Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 09:15   #21
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
što da učinim da upoznam više dečki kad sam vani?
npr u kafiću samo sa stolovima, koncertu, šetnja punim gradom... za disko i klub mi je jasno da je nešto lakše.

svaki prijedlog dobro dođe

koliko godina imate??

dobar način za upoznavanje novih macana je i ako imate neko muško društvo koje vas može upoznati sa svojim frendovima,ovi sa svojima..i tako u krug.
allstar12 is offline  
Old 23.07.2012., 09:17   #22
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
što da učinim da upoznam više dečki kad sam vani?
npr u kafiću samo sa stolovima, koncertu, šetnja punim gradom... za disko i klub mi je jasno da je nešto lakše.

svaki prijedlog dobro dođe
Samo to baš nije tako jednostavna jednadžba.
Ti možeš modificirati svoje ponašanje, oblačenje i slično da bi imala više uleta.
Kvantitativno.
Samo je pitanje kakvi su kvalitativno tipovi koji ti odjednom prilaze koji do sada nisu radi neke tvoje promjene.

S ozbirom na to da je ulet i dalje primarno muški zadatak, ne možeš puno da im olakšaš, bez da se kompromitiraš na ovaj ili onaj način.
Dečki prilaze rjeđe velikim grupama žena ili miješanih grupa. Osim toga, sve promjene sa tvoje strane bi rezultirale upitnim kvalitativnim rezultatima.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 23.07.2012., 09:26   #23
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Frendice i ja smo primjetile nešto zbunjujuće i frustrirajuće. Radi se o tome da nam dečki uopće ne prilaze kad smo vani. Ono, sredimo se, upicanimo se, bez lažne skromnosti izgledamo super, i cijelu noć niko ne prilazi niti pokušava. Tu i tamo primjetimo poglede od strane muškog roda, i to je to, nema dalje. Ako nam neki i pridje onda je to obično neki pijan tip sa nekim glupim komentarom. Da napomenem da nismo u čoporu, znači ima nas u društvu od 2 do max. 4 cure, nismo okrenute jedna drugoj, ne djelujemo nedostupno ni ništa takvo, a opet dečki se drže na udaljenosti. Zaključile smo da nam je postalo nemoguće nać vani dečka, ili uopće upoznat nekog tipa na taj način. E sad pitanje je, di je problem, u nama ili u dečkima??
Cure koje čitaju, kakva su vaša iskustva s izlascima i upoznavanjem dečka na taj način?? Nama se čini da je to već postala nemoguća misija, pa tipično ženski tažimo grešku u sebi i mislimo si dal radimo nešto krivo? Čini mi se da je situacija bila drukčija prije koju godinu, ni izlasci više nisu što su bili.

Ovo ti nije istina

Kao da čitam sebe prije skoro 10tak godina,nas dvije tri upicanjene čekamo ulete frajera i ništa.

Puno ti to ima veze sa stavom,kako se držiš vani i ponašaš,a manje sa izgledom.
Nama su počeli prilaziti masovno kad smo se zajedno zezale,pričale i nismo fermale okolo sebe nikoga. Baš tada bi nas više puta netko prekinuo i ponudio nam piće ili jednostavno uletio...dakle,možete biti neznam kako sređene ako se držite ko da imate metlu u guzici ili djelujete očajno-želim-da-mi-netko-priđe ili ste nervozne,ništa od uleta. To jednostavno ljudi osjete.

Istina je da danas dečki rijeđe prilaze,ali ako zaista zapneš nekome za oko,uletit će taj pa kud puklo-puklo. Dakle,poradtie na ponašanju,sigurno je tu kvaka.
_Golubica_ is offline  
Old 23.07.2012., 09:26   #24
Ako te tip pogleda i nasmije se, reci mi, nasmijes li se ti njemu potvrdno ili samo gledas?

Signalizacija je kljuc. Ako on zna da ti se svidja na prvu loptu, i ako ima imalo samouvjerenosti ja sam siguran da ce ti prici.
Azzinoth is offline  
Old 23.07.2012., 09:33   #25
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Ovo ti nije istina

dakle,možete biti neznam kako sređene ako se držite ko da imate metlu u guzici ili djelujete očajno-želim-da-mi-netko-priđe ili ste nervozne,ništa od uleta. To jednostavno ljudi osjete.

