Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 20:22   #1
Da li se covjek zaista moze promjeniti?

Dakle moja situacija je sljedeća.
Bili smo u vezi 4 godine. Jednom u te 4 godine me prevario i ja sam saznala. Obećao je da se neće ponoviti, molio me da mu se vratim, da će se promjeniti etc. Međutim, ja sam mu često i nakon toga našla poruke s nekim curkama, ali nisam mu još ništa rekla.
Vjerujete li vi u to da se ljudi mogu promjeniti? Ima li smisla biti s nekim ko te jednom prevario? Kažu, ono što se dogodi jednom, dogodit će se i drugi, i treći, i četvrti put...
?
Lipamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:24   #2
Moze se promijeniti, samo mozda ne na nacin kako to drugi ocekuju...
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:36   #3
Quote:
Lipamala kaže: Pogledaj post
Dakle moja situacija je sljedeća.
Bili smo u vezi 4 godine. Jednom u te 4 godine me prevario i ja sam saznala. Obećao je da se neće ponoviti, molio me da mu se vratim, da će se promjeniti etc. Međutim, ja sam mu često i nakon toga našla poruke s nekim curkama, ali nisam mu još ništa rekla.
Vjerujete li vi u to da se ljudi mogu promjeniti? Ima li smisla biti s nekim ko te jednom prevario? Kažu, ono što se dogodi jednom, dogodit će se i drugi, i treći, i četvrti put...
?
Neće se promijeniti, nema smisla gubiti vrijeme i biti s nekim tko je uopće u stanju prevariti
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:39   #4
Quote:
Lipamala kaže: Pogledaj post
Dakle moja situacija je sljedeća.
Bili smo u vezi 4 godine. Jednom u te 4 godine me prevario i ja sam saznala. Obećao je da se neće ponoviti, molio me da mu se vratim, da će se promjeniti etc. Međutim, ja sam mu često i nakon toga našla poruke s nekim curkama, ali nisam mu još ništa rekla.
Vjerujete li vi u to da se ljudi mogu promjeniti? Ima li smisla biti s nekim ko te jednom prevario? Kažu, ono što se dogodi jednom, dogodit će se i drugi, i treći, i četvrti put...
?
Zašto bi se promijenio? Njemu to ne smeta. Ako tebi smeta, makni se od njega ili promijeni ti sebe. Zašto bi on. Jer te voli? Ako zna da ti smeta a i dalje to radi evo ti ovo: ne, ne voli te.

Molim.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:46   #5
Može. Ali za to mu treba iskustvo. Iskustvo dolazi sa godinama. Tako i promjena.
U redu je dati jednu šansu, to je ljudski. Daljnje šanse su glupost.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:59   #6
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Može. Ali za to mu treba iskustvo. Iskustvo dolazi sa godinama. Tako i promjena.
U redu je dati jednu šansu, to je ljudski. Daljnje šanse su glupost.

True.
Lipamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:04   #7
jednom te vec prevario. a i ocito je na dobrom putu da to opet napravi. ako vec nije
semantic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:06   #8
Ako mu nalaziš seksej poruke s drugim curama onda tu očito nema puno mjesta promjeni, is there?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:08   #9
kako se ne bi mogao promijeniti?
evo, uzmi mene za primjer: bio sam mlad, a sad sam star - promjena samo takva
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:20   #10
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kako se ne bi mogao promijeniti?
evo, uzmi mene za primjer: bio sam mlad, a sad sam star - promjena samo takva
jesi li?
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:21   #11
ovisi tko pita
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:30   #12
Quote:
Lipamala kaže: Pogledaj post
Dakle moja situacija je sljedeća.
Bili smo u vezi 4 godine. Jednom u te 4 godine me prevario i ja sam saznala. Obećao je da se neće ponoviti, molio me da mu se vratim, da će se promjeniti etc. Međutim, ja sam mu često i nakon toga našla poruke s nekim curkama, ali nisam mu još ništa rekla.
Vjerujete li vi u to da se ljudi mogu promjeniti? Ima li smisla biti s nekim ko te jednom prevario? Kažu, ono što se dogodi jednom, dogodit će se i drugi, i treći, i četvrti put...
?
Moje je uverenje da se ljudi ne menjaju. Verujem da se se zapravo radi o fazama.
Pritom, razliciti ljudi, razliciti tajminzi, razlicite faze...

