Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 02:46   #141
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Naravno, isto kao šta su ženstvene žene "fufe" od strane žena koje se doživljavaju kao "normalne" (a nažalost to nisu)



O čemu ti?
Po čemu je moja izjava šovinistička?



Gdje točno moja (dokazana i sveprisutna) izjava o alfama ima prizvuke šovinizma ili biločega negativnog?

Meni se čini da si ti taj koji nije pomiren sa vlastitim likom
Iako, ja nisam alfa i to je u redu. To šta znam šta žene pali, biološki, psihološki, iskonski, logički utemeljeno, evolucijski uvjetovano, empirijski dokazano i statistički razvidno, ne znači da zamjeram nešto ženama ni da sam ogorčen činjenicama. Naprotiv.

Međutim, ni moje ni tvoje mišljenje ne mijenja realnost, pa te savjetujem da se educiraš prije nego pokušavaš argumentirat nešto na tu temu. Jer optužbe za generaliziranje i šovinizam ne pobijaju moju tvrdnju, a i ne pridonose raspravi.

Već sam reko da žene pristaju i na bete, tako da problema nema. Alfi je malo (i još manje normalnih alfi), a sve žene ipak trebaju partnera. Ima mjesta i za nas, don't worry
oprosti, čini se da je zbog moje nepažnje u izražavanju došlo do bespotrebne rasprave.
nisam mislila na tebe već sam se referirala na, po mom mišljenju, ljudsku sklonost da napadaju kad su ugroženi i nepomireni sa samim sobom.

hvala na savjetu , koliko god bila svjesna rečenoga, dobro je kad te netko podsjeti
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 02:47   #142
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post
i to je prokletstvo slobodne volje tj druga strana novčića... činjenica da se možemo ponašati luđački i iracionalno i pri tome za to nikome ne odgovarati.
Mislim da nakon takvih eskapada ipak moramo odgovarati najstrožem sucu - sebi.
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post
mislim daje tu u pitanju neka naivna težnja pitomoga da pokuša s divljakom upostaviti zajednički jezik.
"ako nastupim u stvarno pomirljivom tonu i ne osuđujem ga, možda shvati da mu razmišljanja nisu bazirana na razumu već na afektu..."
ti šovinistički ispadi najćešće nastaju i zbog toga jer divljak ne razumije jezik pitomoga i svaku konstruktivnu kritiku shvaća kao napad.
Po mom mišljenju je težnja naivna samo ako nije decidirana. Pomirljiv ton može doći s primjerenom, neverbalnom i osjetnom silinom.
Većinom pitomi počnu kao divljaci. Nije valjda sjećanje tako kratko?
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 02:52   #143
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
Mislim da nakon takvih eskapada ipak moramo odgovarati najstrožem sucu - sebi.

Po mom mišljenju je težnja naivna samo ako nije decidirana. Pomirljiv ton može doći s primjerenom, neverbalnom i osjetnom silinom.
Većinom pitomi počnu kao divljaci. Nije valjda sjećanje tako kratko?
moć uvjeravanja mi ne spada pod kategoriju divljaštva, nekonstruktivna kritika i režanje kad je evidentno da gubiš u raspravi mi jest divljaštvo.
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 02:59   #144
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post
moć uvjeravanja mi ne spada pod kategoriju divljaštva, nekonstruktivna kritika i režanje kad je evidentno da gubiš u raspravi mi jest divljaštvo.
Mislim da smo se krivo shvatili
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 06:59   #145
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vecina alfa zenki koje su u vezama alfe uglavnom o tim vezama pricaju u bivsem vremenu.

~via tapatalk
Moguće, moguće
Ali raskidalo se i sa alfama. Svega je bilo, svega, mooooj sinkoooo.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 09:54   #146
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
trendkill, da se referiram na tvoju zadnju rečenicu - čovjek privlači ono što je. Mislim da je tu sažeto mnogo odgovora.
Ja sam seksualni manijak

Moguće.

Činjenica je da nije "većina" žena ta koja je u kurcu, a niti "većina" muškaraca. Na nas definitivno utječu ispiranja mozga raznih medija (čega naravno mi nismo svjesni), te demoralizacijsko stanje naše države. Svi smo podjednako "sjebani", ali nema potrebe filozofirati koji je spol ovakav a koji onakav. Svi smo u istom košmaru.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:57   #147
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Sex mi je najvazniji u vezi. Sve drugo moze bit klimavo (sta se mene tice) al sexa mora bit i to kvalitetnog.
Kako može biti dobar seks ako je sve drugo klimavo?
To nije veza nego ff odnos.
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:58   #148
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Kako nisi rekao kad si rekao da čovjek privlači ono što je. Ako je netko na udaru seksualnih manijaka u kontinuitetu, to bi značilo da je i sam seksualni manijak. Ili ne?

Slažem se s tobom vezano za osjetljivost muške populacije na ovom forumu.
Nisam. Ja sam napisao da se ljudi nadju po tom kolko si pasu. A onda me Vesper Arlene qouta i kaze "ljude privlaci ono sto.jesu"... dakle to nije moja recenica jer se bas skroz s tim ne slazem.

Normalno da mora bit neke slicnosti, ali ono sto nas privlaci su upravo razlicitosti.

Ko s magnetima + i + se odbiju dok se + i - priljepe
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 13:31   #149
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Ja sam seksualni manijak

Moguće.

Činjenica je da nije "većina" žena ta koja je u kurcu, a niti "većina" muškaraca. Na nas definitivno utječu ispiranja mozga raznih medija (čega naravno mi nismo svjesni), te demoralizacijsko stanje naše države. Svi smo podjednako "sjebani", ali nema potrebe filozofirati koji je spol ovakav a koji onakav. Svi smo u istom košmaru.

Ovaj forum me uči koliko je lako biti krivo shvaćen.

Odnosilo se na ovu trendkillovu rečenicu koja se referira na generalizaciju:
Quote:
Ja sam vec reko tu se stalno neke sponze, kurve bezdusne i strige spominju a oko mene sve normalne cure/zene pa neznam gdje autori takvih "epiteta" zive..
Naravno da se spomenuto može obrnuti na 'muške svinje', bezosjećajne kretene i slično. Pretpostavila sam da se to odnosi na ljude s kojima smo već imali neke veze, ne samo na ulete. Nisam generalizirala ni filozofirala oko spola premda ne mislim da to ima neke veze s državom i medijima. Svatko bira čemu će posvetiti svoju pozornost.

Ako ti stalno prilaze 'manijaci' (mislim na onaj tipski primjerak na izlasku), možda si stalno na mjestima na koja oni zalaze. Možda djeluješ kao emocionalna osoba i lak plijen, možda si manijak druge vrste Možda nisu manijaci i traže izlaz iz te 'situacije', a možda uletavaju svima pa kod koje prođe. Ne vidim smisao u filozofiranju oko uleta jer ih ne volim baš. Po toj logici sam rastavljena s 2 djece ako gledam tko najviše uletava, da izađem u noćni izlazak bi se i to vjerojatno promijenilo.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 20:18   #150
Quote:
neutralxx kaže: Pogledaj post
Yap. Samo velim da su prije generalizacije bile ovdje ajme majko. A sad je pljuvacina na žene cistamdozvoljena... A ove gluposti s tim da žene preferiraju alfa mužjake... Jesus pa odakle to nekome? moderni brakovi danas su uspješni jer su muškarci postali senzibilni muzevi i očevi i to vidim u 100 brakovA mojih bivših prijatelja iz škole. Žene imaju senzibilne i dobre muževe. Odakle ova fora s alfa mužjacima? Iz Ramba i Terminatora? ( pišem s moba pa pardon na greškama)
prije je pljuvanje na muske dozvoljeno bilo, a sad i na zene, eto ti ravnopravnost.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:47   #151
Žalosno?

Evo nečeg što je stvarno žalosno:

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...lked-free.html
Tauren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger