Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 12:49   #901
Znate li je li web stranica Centra privremeno nedostupna ili su je ugasili? Ne znam gdje bi se pogledali stanovi
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 14:41   #902
Ne znam pravo stanje/razloge, ali koliko vidim, domena im je bila plaćena do 22.3.2014
Valjda info telefon 0800 300 900 još radi....
Inače, ak tražiš baš nešto konkretno, imam snimljene tlocrte svih stanova, pa javi na PP.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 18:08   #903
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Znate li je li web stranica Centra privremeno nedostupna ili su je ugasili? Ne znam gdje bi se pogledali stanovi
Eto web-stranice nazad i vidim da su obnovili pravo na domenu jučer na godinu dana. BTW, to je besplatna domena, krivo sam napisao gore. Meni se ovak izdaleka čini kao da su zagubili neki račun prema firmi koja im "drži" web stranice
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 09:24   #904
Super. I ja gledam zadnjih dana pa mi je bilo nemoguće da je stranica samo tako “nestala”.
Vesna8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 09:18   #905
kad će neki sastanak stanara?
ellicapufonjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 07:26   #906
Eto Elice, desio se sastanak, a desilo se i jos nesto sto si ranije prizivala - inicijativa da se Stambeni ZG makne s pozicije upravitelja zgrade.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 22:11   #907
A eto, konacno je i maknuta plomba Sim Gradnje. Cestica je sada na Gruntovnici cista.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 13:24   #908
Zane krenula u ozbiljnu rasprodaju preostala 74 stana
http://www.zane.hr/zane/PDF/CENTAR%20BUNDEK_s.pdf
http://www.zane.hr/katalog/search.do...=def&order=ASC
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 15:25   #909
http://www.domosfera.hr/home/wps/por...pZC81MzIxMg!!/

Pitao sam na Cijenama nekretnina, pa nitko nije komentirao, ali me zanima zašto je ovaj stan, s obzirom na malu kvadraturu, toliko snižen? Ima li neka caka?
Ne kužim zašto nema tlocrta ni slika stana? Pa to je osnovno!
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 07:29   #910
Hrvatska posla s oglašavanjem stanova. Ne znam čija je Domosfera, vidim da je u beti, ali eto tlocrta na stranicama Zane koja to prodaje:
http://www.zane.hr/zane/PDF/1AA3468_PR01.pdf
http://www.zane.hr/stan_novogradnja/...m2/1AA3468.htm
Pretpostavljam da je cijena vjerojatno posljedica toga što cijeli stan gleda u 10 m udaljenu dvokatnicu (sam stan je na 2. katu).
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 16:22   #911
Quote:
marqox kaže: Pogledaj post
Hrvatska posla s oglašavanjem stanova. Ne znam čija je Domosfera, vidim da je u beti, ali eto tlocrta na stranicama Zane koja to prodaje:
http://www.zane.hr/zane/PDF/1AA3468_PR01.pdf
http://www.zane.hr/stan_novogradnja/...m2/1AA3468.htm
Pretpostavljam da je cijena vjerojatno posljedica toga što cijeli stan gleda u 10 m udaljenu dvokatnicu (sam stan je na 2. katu).


Vjerojatno si u pravu. Thx.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 15:15   #912
Poštovani forumaši, molila bih vas za savjet
Tražimo stan, po mogućnosti u novogradnji i dvoumimo se oko Bundek centra.
Koliko ste vi koji ste tamo kupili stanove spustili cijenu (može poruku u pm, ako nije za javnost ) i koliko cash igra ulogu, budući da je sada preuzela Zane na sebe prodaju stanova.
Drugo pitanje, kako su sada počeli topliji dani, da li se osjeti smrad s jakuševca?
Kolika je buka, budući da je tamo Vincek, kafići, a i sam park Bundek.
Znam da je dio vas imao problema s parketima tj kišom, ogradom balkona, poplavljenim garažnim mjestom itd. Da li je to sanirano i da li ste zadovoljni nakon sanacije?
Zahvaljujem unaprijed na bilo kakvim savjetima
Mrrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 16:10   #913
Mislim da malo tko ovdje zna kako se Zane sada ponaša u pregovorima oko CB. Ali čisto sumnjam da možete očekivati neke spektakle i velike razlike od toga što je oglašeno. Ako ste stvarno zainteresirani za neki konkretan stan, to ćete već vidjeti sami.

Što se tiče pitanja oko stanovanja:
- smrad s Jakuševca - žena i ja smo i inače iz Novog ZG, znamo što se ponekad zna osjetit, ali ovdje zasad nismo
- buka - čini mi se da je eventualno nekakav problem buka od fešti s Bundeka. Mi smo na jugu, tako da je i to s ove strane OK. Vincek nije nikakav problem. Bamboo isto nije (zasad, nadam se da ne bude pojavila nekakva buka na ljetnoj terasi). Znam da neki npr. s prvog kata za neke stvari imaju smetnji, mi smo nešto više gore.
- sanacije - nađite konkretan stan koji vam se sviđa i dobro ga ispregledajte. Neki stanovi su bili više-manje bez problema, neki su ih imali nešto više. Znam da je Zane prije preuzimanja stanova od CB imala pregled svih, pa moguće da su popeglali nedostatke.

Što se tiče detaljnih pitanja oko nedostataka:
- parket - gledajte konkretan stan
- kiša - nisam siguran na što točno mislite, ali opet treba gleadat konkretan stan i njegovu "izloženost"
- hrđanje ograda balkona - i dalje nije kvalitetno riješeno, pojedinici, a i suvlasnička zajednica će tražiti da se nađe univerzalno i trajnije rješenje
- voda na -3 - nemam ništa dolje, ali svako toliko prođem, čini mi se da su uspjeli popravit stanje, ali i to ćemo tražiti kao zajednica da se riješi do kraja

Sveukupno, osobno iskustvo je nama super, ponovili bi istu kupnju i s ovim iskustvom kad smo već neko vrijeme unutra.
Ako ima još kakvih pitanja, slobodno pucajte....

Zadnje uređivanje marqox : 12.07.2014. at 16:20.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:07   #914
Quote:
marqox kaže: Pogledaj post
Mislim da malo tko ovdje zna kako se Zane sada ponaša u pregovorima oko CB. Ali čisto sumnjam da možete očekivati neke spektakle i velike razlike od toga što je oglašeno. Ako ste stvarno zainteresirani za neki konkretan stan, to ćete već vidjeti sami.

Što se tiče pitanja oko stanovanja:
- smrad s Jakuševca - žena i ja smo i inače iz Novog ZG, znamo što se ponekad zna osjetit, ali ovdje zasad nismo
- buka - čini mi se da je eventualno nekakav problem buka od fešti s Bundeka. Mi smo na jugu, tako da je i to s ove strane OK. Vincek nije nikakav problem. Bamboo isto nije (zasad, nadam se da ne bude pojavila nekakva buka na ljetnoj terasi). Znam da neki npr. s prvog kata za neke stvari imaju smetnji, mi smo nešto više gore.
- sanacije - nađite konkretan stan koji vam se sviđa i dobro ga ispregledajte. Neki stanovi su bili više-manje bez problema, neki su ih imali nešto više. Znam da je Zane prije preuzimanja stanova od CB imala pregled svih, pa moguće da su popeglali nedostatke.

Što se tiče detaljnih pitanja oko nedostataka:
- parket - gledajte konkretan stan
- kiša - nisam siguran na što točno mislite, ali opet treba gleadat konkretan stan i njegovu "izloženost"
- hrđanje ograda balkona - i dalje nije kvalitetno riješeno, pojedinici, a i suvlasnička zajednica će tražiti da se nađe univerzalno i trajnije rješenje
- voda na -3 - nemam ništa dolje, ali svako toliko prođem, čini mi se da su uspjeli popravit stanje, ali i to ćemo tražiti kao zajednica da se riješi do kraja

Sveukupno, osobno iskustvo je nama super, ponovili bi istu kupnju i s ovim iskustvom kad smo već neko vrijeme unutra.
Ako ima još kakvih pitanja, slobodno pucajte....
Najljepša hvala na odgovoru
Imam još jedno pitanje, kakva je zvučna izolacija, da li čujete susjede oko sebe ili one iznad sebe?
I samo da pojasnim što sam mislila pod "kišom". Ljudi na forumu su pričali da im je znala ući voda u stan ispod balkonskih vrata kad bi padale kiše i da im je to diglo parket.
Mrrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 14:13   #915
Zvučna izolacija je nama OK, uspoređujući drugih nekoliko stanova u kojima smo živjeli. Doduše, (pre)jasan zvuk se prenosi ventilacijskim otvorima koji se nalaze u svim pomoćnim prostorijama (špajze, vešeraji, kupaone i sl.), ali to se očekivano rješava zatvaranjem vrata.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 15:23   #916
Po hodnicima nam se prošetavaju (i zvone na vratima) likovi koji se predstavljaju kao hrvatski branitelji koji prodaju kalendare!!??
Vesna8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:43   #917
Ima li netko kakvu informaciju o najmu stanova u Bundek Centru?
CRNIC_IVAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:52   #918
Quote:
CRNIC_IVAN kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvu informaciju o najmu stanova u Bundek Centru?
Nisam čuo da je išta takvo nudio ni CB, ni Zane, ni kooperanti. Čini mi se da stanovi se ili prodaju (Cb/Zane) ili čuvaju za neko drugo vrijeme (kooperanti).
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:54   #919
Quote:
marqox kaže: Pogledaj post
Zane krenula u ozbiljnu rasprodaju preostala 74 stana
Kaže Zane stranica da je preostalo 49 stanova, što bi reklo da je prodano 25 stanova u 3 ljetna mjeseca.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:53   #920
Ako bude kakva insiderska informacija da se sta iznajmljuje zamolio bi da mi javite...moze i na PM.
Hvala
CRNIC_IVAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.