Ima li smisla ostati sa nekim ko te je fizicki prevario?
Naravno da ima. Da li ce to biti dobra ili losa odluka zavisi od mnogo stvari.
Tako si pitala, tako sam odgovorio.
Ali da si pitala -ima li smisla ostati sa nekim kome ne verujes i nikad mu neces moci verovati?
Ne! Kategoricki ne!
biljoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:35   #13
Quote:
Lipamala kaže: Pogledaj post
Dakle moja situacija je sljedeća.
Bili smo u vezi 4 godine. Jednom u te 4 godine me prevario i ja sam saznala. Obećao je da se neće ponoviti, molio me da mu se vratim, da će se promjeniti etc. Međutim, ja sam mu često i nakon toga našla poruke s nekim curkama, ali nisam mu još ništa rekla.
Vjerujete li vi u to da se ljudi mogu promjeniti? Ima li smisla biti s nekim ko te jednom prevario? Kažu, ono što se dogodi jednom, dogodit će se i drugi, i treći, i četvrti put...
?
Moje je uverenje da se ljudi ne menjaju. Verujem da se se zapravo radi o fazama.
Pritom, razliciti ljudi, razliciti tajminzi, razlicite faze...

Ima li smisla ostati sa nekim ko te je fizicki prevario?
Naravno da ima. Da li ce to biti dobra ili losa odluka zavisi od mnogo stvari.
Tako si pitala, tako sam odgovorio.
Ali da si pitala -ima li smisla ostati sa nekim kome ne verujes i nikad mu neces moci verovati?
Ne! Kategoricki ne!
biljoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:46   #14
Ja vjerujem u to da se on može promijeniti tj. nikad te više prevariti, ali samo pod jednim uvjetom! A znaš koji je to?
Taj da se ON istinski želi promijeniti tj. odlučio je, a da to nije samo priča i "trebao bih"

Pronalaženje poruka s drugim curama....well, tvoj nije među tima koji će se promijeniti na bolje...možda na gore...
ebolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:47   #15
može, al s drugom osobom.
kad te netko ne poštuje dovoljno pa te mulja ili vara, nikad te neće poštovati i uvijek će mu biti lako ili čak opravdano muljati i/li varati. A jednom izgubljeno poštovanje je i isto kao i nikad zadobiveno, nema popravka. Jebiga.
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:57   #16
ja sam varao sve cure, lagao, muljao, bio sa vise cura odjednom, a od kada sam nasao pravu vjeran sam kao pas. nije da nisam imao mogucnosti varati ili da nisam imao zelju, ali znam dobro sto imam sa zenom i ne bi radi niskih strasti i malo gusta doveo u pitanje sve sto imam.
drugi problem je sto ne mogu lagati pa bi zena odmah saznala.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 22:03   #17
treci problem je sto stoji iza tebe i cita sto pises
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 22:28   #18
daj suti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 22:33   #19
ne. jedan od razloga zasto nikad nisam prevario partnericu i nikad necu je sto se bojim da bi nakon prvog puta to prestalo biti big deal, a ne zelim biti taj tip. pretpostavljam da je tako vecini koja je prevarila: pa volim ja nju, ne znaci to nista, ovo je zadnji put.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 22:54   #20
Ja mislim da nije samo do ljudi već i do veza.
Ima veza u kojima imaš želju prevariti jer očito nije dobra , i nešto ne štima. Jako puno ljudi je u vezi samo da ne budu sami, samim tim kvaliteta te veze je upitna. U pravi stabilnim vezama, gdje su temelj poštovanje , povjerenje, odanost i ljubav ljudi ne varaju.
Ja bih razdvojila ljude na one koji su prevaru priznali odmah i pokajali se, takvi se možda mogu promijeniti, ali čim si ti iskopala prevaru pa ju je on onda priznao...radije se pitaj šta sve nisi iskopala i što bi još mogla iskopati.
Tvoj dečko se neće promijeniti,ali znam likove koji su to napravili jednom , priznali pokajali se i nisu to više radili. Za takve čak ne možemo reći da su se promijenili , već da su pogriješili. Što bi značilo, da se varalice ne mijenjaju.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger