Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 16:49   #121
Pozdrav.

Zanima me ljubav, vec duže vrijeme nisam u vezi, zadnju ozbiljnu vezu sam prekinula u 4 mesecu 2009. .... trenutno je u moj život ušla jedna djevica (kao simpatija) ... u kontaktu samo već 2 mjeseca ... zanima me imam li budućnost s njom ... da li će nešto konkretno biti između nas dvoje.

Moja natalna krta:
http://tinypic.com/r/2nbsvu1/7

Unarprijed mnogo hvala.
Nadam se skorom odgovoru.
Marina 100 is offline  
Old 01.03.2011., 21:20   #122
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
bez točnih datuma početka i raskida veza nemogu ništa... mogu samo nagađati , a to nevolim...
sa osobom yy, početak 17.9.2005. a završilo početkom 7mj. 2010.Sredinom 7.mj. započeo je nedefinirani odnos sa osobom xx, trajalo vrlo kratko, postepeno smo se udaljavali jedno od drugog, al meni neide iz glave i srca...zanima me da li ima tu ikakve šanse da opet nešto bude između nas?
Hvala puno!!!
HaveFate is offline  
Old 01.03.2011., 22:44   #123
moja karta
http://tinypic.com/r/2e3pyds/7

1.pitanje: hoću li u skorije vrijeme dobiti posao? čekam odgovor sa testiranja od prije 2 tjedna, nezaposlena već 5 mj....
( posao bi bio odličan, dobro plaćen, u struci, mogućnost dokazivanja, napredovanja... bar su mi tako rekli, ostalo je 7 kandidata)

hvala puno

Zadnje uređivanje kliwer : 01.03.2011. at 23:00.
kliwer is offline  
Old 02.03.2011., 00:26   #124
Quote:
kliwer kaže: Pogledaj post
moja karta
http://tinypic.com/r/2e3pyds/7

1.pitanje: hoću li u skorije vrijeme dobiti posao? čekam odgovor sa testiranja od prije 2 tjedna, nezaposlena već 5 mj....
( posao bi bio odličan, dobro plaćen, u struci, mogućnost dokazivanja, napredovanja... bar su mi tako rekli, ostalo je 7 kandidata)

hvala puno
Da, imaš velike šanse, no morao bih imati horoskope svih sedmero preostalih da bih procijenio koga će zaista primiti... ukoliko je odluka koga će primiti donešena unutar 22. 02. i 04 03. šanse su ti veće
sasa62 is offline  
Old 02.03.2011., 13:43   #125
Quote:
iva0808 kaže: Pogledaj post
bok svima! zanima me naravno ljubav. hoće li se što promijeniti u mom ljubavnom životu, neko nova veza? Slobodna sam. Zadnja veza trajala je od 8. mjeseca 2008 i prekinuta je prije 11 mjeseci, ali bilo je tu još "navlačenja" sve do sredine 1. mjeseca ove godine, kada je prekinut svaki kontakt.
unaprijed hvala!!
natalna karta : http://tinypic.com/view.php?pic=25zm4qt&s=7
bila je moguća jedna prilika ili flert u prvoj polovini 2 mjeseca, natrag 15 do 30 dana, znači ukoliko je bilo ičeg slično bi moglo biti u prvoj polovini 3 mjeseca... to je prva od mogućih jer će biti i kasnije prilika iz razloga što naredni period , naročito od druge polovine ove godine pa idućih cca godinu i par mjeseci, pokazuje potrebu osobe za ljubavi, za emocije...

tako da će biti prilika, 6, 7 , 10, 11, mj. pa biraj

Što se prethodne veze tiče , mislim da su problemi u vezi nastali već krajem 2008, a eskalirali su u 8. mj. 2009 kad je to bio praktički početak kraja a sami kraj je praktički 5 mj 2010

Znači jedan od vas dvoje je pokušao vezu svesti na neki čvršći i stabilniji nivo, i ako to ne uspije veza prestaje...
sasa62 is offline  
Old 02.03.2011., 13:49   #126
Quote:
Marina 100 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Zanima me ljubav, vec duže vrijeme nisam u vezi, zadnju ozbiljnu vezu sam prekinula u 4 mesecu 2009. .... trenutno je u moj život ušla jedna djevica (kao simpatija) ... u kontaktu samo već 2 mjeseca ... zanima me imam li budućnost s njom ... da li će nešto konkretno biti između nas dvoje.

Moja natalna krta:
http://tinypic.com/r/2nbsvu1/7

Unarprijed mnogo hvala.
Nadam se skorom odgovoru.
Može ali i ne mora biti ta osoba... Saznat ćeš u 10 mjesecu...
sasa62 is offline  
Old 02.03.2011., 19:26   #127
hvala ti, saša 62
kliwer is offline  
Old 02.03.2011., 19:27   #128
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
bila je moguća jedna prilika ili flert u prvoj polovini 2 mjeseca, natrag 15 do 30 dana, znači ukoliko je bilo ičeg slično bi moglo biti u prvoj polovini 3 mjeseca... to je prva od mogućih jer će biti i kasnije prilika iz razloga što naredni period , naročito od druge polovine ove godine pa idućih cca godinu i par mjeseci, pokazuje potrebu osobe za ljubavi, za emocije...

tako da će biti prilika, 6, 7 , 10, 11, mj. pa biraj

Što se prethodne veze tiče , mislim da su problemi u vezi nastali već krajem 2008, a eskalirali su u 8. mj. 2009 kad je to bio praktički početak kraja a sami kraj je praktički 5 mj 2010

Znači jedan od vas dvoje je pokušao vezu svesti na neki čvršći i stabilniji nivo, i ako to ne uspije veza prestaje...
ugodno sam iznenađena točnošću
imala sam jednu priliku početkom 2. mjeseca, ali ja nisam bila pretjerano zagrijana za tu osobu. pa ništa od toga.
a što se tiče predhodne veze sve je točno. Problemi su baš počeli krajem 2008. zbog udaljenosti tj. bila je veza na daljinu. u 8. mj 2009. smo imali poprilično veliki problem, i da, tu je počelo sve padati u vodu. a u 5 mj se naš odnos totalno promijenio.
velika ti hvala na pomoći
iva0808 is offline  
Old 03.03.2011., 00:23   #129
Quote:
HaveFate kaže: Pogledaj post
sa osobom yy, početak 17.9.2005. a završilo početkom 7mj. 2010.Sredinom 7.mj. započeo je nedefinirani odnos sa osobom xx, trajalo vrlo kratko, postepeno smo se udaljavali jedno od drugog, al meni neide iz glave i srca...zanima me da li ima tu ikakve šanse da opet nešto bude između nas?
Hvala puno!!!
7 mjesec 2010 označavao bi snažni emotivni moment karakterističan za slučajne uzgredne susrete gdje odmah "proradi" kemija. radi se o intelektualnoj privlačnosti izmeđuostalog i zna biti karakteristično za "veze na daljinu" ... taj tip veze obiluje s jakim emotivnim nabojem no negativna strana takvih tipova veza jest da treba imati smanjena očekivanja, jer se vrlo rijetko takav tip veze transformira u neki čvršći i stabilniji odnos

Znači ne radi se o nečem čvrstom i stabilnom , tako da zavisi što ti u biti želiš odnosno očekuješ od veze...

U svakom slučaju pošto do sada nije konzumirana ta veza, niti ne očekujem da će biti jer je aspekt prošao krajem 2 mj. i ne ponavlja se više...

Eventualna iduća prilika u drugoj polovini 3 mjeseca s time da netreba očekivati onako snažne osjećaje nalik na mjesec dva ili nalik na 7 mj. 2010 jer to nisu "normalne" prilike odnosno okolnosti
sasa62 is offline  
Old 03.03.2011., 10:08   #130
Pozdrav,

zanima me kada bih mogla pronaći posao. Završila sam fax (društvene znanosti) u 10. mjesecu prošle godine i otada radim samo nešto sitno honorarno. Zanima me kada bi trebala dobiti nešto stalnije, pogotvo jer sada tražim i u Zagrebu, pa bi posao podrazumijevao i preseljenje iz Rijeke.

Moja natalna:

http://tinypic.com/view.php?pic=afkmrr&s=7

Unaprijed hvala!
Anathema123 is offline  
Old 03.03.2011., 13:28   #131
zanima me da li će mi sadašnja veza potrajati, počela je prije 3 mjeseca( 21.12), on je rođen 3.11.86, 2:00h, dubrovnik..
i da li će bit problema na zdravstvenom planu?
moja natalna karta
http://tinypic.com/r/ixxfee/7
hvala
alinee is offline  
Old 03.03.2011., 14:25   #132
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
7 mjesec 2010 označavao bi snažni emotivni moment karakterističan za slučajne uzgredne susrete gdje odmah "proradi" kemija. radi se o intelektualnoj privlačnosti izmeđuostalog i zna biti karakteristično za "veze na daljinu" ... taj tip veze obiluje s jakim emotivnim nabojem no negativna strana takvih tipova veza jest da treba imati smanjena očekivanja, jer se vrlo rijetko takav tip veze transformira u neki čvršći i stabilniji odnos

Znači ne radi se o nečem čvrstom i stabilnom , tako da zavisi što ti u biti želiš odnosno očekuješ od veze...

U svakom slučaju pošto do sada nije konzumirana ta veza, niti ne očekujem da će biti jer je aspekt prošao krajem 2 mj. i ne ponavlja se više...

Eventualna iduća prilika u drugoj polovini 3 mjeseca s time da netreba očekivati onako snažne osjećaje nalik na mjesec dva ili nalik na 7 mj. 2010 jer to nisu "normalne" prilike odnosno okolnosti

da, tako je..taj 7mj. stvarno nije bio "normalan", toliko snažne emocije odjednom, od tada se sve promijenilo...ja se još uvijek nadam, očekujem čvrstu, stabilnu vezu, all očito ništa od toga...HVALA TI PUNO
HaveFate is offline  
Old 03.03.2011., 17:50   #133
Pozdrav svim forumašima!
Duugo se bavim prometom nepokretnosti, ali sad mi nikako ne idu prodaje. Njente, nada, nihc! Pitanje je : da li se u mom horoskopu vidi mogućnost još nekog posla. Imam završenu Višu ekonomsku školu. Hvala unapred!
__________________
http://i53.tinypic.com/r0nu2t.jpg Panta rei
Lady Luna is offline  
Old 03.03.2011., 19:18   #134
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ovakav tip veza je karakterističan za "slučajne susrete" i odlikuje ih upravo ovo što si rekla: privlačnje na intelektualnoj razini... u suštini ovo je tip veze koja se "pravi" prijateljskom vezom a odlikuju je energetska pražnjenja u bilo kojem vidu..

Međutim, praktički od skoro samog početka veze netko od vas dvoje ( sasvim svejedno je za horoskop da li si to bila ti u pitanju ili on) je očekivao ili "gurao" vezu u neke čvršće i stabilnije odnose nego što oni u biti jesu. i to je razlog tvoje neodlučnosti..

Iz tog razloga nećeš biti načistu prije kraja 3 mjeseca , a najkasnije nakon priooda između 23 08 do 09 09

Znači ovi periodi su mogućnost dizanja veze na jedan čvršći i stabilniji nivo i ujedno emocionalno potpuniji nivo... da li ćeš to uspjeti znat ćeš nakon ovih razdoblja...
Hvala na odgovorr. Ako može još samo par podpitanja: Hoće li ta veza potrajati i prerasti u ljubav (i rezultirati možda brakom) ili će se u mom životu pojaviti netko drugi? Usput, on je lav (16.8.'86.) Hvala.
ivana_b241 is offline  
Old 04.03.2011., 00:15   #135
Quote:
ivana_b241 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorr. Ako može još samo par podpitanja: Hoće li ta veza potrajati i prerasti u ljubav (i rezultirati možda brakom) ili će se u mom životu pojaviti netko drugi? Usput, on je lav (16.8.'86.) Hvala.
Kao prvo veza mora "preživjeti" navedene datume jer je to preduvjet za bi veza bia trajnija, a trajnost je preduvjet za eventualni brak...
sasa62 is offline  
Old 04.03.2011., 06:41   #136
Pozdrav

zanima me kada ću sresti osobu s kojom bi ostvarila dužu i ozbiljnu vezu, koji mi h.znakovi odgovaraju, unaprijed hvala na odgovoru.

http://tinypic.com/r/9rpute/7
mariza_ is offline  
Old 04.03.2011., 10:09   #137
Dobra vece! Moze mi netko odgovoriti kad ce mi se konacno desit neke promjene na bolje, uzasno sam tuzna i sve mi je u zivotu u kaosu. Hocu li se uskoro preseliti ili bar nac ljubav, bilo sta?


ako nemoye sve, onda bar ljubav

evo napokon mi valja http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Jy-u1299419368

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.03.2011. at 15:19. Reason: link
mala-zena is offline  
Old 04.03.2011., 11:48   #138
Pozdrav!
Zanima me ako mi znate reći što će biti s ovom vezom u kojoj sam sad? Ponekad mi se čini kako se nema smisla truditi i da bi bilo bolje da pustim to sve.
Malo je komplicirano odrediti koliko smo dugo skupa jer je bilo prekida i perioda kad nismo čak niti razgovarali, ali to sve traje nešto više od 2 godine. Sad je par mjeseci situacija bila stabilna, ali mislim da se odnos nekako konstantno pogoršava.
Evo moja karta.
Mala_princeza is offline  
Old 04.03.2011., 17:04   #139
Quote:
Anathema123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me kada bih mogla pronaći posao. Završila sam fax (društvene znanosti) u 10. mjesecu prošle godine i otada radim samo nešto sitno honorarno. Zanima me kada bi trebala dobiti nešto stalnije, pogotvo jer sada tražim i u Zagrebu, pa bi posao podrazumijevao i preseljenje iz Rijeke.

Moja natalna:

http://tinypic.com/view.php?pic=afkmrr&s=7

Unaprijed hvala!
Gledajući stanje na nebu , i čitajući s tvoj post i nastojanja vezana za posao čini mi se da si sama sebi zacrtala potpune promjene u svakodnevnom načinu života u narednom periodu... no u tom slučaju, ako sam u pravu, moralo bi se mrvicu korigirati vrijeme rođenja.

Da bi i ti i ja znali da li je to zaista tako , u tom slučaju je trebalo između 24 02 i 05 03 biti nešto vezano za posao, da li u smislu javljanja na nekakav natječaj, ili u smislu nekih povratnih informacija vezanih za već datu ponudu za posao ili slično...

Volio bih prvo ovo rasčistiti, te te molim odgovor prije nego pređemo dalje na problem koji te muči... mada u biti još nije potpuno istekao rok za mogućnost nekog zbivanja koji ističe praktički sutra...
sasa62 is offline  
Old 04.03.2011., 17:21   #140
Quote:
alinee kaže: Pogledaj post
zanima me da li će mi sadašnja veza potrajati, počela je prije 3 mjeseca( 21.12), on je rođen 3.11.86, 2:00h, dubrovnik..
i da li će bit problema na zdravstvenom planu?
moja natalna karta
http://tinypic.com/r/ixxfee/7
hvala
Imaš li razloga da pitaš za zdravstveno stanje, ili pitaš tek tako?

Veza ima predispoziciju da potraje... u većem broju slučajeva minimum je bio barem godinu dana, no i ovdje mi je motiv ovakvohg pitanja nejasan... imaš li razlog za baš takvo pitanje?
sasa62 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.