.


potpis
allstar12 is offline  
Old 23.07.2012., 10:03   #26
hebote ja kad sam bio mlad i kada sam izlazio van pa zene su bjezale od nas a ne da su mogle ostariti cekajuci da im netk pride.

no eto danas ce rade skinut aplikaciju za traziti curu nego prici zeni i reci joj nesto normalno., ah
papaq_ is offline  
Old 23.07.2012., 10:04   #27
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Frendice i ja smo primjetile nešto zbunjujuće i frustrirajuće. Radi se o tome da nam dečki uopće ne prilaze kad smo vani. Ono, sredimo se, upicanimo se, bez lažne skromnosti izgledamo super, i cijelu noć niko ne prilazi niti pokušava. Tu i tamo primjetimo poglede od strane muškog roda, i to je to, nema dalje. Ako nam neki i pridje onda je to obično neki pijan tip sa nekim glupim komentarom. Da napomenem da nismo u čoporu, znači ima nas u društvu od 2 do max. 4 cure, nismo okrenute jedna drugoj, ne djelujemo nedostupno ni ništa takvo, a opet dečki se drže na udaljenosti. Zaključile smo da nam je postalo nemoguće nać vani dečka, ili uopće upoznat nekog tipa na taj način. E sad pitanje je, di je problem, u nama ili u dečkima??
Cure koje čitaju, kakva su vaša iskustva s izlascima i upoznavanjem dečka na taj način?? Nama se čini da je to već postala nemoguća misija, pa tipično ženski tažimo grešku u sebi i mislimo si dal radimo nešto krivo? Čini mi se da je situacija bila drukčija prije koju godinu, ni izlasci više nisu što su bili.
Dobro došla na planet Zemlju
Dečki ne prilaze ni meni ni mojim frendicama, niti su ikada prilazili. Možda sam svega par puta u životu vidjela vani kako prilaze drugim curama, ali i to rijetko i te cure su bile baš wooow .
A čak i kada netko priđe, to je zato jer je pijan ili se došao sprdat s tobom .
A to da ovisi o stavu hoče li ti netko priči ili ne, premda zvuči logično i zdravorazumski, često i ne drži vodu. Ima cura s očajnim stavom pa im dečki svejedno prilaze...
Vesela Gljiva is offline  
Old 23.07.2012., 10:31   #28
Quote:
Vesela Gljiva kaže: Pogledaj post
Dobro došla na planet Zemlju
Dečki ne prilaze ni meni ni mojim frendicama, niti su ikada prilazili. Možda sam svega par puta u životu vidjela vani kako prilaze drugim curama, ali i to rijetko i te cure su bile baš
Quote:
Vesela Gljiva kaže: Pogledaj post
Ima cura s očajnim stavom pa im dečki svejedno prilaze...
curama s očajnim stavom prilaze, a vama nikada ne... hmm, možda je vrijeme da revidiraš svoj pogled na očajan stav?
sethzg is offline  
Old 23.07.2012., 10:48   #29
Nikad nisam imala vezu sa nekim koga sam upoznala na nekom ludom izlasku..većinom dosadni, trapavi pokušaji upoznavanja, mada ne kažem da nije bilo pristojnih...al dobro.

Al, ako želiš, evo mog skromnog savjeta, dvije cure su taman, treća je višak!
Lady Gala is offline  
Old 23.07.2012., 10:59   #30
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Ovo ti nije istina

Kao da čitam sebe prije skoro 10tak godina,nas dvije tri upicanjene čekamo ulete frajera i ništa.

Puno ti to ima veze sa stavom,kako se držiš vani i ponašaš,a manje sa izgledom.
Nama su počeli prilaziti masovno kad smo se zajedno zezale,pričale i nismo fermale okolo sebe nikoga. Baš tada bi nas više puta netko prekinuo i ponudio nam piće ili jednostavno uletio...dakle,možete biti neznam kako sređene ako se držite ko da imate metlu u guzici ili djelujete očajno-želim-da-mi-netko-priđe ili ste nervozne,ništa od uleta. To jednostavno ljudi osjete.

Istina je da danas dečki rijeđe prilaze,ali ako zaista zapneš nekome za oko,uletit će taj pa kud puklo-puklo. Dakle,poradtie na ponašanju,sigurno je tu kvaka.
Ne držimo se ko da imamo metlu u guzici, u to sam sigurna. I nije to samo pojava kod nas, općenito gledajući kad izađemo dečki su na jednoj strani, cure na drugoj i nema puno međusobne interakcije...
Kaliopa- is offline  
Old 23.07.2012., 11:01   #31
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Ne držimo se ko da imamo metlu u guzici, u to sam sigurna. I nije to samo pojava kod nas, općenito gledajući kad izađemo dečki su na jednoj strani, cure na drugoj i nema puno međusobne interakcije...
koliko godina imate ? ?
allstar12 is offline  
Old 23.07.2012., 11:01   #32
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Ne držimo se ko da imamo metlu u guzici, u to sam sigurna. I nije to samo pojava kod nas, općenito gledajući kad izađemo dečki su na jednoj strani, cure na drugoj i nema puno međusobne interakcije...
Stjupid kveščn: tebi fali općenito prilaženje ili ti se neki od tih koji samo tamo stoje baš svidio?
darkić is offline  
Old 23.07.2012., 11:07   #33
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Ne držimo se ko da imamo metlu u guzici, u to sam sigurna. I nije to samo pojava kod nas, općenito gledajući kad izađemo dečki su na jednoj strani, cure na drugoj i nema puno međusobne interakcije...
Ovo je baš čudno. Kakvo je to mjesto?
dainty is offline  
Old 23.07.2012., 11:11   #34
Quote:
Kaliopa- kaže: Pogledaj post
Ne držimo se ko da imamo metlu u guzici, u to sam sigurna. I nije to samo pojava kod nas, općenito gledajući kad izađemo dečki su na jednoj strani, cure na drugoj i nema puno međusobne interakcije...
Da,to je pojava što su mladi danas vani tako podjeljeni,ali nije pojava da ti nitko danas ne prilazi.

Očito nešto ne štima,ne vjerujem da je u izgledu riječ...možda vas je previše. Dečki uglavnom neće uletavat ako vas ej više od tri. Razdvojite se malo...
_Golubica_ is offline  
Old 23.07.2012., 11:22   #35
Moje mišljenje na sve ovo...

Problem kod dečkiju:
- Sramežljivi su
- Imaju strah od odbijanja (psihološki efekt)
- Loša iskustva u dosadašnjim prilaženjima
- Niste njihov tip
- Izgledate kao sponzoruše
- Grupi cura je teže prići nego jednoj djevojci
(osim toga nije se pristojno ubacivati u razgovor između 2-4 djevojke)

Problem kod vas:
- Izbirljive ste
zeljkozg is offline  
Old 23.07.2012., 11:28   #36
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje na sve ovo...

Problem kod dečkiju:
- Niste njihov tip
- Izgledate kao sponzoruše
Na koji način su ovo problemi kod tipova?
Problem implicira da je na toj strani i rješenje.
Ako se tipu žena ne sviđa, teško da je to njegov problem
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Problem kod vas:
- Izbirljive ste
Što tehnički nije problem.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 23.07.2012., 11:28   #37
Quote:
sethzg kaže: Pogledaj post
curama s očajnim stavom prilaze, a vama nikada ne... hmm, možda je vrijeme da revidiraš svoj pogled na očajan stav?
Željela sam reći da postoje cure koje imaju očajan stav, pa to ne znači da im nitko nikada neće priči. Važno je naći se u pravom mjestu na pravom mjestu.
Uostalom, večina cura koje, po meni, imaju očajan stav, ionako većinom nisu same jer stalno oblječu dečke pa neki od njih, kad-tad, pristane. Znam da se mnogi neće složiti s ovom tvrdnjom, ali to je samo ono što sam ja primjetila.
Vesela Gljiva is offline  
Old 23.07.2012., 11:29   #38
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
S ozbirom na to da je ulet i dalje primarno muški zadatak
iskreno, i ne bih rekao. barem tamo gdje sam ja izlazio (i još izlazim )
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Puno ti to ima veze sa stavom,kako se držiš vani i ponašaš,a manje sa izgledom.
Nama su počeli prilaziti masovno kad smo se zajedno zezale,pričale i nismo fermale okolo sebe nikoga. Baš tada bi nas više puta netko prekinuo i ponudio nam piće ili jednostavno uletio...dakle,možete biti neznam kako sređene ako se držite ko da imate metlu u guzici ili djelujete očajno-želim-da-mi-netko-priđe ili ste nervozne,ništa od uleta. To jednostavno ljudi osjete.
rekao bih da si pogodila srž problema

kad si vani, ekipa gleda. i kad vide da "nosom parate oblake", ili, kao ekstrem tome, da djelujete očajno-želim-da-mi-netko-priđe ..teško da će vam ijedan prić

i zeljkozg je naveo dosta možebitnih razloga.

a ako ništa nije istina, jbg, možda ste jednostavno malo ružnije cure sa visokim mišljenjem o sebi

Zadnje uređivanje dedina tambura : 23.07.2012. at 11:34.
dedina tambura is offline  
Old 23.07.2012., 11:35   #39
Quote:
Vesela Gljiva kaže: Pogledaj post
Pa i ružnoj curi bi netko kad-tad prišao
eh, zezam se...nemam ja takvo mišljenje o ženama

ne može se čovjek ni našalit
dedina tambura is offline  
Old 23.07.2012., 11:35   #40
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
iskreno, i ne bih rekao. barem tamo gdje sam ja izlazio (i još izlazim )

rekao bih da si pogodila srž problema

kad si vani, ekipa gleda. i kad vide da "nosom parate oblake", teško da će vam ijedan prić

i zeljkozg je naveo dosta možebitnih razloga.

a ako ništa nije istina, jbg, možda ste jednostavno malo ružnije cure sa visokim mišljenjem o sebi
Pa i ružnoj curi bi netko kad-tad prišao
Vesela Gljiva is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger