna bol. to je valjda ok, ipak se maternica i zdjelica i kosti i trbuh šire. Ma ja ti s obzirom na svoju prvu trudnoću samo bespotrebno paničarim al kaj se može.
ja bih se mijenjala s tobom za ta bolna leđa.. sve mi se to čini super dok ne pođe kočiti kao što mene sad.. nema šanse da legnem na leđa, a zadnji tjedan ni na jedan bok.. potrbuške ne mogu.. a ležati moram.. smanji sva opterećenja na kičmu koliko možeš a ja ti držim palčeve da ostane samo na bolu ili pak da uskoro prođe..
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.