Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 14:16   #141
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Kako ne?? Uglavnom te videe na yotubu objavljuju muškarci, pošto muškarci sve znaju, njima ne trebaju DIY videoklipovi, tako da eto ti sekszizma na djelu, samo treba da ove "osvještene feministice" primjete to i eto ti zla, neće na jubito više biti nijednog DIY uratka, osim možda onih kako skuhati jelo, oprati suđe ispeglati veš i promjenit djetetu pelene....
Poanta je u tome što nitko ne brani i ograničava ženama da stave svoje DIY stvari.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:17   #142
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ne odgovaram na retorička pitanja

Dobro ti ide. Samoreklama
nije retoričko pitanje. napisao si da imaš nepogrešivu mušku intuiciju. budući da nitko nije nepogrešiv, pa čak ni po intuiciji, sebe stavljaš über ostalih ljudi.

samoreklama mi nije potrebna. argumentirano iznosim činjenice, sviđalo se to tebi ili ne.

ja tebe razumijem, ali ti mene nikada nećeš.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:31   #143
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Poanta je u tome što nitko ne brani i ograničava ženama da stave svoje DIY stvari.
A tko će onda kuhat, prat, peglat? Ti? Udruga mlakonja i papaka?
Ja neću i ne planiram...
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ja tebe razumijem, ali ti mene nikada nećeš.
počinješ zvučati ko moja mama
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:34   #144
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A tko će onda kuhat, prat, peglat? Ti? Udruga mlakonja i papaka?
Ja neću i ne planiram...
Ah da, sad si me podsjetio zašto uopće postoje feministice.

Evo seksizma prema muškarcima....hočeš reći da smo nesposobni to raditi ?
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:52   #145
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A tko će onda kuhat, prat, peglat? Ti? Udruga mlakonja i papaka?
Ja neću i ne planiram...

počinješ zvučati ko moja mama
selektivno raspravljaš. u deficitu argumenata, napadaš i spuštaš. to nešto govori o tebi.

ako odrasla osoba (svejedno muško ili žensko) nije u stanju obavljati osnovne radnje u smislu brige o sebi samome, uključujući kuhanje, pranje i peglanje, mijenjanje žarulja, itd, onda nešto s tom osobom nije u redu.

ti ne kuhaš, ne pereš i ne peglaš, dakle nisi se u stanju sam o sebi brinuti. ako si tjelesni invalid, onda je opravdano, u suprotnom ne.

sjetih se jednog primjera: vojnici u ratu. i njih smatraš papcima i mlakonjama što se sami brinu o sebi.

tvoj šovinizam te ne čini frajerom niti macho muškarcem.

ali da, tvoji postovi i inače vrište od mizoginije zapakirane u celofan.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:12   #146
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ako odrasla osoba (svejedno muško ili žensko) nije u stanju obavljati osnovne radnje u smislu brige o sebi samome, uključujući kuhanje, pranje i peglanje, mijenjanje žarulja, itd, onda nešto s tom osobom nije u redu.

ti ne kuhaš, ne pereš i ne peglaš, dakle nisi se u stanju sam o sebi brinuti. ako si tjelesni invalid, onda je opravdano, u suprotnom ne.
oprosti, ali peglanje ne spada u osnovnu radnju u smislu brige o sebi, ja to više doživljavam kao potpuno nepotrebnu radnju koju je izmislio neko ko nije bio u stanju izmislit nešto pametnije i smislenije pa se zajebavo s glupostima.

Odavno hodam zgužvane robe svijetom i nisam primjetio nikakve negativne posljedice, osim tu i tamo kakvog zajedljivog komentara od baba i metroseksualaca, ali to bi, pošten čovjek, ionako morao bit u stanju istrpit
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:19   #147
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Odavno hodam zgužvane robe svijetom i nisam primjetio nikakve negativne posljedice...
svakom njegovo, ali ja ostajem pri svom.

ne mogu si zamisliti hodati u zgužvanom kostimu ili suknji ili bluzi..sorry dude
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:23   #148
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
selektivno raspravljaš. u deficitu argumenata, napadaš i spuštaš. to nešto govori o tebi.
da te citiram?? jel smijem??
Quote:
ako odrasla osoba (svejedno muško ili žensko) nije u stanju obavljati osnovne radnje u smislu brige o sebi samome, uključujući kuhanje, pranje i peglanje, mijenjanje žarulja, itd, onda nešto s tom osobom nije u redu.
Slažem se, ali mi ipak živimo u zajednicama barem tome težimo....
Quote:
ti ne kuhaš, ne pereš i ne peglaš, dakle nisi se u stanju sam o sebi brinuti. ako si tjelesni invalid, onda je opravdano, u suprotnom ne.
Nadam se da ovdje još uvijek govoriš generalno, isključujući da aludiraš na mene...
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
sjetih se jednog primjera: vojnici u ratu. i njih smatraš papcima i mlakonjama što se sami brinu o sebi.
Imaš dva primjera(vojnici u miru i vojnici u ratu)
vojnici u miru imaju uz plaću i obrok, malo to ko ima, a u ratu i izvanrednim okolnostima uvijek dobiju cso, k-ration ili nešto treće... Uglavnom su znojni, prljavi i zapušteni.... Tako da to i nije baš najbolji primjer...
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
tvoj šovinizam te ne čini frajerom niti macho muškarcem.
ne smatram se šovinistom, ako smatram da su žene bolje u određenim stvarima, čak štaviše cijenim!
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ali da, tvoji postovi i inače vrište od mizoginije zapakirane u celofan.
trebao bi ih onda umatati u nešto ružičastije i neprozirno, da ne budu tako očiti
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:36   #149
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
da te citiram?? jel smijem??
naravno. poželjno je.

Quote:
Slažem se, ali mi ipak živimo u zajednicama barem tome težimo....
ako nisi u stanju brinuti se o samom sebi, koji će tvoj doprinos u zajednici biti?

zajednica znači da svi koji u njoj žive, doprinose podjednako. zajednica kako je ti zamišljaš je: "ja sam tu da mi drugi sve rade, a ja ću doći na gotovo, ja sam parazit i ponosan sam na to".

Quote:
Nadam se da ovdje još uvijek govoriš generalno, isključujući da aludiraš na mene...
raspravljam s tobom, tvoje argumente komentiram.

Quote:
Imaš dva primjera(vojnici u miru i vojnici u ratu)
vojnici u miru imaju uz plaću i obrok, malo to ko ima, a u ratu i izvanrednim okolnostima uvijek dobiju cso, k-ration ili nešto treće... Uglavnom su znojni, prljavi i zapušteni.... Tako da to i nije baš najbolji primjer...
spomenuh vojnike u ratu. sami brinu o sebi. u kojem si to ratu bio?

Quote:
ne smatram se šovinistom, ako smatram da su žene bolje u određenim stvarima, čak štaviše cijenim!
ne, iz tvojih upisa vrišti: ja sam muško i zna se gdje je ženama mjesto!

najbolji kuhari na svijetu su muškarci..primjera radi. i apsolutno nisu papci ni mlakonje.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 22.08.2014. at 15:43.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:31   #150
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
naravno. poželjno je.
evo ti citati:
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ja tebe razumijem, ali ti mene nikada nećeš.
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ne kužim tvoj način razmišljanja..
ti mene ne kužiš, ali me razumiješ

Meni to skroz kontradiktorno....
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ako nisi u stanju brinuti se o samom sebi, koji će tvoj doprinos u zajednici biti?
Reproduktivni!
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
zajednica znači da svi koji u njoj žive, doprinose podjednako. zajednica kako je ti zamišljaš je: "ja sam tu da mi drugi sve rade, a ja ću doći na gotovo, ja sam parazit i ponosan sam na to".
Nije baš da sam ponosan, ali prihvaćam određene zasluge, da se sad ne hvalim i ne razbacujem svojim kvalitetama...
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
u kojem si to ratu bio?
Domovinskom!

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
najbolji kuhari na svijetu su muškarci..primjera radi. i apsolutno nisu papci ni mlakonje.
Iz mog dosadašnjeg iskustva, ipak su žene bolji kuharice, teško da ću i promjeniti mišljenje!


P.S na stranu onaj klasični seljački seksizam(nije žena za mudraca nego za madraca), ali ja smatram da onaj suptilni(otvaranje vrata, pomoć oko "muških" stvari) je dobro došao, baš onaj koji se pokušava ocrniti ovdje, a na kraju ima za reakciju da netko tko nije odobravao ga uopće, jer vjerojatno nije ni smatrao da je naklonost prema nježnijem spolu(ovo je isto seksistička sintagma) seksizam, počinje razmišljati kao seksist.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:40   #151
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
evo ti citati:
Quote:
ti mene ne kužiš, ali me razumiješ
Meni to skroz kontradiktorno....
gle, vadiš rečenice iz konteksta i radiš konstrukciju koja tebi odgovara, nije neka fora.

Quote:
Reproduktivni!
ovo je vrh seksizma. primjer par excellence.

Quote:
Nije baš da sam ponosan, ali prihvaćam određene zasluge, da se sad ne hvalim i ne razbacujem svojim kvalitetama..
da ih imaš naveo bi ih, nisi jedan od skromnih sudeći po upisima.

Quote:
Domovinskom!
mda..možda i povjerujem

Quote:
Iz mog dosadašnjeg iskustva, ipak su žene bolji kuharice, teško da ću i promjeniti mišljenje!
govorim o vrhunskim kuharima u vrhunskim svjetskim restoranima tipa le procope, a ima ih u nas, od alma čatlaka, tomislava špičeka itd...

napisao si da su muškarci koji kuhaju i peru mlakonje i papci...

kad budeš zrelo argumentirao, rado ću nastaviti raspravu. do tada, nemam volju.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 22.08.2014. at 18:06.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:03   #152
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
gle, vadiš rečenice iz konteksta i radiš konstrukciju koja tebi odgovara, nije neka fora.
vadih ih iz konteksta da ne citiram sve baš, i da ih i ne vadim, opet je jasno....

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
da ih imaš naveo bi ih, nisi jedan od skromnih sudeći po upisima.
krivo vidiš, nađi post gdje se ja to razbacujem, jedan probaj naći....
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
mda..možda i povjerujem
kakvo pitanje, takav i odgovor!
I dalje stojim da jesam, jer da sam poginuo tada, bio bi žrtva domovinskog rata, ne bih bio žrtva mafijaškog obračuna!

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
govorim o vrhunskim kuharima u vrhunskim svjetskim restoranima tipa le procope, a ima ih u nas, od alma čatlaka, tomislava špičeka itd...
ne bih znao, nisu me osobno poslužili, dok sam kao dostavljač imao prilike vidjeti, probati, i nisu tu škart, restorani i hoteli, imaju poneki i 5 zvjezdica...

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
napisao si da su muškarci koji kuhaju i peru mlakonje...
Paa dobrim djelom, da se svega vidjeti u tim kuhinjama...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:08   #153
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post

najbolji kuhari na svijetu su muškarci
Ovo često čujem od feministica pa me zanima zašto je rečenica "muškarci su bolji vođe" seksizam i šovinizam, a citirana rečenica nije, dapače to je često feministički "argument"
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:11   #154
calm down i sčilaj se, sve pet, ne napadam te.

moja poanta je: deplasirano je raditi apriori razliku između spolova. znamo svi da su muškarci fizički jači itd... ali ne treba robovati stereotipima.

lijepo je kad pojedinac zna dosta toga sam napraviti, bez obzira na spol i ne treba nikoga potcijenjivati zato što nema pimpeka u gaćama.

Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ovo često čujem od feministica
ti se očito puno družiš s feministicama ili interesiraš za njihova mišljenja, koja me ne tangiraju ni periferno.
ne mogu ništa komentirati, jer o njima ne znam ništa, niti me zanima.

svatko neka svoje "bitke vodi".
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 22.08.2014. at 18:17.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:16   #155
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Ovo često čujem od feministica pa me zanima zašto je rečenica "muškarci su bolji vođe" seksizam i šovinizam, a citirana rečenica nije, dapače to je često feministički "argument"
zato što bi one vladale, a mlakonje da im kuhaju....

Jer je vrlo erotičan čin kad ti žena lijepo pripremi jelo i usluži te...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:28   #156
iz mog iskustva, zene to takoder nalaze eroticnim od strane muskarca, kao i sto svi mi inace volimo da nam netko daruje paznju i pokaze kakvu lijepu gestu i brigu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:31   #157
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
iz mog iskustva, zene to takoder nalaze eroticnim od strane muskarca, kao i sto svi mi inace volimo da nam netko daruje paznju i pokaze kakvu lijepu gestu i brigu
svoje kvalitete ne moram kompenzirati kroz takve vrste davanja pažnje više mi to dođe kao samoreklama. Ali se slažem u potpunosti! Lijepo je sebe jednim dijelom davati nekomu.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:06   #158
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post

ti se očito puno družiš s feministicama ili interesiraš za njihova mišljenja, koja me ne tangiraju ni periferno.
ne mogu ništa komentirati, jer o njima ne znam ništa, niti me zanima.

svatko neka svoje "bitke vodi".
Feministice su jaaako uspješne u onome što rade pa danas kreiraju javno mijenje.

Oćeš par primjera, evo:

1. Istovremeno se zalažu za što liberalnije abortuse i rješavanja neželjenog dijeteta ako si žensko...dok smatraju da je uredu da nezaposlenog razvedenog oca država tretira kao kriminalca. Jednom spolu reproduktivna prava, drugom reproduktivne namete i represija. Školski primjer seksizma.

2. Svaka stvar u kojoj se muški pokažu boljom (osim naravno kuhanja) je diskriminacija žena.Mi danas živimo u svijetu u kojem muški ne smiju pokazat da su bolji u nečemu.

Muškima puno teže pada otkaz i češće padaju u depresiju nakon istog jer se puno više poistovjećuju sa poslom od žena.Imigranti (trbuhom za kruhom) su u velikoj većini muškarci, muškraci puno češće odlaze sa one strane zakona da bi zaradili.Puno češče pristaju na radne uvjete na koje žene ne pristaju.Rizični poslovi su skoro 100% muški.Meni to sve implicira da muškarci imaju veći motiv za zaradom i da je to razlog što muški zarađuju više. Ne vidim neku urotu protiv žena iako je javno mijenje takvo.

3. Dalje, ti se nebi zajebavala i šarafala kompjutere al bi da te se smatra stručnjakinjom za njih.
Jeste, seksizam je kada gledaš sposobnost i upućenost na račun spola al jebemu mater 9 od 10 žena uopće ne zanima kako radi kompjuter ili auto.
Jednostavno ostavljate takav dojam.Nemogu ja obuć odijelo klauna i radit budalu od sebe pa poslije pizdit kako me niko ne shvaća ozbiljno.

Ti znaš popravit komp, super. Muški često misle da ne znaš zato što si žena. E pa imam iznenađenje za tebe, muškarci nemaju neko univerazalno mišljenje s kojim se rađaju nego mišljenje donose na temelju onoga što vide okolo sebe.
Nisu tu muški krivi nego žene koje im iz dana u dan pokazivaju da ih to nimalo ne zanima.

Ali ne, uopće se nećemo zapitat zašto muškarci imaju dojam kakav imaju nego ćemo im roncat i branit da imaju takav dojam.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 20:04   #159
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Muškima puno teže pada otkaz i češće padaju u depresiju nakon istog jer se puno više poistovjećuju sa poslom od žena.
Ne razumijem ovo.
Kako se poistovjećuju s poslom od žena?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 20:18   #160
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo.
Kako se poistovjećuju s poslom od žena?
Možda misli da se čistačica dovoljno ne poistovjećuje s metlom.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger